Топ объявлений Гамалеевки

52 000 $
693 $/м²
Лесі Українки
БЕЗ КОМИССИИ
75 / 20 / 25 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ В 0-ЦИКЛІ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — село Гамаліївка, Львівська область
Кількість кімнат — дві
Поверховість — одноповерховий будинок (дуплекс).
Матеріал стін — газоблок, перегородки - цегла
Земельна ділянка — 3,5 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 70 м², житлова — 25 м², кухня — 21 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Санвузли — один (суміжний)
Будинок включає: кухню-вітальню, санвузол, дві спальні, гардероб, вихід на терасу
Наявні комунікації: електрика / газ (до будинку) / свердловина / септик
Особливості даного будинку — це одноповерховий будинок (дуплекс) з ділянкою. Утеплення зовніш...
55 000 $
733 $/м²
шевченка, 1
БЕЗ КОМИССИИ
75 / 25 / 20 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж сучасного котеджу за ціною квартири
Локація: с.Гамаліївка, всього за 10км від Галицького Перехрестя, Львів
Одноповерховий котедж-дуплекс.
Площа: 75 м²
Земельна ділянка - 3,5 сотки
Вартість: 55 000$
Без комісії
Наповнення котеджу:
- висота стелі - 2,8м.
- зовнішні стіни - газобетонні блоки, перегородки - пустотіла цегла;
- буде зроблено фасад
- дах перекритий металочерепицею;
- вхідні двері металеві-броньовані;
- вікна - металопластикові VEKA.
- комунікації: електрика, вода - скважина, газ підведений до котеджу, каналізація - септик.
Поруч хороша інфраструктура: магазини, школа, дитячий садок, громадський транспорт.
Це чудовий варіант для сім’ї або тих, хто мріє жити в затишно...
85 000 $
867 $/м²
Шевченка, 1
98 / 61 / 15 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж сучасного готового котеджу у с.Гамаліївка, всього за 10км від Галицького Перехрестя
Площа: 98 м²
Вартість – 85 000$
Наповнення котеджу:
- простора кухня-вітальня, 2 спальні та санвузол;
- високий житловий цоколь з 2 кімнатами та господарським приміщенням;
- висота стелі - 2,8м.
- утеплення зовнішніх стін пінопласт, товщиною 100мм, буде зроблено фасад в колір
- дах перекритий металочерепицею;
- вхідні двері металеві-броньовані; вікна - металопластикові VEKA.
- комунікації: електрика 8 кіловат, вода - скважина, газ підведений до котеджу, каналізація – септик;
- земельна ділянка – 2,5 сотих власного подвір'я....

109 600 $
800 $/сот
сельхозназначение
137 сот
сегодня
Земельна ділянка 1,37 га — біля траси Київ–Чоп
Продається земельна ділянка площею 1,37 га з кадастровим номером 4623681900:04:000:0210.
Локація: поблизу траси Київ–Чоп
Поруч: «Інтер Транс» та об’їзна Львова
Зручний доступ до траси
Перспективна ділянка для інвестицій чи комерційного використання
Вигідна пропозиція для тих, хто шукає земельну ділянку у стратегічному місці з високим потенціалом.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
85 000 $
867 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМИССИИ
98 / 60 / 20 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Площа: 98 м²
Вартість – 85 000$
Наповнення котеджу:
- простора кухня-вітальня площею, 2 спальні та санвузол;
- висота стелі - 2,8м.
- дах перекритий металочерепицею;
- земельна ділянка – 2,5 сотих власного подвір'я....
10 000 $
1 000 $/сот
Спортивна
под застройку
10 сот
сегодня
Продам земельні ділянки під забудову.
Гамаліївка(5км від Галицького перехрестя). 2 ділянки по 10 соток кожна, ціна 10000₴ за ділянку. Земля в стороні від Київської траси і за 1км до Львівського(Гамаліївського) "моря", поруч школа та магазин.
До ділянок прокладено асфальтовану дорогу.
Є можливість придбати ще 2-3гектари землі для будівництва Котеджного містечка.

57 000 €
582 €/м²
Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
98 / 60 / 20 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
вчера
Продаж будинку дуплексу в котеджному містечку, с. Гамаліївка
🔹 **Площа будинку: 100 м²
🔹 **Поверхи:цокольний + перший
🔹 **Планування: вільне, ідеальне під індивідуальний проєкт
🔹 **Ділянка: 3 сотки
🔹 Тип будівництва:
— спарка (дуплекс)
— стіна між сусідами — цегла,
— зовнішні стіни — газоблок
🔹 **Комунікації: газ, електрика, септик
🔹 **Стан: без внутрішніх робіт
🔹 **Здача: до кінця 2025 року
🔹 **Інфраструктура:котеджне містечко, зручний доїзд, поряд транспорт, тиха та зелена зона
💰 **Ціна готового будинку — 57 000 $**
💬 Також у наявності **варіанти з котловану — від 48 000 $**
📍 *Гамаліївка* — перспективний передміський район з розвиненою інфраструктурою. Ідеально для постійного проживанн...
55 000 $
733 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМИССИИ
75 / 25 / 21 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
вчера
Пропонуємо стильні котеджі-дуплекси у мальовничому передмісті Львова – с. Гамаліївка! Котеджне містечко розраховане на 24 котеджі. Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, спокій та природу, залишаючись у зручній близькості до міста.
Площа: 75 м²
Вартість: 55000$
Наповнення котеджу:
- простора кухня-вітальня площею 21кв.м, 2 спальні - 25кв.м., санвузол та тераса;
- гардеробна;
- висота стелі - 2,8м;
- утеплення зовнішніх стін пінопласт, товщиною 150мм, буде зроблено фасад в колір
- дах перекритий металочерепицею;
- вхідні двері металеві-броньовані; вікна - металопластикові 3-кам склопакет, 6-кам профіль ВЕКА
- комуні...
52 000 $
693 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМИССИИ
75 / 25 / 21 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
вчера
Площа: 75 м²
Вартість: 49000$
Наповнення котеджу:
- гардеробна;
- висота стелі - 2,8м;
- дах перекритий металочерепицею;
- комуні...
15 100 $
1 373 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
11 сот
3 дня назад
Продається земельна ділянка площею 10.5 соток у селі Гамаліївка, лише за 7 км від Львова.
Розташована в новому житловому кварталі по вулиці Молодіжна, 15, неподалік мальовничого озера.
Це ідеальне місце для будівництва приватного будинку або дачі – поєднання зручності близького розташування до міста та спокою передмістя.
Також є можливість придбати сусідню ділянку, що збільшує потенціал для розширення вашої власності.
Земля має всі необхідні документи
Кадастровий номер: 4623681900:04:000:0219
Ціна 15100 доларів США
55 000 $
733 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМИССИИ
75 / 25 / 21 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
4 дня назад
Продаж сучасних котеджів за ціною однокімнатної квартири у с.Гамаліївка, всього за 8км від Галицького Перехрестя.
Площа: 75 м²
ВАРТІСТЬ - 55 000$
ЗАЛИШИЛИСЬ ОСТАННІ!
Наповнення котеджу:
- гардеробна;
- висота стелі - 2,8м;
-...
85 000 $
867 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМИССИИ
98 / 50 / 15 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2025 год постройки
4 дня назад
Площа: 98 м²
Вартість – 85 000$
Наповнення котеджу:
- простора кухня-вітальня площею, 2 спальні та санвузол;
- висота стелі - 2,8м.
- дах перекритий металочерепицею;
- земельна ділянка – 2,5 сотих власного подвір'я....
13 000 $
1 300 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения, под застройку
10 сот
1 нед. назад
Продаж земельної ділянки в Гамаліївці — чудова локація!
Пропонується рівна ділянка площею 10 соток правильної форми — ідеальний варіант для будівництва власного будинку.
Зручний заїзд — можливе облаштування в’їзду безпосередньо з траси.
Поруч розвинена інфраструктура — є магазин АТБ, зручне транспортне сполучення.
Цільове призначення — під будівництво та обслуговування житлового будинку.
Гарне місце як для постійного проживання, так і для інвестиції.
Ціна — 13 000 $.
+38 [телефон скрыт]
Христина AH “ DELTA “

4 000 $
667 $/сот
сельхозназначение
6 сот
1 нед. назад
Продаж земельної ділянки в с. Гамаліївка
Площа ділянки 6 соток
Призначення ділянки 01.06 Для колективного садівництва
Ширина :30.5 м
Довжина : 54 м
Має правильну форму
Комунікація:світло поруч, треба робити септик і скважину
Не подалік є озеро під назвою "Львівське море"
Вулиця активно розбудовується
Не подалік від Львова 15 хв на машині
Є відео огляд
Ціна 5000$

7 500 $
333 $/сот
грушевського
под застройку
22.5 сот
2 нед. назад
Код об'єкта: 365534. АН "Атланта".
Продається земельна ділянка біля Львівського водосховища та лісу – ідеальне місце для вашої мрії!
Пропонуємо до продажу чудову земельну ділянку площею 22,5 сотки у мальовничому селі Гамаліївка, всього 15 хвилин їзди від Галицького перехрестя (м. Львів).
Переваги локації:
Розташування біля Львівського водосховища та лісу — ідеальне місце для відпочинку на природі.
Поблизу багато озер для риболовлі та релаксу.