Коттеджные городки Ирпеня, которые начинаются на "A-Z"
Топ объявлений Ирпеня
650 000 $
2 995 $/м²
Гоголя ул., 31а/1
217 / 55 / 48.05 м²
3 этажа
6 комнат и более
2021 год постройки
сегодня
Будинок, у якому акцент і наголос було зроблено на якість, а не обсяг. Продається 3-поверховий ексклюзивний цегляний будинок площею 217 кв.м в одному з найкращих котеджних містечок м. Ірпінь «Oak Grove Town». Площа ділянки 0.04 га (з можливістю розширення до 0.14 га). Ремонт був виконаний з використанням преміальних матеріалів, багато уваги приділено нестандартним деталям і складним технічним рішенням втілених у життя талановитими українськими компаніями в галузі архітектури, дизайну та інтер'єру спільно з європейськими партнерами.
1 Поверх (H=3.29 м): кухня-вітальня, гостьова кімната, гостьовий санвузол, велика комора, пральня, гардеробна кімната( перший поверх повністю тепла підлога та...
115 000 $
958 $/м²
Гайдамацька ул., 6А
120 / 56 / 29 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2000 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця продається будинок з ремонтом в тихому місці Ірпеня.
Будинок і територія:
- будинок з автономним газовим опаленням
- повністю побудований з червоної цегли, зовнішня стіна 40 см
- є гараж площею
- ділянка 3,5 сотки
- будинок розташований на краю ділянки, тож територія використовується максимально ефективно
Планування та «начинка»:
- площа 130 кв.м.
- кухня-столова площею 29 квадратів, сучасний ремонт
- кухня з усіма необхідними меблями.
- спальня на 1 поверсі
- прохідна кімната на 1 поверсі, можна переробити на велику гардеробну
- великий комфортний санвузол з ванною, 7 кв.м., на 1 поверсі
- 2 кімнати на другому напів-мансардному поверсі (скошені стелі, але вік...

450 000 $
2 500 $/м²
Давидчука ул., 16
180 / 76 / 17 м²
2 этажа
14 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Продаж преміального будинку в центрі Ірпеня, Київська область, правий берег, Бучанський район.
Працюємо з усіма видами безготівкових розрахунків, Держмолодьжитло, є - Оселя, є - Відновлення, Постанови, кредити та інше.
Газ | Укриття | Баня | Генератор | 14 соток землі | Повна автономність.
Пропонується сучасний приватний будинок преміум-класу у самому центрі Ірпеня (Київська область, правий берег) ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт, безпеку та автономність.
Основні характеристики:
-Площа ділянки: 14 соток (кутова, 2 заїзди)
-Будинок: 2 поверхи + горище
-Висота стелі: 3, 25 м
-Матеріал: цегла + утеплення
-Дах утеплений (15 см)
-Вікна: двокамерні, шумоізоляційні.
Повна автономні...
85 000 $
630 $/м²
Нежинская ул., 3
135 / 45 / 30 м²
3 этажа
1 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Таунхаус серед двох парків у приватному секторі.
Поруч школа, дитячий садок, кафе, ресторани та магазини.
Площа 90 м2 плюс 45 м2 мансарда.
Кухня 34 м2.
Два санвузли.
Чотири кімнати.
Мансарда 45 м2 утеплена з врізаними вікнами.
Ціна 90000 доларів.
Комунікації
Газ, котел оплачений.
Каналізація міська.
Вода центральна.
Електрика 7 кВт.

69 999 $
824 $/м²
Авиаконструктора Антонова ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
85 / 40 / 24 м²
3 этажа
1 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Ціна двокімнатної квартири - залишився один!
Школа і садочок - в пʼяти хвилинах пішки.
Міськрада - рукою подати.
АТБ і Фора - відразу за садочком.
Телефонуйте!
Такої ціни вже більше не буде

90 000 $
865 $/м²
Высокая ул.
104 / 45.2 / 24 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2026 год постройки
2 дня назад
Ірпінь
Сучасний комплекс у тихій зеленій локації поруч із парком. Закрита територія, всього 10 таунхаусів і 1 окремий будинок — камерний формат для комфортного життя без зайвого шуму.
Кожен будинок має власну земельну ділянку з чітким розмежуванням. Передбачено місця для двох авто та просторий задній двір — ідеально для відпочинку або зони барбекю.
Типи таунхаусів:
▪️ “Четвірка”
Площа — 97 м²
Ціна — від 88 000 $
Є варіант із власним укриттям (~
Площа — від 104 м²
Ціна — від 90 000 $
Окремий варіант — 93 000 $ із зовнішньою кладовою
Будівництво та матеріали:
Монолітно-стрічковий фундамент
Стіни — 25 см (між секціями — 38 см)
Утеплення фасаду — 100 мм
Утеплення стелі — 200 мм (базальтова вата...

88 000 $
907 $/м²
Высокая ул., 8
97 / 60 / 25 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Комплекс таунахусів в центральній частині міста Ірпінь.
Зручна транспортна розвʼязка.
Але в той же час тиха, зелена вулиця.
Парк Незнайки - навпроти.
Шкода, садок - паралельна вулиця.
Площа - 97 м2
Два повноцінні поверхи та мансардний поверх + 35 м2
Планування:
Чотири повноцінні кімнати + кухня-вітальня, два санвузли, гардеробна.
+ мансардний поверх
Комунікації:
Газ
Вода - міська
Каналізації - централізована
Світло
Якісне будівництво перевіреного забудовника.
Один з таунхаусів з укриттям!
Вартість з укриттям 105.000 у.о.
Без укриття - 88.000 у.о.
Купівля можлива за програмою єОселя під 2%, продаж від юр. особи!
Ділянки - 1.5 соток.
Передній двір з місцем для авто та окремий зад...
89 000 $
1 113 $/м²
Григория Сковороды ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
80 / 38 / 23 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
вчера
Без комісії для покупця!
Ви вже бачили такі будинки:
тонкий фундамент, “економ-економ”, красиві фото — і жодної впевненості, що через 2–3 роки не підуть тріщини.
Будинок без ремонту часто лякає:
невідомо, що закладено в основу,
на чому зекономили,
і скільки реально коштуватиме довести його до ідеалу.
Уяви: ти вкладаєш гроші, робиш ремонт, заїжджаєш…
А через рік — волога в підлозі, холодні стіни, проблеми з дахом.
Бо ремонт можна переробити,
а поганий фундамент, стіни і комунікації — ні.
Рішення:
Саме тому цей будинок — виняток.
Його будували для себе, а не “на продаж”.
Тут не економили — тут закладали запас міцності на десятиліття.
Будинок площею 80 м² + тераса 22 м²,
на ділянці 5 с...

270 000 $
1 722 $/м²
Гайдамацька ул., 12-в
156.8 / 82.7 / 32.3 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
2013 год постройки
сегодня
Продаж двоповерхового будинку з ремонтом в Ірпені, вул. Гайдамацька.
Пропонується просторий та затишний будинок для великої родини у тихому, обжитому районі серед вікових дубів. Поруч — ліс, парк та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Характеристики будинку:
Загальна площа — 156,8 м², Житлова площа — 82,7 м², Простора кухня-вітальня — 18,9 м², Крита тераса — 35 м², Ділянка — 5,1 сотки
Планування: 4 окремі спальні, 3 санвузли, велике горище для зберігання речей.
Будинок збудований з керамоблоку, утеплений 100 мм пінопластом та облицьований керамічною цеглою.
Між поверхами — бетонне перекриття, дах — бітумна черепиця.
Комунікації та технічні переваги: Центральне водопостача...

130 000 $
1 275 $/м²
Франка, 25
БЕЗ КОМИССИИ
ТРЦ Ирпень Сити
102 / 53 / 8 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2 нед. назад
В продажу функціональний будинок з єко матеріалів, розташований в передмісті Києва – місто Ірпінь, район Романівки. Тиха спокійна асфальтована вулиця. Ділянка площею 4 соток правильною прямокутною площею.
Будинок загальною площею 102 м² побудований з червоної ценли, утеплений пінопластом 10см. Земельна ділянка 4 сотки. Планування включає 4 кімнати, окремо кухню, сауну в будинку, один с/у, гараж який наразі обладнаний під хоз.приміщення. Є навіс під авто. Простора вітальня з каміном створює атмосферу затишку, кухня повністю укомплектована та гармонійно поєднує функціональність. У будинку встановлений газоний котел на опалення та гарячу воду, як альтернатива в будинку є камін, який здатний еф...

165 000 $
1 500 $/м²
Маяковского ул., 10
БЕЗ КОМИССИИ
Парк писателей
110 / 40 / 32 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2026 год постройки
вчера
Продаж сучасного одноповерхового будинку від забудовника в Ірпені, поруч з Ірпінському набережною.
Будинок площею 110 м² розташований на ділянці 5 соток. Продумане планування включає простору кухню-вітальню з виходом на терасу, мастер-спальню з власним санвузлом, а також дві окремі кімнати, які можна облаштувати під дитячі або кабінет.
Тераса розміром 3×5 м.
Будинок зведений із газоблоку та утеплений графітовим пінопластом товщиною 100 мм.
Фасад оздоблений декоративною штукатуркою з елементами дерев’яної терморейки.
Висота стелі — 3 м, додатково передбачене просторе горище.
Підключені всі центральні комунікації: вода, каналізація, газ, електроенергія (7,5 кВт). Встановлено двоконт...

100 000 $
800 $/м²
Павленка ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Центральный базар
125 / 60 / 25 м²
3 этажа
1 сот
4 комнаты
2024 год постройки
вчера
Є
Єдиний вільний таунхаус у затишному комплексі в самому центрі Ірпеня, по вул. Павленка.
Локація поєднує тишу приватного сектору та зручну близькість до всієї міської інфраструктури.
Будинок має загальну площу 125 м² та продумане триповерхове планування, що ідеально підходить для комфортного проживання сім’ї.
Планування:
• 4 окремі житлові кімнати
• простора кухня-вітальня з виходом на задній двір
• санвузли на поверхах
• функціональний розподіл простору для життя та відпочинку
Ділянка: 1.3 сотки із заднім двором для відпочинку, барбекю або облаштування зеленої зони.
Комунікації:
• газ
• електроенергія
• центральне водопостачання
• центральна каналізація
Перед будинком облашт...

350 000 $
1 892 $/м²
Юрія Мушкетика ул. (Натана Рыбака)
БЕЗ КОМИССИИ
185 / 78 / 20 м²
1 этаж
11 сот
3 комнаты
вчера
Продам одноповерховий будинок з новим якісним ремонтом в англійському стилі в Ірпені.
Будинок будувався для себе - з якісних матеріалів!
Площа будинку - 185 м2
Площа ділянки - 11 соток.
Побудований з газоблоку, утеплений мінеральною ватою + облицювальна клінкерна цегла фінської фірми (Ruukki).
Фундамент - з бетону фірми Ковальська.
Дах - металочерепиця.
Комунікації:
Газ
Електрика - 16 кВт
Вода - скважина 46 м2
Каналізація - автономний септик з переливом.
Опалення - індивідуальне газове з конденсаційним котлом Е.С.А. (Туреччина).
По всьому будинку водяна тепла підлога та радіатори з терморегуляторами.
В залі встановлений діючий чувунний камін Pow-wow (Франція).
Будинок дуже теплий та енерг...

86 000 $
989 $/м²
Лысенко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Пилипов Поток
87 / 36 / 37 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
вчера
Пропонуємо до продажу сучасні таунхауси загальною площею 87 м² з додатковими 42 м² мансарди. Це комфортне житло, в якому продумане планування поєднується з якісними матеріалами та сучасними технологіями будівництва. На першому поверсі розміщена простора кухня-вітальня з виходом на терасу, санвузол і зручні сходи на другий поверх. Завдяки відкритому простору вітальня легко поєднує функціональність та затишок, створюючи ідеальне місце для сімейного проведення часу. На другому поверсі- три окремі кімнати та санвузол. Мансарда додає додаткові квадратні метри, які можна облаштувати під спальню, дитячу, кабінет чи зону для відпочинку.
Будинок зведений на монолітно-збірному фундаменті зі стінами з...

85 000 $
934 $/м²
Лысенко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Пилипов Поток
91 / 45 / 29.65 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2026 год постройки
вчера
Таунхауси в Ірпені
📍 Ірпінь, вул. Лисенка, 14-Б
Площа:
Будинок — 91 м²
Мансардний поверх — 40 м² (додатковий простір)
Земельна ділянка:
від 1,43 сотки
🏗 Технологія будівництва:
Керамоблок
Утеплення — пінопласт
Фасад — комбінований (клінкер + фактурна штукатурка )
Залізобетонні перекриття (2-й та мансардний поверхи)
⚙️ Комунікації:
Всі централізовані комунікації
Електрика — 7 кВт, 3 фази
Двотарифний лічильник (день/ніч)
Дренажна система (захист від накопичення вологи)
🌿 Переваги:
Власні передні та задні дворики
Гнучка система оплати
Можливість облаштування мансарди під власні потреби (кабінет, зона відпочинку тощо)
💰 Вартість:
Середні секції — 85 000 $

95 000 $
1 073 $/м²
Выговского ул. (Суворова)
БЕЗ КОМИССИИ
88.5 / 42 / 23.57 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2026 год постройки
вчера
Таунхауси в Ірпені
📍 Ірпінь, вул. Виговського 1
Площа:
Будинок — 88м²
Земельна ділянка:
від 1,43 сотки
🏗 Технологія будівництва:
Керамоблок
Утеплення — пінопласт
Бетонні плити між 1 та 2 поверхом
Бетонні сходи між 1 та 2 поверхом
💰 Вартість:
Середні секції — 95 000 $

117 000 $
1 000 $/м²
Ірпінська
117 / 45 / 35 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
5 дней назад
Продаж сучасних будинків в Ірпені
У продажу залишилось всього 3 будинки — ідеальний варіант для комфортного життя поруч із природою та всією необхідною інфраструктурою.
Площа будинку — 117 м²
Ділянка — 3 сотки
Ціна — 117 000$
Планування продумане для комфортного проживання:
• 3 спальні кімнати
• простора кухня-вітальня
• 2 санвузли
• комора
• навіс під авто
• можливість встановлення каміна
Комунікації:
• газ
• електрика
• власна свердловина 100 м
• великий біосептик — не потрібно постійно думати про відкачування, як у більшості таунхаусів
Будинки будуються якісно та продумано до деталей. Зараз — завершальний етап будівництва, тому ще є можливість обрати свій варі...

86 000 $
956 $/м²
Академіка Ромоданова ул. (Льва Толстого), 44
90 / 45 / 25 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Таунхаус в зеленій зоні Ірпеня з класними умовами покупки!
Площа будинку 90 м2 + висока повноцінна житлова мансарда!
Практичне планування для родини - на 3 спальні, дві ванних кімнати та велику кухню-вітальню з виходом на терасу та свій задній двір.
Преміальна якість будівництва, екологічне утеплення фасаду мінеральною ватою 100 мм.
Є РОЗСТРОЧКА без здорожчання на 1 рік!
Детальніше телефонуйте, та вже забирайте ваш дім мрії!
Будинок та двір:
Просторий передній двір під паркування автомобіля, вимощений плиткою ФЕМ.
Інфраструктура:
Поруч є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя - магазини, зупинка громадського транспорту, парк, дитячий садочок, амбулаторія державна та прив...

295 000 $
1 093 $/м²
Василя Стуса ул. (Пушкинская)
270 / 140 / 25 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
2015 год постройки
5 дней назад
Продаж фасадного будинку в самому центрі міста – ідеально під бізнес або комфортне проживання.
Локація: центральна частина міста, фасадна позиція – чудовий варіант під клініку, офіс, навчальний центр або будь-який інший вид діяльності.
Площа: 270 м², двоповерховий цегляний будинок на ділянці 6 соток.
Стан: якісний ремонт, утеплення, дах – бітумна черепиця. Повністю готовий до використання під певні види бізнесу.
Планування:
1 поверх: передпокій, 2 кімнати, кухня-вітальня 25 м², санвузол, пральня, вихід на терасу.
2 поверх: 3 кімнати, 2 санвузли (ванна, душова).
Цоколь: просторе сховище – додаткове місце безпеки, яке також можна використовувати для архіву або технічного обладнання.
Комуні...

140 000 $
449 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 11
312 / 159 / 42.5 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку в Ірпіні, будувався для себе на 2 родини. Ділянка рівна, правильної форми, 2 заїзди, комунікації розділені. В одній частині будинку майже завершений ремонт: зроблена електрика, сантехніка, стіни підготовлені під фарбування, встановлені батареї, кондиціонери в кожній кімнаті, зроблені сходи.
Параметри однієї частини: 2 поверхи, загальна площа 156 м, житлова 79,5 м, кухня 21,5. Друга частина має такі самі параметри з дзеркальним плануванням.
Друга частина будинку має окремий вхід і без оздоблення.
Розглядаємо продаж окремо кожної частини.
Все коттеджные городки