Топ объявлений Петропавловского

28 000 $
862 $/м²
Центральна, 1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
32.5 / 17.6 / 5.9 м²
этаж 2 из 2
1994 год постройки
2 дня назад
Без комісії для покупця, розглядаємо державні програми, сертифікати.
Продаж однокімнатної квартири с, Петропавлівське ,Бориспольський район.
Загальна площа квартири 32,5м.кв. житлова 17.6 кухня 5.9 м.кв.
Квартира розташована на другому поверсі в центрі села.
Дуже тепла, є газовий котел, можливо регулювати комфортну температуру.
Будинок цегляний.
В сан вузлі джакузі,
Великий заскленний балкон з металопластиковими вікнами.
Кондиціонер.
Є лічильники на воду і газ.
Проведений інтернет.
Є своя скважина.
Низькі комунальні платежі.
Напроти бьудинка гарний парк, магазини, великий стадіон, дитячий садочок.
Біля дома зупинка громадського транспорту.
До Києва 15 хв.машиною ( метро Бориспільська)

110 000 $
887 $/м²
Міська, 1
124 / 90 / 30 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
вчера
Будинок саме для вашої родини, с. Петропавлівське (Петрівське), Бориспільський район
Площа будинку: 124 м²
Ділянка: 7,5 соток (30 × 25 м)
Кімнат: 4
Електрика: 19 кВт (по факту 21 кВт)
Свердловина: 27 м
Каналізація: септик із переливом (1,5 м кільця, 7 штук)
Опис:
Пропонується до продажу сучасний приватний будинок площею 124 м² у затишному селі Петропавлівське, всього 15 хв від Києва. Будинок просторий, світлий, має зручне планування — 4 окремі кімнати, що підійдуть як для великої родини, так і для тих, хто цінує комфорт.
Комунікації:
• Потужна електрика — 19 кВт (фактично 21)
• Власна свердловина глибиною 27 м
• Септик з переливом, об’ємний (7 кілець по 1,5 м)
У вартість входять додатк...
63 000 $
558 $/м²
Центральна, 7а
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
113 / 42 / 11 м²
этаж 4 из 5
2010 год постройки
сегодня
Продаж двокімнатної квартири с. Петропавлівське, Бориспільский район, вулиця Центральна, 7-А. Продається дворівнева двокімнатна квартира загальною площею 112,9 кв.м., житлова 41,7 кв.м, кухня 10,5 кв.м.. Планування роздільне, два санвузли, на першому поверсі кухня-студія та велика окрема кімната , на другому поверсі спальня з просторою лоджією, індивидуальне газове опалення, енергонезалежний інтернет, система сповіщення Ajax. Поруч є дитячий садок, зупинка громадського транспорту, магазини.

95 000 $
633 $/м²
Поліська, 10
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 98 / 10 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
2015 год постройки
вчера
Капітальний маєток з ідеальним плануванням!
Пропонується до продажу унікальний 5-кімнатний заміський будинок, розташований на ділянці 7 соток за адресою: вулиця Поліська, 16, у селі Петропавлівське Бориспільського району.
Наразі об’єкт перебуває на стадії «під ремонт», що дозволяє вам контролювати кожен етап фінішного оздоблення за власним смаком. На першому поверсі логічно розмістилися простора кухня, світла вітальня для сімейних вечорів, гостьова спальня, санвузол та дві додаткові кімнати, які можна адаптувати під ігрову або майстерню. Другий поверх присвячений приватності та відпочинку: тут знаходяться основна спальня, дитяча кімната, затишний кабінет для роботи, містка гардеробна та д...

140 000 $
311 $/м²
Будівельна вул., 46
450 / 400 / 25 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
вчера
Ексклюзивний заміський будинок у Петропавлівському!
Пропонується до продажу унікальний заміський будинок у селі Петропавлівське загальною площею 450 м². Цей двоповерховий маєток має 8 кімнат та є новою якісною спорудою, яка зведена із використанням піноблоку та цегли з капітальним утепленням пінопластом, що гарантує високу енергоефективність.
Будинок будувався «для себе», тому в основу закладено монолітний фундамент під всією площею та надійні панельні перекриття, а покрівля виконана з якісної металочерепиці. Планування максимально продумане та функціональне: на першому поверсі розташована простора кухня, світла вітальня з каміном, гостьова спальня, санвузол, побутова кімната та бойлерна....

80 000 $
625 $/м²
Щаслива
128 / 42 / 27 м²
2 этажа
7 сот
3 комнаты
3 дня назад
Пропонується до купівлі двоповерховий будинок у котеджному містечку "Вишневий хуторок" у селі Петропавлівське (Бориспільський район)
Ця локація - це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, сучасні технології та безпеку.
Основні характеристики:
Загальна площа будинку складає 128 м2
Ділянка 7 соток, що дає можливість для створення саду або інших зон для відпочинку.
Будівельна технологія: будинок збудований за сучасною канадською каркасно-панельною технологією (SIP-панелі). Ці високоякісні 3-х шарові панелі забезпечують відмінну теплоізоляцію та є екологічно безпечними.
Фундамент: Утеплений для підвищення енергоефективності та зручності проживання.
Вікна: Якісні енергоефективні склопакети V...

80 000 $
479 $/м²
щаслива, 110
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
167 / 110 / 24 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
2022 год постройки
3 дня назад
🏡 Продається сучасний будинок у котеджному містечку «Вишневий хуторок»
📍 с. Петропавлівське, Бориспільський район
• Загальна площа будинку: 167 м²
• Площа земельної ділянки: 5,5 соток
Будинок побудований із СІП-панелей із використанням сучасних технологій будівництва. Дах виконаний із металочерепиці.
✅ Підключені всі необхідні комунікації:
• центральне водопостачання
• електрика — 13 кВт
• два переливних септики
✅ Територія облаштована:
• повністю огороджена
• встановлені відкатні ворота
• єдина концепція фасадного та межового паркану
Планування та переваги:
• 2 поверхи
• балкон
• простора тераса
• окрема прибудова під обладнання для опалення будинку
• вдале розташування всередині котед...
122 000 $
446 $/м²
Міська, 122
БЕЗ КОМИССИИ
273.3 / 205.35 / 17 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
2023 год постройки
5 дней назад
Будинок, у який хочеться повертатися. Простір, де починається спокій.
Продається сучасний, продуманий до дрібниць будинок на ділянці 7,5 соток (30×25 м) — ідеальне поєднання комфорту, якості та потенціалу для життя “під себе”.
🔹 Ділянка повністю підготовлена:
— міцний двосторонній паркан з профілю
— електричні ворота та хвіртка
— свердловина 29 м
— дренажна система
— накопичення води 8 м³ (2 з’єднані резервуари по 4 м³)
— електрика 10 кВт( можна легко збільшити )
— територія готова під автополив і газон
Тут уже закладена основа для зеленого, доглянутого двору — без зайвих витрат і переробок.
⸻
🏡 Будинок
Площа забудови — 273,3 м² під єдиним чотирисхилим дахом.
✔ Житлове опалюване примі...
15 000 $
1 000 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
4 дня назад
Продам ділянку 15 соток
с.Петропавлівське
Бориспільський р-н
Призначення - для будівництва та обслуговування житлового будинку
Газ, електрика - поруч.
Побудовано будинки на сусідніх ділянках.
У селі є загальноосвітня школа з дитячим садком, православний храм, амбулаторія, паркова зона, різноманітні магазини, зупинки громадського транспорту та ін.
Гарна транспортна розв'язка : до Києва (метро Бориспільська 15км) до Борисполя - 15км.
Ціна 15000дол США за 15 соток
Без комісії
Право власності більше 3-х років

130 000 $
16 250 $/сот
под застройку
8 сот
вчера
Продам участок та будинок зпроектований на два вихода з окремою ділянкою та євроремонтом. Пропонуємо Дуплекс в с.Петровське Бориспільський рн. Площа 178 кв.м. Прибудований гараж 50 кв.м. на 2 авто.
Автоматичні підйомні ворота з окремим виїздом на вулицю, виходом до двору. Просторе планування для великої сім"ї. 1 поверх хол, вітальня з дров"яним каміном, кухня-столова, гардероб, комора, ванна кімната, вихід на криту літню терасу з меблями.
2 поверх хол, 3 спальні, гардероб, ванна кімната.
Будинок побудований за системою «теплий дім» з матеріалу Durisol/арболіт/біобетон, Облицьований піщаником по оцинкованій армованій сітці, дах - Ranilla.
Внутрішні стіни - газоблок. Перекриття 1-го поверху ос...
14 900 $
1 733 $/сот
Калинова
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
8.6 сот
вчера
Продам гарну ділянку с Петропавлівське Бориспільський район вулиця Калинова, сусіди побудовані, поруч дитячий садок, футбольний стадіон, центр села, продуктові та промислові магазини, Нова пошта, аптека, кав'ярня, березова роща та ін.
Зручна транспортна розв'язка до Києва ходять маршрутки кожні 20 хвилин, на автомобілі зручно доїжджати до Києва Бориспільською трасою.
27 000 $
1 500 $/сот
Міська
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
18 сот
сегодня
Продам участок в селе Петровское - Петропавловское Бориспольского района, цена 1500 за сотку, участок не требует капиталовложений, улица Городская, газ и электричество возле участка, соседи живут постоянно, есть магазины, фельдшерский пункт, Новая почта , продуктовые, цветочный и хозяйственные магазины, церковь, березовая роща, футбольный стадион, тренажерная и детская площадка и многое другое, удобная транспортная развязка до метро Бориспольская ходят маршрутки каждые 15 минут. Смотрите также другие объявления автора.
Поможем с подключением коммуникаций, построим под ключ, есть бригады, техника, опыт.
Есть много разных вариантов, на разный бюджет и вкус - приезжайте.
В связи с периодическ...
33 000 $
2 200 $/сот
Міська
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
сегодня
Хочете жити в гарному місці не далеко від столиці - тоді ця локація для вас.
Продам ділянку 15 або 30 соток з підведеною електрикою 30 кВт+ готовий проект на будинок в подарунок, в селі Петропавлівське Бориспільського району в передмісті Києва, вул Міська, обжите місце, поруч виїзд на трасу, дуже атмосферне та мальовниче село, поруч села Вишеньки, Гнідин, Гора, Проців, на ділянку підведено 10квт, зроблена скважина, вулиця забудовується новими будинками, є сусіди, ділянка рівна не вимагає вкладень, в селі дитячий садок, стадіон з біговими доріжками, тренажерами, магазини, церква, березовий гай, до Києва 15 кілометрів, 20 хвилин до метро Бориспільська, кожні 20 хвилин маршрутки. Є багато діля...
9 600 $
800 $/сот
Польова
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
сегодня
Хотите жить в живописном месте вдали от назойливых соседей и шума - тогда этот участок для вас.
Продам двусторонний участок в селе Петровское - Петропавловское Бориспольского района, можно разделить на 2 семьи, цена 800 долларов за сотку, улица Полевая, электричество возле участка, соседи живут постоянно, есть магазины, Новая почта, аптека, фельдшерский пункт, кофейня, детский сад, березовая роща, церковь, футбольный стадион, спортивная площадка, детская площадка и многое другое необходимое для комфортного проживания, удобная транспортная развязка до метро Бориспольская ходят маршрутки каждые 15 минут.
Смотрите также другие объявления автора.
Поможем с подключением коммуникаций, построим до...

160 000 $
356 $/м²
Будівельна, 1
помещение свободного назначения
450 м²
сегодня
Сучасний комерційний простір у центрі Петропавлівського!
Пропонується до продажу масштабна комерційна будівля площею 450 м², розташована на приватній земельній ділянці 12 соток у селі Петропавлівське за адресою: вулиця Будівельна, 1.
Будівля має два повноцінні комерційні поверхи з великими панорамними вікнами, що забезпечують чудову оглядовість та привабливий зовнішній вигляд для клієнтів. Верхній рівень ідеально підійде під офіси або зону для персоналу, а місткий підвал можна використовувати як склад або зону для встановлення холодильних камер.
Ділянка площею 12 соток дозволяє організувати зручний під’їзд для транспорту та містку зону паркінгу для відвідувачів. Однією з ключових переваг...

65 000 $
1 410 $/м²
Троїцька, 5
46 / 9 / 25 м²
1 этаж
5 сот
2 комнаты
сегодня
Автономний сучасний будинок з басейном та терасою в ЖМ «Під Горою»!
Пропонується до продажу затишний сучасний будинок площею 46,1 м², розташований на доглянутій закритій території житлового масиву «Під Горою» в Бориспільському районі за адресою: вулиця Троїцька, 5.
Оселя побудована за енергоефективною технологією із СІП-панелей, що створює ефект термоса: будинок миттєво прогрівається взимку та зберігає приємну прохолоду влітку без зайвих витрат на кондиціонування.
Унікальною перевагою конструкції є можливість легко добудувати додаткові кімнати в будь-який бік, збільшуючи квадратуру під власні потреби вже під час проживання.
Внутрішній стан вражає свіжістю — сучасному ремонту всього один...

125 000 $
6 944 $/сот
под застройку
18 сот
вчера
Приваблива можливість: Власний куточок в центрі села Петропавлівське, всього за 13 км від метро Бориспільська!
✨ Ідеальна для будівництва: 18 соток рівної та правильної форми з асфальтованим під'їздом з трьох сторін.
На ділянці розташовано недобудовані будинки загальною площею 400м².
Забезпеченість: Електроенергія та газ уже підведені, а респектабельні сусіди вже на місці!
Вигідне розташування: Найкраща локація з усіма необхідними зручностями поруч - від дитячого садочка до кав'ярні. Та із зручною транспортною розв'язкою, включаючи маршрутки до Києва кожні 20 хвилин!
️ Швидкий доступ до Києва: Найкраща Бориспільська траса для тих, хто цінує швидкість руху!
Терміновий продаж: Не пропустіт...
200 000 $
894 $/м²
Чорнобильська вул., 21
223.6 / 94.1 / 10.6 м²
2 этажа
14 сот
5 комнат
вчера
Продається просторий 5-кімнатний будинок у с. Петропавлівське, Бориспільський район, Київська область, вул. Чорнобильська, 21.
Загальна площа — 223,6 м², два поверхи + облаштований підвал 40,3 м². Будинок повністю готовий до проживання.
Основне:
Будинок має зручне планування: світлі кімнати, велика кухня, гардеробні, санвузли, котельня та власний гараж.
Підвал сухий і може використовуватись як укриття, майстерня або додатковий простір.
Додаткові переваги:
генератор і стабілізатори (окрема технічна будівля)
гараж + навіс на 2 авто
альтанка з мангалом і великим столом
сауна з джакузі
доглянута ділянка 14 соток із садом і плодовими деревами
місце для садового інвентарю
Будинок ідеально...
Все новостройки