Топ объявлений Галинки

55 000 $
561 $/м²
3 квіткова, 5
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
98 / 43.6 / 9 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продається затишний будинок для тих, хто цінує приватність, природу та комфорт заміського життя. Ідеальний варіант для проживання подалі від міського шуму, але з необхідною інфраструктурою поруч.
Будинок розташований у закритому садовому товаристві зі шлагбаумом та відеоспостереженням, поруч ліс та озеро (15 хв пішки), де можна відпочивати і купатися.
Характеристики будинку
• площа будинку — 98 м²
• 3 кімнати
• закрита тераса
• опалення — груба
• тепла електрична підлога у коридорі
• електроконвектор у санвузлі
• кондиціонер
• нова мідна електропроводка
Комунікації
• електрика 3 фази, 15 кВт (день/ніч)
• скважина 82 м (у окремому приміщенні)
• септик — 4 великих кільця
• розводка під ге...

25 500 $
131 $/м²
Сливова
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
195 / 80 / 25 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2 дня назад
Пропонується двоповерхова дача площею 195 м² на ділянці 5,07 соток у затишному дачному масиві «Жайворонок», село Галинка, Бучанський район. Ідеальний варіант як для заміського відпочинку, так і для постійного проживання.
Будинок цегляний, має 4 окремі спальні, просторе планування та гарний потенціал для облаштування під себе. Стан — можна проживати в літній і зимовий період .
Комунікації:
• електрика заведена в будинок
• колодязь, скважина
• каналізація — септик
• опалення — дров’яна грубка
Локація дуже атмосферна:
• поруч ліс
• до озера — 800 метрів
• озеро підходить для купання та риболовлі
• у масиві багато людей проживають постійно
Інфраструктура:
• 2 продуктові магазини
• господарсь...

7 000 $
1 167 $/сот
Ізобільна
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
6 сот
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ!
Галинка
вул. Ізобільна
Продам земельну ділянку
Площа 6 соток
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку квартиру, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.
Все новостройки