Коттеджные городки Ирпеня, которые начинаются на "О"
Топ объявлений Ирпеня

150 000 $
1 364 $/м²
Руданського
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
110 / 60 / 22 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Площа будинку 110 кв.м.
2 повноцінних поверхи.
Велика кухня-вітальня та 4 кімнатати!
Ділянка 2.5 сотки.
Закрита територія, відеонагляд, – Інтернет заведено.
У кожного будинку є окремимий передній двір з парко-місцем, та барбекю ділянка позаду будинку!
Два санвузли.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Електрика 10 кВт, 3 фази. Газ по вулиці – заведення при додатковій оплаті, +- 3000$.
- Фундамент – стрічковий.
- Стіни – газоблок, Утеплення – пінопласт.
- Перекриття: між 1-2 поверхом — монолітні плити.
- Фасад – комбінований, гнучка кераміка та декоративна штукатурка.
- Вікна - 2-о камерні енергозберігаючі склопакети, 7-ми камерний профіль.
- Покрівля: профнастил.
- Утеплення даху: мінеральна вата 200 мм.
- К...

125 000 $
812 $/м²
Университетская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
154 / 112 / 15 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонується до продажу сучасний таунхаус в місті Ірпінь, район Стоянки.
Зручний заїзд — в’їзд навпроти О.Краса.
Закрита територія зі шлагбаумом
Гостьова парковка
Хороші сусіди
Продумане та функціональне планування
Основні характеристики
Площа таунхаусу — 154 м²
Житлова площа (1–2 поверх) — 112 м²
Площа земельної ділянки — 1,77 сотки
Будівництво та матеріали
Монолітний каркас
Газоблок 150 мм утеплювач 150 мм
Вентильований фасад з повнотілої цегли
Вхідні двері STRAJ
Монолітно-залізобетонні сходи
Перекриття — залізобетонні плити
Енергоефективні вікна Aluplast (7 камер, двокамерний склопакет)
Територія
Паркан: цегляні колони металеві жалюзі
Автоматичні ворота
Передній двір — тротуарна плит...

137 000 $
979 $/м²
Академіка Ромоданова ул. (Льва Толстого), 3
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
140 / 65 / 26 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
4 дня назад
Продаж дуплексів в найкращому районі Ірпеня - поруч з парк Незнайки.
Дуплекс площею 140 м2, на земельних ділянці 2,7 соток.
Під час проектування даних будинків ми враховували всі побажання наших клієнтів і втілювали в архітектуру даного проект. Будинки комфортні за площею і немає нічого зайвого.
Простора кухня вітальня та три спальні, кабінет, санвузли, гардероб, лоджія, третій поверх або одна велика або дві кімнати. Тераса.
Технологія будівництва :
Фундамент - монолітний стрічковий
Стіни – керамоблок
Утеплення – мінеральна вата.
Дах – металочерепиця, утеплений мінеральною ватою з паро та гідро бар’єром.
Вікна – двокамерний склопакет, п’яти камерний профіль, енергозберігаючи...
115 000 $
958 $/м²
Гайдамацька ул., 6А
120 / 56 / 29 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2000 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця продається будинок з ремонтом в тихому місці Ірпеня.
Будинок і територія:
- будинок з автономним газовим опаленням
- повністю побудований з червоної цегли, зовнішня стіна 40 см
- є гараж площею
- ділянка 3,5 сотки
- будинок розташований на краю ділянки, тож територія використовується максимально ефективно
Планування та «начинка»:
- площа 130 кв.м.
- кухня-столова площею 29 квадратів, сучасний ремонт
- кухня з усіма необхідними меблями.
- спальня на 1 поверсі
- прохідна кімната на 1 поверсі, можна переробити на велику гардеробну
- великий комфортний санвузол з ванною, 7 кв.м., на 1 поверсі
- 2 кімнати на другому напів-мансардному поверсі (скошені стелі, але вік...

350 000 $
1 892 $/м²
Юрія Мушкетика ул. (Натана Рыбака)
БЕЗ КОМИССИИ
185 / 78 / 20 м²
1 этаж
11 сот
3 комнаты
сегодня
Продам одноповерховий будинок з новим якісним ремонтом в англійському стилі в Ірпені.
Будинок будувався для себе - з якісних матеріалів!
Площа будинку - 185 м2
Площа ділянки - 11 соток.
Побудований з газоблоку, утеплений мінеральною ватою + облицювальна клінкерна цегла фінської фірми (Ruukki).
Фундамент - з бетону фірми Ковальська.
Дах - металочерепиця.
Комунікації:
Газ
Електрика - 16 кВт
Вода - скважина 46 м2
Каналізація - автономний септик з переливом.
Опалення - індивідуальне газове з конденсаційним котлом Е.С.А. (Туреччина).
По всьому будинку водяна тепла підлога та радіатори з терморегуляторами.
В залі встановлений діючий чувунний камін Pow-wow (Франція).
Будинок дуже теплий та енерг...

450 000 $
2 500 $/м²
Давидчука ул., 16
180 / 76 / 17 м²
2 этажа
14 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Продаж преміального будинку в центрі Ірпеня, Київська область, правий берег, Бучанський район.
Працюємо з усіма видами безготівкових розрахунків, Держмолодьжитло, є - Оселя, є - Відновлення, Постанови, кредити та інше.
Газ | Укриття | Баня | Генератор | 14 соток землі | Повна автономність.
Пропонується сучасний приватний будинок преміум-класу у самому центрі Ірпеня (Київська область, правий берег) ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт, безпеку та автономність.
Основні характеристики:
-Площа ділянки: 14 соток (кутова, 2 заїзди)
-Будинок: 2 поверхи + горище
-Висота стелі: 3, 25 м
-Матеріал: цегла + утеплення
-Дах утеплений (15 см)
-Вікна: двокамерні, шумоізоляційні.
Повна автономні...
85 000 $
630 $/м²
Нежинская ул., 3
135 / 45 / 30 м²
3 этажа
1 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Таунхаус серед двох парків у приватному секторі.
Поруч школа, дитячий садок, кафе, ресторани та магазини.
Площа 90 м2 плюс 45 м2 мансарда.
Кухня 34 м2.
Два санвузли.
Чотири кімнати.
Мансарда 45 м2 утеплена з врізаними вікнами.
Ціна 90000 доларів.
Комунікації
Газ, котел оплачений.
Каналізація міська.
Вода центральна.
Електрика 7 кВт.

115 000 $
1 150 $/м²
Выговского ул. (Суворова), 15
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
100 / 37 / 33 м²
5 этажей
1 сот
4 комнаты
2020 год постройки
сегодня
В продажу класний дуплекс в Ірпені!
100м2 плюс 50м2 мансарда!
Перекриття залізобетонне!
4 кімнати, два с/в.
Побудований з керамоблоку!
Локація дуже вдала - поруч парк Центральний, парк Незнайка, садочок та школа!
Комунікації центральні!
Індивідуальне газове опалення!
Є можливість розтермінування!
Встигни придбати!
Телефонуйте прямо зараз!
Домовимося про перегляд!
Я на звʼязку з 8.00 до 21.00

105 000 $
1 019 $/м²
Выговского ул. (Суворова), 24б/1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Государственный налоговый университет
КГ Таунхаусы Apple Park
103 / 60 / 17 м²
3 этажа
1 сот
5 комнат
4 дня назад
🏡 ПРЕМІАЛЬНИЙ ТАУНХАУС У САМОМУ ЦЕНТРІ ІРПЕНЯ
Пропонується сучасний таунхаус з максимальним наповненням у центрі міста Ірпінь — ідеальне поєднання приватності заміського життя та повної міської інфраструктури в пішій доступності.
Це варіант для тих, хто цінує комфорт, простір, якість будівництва та локацію без компромісів.
⸻
🔹 ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Загальна площа: 140 м² (три поверх), два поверха 103 м2
• Кількість поверхів: 2 (+ мансарда )
• Власна земельна ділянка: 1.2 соток
• Формат: таунхаус комфорт-класу
🧱 БУДІВНИЦТВО ТА МАТЕРІАЛИ
• Стіни: цегла / керамоблок (з утепленням мінеральною ватою)
• Фасад: сучасний дизайн — клінкер, декоративний бетон, композит
• Дах: металоче...

69 999 $
500 $/м²
Авиаконструктора Антонова ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
140 / 80 / 30 м²
3 этажа
1 сот
5 комнат
2026 год постройки
сегодня
Ціна двокімнатної квартири - залишився один!
Школа і садочок - в пʼяти хвилинах пішки.
Міськрада - рукою подати.
АТБ і Фора - відразу за садочком.
Телефонуйте!
Такої ціни вже більше не буде

105 000 $
1 019 $/м²
Миколи Руденка, 15/8
103 / 45 / 25 м²
3 этажа
2 сот
3 комнаты
2022 год постройки
сегодня
(BRIGHTON TOWN від Aid Group)
Продам Таунхаус
Ірпінь, Миколи Руденка 15/8
103м2 40м2 мансарда
КУТОВИЙ, 2 сотки землі
Клінкерна цегла облицювання
Всі центральні комунікації
Гіпсова штукатурка всі 3 поверхи
В подарунок дизайн проект.
можна поставити 2 великі авто на території,
Чудова Локація поруч з Центральним парком, виїзд на Київ
Ціна 105 000 дол,
Можливі держпрограми включно з єоселя 3 роки
Оформлення 11% земля, 12% будинок
Світло, вода є, газ .(Котел оплачується окремо)
Перегляди в будь-який час.

350 000 $
1 892 $/м²
Юрія Мушкетика ул. (Натана Рыбака), 50
185 / 80 / 60 м²
1 этаж
11 сот
4 комнаты
4 дня назад
Вашій увазі пропонується будинок в англійському стилі.
Це той будинок - який вартує Вашої уваги
Будинок площею 182 м2 на 10 сотках. Побудований з цегли + газоблок + облицювальні клінкерна цегла.
Комунікації:
Вода - скважена 50 м2
Каналізація - автономний септик;
Опалення - індивідуальне газове з установленим котлом, по всьому будинку тепла підлога та радіатори;
Камін
Електрика - 16,5 кВ
Прибудинкова територія:
тротуарна плитка;
ландшафтний дизайн не закінчений;
Територія та будинок складається з:
Окремий гараж на два авто з виведеною зарядкою для електромобіля
Будинок:
коридор
Гардероб(вихід на горище)
Спальні з гардеробом
Бібліотека/кабінет/спальня
санвузол з ванною
кухня вітальня з...

138 000 $
1 255 $/м²
Степана Руданського
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
110 / 56.8 / 22 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж таунхаусу з ремонтом в Ірпені
Двоповерховий таунхаус площею 110 м² у сучасному комплексі.
Житлова площа – 56,8 м².
Кухня-вітальня – 22 м².
Ділянка – 1,2 сотки
Стіни – газоблок.
Електрика.
Септик.
Свердловина.
Опалення – електричне, котел у вартості . Також є камін.
Газ - по вулиці
Бойлер на 100 л
Планування:
– 2 поверхи: 4 кімнати (кабінет + 3 спальні)
– 2 санвузли (на 1-му душова кабіна на 2-му ванна)
– Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
Що входить у вартість ремонту:
– Стіни: декоративна штукатурка (типу травертин) під фарбування, шпалери
– Підлога: на всьому першому поверсі тепла підлога-плитка, на другому поверсі- ламінат.
– Стеля: натяжні стелі із закладними під карни...

88 000 $
907 $/м²
Высокая ул., 8
97 / 60 / 25 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2026 год постройки
1 нед. назад
Комплекс таунахусів в центральній частині міста Ірпінь.
Зручна транспортна розвʼязка.
Але в той же час тиха, зелена вулиця.
Парк Незнайки - навпроти.
Шкода, садок - паралельна вулиця.
Площа - 97 м2
Два повноцінні поверхи та мансардний поверх + 35 м2
Планування:
Чотири повноцінні кімнати + кухня-вітальня, два санвузли, гардеробна.
+ мансардний поверх
Комунікації:
Газ
Вода - міська
Каналізації - централізована
Світло
Якісне будівництво перевіреного забудовника.
Один з таунхаусів з укриттям!
Вартість з укриттям 105.000 у.о.
Без укриття - 88.000 у.о.
Купівля можлива за програмою єОселя під 2%, продаж від юр. особи!
Ділянки - 1.5 соток.
Передній двір з місцем для авто та окремий зад...
89 000 $
1 113 $/м²
Григория Сковороды ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
80 / 38 / 23 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
сегодня
Без комісії для покупця!
Ви вже бачили такі будинки:
тонкий фундамент, “економ-економ”, красиві фото — і жодної впевненості, що через 2–3 роки не підуть тріщини.
Будинок без ремонту часто лякає:
невідомо, що закладено в основу,
на чому зекономили,
і скільки реально коштуватиме довести його до ідеалу.
Уяви: ти вкладаєш гроші, робиш ремонт, заїжджаєш…
А через рік — волога в підлозі, холодні стіни, проблеми з дахом.
Бо ремонт можна переробити,
а поганий фундамент, стіни і комунікації — ні.
Рішення:
Саме тому цей будинок — виняток.
Його будували для себе, а не “на продаж”.
Тут не економили — тут закладали запас міцності на десятиліття.
Будинок площею 80 м² + тераса 22 м²,
на ділянці 5 с...

185 000 $
2 056 $/м²
Василя Стуса ул. (Пушкинская), 16
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
90 / 45 / 22 м²
3 этажа
1 сот
4 комнаты
2021 год постройки
4 дня назад
Сучасний таунхаус 93 м² у локації центрального парку — простір для життя та натхнення
Пропонується до продажу просторий таунхаус, розташований у тихій та зеленій локації через дорогу сквер. Це ідеальне місце для тих, хто цінує поєднання природи, спокою та зручної інфраструктури.
🌿 Життя поруч із природою
📐 Площа та планування:
Загальна площа — 93 м²
Два повноцінних поверхи
4 окремі кімнати — простір для кожного члена родини
Простора кухня-вітальня для сімейних вечорів
2 санвузли — на першому та другому поверха
✨ Переваги:
Виконано сучасний та якісний ремонт.Збирай речі та периїжай до свого житла.
Сосновий сквер поруч
Ідеально для сім’ї з дітьми
Комфортне автономне опалення
💛 Цей таунхаус...

270 000 $
1 722 $/м²
Гайдамацька ул., 12-в
156.8 / 82.7 / 32.3 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2013 год постройки
сегодня
Продаж двоповерхового будинку з ремонтом в Ірпені, вул. Гайдамацька.
Пропонується просторий та затишний будинок для великої родини у тихому, обжитому районі серед вікових дубів. Поруч — ліс, парк та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Характеристики будинку:
Загальна площа — 156,8 м², Житлова площа — 82,7 м², Простора кухня-вітальня — 18,9 м², Крита тераса — 35 м², Ділянка — 5,1 сотки
Планування: 4 окремі спальні, 3 санвузли, велике горище для зберігання речей.
Будинок збудований з керамоблоку, утеплений 100 мм пінопластом та облицьований керамічною цеглою.
Між поверхами — бетонне перекриття, дах — бітумна черепиця.
Комунікації та технічні переваги: Центральне водопостача...

130 000 $
1 275 $/м²
Франка, 25
БЕЗ КОМИССИИ
ТРЦ Ирпень Сити
102 / 53 / 8 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
1 нед. назад
В продажу функціональний будинок з єко матеріалів, розташований в передмісті Києва – місто Ірпінь, район Романівки. Тиха спокійна асфальтована вулиця. Ділянка площею 4 соток правильною прямокутною площею.
Будинок загальною площею 102 м² побудований з червоної ценли, утеплений пінопластом 10см. Земельна ділянка 4 сотки. Планування включає 4 кімнати, окремо кухню, сауну в будинку, один с/у, гараж який наразі обладнаний під хоз.приміщення. Є навіс під авто. Простора вітальня з каміном створює атмосферу затишку, кухня повністю укомплектована та гармонійно поєднує функціональність. У будинку встановлений газоний котел на опалення та гарячу воду, як альтернатива в будинку є камін, який здатний еф...

125 000 $
867 $/м²
11-я линия ул., 7д/6
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Loft City
144 / 56 / 47 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2023 год постройки
сегодня
Пропонуємо вам унікальну можливість придбати великий будинок у закритому котеджному містечку, розташованому в серці лісу.
Цей сучасний будинок у скандинавському стилі площею 144,2 м² — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт та стиль. Простора кухня-студія (47,1 м²) стане чудовим місцем для сімейних вечерь або зустрічей з друзями.
Ділянка площею 4 сотки дозволить вам насолоджуватися приватністю та зручністю, а цілодобова охорона гарантує безпеку вашого дому.
Тиша, спокій та прекрасне сусідство — все це створює ідеальні умови для комфортного життя. Ваш новий стиль життя починається тут!

115 000 $
1 150 $/м²
Выговского ул. (Суворова)
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
100 / 48.75 / 32.52 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
🏡 Дуплекс в Ірпені
📍 Ірпінь, вул. Виговського, 15
Площа:
Будинок — 100 м²
Мансардний поверх — 45 м² (додатковий простір)
Земельна ділянка:
1,75 сотки
🏗 Технологія будівництва:
Керамоблок
Утеплення — пінопласт
Фасад — комбінований: клінкер + декоративна штукатурка
Залізобетонні перекриття (2-й та мансардний поверхи)
⚙️ Комунікації:
Всі центральні комунікації
Електрика — 7 кВт, 3 фази
Двотарифний лічильник (день/ніч)
📍 Локація:
Поруч парк «Незнайка»
Поруч Центральний парк
Зручний виїзд та розвинена інфраструктура
🌿 Переваги:
Власні передні та задні дворики
Простора мансарда під будь-які потреби
Гнучка система оплати
💰 Вартість:
115 000 $
Все коттеджные городки