Топ объявлений Малютянки

130 000 $
2 975 $/сот
Котляревського
ПРЕМИУМ
под застройку
43.7 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки 43,7 соток у сосновому лісі, Малютянка
Пропонується унікальна земельна ділянка площею 43,7 соток, розташована у престижній частині Малютянки — серед природного соснового лісу, зі встановленим периметральним парканом та зручним під’їздом.
Локація
• Малютянка, Києво-Святошинський район
• Тиха вулиця, повністю сформована котеджна забудова навколо
• До Києва — швидкий і комфортний заїзд
Характеристики ділянки
• Загальна площа: 43,7 соток
• Рельєф рівний, територія суха
• Ділянка частково оточена сосновим лісом — максимальна приватність
• Встановлений основний капітальний паркан по периметру
Кадастрові номери
• 3221455300:01:068:0002
• 3221455300:01:068:0001
Комуніка...

2 100 000 $
2 793 $/м²
Зелена
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
752 / 130 / 25 м²
2 этажа
65 сот
6 комнат и более
вчера
Продаж елітного котеджу в мальовничому с. Малютянка, Фастівського району, неподалік м. Києва.
Маєток розташований на земельній ділянці площею 0,65 га., засадженій довголітніми соснами, березами, ялинами та іншими різними декоративними рослинами та кущами, що дає неповторний затишок, а з будинку відкривається чудовий краєвид. Ландшафт ділянки добре продуманий та має чудову прогулянкову зону та міні футбольне поле. На території розміщено будинок охорони, літня альтанка з зоною барбекю, дитячий майданчик та гараж на 2 авто.
Будинок площею 752 кв. м. є справжнім втіленням багатьох дизайнерських рішень. Завдяки високим стелям та панорамним вікнам, будинок світлий та просторий. Будинок складаєтьс...

51 500 $
534 $/м²
СТ Оленівка, 132
97 / 52 / 6 м²
3 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
Капітальний цегляний будинок серед садів — СТ «Оленівка»!
Пропонується до продажу добротний 3-поверховий будинок площею 96,5 м², розташований у садовому товаристві «Оленівка» ділянка 132, в селі Малютянка.
Будинок зведений «на віки» з якісної червоної цегли з панельним перекриттям, має три кімнати та капітальний бетонний підвал, який складає загальну площу з будинком 180 м², що є вагомою перевагою для безпеки та зберігання запасів.
Оселя наповнена атмосферою справжнього домашнього тепла завдяки класичному пічному опаленню, яке дарує незалежність та особливий затишок у зимові вечори. На території вже заведено електрику, облаштовано власну свердловину та продумано систему зливової каналіз...

80 000 $
276 $/м²
Героїв Танкістів, 9б
290 / 100 / 20 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
3 дня назад
Будинок, розташований в Київській області, Фастівський р-н, за 30 км. (30-40 хв.) від Києва і 4 км від Боярки. До Малютянки можна добратися електричкою (станції електропоїздів Боярка і Малютянка), або наземним транспортом (авто, маршрутні таксі) - 20 хвилин до метро Теремки або 30 хвилин до метро Академмістечко.
Затишне село з чарівною природою і розвитою інфраструктурою, є загальноосвітня школа, музей художника Пимоненка, церква, магазини, аптеки. В сусідніх селах Глевасі і Боярці є банківські та медичні установи, розважальні заклади, торгові центри, кафе, ресторани, заклади побутового обслуговування.
Будинок без внутрішнього оздоблення, побудований в 2019 році для власного проживання із...

50 000 $
625 $/м²
Лісова
єОселя
єВідновлення
80 / 45 / 25 м²
1 этаж
12 сот
3 комнаты
1969 год постройки
сегодня
Продається старенький, теплий будинок в житловому стані. Будинок побудований з екологичних матеріалів( глина, деревина, цегла), розташований в гарній локації, неподалік від Києва. Навколо гарні краєвиди та велика земельна ділянка. На ділянці купа господарських будівель, приміщень. Майбутньому власникові є де жити і будувати собі будинок власної мрії. В будинку є газ і вода, все що потрібно для проживання.

2 099 999 $
2 793 $/м²
Ботаническая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
752 / 130 / 22.2 м²
2 этажа
65 сот
6 комнат и более
сегодня

57 000 $
3 800 $/сот
Котляревського
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки 15 соток у сосновому лісі, Малютянка.
Пропонується унікальна земельна ділянка площею 15 соток, розташована у престижній частині Малютянки — серед природного соснового лісу, зі встановленим периметральним парканом та зручним під’їздом.
Також є можливість докупити ділянку поруч 28,7 соток.
Локація
• Малютянка, Фастівський район
• До Києва — швидкий і комфортний заїзд
Характеристики ділянки
• Загальна площа: 15 соток
• Рельєф рівний, територія суха
• Встановлений основний капітальний паркан по периметру
Кадастрові номери
• 3221455300:01:0...

75 000 $
2 613 $/сот
Котляревського
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
28.7 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки 28,7 соток у сосновому лісі, Малютянка.
Пропонується унікальна земельна ділянка площею 28,7 соток, розташована у престижній частині Малютянки — серед природного соснового лісу, зі встановленим периметральним парканом та зручним під’їздом.
Також є можливість докупити ділянку поруч 15 соток під будівництво.
Локація
• Малютянка, Фастівський район
• До Києва — швидкий і комфортний заїзд
Характеристики ділянки
• Загальна площа: 28,7 соток
• Рельєф рівний, територія суха
• Встановлений основний капітальний паркан по периметру
Кадастрові номер...

130 000 $
2 989 $/сот
под застройку
43.5 сот
2 дня назад
Локація
• Малютянка, Києво-Святошинський район
• До Києва — швидкий і комфортний заїзд
Характеристики ділянки
• Загальна площа: 43,7 соток
• Рельєф рівний, територія суха
• Встановлений основний капітальний паркан по периметру
Кадастрові номери
• 3221455300:01:068:0002
• 3221455300:01:068:0001
Комуніка...

130 000 $
2 955 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
44 сот
1 нед. назад
Локація
• Малютянка, Києво-Святошинський район
• До Києва — швидкий і комфортний заїзд
Характеристики ділянки
• Загальна площа: 43,7 соток
• Рельєф рівний, територія суха
• Встановлений основний капітальний паркан по периметру
Кадастрові номери
• 3221455300:01:068:0002
• 3221455300:01:068:0001
Комуніка...
115 000 $
719 $/м²
Мира ул., 2
єОселя
КГ Рябинки
160 / 40 / 53 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Повна автономія!
Світло та опалення є завжди!
Цілодобова охорона, освітлення в нічний час.
Живописна місцевість, ліс, ставки.
2-поверховий будинок.
1 поверх - кухня -вітальня 53 м2 з вихідом на терасу 18 м2, санвузол, гараж, топочна.
2 поверх - 3 спальні, одна з вихідом на терасу 34 м2, санвузол.
Підведено 12,8 кВт електрики , 3 фази. Система безперебійного живлення + генератор.
Опалення електричне та твердопалівне.
1 поверх - тепла підлога.
До метро Теремки - 25 хв.
До вокзалу м.Київ 25 хв.
електричкою.

130 000 $
2 955 $/сот
Котляревського
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
44 сот
Характеристики ділянки
• Загальна площа: 43,7 соток
• Рельєф рівний, територія суха
• Встановлений основний капітальний паркан по периметру
Кадастрові номери
• 3221455300:01:068:0002
• 3221455300:01:068:0001
Комуніка...
38 000 $
2 171 $/сот
Річна
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
17.5 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки в с. Малютянка — 17,5 соток
Пропонується простора земельна ділянка площею 17,5 соток у мальовничому та затишному місці села Малютянка. 500 метрів від озера. Поруч магазини, школа, та транспортна зупинка.
На земельній ділянці стоїть старий будинок
На ділянку заведені всі необхідні комунікації: газ та електроенергія, що значно спрощує подальшу забудову.
На території вже є фундамент та підвали, які можуть стати надійною основою для майбутнього будинку або господарських приміщень.
Заплановано очищення ділянки від дерев, що зробить її повністю готовою до реалізації вашого проєкту.
Чудовий варіант для будівництва приватного будинку в спокійному передмісті з гарною інф...
38 000 $
2 171 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
17.5 сот
сегодня
Заплановано очищення ділянки від старого будинка, що зробить її повністю готовою до реалізації вашого проєкту.
Чудовий варіант для будівництва приватного будинку в спокійному передмісті з гарною інфраструктурою та зручним доїздом.
18 000 $
1 500 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
сегодня
Є стовпи на світло.
Локація має зручну інфраструктуру:
• поруч два магазини;
• школа в кількох хвилинах пішки;
• зупинка громадського транспорту поруч із будинком;
• неподалік сквер та озеро — чудове місце для прогулянок і відпочинку.
Дуже тихе, спокійне та затишне місце — ідеальне для комфортного життя.
38 000 $
2 171 $/сот
Річна
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
17.5 сот
сегодня

35 000 $
438 $/м²
Лісова, 17
єОселя
єВідновлення
80 / 46 / 12 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
сегодня
Продається невеликий будинок в житловому стані. Будинок знаходиться в тихій , чистій зоні, навколо гарний , великий ліс в якому можна збирати гриби та ягоди. Навколо гарно розвинена інфраструктура: рядом центр села, автобусні зупинки, постійно курсують маршрутки та електрички на Боярку, Київ! Будинок та земельна ділянка розташовані в чудовому, мальовничому місці, перша лінія. Фасадна частина ділянки межує з чудовою природою: ліс(великі сосни, берези, дуб, граб), пагорби, озера. Дуже красиво і тихо! Тут можна насолодитися красою природи та відпочити після тяжкої праці та стресу, які нам несе суворе сьогодення. В кінці ділянки є власний водойми, річка, де можна порибалити, зробити ставок і пон...
16 000 $
2 000 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
8 сот
вчера
Киево-Святошинский р-н, с Малютянка. Продам участок 8 соток в коттеджном городке "Малютянка-Парк". Кадастровый номер 3222484200:03:003:5268 . Участок примыкают к КГ "Рябинки" Рядом лес и каскад озер. Участок правильной геометрической формы, заведено 6 кВт. Направление Одесская трасса. Можно заехать через Глеваху или Боярку. В Малютянке нету производств и складов, есть построенные соседи. От участка до ст.м. Теремки 23 км. Без комиссии для покупателя
6 300 $
630 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение, под застройку
10 сот
вчера
Продам ділянку 10 соток в с. Малютянка, біля кг Рябінкі. Цільове призначення - індивідуальне садівництво, поруч ліс та багато озер, мальовниче місце. Масив ділянок знаходиться біля фасаду асфальтованої дороги, напроти відд. Нової пошти. До продажу доступні 15 суміжних ділянок по 10-12 та 13 соток. Продаються окремо або цілим масивом. Ціна 630 дол. сотка, для оптових покупців можливий торг. Звертайтесь!.
105 000 $
875 $/м²
Травня, 1
120 / 60 / 12 м²
2 этажа
15 сот
3 комнаты
вчера
с. Малютянка,київська обл, до метро 15 км; продається домогосподарство : будинок 2х поверховий цегляний -120м2 утеплений пенопласт 10см. Участок 15 соток , на участке дом+сарай двохповерховий, в якому можна зробити 3 кімнати, на першому поверсі в сараї є гараж на авто з причепом і погреб. В селі багато озер, ліс поряд, повітря чисте, церква , магазине, школа, до метро 15км , до Боярка 3 км. Дім-120 м2, 3 спальні, с/в, н-2,80м, частково зроблений ремнонт,є меблі, стиралка, холодильник, ТВ , дивани, шафи, бойлер, опалення-конвектори, газ в домі, скважин а -35м, насосна нова , дах-шифер -гарно зроблений , газ котел, перекриття-залізобетон, підлога-лошата, Інтернет ,зовнішні стіни утеплені...
Все новостройки