Самые популярные улицы города
Улицы Нового Милятина
Топ объявлений Нового Милятина

46 000 $
115 $/м²
Нова ул.
400 / 120 / 25 м²
3 этажа
25 сот
6 комнат и более
6 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ - незавершене будівництво, готовність 62%
Адреса - село Новий Милятин,
Кількість кімнат -шість.
Поверховість - триповерховий
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 25 соток під будівництво і обслуговування житлового будинку, 3 сот ОСГ.
Загальна площа будинку -400м2, житлова -120 м2, кухня - 25 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - комбіноване , ще не встановлене.
Балкон - один
Санвузоли два ,роздільний
Перший поверх будинку включає: 2 житлову кімнати, 1 санвузол, кухня, котельня.
Другий поверх: вказуємо всі: 4 житлові кімнати, санвузол.
мансарда - є можливість зробити 3 кімнати на площу 120 м.
Наявні комунікації: електрика 5 кВт , газ біля ділянки, коло...

46 000 $
115 $/м²
Центральна ул.
400 / 125 / 20 м²
3 этажа
28 сот
6 комнат и более
вчера
ПРОДАЖ БУДИНКУ - незавершене будівництво, готовність 62%
Адреса - село Новий Милятин, Львівська обл, Буський р-н
Кількість кімнат -шість.
Поверховість - триповерховий
Матеріал стін - цегла.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - комбіноване , ще не встановлене.
Балкон - один
Санвузоли два ,роздільний
Другий поверх: 4 житлові кімнати, санвузол.
мансарда - є можливість зробити 3 кімнати на площу 120 м.
Наявні комунікації: електрика 5 кВт , газ біля...

43 000 $
430 $/м²
Незалежності
Відеотур
100 / 90 / 10 м²
1 этаж
16 сот
4 комнаты
2 дня назад
Будинок з усіма комунікаціями та 16 сотками землі, Новий Милятин
Продається добротно збудований цегляний будинок у с. Новий Милятин Львівської області. Підійде як для постійного проживання, так і для дачі.
Одноповерховий, зі всіма комунікаціями: газ, світло, центральне водопостачання.
Велика ділянка 16 сотих: сад, город, цегляний гараж з горищем, господарські приміщення.
Територія обгороджена, поруч живуть сусіди.
У будинку дубовий паркет, меблі залишаються.
Опалення: можливість центрального, два кафельні пєци на дрова, газовий конвектор.
Є проектна документація на другий поверх.
Село відоме термальними озерами з сірководнем, поруч ліс, магазин, школа, садочок. Зручний доїзд до Львова – ма...
65 000 $
168 $/м²
Центральна ул., 2
многофункциональное помещение
386 м²
5 дней назад
Продаж комерційного приміщення Новий Милятин, Буського району, Львівська область. Загальна площа 386,6 м. Кв., складається з двох поверхів, які розміщують 9 приміщень,10 сот. землі.Центральне водопостачання та каналізаціяГазове індивідуальне опалення.Електрика 25 кВт.Розведена та встановлена сигналізація та пожежна охорона.
Ціна 65000$
1 200 $/мес
3 $/м²
Центральна ул., 8
многофункциональное помещение
387 м²
5 дней назад
Оренда комерційного приміщення Новий Милятин, Буського району, Львівська область. Загальна площа 386,6 м. Кв., складається з двох поверхів, які розміщують 9 приміщень,10 сот. землі.Центральне водопостачання та каналізаціяГазове індивідуальне опалення.Електрика 25 кВт.Розведена та встановлена сигналізація та пожежна охорона.
Ціна 1200$

46 000 $
115 $/м²
Нова ул.
400 / 200 / 25 м²
3 этажа
28 сот
6 комнат и более
6 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ - незавершене будівництво, готовність 62%
Адреса - село Новий Милятин,
Кількість кімнат -шість.
Поверховість - триповерховий
Матеріал стін - цегла.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - комбіноване , ще не встановлене.
Балкон - один
Санвузоли два ,роздільний
Другий поверх: 4 житлові кімнати, санвузол.
мансарда - є можливість зробити 3 кімнати на площу 120 м.
Наявні комунікації: електрика 5 кВт , газ біля ділянки, колодязь, вигрібна...

46 000 $
115 $/м²
Нова ул., 9
многофункциональное помещение
400 м²
2020 год постройки
6 дней назад
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
Адреса —село Новий Милятин , вулиця Нова, Буський район, Львівська обл.
Загальна площа —400 м².
триповерхове приміщення.
Кількість кімнат — Сім.
Ремонт — без ремонту .
Комерційне приміщення чудово підійде під: лікувально-оздоровча сфера , можливо під реабілітаційний центр чи дім для літніх людей (геріатричний пансіонат), чи складський комплекс.
Особливості даного комерційного приміщення — приміщення розташоване в селі з термальними джерелами. Сам край села, за ділянкою є потічок, поле та ліс.
Код обʼєкта: 4908

46 000 $
115 $/м²
Центральна ул.
400 / 120 / 25 м²
3 этажа
25 сот
6 комнат и более
2015 год постройки
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ - незавершене будівництво, готовність 62%
Адреса - село Новий Милятин,
Кількість кімнат -шість.
Поверховість - триповерховий
Матеріал стін - цегла.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - комбіноване , ще не встановлене.
Балкон - один
Санвузоли два ,роздільний
Другий поверх: вказуємо всі: 4 житлові кімнати, санвузол.
мансарда - є можливість зробити 3 кімнати на площу 120 м.
67 000 $
173 $/м²
Центральна ул., 8
помещение свободного назначения
387 м²
1980 год постройки
1 нед. назад
Продаж комерційного приміщення Новий Милятин, Буського району, Львівська область. Загальна площа 386,6 м. Кв., складається з двох поверхів, які розміщують 9 приміщень,10 сот. землі. Центральне водопостачання та каналізація. Газове індивідуальне опалення. Електрика 25 кВт.Розведена та встановлена сигналізація та пожежна охорона.

55 000 $
297 $/м²
Молодіжна
185 / 124 / 30 м²
3 этажа
40 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ( з ділянкою 40 сот) поруч Термального озера - Thermal Resort Lviv
Адреса - село Новий Милятин , вулиця Молодіжна , 24( 37 км до Львова).
Кількість кімнат - 6.
Поверховість - трьохповерховий.
Матеріал стін - цегла .
Земельна ділянка - 40 соток, огороджена.( 25 сот під будівництво, 15 сот осг)
Загальна площа будинку - 185 м2, житлова - 124 м2, кухня - 30 м2.
Опалення -комбіноване (є газ, тому можна робити опалення котлом)
Балкони - три.
Санвузол - два.
Наявні комунікації: електрика, центральне водопостачання( джерельна вода з водонапірної башти в селі ), каналізація септик, газ на ділянці(заведено в будинок ).
Особливість: В селі знаходиться Термальне озеро "Thermal Resort...

46 000 $
115 $/м²
Нова ул.
БЕЗ КОМИССИИ
400 / 120 / 25 м²
3 этажа
25 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ - незавершене будівництво, готовність 62%
Адреса - село Новий Милятин,
Кількість кімнат -шість.
Поверховість - триповерховий
Матеріал стін - цегла.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - комбіноване , ще не встановлене.
Балкон - один
Санвузоли два ,роздільний
Другий поверх: вказуємо всі: 4 житлові кімнати, санвузол.
мансарда - є можливість зробити 3 кімнати на площу 120 м.

46 000 $
115 $/м²
Нова ул., 9
многофункциональное помещение
400 м²
1 нед. назад
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
Загальна площа —400 м².
триповерхове приміщення.
Кількість кімнат — Сім.
Ремонт — без ремонту .
Код обʼєкта: 4908

46 000 $
115 $/м²
Центральна ул.
400 / 120 / 25 м²
3 этажа
25 сот
6 комнат и более
2 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ - незавершене будівництво, готовність 62%
Адреса - село Новий Милятин,
Кількість кімнат -шість.
Поверховість - триповерховий
Матеріал стін - цегла.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - комбіноване , ще не встановлене.
Балкон - один
Санвузоли два ,роздільний
Другий поверх: 4 житлові кімнати, санвузол.
мансарда - є можливість зробити 3 кімнати на площу 120 м.

48 000 $
120 $/м²
Центральна ул.
400 / 120 / 25 м²
3 этажа
25 сот
6 комнат и более
1 мес. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ - незавершене будівництво, готовність 62%
Адреса - село Новий Милятин, Львівська обл, Буський р-н
Кількість кімнат -шість.
Поверховість - триповерховий
Матеріал стін - цегла.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - комбіноване , ще не встановлене.
Балкон - один
Санвузоли два ,роздільний
Другий поверх: 4 житлові кімнати, санвузол.
мансарда - є можливість зробити 3 кімнати на площу 120 м.
Наявні комунікації: електрика 5 кВт , газ біля...
Все улицы