Коттеджные городки Подгорцы, которые начинаются на "Ф"
Топ объявлений Подгорцы
760 000 $
3 040 $/м²
Садовая ул.
250 / 175 / 45 м²
1 этаж
3 сот
4 комнаты
вчера
Одноповерховий будинок з трьома спальнями 240 м2, двома санвузлами, великою кухнею-вітальнею та терасою з готовими комунікаціями, власною ділянкою в оточенні озер.
OASIS — це місце, де природа та комфорт поєднуються в гармонії.
Котеджне містечко розташоване лише за 18 км від Києва, у мальовничому місці з власним озером та закритою територією.
Сучасні будинки 240 м² з якісним ремонтом, панорамними вікнами та енергоефективними технологіями.
Повна автономність: теплові насоси, власна свердловина, біо-септик, сонячні панелі.
Зручна інфраструктура — охорона, зони відпочинку, дитячий і спортивний майданчики, зарядки для електромобілів.
Про комплекс
Сучасний котеджний комплекс на березі озера в...

280 000 $
1 657 $/м²
Луговая ул.
169 / 55 / 38 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Пропонується на продаж якісний будинок, площею 159 кв. м., на ділянці 6,2 сот., у Мальовничому селищі Підгірці, неподалік м. Києва, по Новообухівському шосе. Сімейне котеджне містечко на 8 будинків. Усі будинки повністю збудовані, половина будинків вже заселені.
Будинок новий, повністю мебльований та наповнений побутовою технікою.
Комунікації: електрика 15 кВт (3 фази), опалення - газове, встановлено двоконтурний газовий котел, водяний підігрів підлоги на першому поверсі та в санвузлі на 2-му поверсі, встановлено камін зі стільницею з натурального каменю, власний септик об'ємом 10 куб. м.
Будинок збудовано за монолітно-каркасною технологією, в тому числі перекриття, фасадні стіни та міжкі...

250 000 $
2 273 $/м²
ул.
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Озерный
110 / 30 / 35 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж будинку з дизайнерським ремонтом у сучасному котеджному містечку
Теплий і стильний будинок біля чистого озера, лише 15 хвилин від Києва по вільній Новообухівській трасі. Територія містечка — це 4 озера, паркова зона, дитячий майданчик та розвинена інфраструктура.
Основні характеристики:
Ділянка — 6,5 соток (є можливість облаштувати басейн, альтанку чи гараж).
Висота стелі — 2,9 м.
Панорамні алюмінієві вікна.
Підлога — керамограніт із водяним підігрівом.
Стіни — гіпсова штукатурка + фарбування.
Натяжні стелі.
Двері прихованого монтажу.
Комунікації:
Опалення: газ, електрокотел, камін + дизельний генератор.
Вода — централізована, артезіанська свердловина.
Територія огороджен...

124 990 $
676 $/м²
будівельників, 5
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
185 / 98 / 24 м²
2 этажа
9 сот
5 комнат
2018 год постройки
вчера
Без комісії!
Продаж двоповерхового будинку з додатковим напівцокольним поверхом, загальна площа будинку 243 м² за адресою: вул. Будівельників, 5, с. Підгірці.
Будинок із продуманим плануванням.
У вартість входить сумісна ділянка площею 9 соток та 8 соток що поряд. Що дозволяє збільшити територію для вашої забудови.
Три спальні, простора кухня, вітальня кімната, окрема дитяча ігрова кімната, великий балкон з видом на сад.
До будинку добудовано сауну та спортивну залу, передбачене місце під басейн площею 80м².
На напівцокольному поверсі облаштоване окреме приміщення з кухнею, спальнею та санвузлом — може використовуватися як гостьова зона або автономний простір.
Ділянка доглянута.
На терит...
60 900 $
412 $/м²
Яблоневая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
147.8 / 38.2 / 16.2 м²
3 этажа
7 сот
3 комнаты
1992 год постройки
сегодня
Продаж дачного будинку в закритому садовому товаристві Мрія, с. Підгірці, Новообухівська траса. Локація- 12 км до Києва.
Будинок побудований з цегли, садовий, 147.8 м2, має 3 поверхи:
на 1-му поверсі - гараж, кухня з 2 котлами (газовий та твердопаливний), санвузол, бойлер, погріб, на 2-му поверсі- 3 кімнати з розведеним опаленням, 3-й поверх - під ремонт.
Комунікації: газ, світло 3 фази, вода, септик.
Можливо проживати цілий рік, поруч також проживають сусіди.
Ділянка - 7.25 соток. Рівна, прямокутної форми, має висаджений фруктовий сад та місце під грядки.
На території ще розміщений сарай та літня кухня, загальна площа 19.8 м2.
Дачна ділянка по периметру загороджена.
Заїзд до садового тов...
160 000 $
727 $/м²
Городищенська
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Фонтан
220 / 150 / 35 м²
3 этажа
3 сот
5 комнат
вчера
КМ "Фонтан" - збудоване, заселене котеджне містечко! Зручне розташування -350м від траси!
Поряд КМ "Альпійка", ЖК "Park Lake City". Аутлет містечко Мануфактура, Мегамаркет, Сільпо, Макдональдз.
Всього на території 24 будинки, зона променаду, дитячий та спортивний майданчики, зона відпочинку біля басейну та фонтану, барбекю зона.
Територія комплексу під цілодобовою охороною. Обслуговує КМ місцева керуюча компанія.
До продажу пропонується дуплекс 220м кв+3 сотки. 2 поверхи+ мансарда! Є місце для парковки двух авто!
Якісне будівництво:
- Стіни - червона керамічна цегла.
- Покрівля – черепиця.
- Утеплення фасаду, покрівлі – мінеральна вата – 15 см.
- Маячна штукатурка.
- Скління –...
1 200 000 $
1 791 $/м²
Золотые Ворота ул.
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Альпийка
670 / 200 / 100 м²
2 этажа
25 сот
5 комнат
сегодня
🏡 Продаж будинку з басейном у КМ «Альпійка»
📍 Підгірці, Обухівський район
💎 Котеджне містечко преміум-класу
📐 Загальна площа будинку: 670 м²
🌳 Ділянка: 25 соток
⸻
🏠 Планування будинку (2 поверхи):
▫️ Простора кухня-вітальня — 100 м²
▫️ 5 спалень 🛏
▫️ 5 санвузлів 🚿
▫️ 3 гардеробні кімнати
▫️ Закрита веранда з мангалом 🍖
▫️ Басейн 10×6 м 🏊
▫️ Гостьовий будинок для персоналу — 3 кімнати, кухня, санвузол (вже з ремонтом)
⸻
🌿 Особливості ділянки:
✅ Власний вихід до озера
✅ Ландшафтний дизайн, фонтан, автоматичний полив
✅ Освітлення по всій території
✅ Упорядкована набережна
⸻
⚙️ Стан будинку:
▫️ Під чистове оздоблення
▫️ Ідеально для реалізації дизайнерського проєкту мрії
▫️ Підключено в...
37 000 $
308 $/м²
Киевская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 55 / 35 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
вчера
Рідко зустрінеш таку капітальну забудову, як цей будинок у Підгірцях. Це не якийсь швидкий проект із газоблоку, а справжня фортеця з добротної червоної цегли на високому цоколі.
Будинок дуже вдало розташований на височині, тому з вікон другого поверху відкривається простір, який не впирається в сусідські паркани. І все це буквально в 9 кілометрах від Києва - по трасі всього 10-15 хвилин, і ви вже в місті.
Тут дуже грамотно підійшли до планування: сходи спеціально винесли в окремий напівкруглий еркер, щоб вони не з’їдали корисну площу.
Є два повноцінних поверхи та висока мансарда (в принципі, повноцінний третій поверх) - там можна зробити зону відпочинку, ігрову кімнату чи кабінет.
А в ц...

320 000 $
1 871 $/м²
Обухівський
171 / 100 / 45 м²
2 этажа
13 сот
5 комнат
2 дня назад
Продаж будинка преміум класу в с. Підгірці . Без ремонту. Максимально продумане планування , 5 окремих кімнат та велика вітальня/кухня-студія ( залежить від варіанту планування , який ви оберете) .
До будинку , на територію участку є 2 заїзди . Площа участку 13.6 соток . Територія засаджена соснами .
Комунікації :
- Електрика (заведено 16 кВт)
- Вода ( вже є технічна скважина , яку можна використовути як для догляду за ландшафтом , в будівельних потребах , так і для вживання , тому що вона чиста.
Також є можливість зробити основну скважину до 50 м глибиною за наш рахунок)
Буд. матеріали та додаткова інформація про будівництво .
Використовувались лише індивідуально підібрані для нашої місц...

500 000 $
1 000 $/м²
Обухівський
500 / 200 / 30 м²
3 этажа
13 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Навіщо їхати до Швейцарії, щоб жити в Альпах? Чисте повітря, мальовниче озеро, ідеально підстрижені газони і будиночки в стилі шале. Ця казка розташована лише в 8-ми кілометрах від столиці. Поруч - зручна транспортна розв'язка, що дозволяє швидко дістатися до основних об'єктів інфраструктури: супермаркетів, ТРЦ, шкіл, дитячих садків і лікарень. А головна перевага котеджного містечка в тому, що всі будинки вже побудовані, можна заселятися одразу після придбання. Якщо ви цінуєте свою репутацію і дорожите часом - ласкаво просимо в «Альпійку».
Про будинок:
Відмінний варіант для великої родини, будинок 500 м2 з гаражем на 10 авто розміром 200м2, над гаражем є ще будиночок для охорони.
Ділянка...

400 000 $
1 143 $/м²
Обухівський
350 / 250 / 40 м²
3 этажа
20 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продаж розкішного будинку в Підгірцях: стиль, комфорт і сучасність для справжніх цінителів якості!
Пропонуємо вашій увазі ексклюзивний будинок площею 350 м² на ділянці 20 соток у мальовничому та спокійному районі Підгірці. Цей унікальний будинок у стилі хай-тек — це поєднання інноваційного дизайну, продуманих рішень та найвищого рівня комфорту. Все, що потрібно для життя у стилі «люкс», ви знайдете саме тут!
Деталі, які не залишать вас байдужими:
Сучасні технології та стиль хай-тек: Будинок повністю обладнаний для комфортного життя. Кожна деталь інтер'єру продумана до дрібниць, а передові технології дозволяють вам насолоджуватися комфортом і безпекою. Газове опалення, сигналізація, інтерн...

1 200 000 $
3 261 $/м²
Обуїхівський
368 / 146 / 59 м²
2 этажа
14 сот
3 комнаты
2 дня назад
Стильний будинок з елітним ремонтом, з якісною і дорогою технікою в Підгірцях.
Панорамні вікна відкривають шикарний вид на озеро, де є власний пляж 70 м. і прямий вихід на воду.
В будинку є газ, світло 20 кВт, три фази/ тариф день/ніч.
Зарядка для автомобіля, Отоплення автономне, газовий котел.
Є влясна скважина, в будинку встановлена сигналізація , автополив газону.
Тепла підлога, витяжка Gutmann, роздвижна система Veka max.
В основному будинку Є простора кухня вітальня, в якій встановлена високоякісна Норвежська піч яка була зроблена під замовлення емальованою та в кольорі екрю Dovre. Також є три спальні кімнати, одна на першому поверсі і дві на другому, одна з яких є майстер спальня. Тако...

359 000 $
1 632 $/м²
Київська
220 / 150 / 50 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
3 дня назад
Пропонується до продажу доглянутий житловий будинок у престижному передмісті Києва — с. Подгірцях. Зручне розташування дозволяє дістатися столиці всього за 15 хвилин автомобілем.
Будинок розташований на ділянці 6 соток: територія повністю облаштована — висаджені туї, рівний доглянутий газон, створена приємна атмосфера для життя та відпочинку.
У будинку виконано свіжий якісний ремонт.
Кухня та санвузли повністю укомплектовані всією необхідною технікою та сантехнікою — можна заїжджати і жити без додаткових вкладень.
Комунікації та переваги:
• власна свердловина
• система фільтрації води
• каналізація — септик
• повна автономність під час блекаутів (будинок забезпечений альтернативним джерел...

215 000 $
611 $/м²
Обухівський
352 / 180 / 18 м²
2 этажа
17 сот
6 комнат и более
4 дня назад
Газове опалення!!!!
Продаж 2 поверхового цегляного будинку з земельною ділянкою 17 соток.
Планування:
цоколь - може використовиватися як Сховище, також є спортзал, бойлерна, кімната для господарства, гараж на авто
на першому поверху - простора вхідна зона, гардероб, санвузол, кухня-столова з виходом на терасу, зала з каміном
другий поверх - три кімнати та окремий санвузол
Опалення:
- твердотеливий котел!
- газовий двоконтурний котел!
Теплі водяні поли!
Каналізація - септік.
Власна скважина. Фільтри на воду.
Гараж на одне авто.
Є місце для паркування додатково на 2 авто.
Будинок продається з меблями та технікою!
Телефонуйте!
#3159232

159 000 $
723 $/м²
фонтанна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Фонтан
220 / 80 / 35 м²
3 этажа
3 сот
5 комнат
5 дней назад
До продажу пропонується дуплекс в КМ "Фонтан" - збудоване, заселене котеджне містечко в Підгірцях, Новообухівське шосе. Поряд КМ "Альпійка", ЖК "Park Lake City", аутлет містечко Мануфактура, Мегамаркет, Сільпо, Макдональдз.
Про об’єкт:
— будинок 220 м², 3 поверхи, вільне планування
— підведено газ до будинку
— Ділянка 3 сотки
— Побудований з червоної цегли, фасад утеплений мінеральною ватою
— Стелі 3.2 м
Котеджне містечко “Фонтан”:
• Закрита територія
• Зона відпочинку з басейном та фонтаном
• BBQ-зона, дитячий та спортивний майданчики
• Вже збудовано та частково заселено
Продаж по перепоступці. Перегляди по запиту.
Ціна 159 000 $

175 000 $
2 108 $/м²
Обухівський район
83 / 50 / 23 м²
2 этажа
13 сот
3 комнаты
6 дней назад
Пропонується сучасний будинок у затишному закритому кооперативі.
Зручне розташування:
До ТРЦ 'Мануфактура' — 10 хвилин.
До Печерська — 25 хвилин.
Ділянка:
Площа: 13 соток.
Нерівна форма, укріплена геосіткою.
Засаджена травою та деревами: 4 дуби, сосни, туї, плодові дерева.
Навпроти — парк, що додає атмосфери затишку.
Будинок:
Побудований у 2023 році, стиль — барнхаус.
Загальна площа: 83 кв. м.
Планування:
Перший поверх: санвузли, технічна кімната, кухня-студія.
Другий поверх: дві спальні.
Фасад — фальц, внутрішнє оздоблення — вагонка з вільхи (чудово тримає температуру).
Будинок готовий до проживання.
Комунікації та зручності:
Опалення на електриці з можливістю управління через Wi-Fi.
Є можл...
77 000 $
509 $/м²
Боровкова ул., 68
єОселя
єВідновлення
151.2 / 68.4 / 22 м²
1 этаж
22 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продажа дома 68.4м2 и земельного участка 22 сотка в с. Подгорци ул. Боровхова, Обуховское направление.
Продаётся дом с земельным участком — отличное место для жизни или дачи!
Продаётся уютный дом послевоенной постройки с просторным земельным участком.
Отличный вариант для тех, кто ценит тишину, природу и хочет обустроить жильё под себя.
Основная информация:
• Земельный участок площадью 21 соток, для строительства жилого дома.
• Есть электричество и газ, вода — скважина (в дом не заведена).
• Подъезд асфальтированный, вокруг живут соседи, спокойный район.
• Право собственности оформлено, получено по наследству.
• Без арестов и обременений.
• Туалет на улице, канализация отсутствует.
• Газо...

119 000 $
793 $/м²
фонтани
єОселя
єВідновлення
150 / 96 / 24 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж дуплекса у престижному містечку Підгірці КГ «Фонтани».
Площа – 150 м, ділянка 3.5 сотки. Будинок у стані під ремонт — ідеальна можливість реалізувати дизайн під себе.
Переваги:
• закрита територія, охорона
• алея з фонтаном, дитячий майданчик
• зона відпочинку з басейном
• барбекю зона
• гарний ландшафт, хвойні насадження
• сусідство преміум-класу
• 15–20 хв до Києва.
Планування (можливість):
• кухня-вітальня з виходом на терасу
• 3 спальні
• 2 санвузли
• мансардний поверх (кабінет/майстер-спальня)
Всього на території 24 будинки, Територія комплексу під цілодобовою охороною. Обслуговує КМ місцева керуюча компанія.
Є місце для парковки двух авто!
Якісне будівництво:
- Стіни - черво...
250 000 $
2 273 $/м²
Польова
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
110 / 50 / 45 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Продаж одноповерхового будинку з ремонтом у закритому котеджному містечку у селі Підгірці
Площа будинку 110 м², прилегла ділянка - 6 соток разом із забудовою
На території передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту
Планування:
- кухня-вітальня з виходом на терасу
- 2 спальні
- с/у з душем
Будинок збудований з керамоблоку та утеплений мінеральною ватою. Заведені необхідні комунікації: вода (свердловина), каналізація (септик), електроенергія та ГАЗ
Також з переваг цього місця - розвинена інфраструктура:
- 5 хв до ТРЦ Мануфактура, Сільпо, McDonald`s, спорт зали і тд
- 10 хв до державних та приватних шкіл та дитячих садочків
- 15 хв до Києва
Все коттеджные городки