Топ объявлений Шпитьки

294 900 $
1 359 $/м²
Аеродромна, 23
217 / 62 / 38 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж сучасного будинку в с. Шпитьки, вул. Аеродромна
Пропонується до продажу просторий та якісно збудований будинок у тихому та затишному місці. Ідеальний варіант для комфортного життя за містом із швидким доступом до Києва.
⸻
Основні характеристики:
• Загальна площа будинку: 217,53 м²
• Ділянка: 15 соток
• Поверховість: 2 поверхи
• Висота стелі: 3 м
⸻
Планування:
1 поверх:
• Передпокій – 8,69 м²
• Хол – 10,20 м²
• Кабінет – 16,40 м²
• Санвузол з душем
• Кухня-вітальня – 37,5 м² з виходом на криту терасу (30 м²)
• Гараж – 23,44 м²
• Топочна – 9,85 м² (окремий вхід)
2 поверх:
• Майстер-спальня з власним санвузлом та гардеробною
• Дві дитячі кімнати з окремим санвузлом та гардеробною
• Гард...

76 000 $
461 $/м²
Лісова
єОселя
єВідновлення
165 / 70 / 20 м²
3 этажа
19 сот
5 комнат
сегодня
Продаж капітального цегляного будинку в с Шпитьки по Житомирській трасі. Велика ділянка 19 соток правильної прямокутної форми. В будинку є ГАЗ, груба, розведене опалення, всі комунікації для комфортного проживання. Також на території є хоз. будівля, погреб. Дуже зручна інфраструктура - зупинка транспорту до Києва поруч з будинком, два озера з пляжем, ліс. Перегляди в зручний для Вас час по домовленості!

320 000 $
81 $/м²
Затишна, 55
многофункциональное помещение
3945 м²
вчера
Продаж фермерського комплексу в селі Шпитьки, Київська область
УВАГА ЦІНА 320000$ продаж за готівку
В разі купівлі по безналу ціна 380000$ тому що додаються податки.
Пропонується до продажу ферма загальною площею 3945 м² нежитлових приміщень, розташована на території 2,14 га землі (земля в оренді на 50 років).
Локація: с. Шпитьки, Київська область — зручне розташування поблизу Києва, гарна транспортна доступність.
Характеристики:
• Загальна площа будівель — 3945 м²
• Земельна ділянка — 2,14 га (оренда 50 років)
• Потужність електропостачання — 200 кВт
• Територія під охороною
• Асфальтований під’їзд, зручний для вантажного транспорту
Підходить для:
фермерського господарства, тваринницьк...

320 000 $
5 079 $/м²
Затишна, 8
многофункциональное помещение
63 м²
сегодня
Продаж фермерського комплексу — 3945 м²
с. Шпитьки • Київська область
2,14 га території • готова база для агробізнесу
Пропонується до продажу масштабний фермерський комплекс із великим земельним ресурсом та потужною інфраструктурою, розташований у селі Шпитьки Київської області — у перспективному напрямку поблизу столиці з хорошою логістикою та зручним транспортним сполученням.
Об’єкт стане ефективним рішенням для аграрного, виробничого або складського бізнесу та дозволяє швидко запустити роботу без значних додаткових вкладень у базову інфраструктуру.
Основні характеристики:
загальна площа нежитлових приміщень — 3945 м²
земельна ділянка — 2,14 га
земля в довгостроковій оренді на 50 років...
36 000 $
3 000 $/сот
под застройку
12 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки | с. Мрія, вул. Сонячна
Площа: 12 соток
Формат: ділянка в новому котеджному містечку
Призначення:
під житлову забудову
Локація та оточення:
в сусідньому селі: школа, дитячий садок, магазини, базар, парк
вулиця активно забудовується, сучасне оточення
новий перспективний масив
тиха та зелена місцевість
хороша інвестиція під забудову
Відстань:
до Києва — близько 20 км
зручний під’їзд
поряд уже є житлова забудова
Звертайтесь для отримання детальної інформації та організації перегляду.

34 000 $
2 267 $/сот
Смолянська, 43
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
сегодня
Продається чудова земельну ділянку 15 соток у с. Шпитьки, Бучанський район — ідеальне місце для життя поруч зі столицею!
Пропонується рівна та простора земельна ділянка 15 соток під будівництво житлового будинку, господарських будівель та споруд у мальовничому селі Шпитьки (Бучанський район, колишній Києво-Святошинський).
Локація: новий сучасний масив, вул. Смолянська
Зручний асфальтований під’їзд прямо до ділянки.
Переваги ділянки:
✅ Правильна прямокутна форма
✅ Рівна поверхня без перепадів висоти
✅ Фасад — 26,6 м, довжина — 56,4 м
✅ Уздовж ділянки проходить газова магістраль — можливість швидкого підключення
✅ Поруч лінія електропостачання
Комфортне сусідство:
Навколо вже збудован...
17 000 $
1 133 $/сот
Лисенка, 19
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
под застройку
15 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки 15 соток в селі Шпитьки!
Чудова можливість для будівництва власного будинку чи бізнесу! Ділянка розташована на вулиці Лисенко 19, зручно з’єднана з Києвом (29 км) магістральною трасою Київ–Чоп. Недалеко озера, парк та лісова зона. Гарне місце для комфортного життя або інвестицій.
Деталі ділянки:
Кадастровий номер: 3222488201:01:001:0052
Звертайтеся для додаткової інформації!
23 000 $
1 353 $/сот
Шмидта, 4
под застройку
17 сот
сегодня
Бучанський район, с.Шпитьки
Земельна ділянка площею 16.6 соток в самому центрі села,
Призначення - під забудову
Всі коммунікації вздовж ділянки
вул. Шмидта (затишна)
В 5 хвилин ходьби магазин, школа, садочок, нова пошта, церква
Поруч озера, можна ловити рибу, чудовий парк з дитячим майданчиком та футбольним стадіоном
До Києва 20 хв на авто
21 000 $
1 750 $/сот
Яблунева
под застройку
12 сот
вчера
Продаж чудової рівної земельної ділянки в с. Шпитьки Бучанського району під індивідуальну забудову.
Площа земельної ділянки 12 соток. Майже на ділянці розташований електричний стовп, поруч газ
Сусідні земельні ділянки всі зайняті, сусіди вже живуть
260 000 $
542 $/м²
Шевченко
єОселя
єВідновлення
480 / 240 / 12 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
2018 год постройки
вчера
Продам чудовий будинок в с.Шпитьки 15км від Києва по Житомирській трасі.Бучанський район.
Загальна площа 480м2, 2 поверхи, високі стелі, зовнышны стіни рахушняк+базальтова плита.
Будівництво 2018року.
Готовніть 80%, унікальна стстема опалення( підлога, батареЇ) через ємність скраплений газом( 6 кубів), а також і гарячого водопостачання.
Технологія " розумний будинок", дах бітумна черепиця, локальні очисні споруди, скважина 70м, притоково-витяжна вентиляція.
Тихий провулок , територія з виходом до озера, 15 соток.Є гараж на 3 авто і приміщення для охороні повністю готове до проживання. Навколо вікові сосни, що робить це місце ідеальним під медичний, освітній або інший заклад .Дуже приваб...

14 000 $
933 $/сот
Медова, 13
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ!
Шпитьки
вул. Медова, 13
Продам земельну ділянку
Площа 15 соток
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.
25 000 $
1 471 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
17 сот
вчера
Бучанський район, с.Шпитьки
Земельна ділянка площею 16.6 соток в самому центрі села,
10, 07 сот - під житлову забудову , 6, 6 сот - ОСГ
С. Шпитьки вул. Шмидта (затишна)
В 5 хвилин ходьби магазин, школа, садочок, аптека, нова пошта, церква
До Києва 20 хв на авто
9 800 $
817 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
3 дня назад
Продам ділянку від 12 соток під забудову в передмісті Києва. 200м житлові масиви, комунікації, місцевість розвивається, поряд планується активна забудова. Локація підходить під таунхауси, приватні будинки і таке інше. Можливе розширення території до 48 соток. Звертайтесь!
109 777 $
1 036 $/м²
Соколина
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Терещенские озера
106 / 44 / 26 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2020 год постройки
3 дня назад
Продаж 1/2 частини дуплексу (квартира + земельна ділянка) в Київській області Бучанського району, с. Шпитьки, КМ ТЕРЕЩЕНСЬКІ ОЗЕРА.
Загальна площа будинку (квартири) 106 кВ.м.
Стан - під чистове оздоблення. На сьогодення виконано всі фасадні роботи по будинку та освітлення.
В жилих приміщеннях як на першому, так і на другому поверхах працюючий підігрів підлоги (водяний під газовий котел з резервним електрокотлом). На першому поверсі підлога - плитка. Виконана розводка електрики по всьому будинку, траси кондиціонерів.
Стеля горища повністю утеплена пінополіуретаном (ППУ) з контролем blower door, що дозволяє зберігати приміщення сухим і мати високий рівень звукоізоляції.
Газ заведен на ділянк...

14 000 $
933 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
3 дня назад
КОД 1143
родам земельну ділянку 15 соток.
Київська обл., Бучанський район, с. Шпитьки, вул. Медова 13
Під індивідуальне будівництво.
Всі комунікації вздовж ділянки. ГАЗ
Заїзд до ділянки асфальтований.
Недалеко знаходиться ліс та озеро.
Дуже гарна і зручна для життя локація.
Без комісії - телефонуйте, домовимось на перегляд у зручний для для Вас час!

130 000 $
1 529 $/м²
Калинова
БЕЗ КОМИССИИ
85 / 35 / 22 м²
2 этажа
7 сот
2 комнаты
3 дня назад
Загальна площа: 85м2+ 15м2 котельня
Житлова площа: 35м2
Земельна ділянка площею: 7,8 соток- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Планування:
На першому поверсі кухня вітальня 22.3м2, коридор і санвузол,котельня
На другому поверсі 2 житлові кімнати (18м2 і 16.8м2), гардеробна кімната, коридор
Побудований будинок в 19 році з газоблоку 300мм, утеплений пінопластом 100мм.
Будівництво:
Дах- металочерепиця, утеплений мінватою 200 мм
Фундамент- монолітно стрічковий, глибиною 80-100см
Комунікації:
Електроенергія- 10кВт
Дровʼяний котел
Септик-переливом по 2 кільця в кожному
Водопостачання- криниця 9 кілець
Прибудинкова територія- викладена...

210 000 $
808 $/м²
польова
БЕЗ КОМИССИИ
260 / 80 / 50 м²
2 этажа
36 сот
4 комнаты
3 дня назад
Маєток у селі Шпитьки — простір, про який мріє кожен, хто шукає тишу, землю та якісний будинок.
Поруч уся необхідна інфраструктура: парк, стадіон, садок, школа, магазини, ринок, озера — усе в пішій доступності.
Ідеальний варіант для великої родини або тих, хто хоче жити за містом, не втрачаючи комфорту.
Опис
Будинок площею 260 м² на ділянці 36 соток. У дворі є гостьовий дерев’яний будинок 55 м², альтанка 21 м², великий штучний ставок 20×20, а також просторий зелений двір.
Є погріб та зони відпочинку.
Будівля зведена з залізобетонних панелей, утеплена мінватою 150 мм. Фасад — декоративна штукатурка. Дах — металочерепиця з утепленням 250 мм.
Усередині
1 поверх:
Житлова кімната, кухня з в...

415 200 $
1 200 $/сот
под застройку
346 сот
3 дня назад
Потрясающей красоты место для отельного комплекса!
Цена - ИНВЕСТИЦИОННАЯ! Земля - В СОБСТВЕННОСТИ!
Продажа в связи с срочной необходимостью в деньгах.
Есть все разрешительные документы!
Основные характеристики:
1. Площадь участка – 3, 46 Га. Состоит из 2 – х отдельных участков по 1, 73 Га.
2. Оба участка принадлежат учредителям на правах собственности.
3. У обоих участков легальный, коммерческий статус земли – «Земли промышленности, транспорта, связи, энергетики, обороны и другого
Рекомендации для использования:
Участок идеальный для создания загородних:
Конференц – центра
Гостиницы
Медицинского центра, санатория
Расположение участка:
Участок расположен в живописной местности, недалеко от...

113 220 $
2 000 $/сот
под застройку
57 сот
3 дня назад
Продається земельна ділянка в с. Шпитьки, Києво-Святошинський район
Основні характеристики:
Загальна площа: 0.5661 га
Адреса: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Шпитьки
Призначення: Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Категорія: Землі житлової та громадської забудови