Топ оголошень Шпитьків
45 000 грн/міс
Нова
140 / 65 / 25 м²
2 поверхи
7 сот
3 кімнати
сьогодні
Довгострокова оренда будинку в с.Шпитьки (20 хвилин їзди від Києва).
В будинку на першому поверсі простора кухня-вітальня,обладнана всією необхідною технікою ,санвузол та котельня .
На другому поверсі три спальні кімнати та санвузол .
В будинку є газовий та твердопаливний котел ,підігрів підлоги .
Біля будинку є гараж та літній будиночок з терасою .
Електричні ворота ,що відкриваються дистанційно та парковка всередині двору на два авто.
В радіусі декількох кілометрів доступна вся необхідна інфраструктура : зупинка маршрутних таксі , лікарня , аптека ,продуктові магазини , кафе ,стадіон ,парк та озеро .
Є генератор .
Застава.Комісія 50%

320 000 $
81 $/м²
Затишна, 55
багатофункціональне приміщення
3945 м²
сьогодні
Продаж фермерського комплексу в селі Шпитьки, Київська область
УВАГА ЦІНА 320000$ продаж за готівку
В разі купівлі по безналу ціна 380000$ тому що додаються податки.
Пропонується до продажу ферма загальною площею 3945 м² нежитлових приміщень, розташована на території 2,14 га землі (земля в оренді на 50 років).
Локація: с. Шпитьки, Київська область — зручне розташування поблизу Києва, гарна транспортна доступність.
Характеристики:
• Загальна площа будівель — 3945 м²
• Земельна ділянка — 2,14 га (оренда 50 років)
• Потужність електропостачання — 200 кВт
• Територія під охороною
• Асфальтований під’їзд, зручний для вантажного транспорту
Підходить для:
фермерського господарства, тваринницьк...

320 000 $
5 079 $/м²
Затишна, 8
багатофункціональне приміщення
63 м²
2 дні тому
Продаж фермерського комплексу — 3945 м²
с. Шпитьки • Київська область
2,14 га території • готова база для агробізнесу
Пропонується до продажу масштабний фермерський комплекс із великим земельним ресурсом та потужною інфраструктурою, розташований у селі Шпитьки Київської області — у перспективному напрямку поблизу столиці з хорошою логістикою та зручним транспортним сполученням.
Об’єкт стане ефективним рішенням для аграрного, виробничого або складського бізнесу та дозволяє швидко запустити роботу без значних додаткових вкладень у базову інфраструктуру.
Основні характеристики:
загальна площа нежитлових приміщень — 3945 м²
земельна ділянка — 2,14 га
земля в довгостроковій оренді на 50 років...

800 000 $
444 $/м²
Київська, 2
багатофункціональне приміщення
1800 м²
2024 рік побудови
вчора
Шпитьки - складські приміщення. Ділянка 50 соток у приватній власності.
Два склади по 900 м2 (всього 1800) з ідеальною підлогою, рампа для фур, рампа для бусів.
Висота в метрі від краю 2 м, до середини до 7 метрів.
Офііс на 70 М2 - окрема тепла будівля з опаленням, санвузлами, кухнею.
Скважина, септик, ЕЕ- 50 кВт.
За невеликі гроші можливо утеплити поліуретаном за потреби.
До Житомирської траси 5 км, до Києва 15 - гарний асфальтований під'їзд.
Призначення ділянки- логістика
Телефонуйте!
260 000 $
542 $/м²
Шевченко
єОселя
єВідновлення
480 / 240 / 12 м²
2 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
2018 рік побудови
сьогодні
Продам чудовий будинок в с.Шпитьки 15км від Києва по Житомирській трасі.Бучанський район.
Загальна площа 480м2, 2 поверхи, високі стелі, зовнышны стіни рахушняк+базальтова плита.
Будівництво 2018року.
Готовніть 80%, унікальна стстема опалення( підлога, батареЇ) через ємність скраплений газом( 6 кубів), а також і гарячого водопостачання.
Технологія " розумний будинок", дах бітумна черепиця, локальні очисні споруди, скважина 70м, притоково-витяжна вентиляція.
Тихий провулок , територія з виходом до озера, 15 соток.Є гараж на 3 авто і приміщення для охороні повністю готове до проживання. Навколо вікові сосни, що робить це місце ідеальним під медичний, освітній або інший заклад .Дуже приваб...
36 000 $
3 000 $/сот
під забудову
12 сот
вчора
Продаж земельної ділянки | с. Мрія, вул. Сонячна
Площа: 12 соток
Формат: ділянка в новому котеджному містечку
Призначення:
під житлову забудову
Локація та оточення:
в сусідньому селі: школа, дитячий садок, магазини, базар, парк
вулиця активно забудовується, сучасне оточення
новий перспективний масив
тиха та зелена місцевість
хороша інвестиція під забудову
Відстань:
до Києва — близько 20 км
зручний під’їзд
поряд уже є житлова забудова
Звертайтесь для отримання детальної інформації та організації перегляду.
25 000 $
1 471 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
17 сот
сьогодні
Бучанський район, с.Шпитьки
Земельна ділянка площею 16.6 соток в самому центрі села,
10, 07 сот - під житлову забудову , 6, 6 сот - ОСГ
С. Шпитьки вул. Шмидта (затишна)
В 5 хвилин ходьби магазин, школа, садочок, аптека, нова пошта, церква
Поруч озера, можна ловити рибу, чудовий парк з дитячим майданчиком та футбольним стадіоном
До Києва 20 хв на авто
23 000 $
1 353 $/сот
Шмидта, 4
під забудову
17 сот
сьогодні
Бучанський район, с.Шпитьки
Земельна ділянка площею 16.6 соток в самому центрі села,
Призначення - під забудову
Всі коммунікації вздовж ділянки
вул. Шмидта (затишна)
В 5 хвилин ходьби магазин, школа, садочок, нова пошта, церква
До Києва 20 хв на авто

415 200 $
1 200 $/сот
комерційного призначення, під забудову
346 сот
вчора
Місце неймовірної краси для готельного комплексу!
Ціна — ІНВЕСТИЦІЙНА! Земля — У ВЛАСНОСТІ!
Продаж у зв'язку з терміновою потребою в грошах.
Є всі дозвільні документи!
Основні характеристики:
1. Площа ділянки – 3,46 га. Складається з 2 окремих ділянок по 1,73 га.
2. Обидві ділянки належать засновникам на правах власності.
Рекомендації для використання:
Ділянка ідеальна для створення заміських:
Конференц-центру
Готелю
Медичного центру, санаторію
Розташування ділянки:
Ділянка розташована у мальовничій місцевості, неподалік від транспортних артерій:
14 км від станції метро «Житомирська»
по трасі Київ – Житомир – Чоп (2,5 км від траси)
12,5 км від межі м. Києва.
Опис ділянки, природні особлив...

415 200 $
1 200 $/сот
комерційного призначення, під забудову
346 сот
вчора
Місце приголомшливої краси для готельного комплексу!
Ціна — ІНВЕСТИЦІЙНА! Земля — У ВЛАСНОСТІ!
Продаж у зв’язку з терміновою необхідністю в грошах.
Є всі дозвільні документи!
Основні характеристики:
1. Площа ділянки – 3,46 га. Складається з 2-х окремих ділянок по 1,73 га.
2. Обидві ділянки належать засновникам на правах власності.
Рекомендації для використання:
Ділянка ідеальна для створення заміських:
Конференц-центру
Готелю
Медичного центру, санаторію
Розташування ділянки:
14 км від станції метро «Житомирська»
по трасі Київ – Житомир – Чоп (2,5 км
від траси)
12,5 км від межі м. Києва.
Опис ділянки, природн...
17 000 $
1 133 $/сот
Лисенка, 19
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
під забудову
15 сот
2 дні тому
Продаж земельної ділянки 15 соток в селі Шпитьки!
Чудова можливість для будівництва власного будинку чи бізнесу! Ділянка розташована на вулиці Лисенко 19, зручно з’єднана з Києвом (29 км) магістральною трасою Київ–Чоп. Недалеко озера, парк та лісова зона. Гарне місце для комфортного життя або інвестицій.
Деталі ділянки:
Кадастровий номер: 3222488201:01:001:0052
Звертайтеся для додаткової інформації!

34 000 $
2 267 $/сот
Смолянська, 43
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
15 сот
3 дні тому
Продається чудова земельну ділянку 15 соток у с. Шпитьки, Бучанський район — ідеальне місце для життя поруч зі столицею!
Пропонується рівна та простора земельна ділянка 15 соток під будівництво житлового будинку, господарських будівель та споруд у мальовничому селі Шпитьки (Бучанський район, колишній Києво-Святошинський).
Локація: новий сучасний масив, вул. Смолянська
Зручний асфальтований під’їзд прямо до ділянки.
Переваги ділянки:
✅ Правильна прямокутна форма
✅ Рівна поверхня без перепадів висоти
✅ Фасад — 26,6 м, довжина — 56,4 м
✅ Уздовж ділянки проходить газова магістраль — можливість швидкого підключення
✅ Поруч лінія електропостачання
Комфортне сусідство:
Навколо вже збудован...
21 000 $
1 750 $/сот
Яблунева
під забудову
12 сот
3 дні тому
Продаж чудової рівної земельної ділянки в с. Шпитьки Бучанського району під індивідуальну забудову.
Площа земельної ділянки 12 соток. Майже на ділянці розташований електричний стовп, поруч газ
Сусідні земельні ділянки всі зайняті, сусіди вже живуть

14 000 $
933 $/сот
Медова, 13
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
15 сот
4 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
Шпитьки
вул. Медова, 13
Продам земельну ділянку
Площа 15 соток
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.
9 800 $
817 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
12 сот
5 днів тому
Продам ділянку від 12 соток під забудову в передмісті Києва. 200м житлові масиви, комунікації, місцевість розвивається, поряд планується активна забудова. Локація підходить під таунхауси, приватні будинки і таке інше. Можливе розширення території до 48 соток. Звертайтесь!
109 777 $
1 036 $/м²
Соколина
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Терещенські Озера
106 / 44 / 26 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
5 днів тому
Продаж 1/2 частини дуплексу (квартира + земельна ділянка) в Київській області Бучанського району, с. Шпитьки, КМ ТЕРЕЩЕНСЬКІ ОЗЕРА.
Загальна площа будинку (квартири) 106 кВ.м.
Стан - під чистове оздоблення. На сьогодення виконано всі фасадні роботи по будинку та освітлення.
В жилих приміщеннях як на першому, так і на другому поверхах працюючий підігрів підлоги (водяний під газовий котел з резервним електрокотлом). На першому поверсі підлога - плитка. Виконана розводка електрики по всьому будинку, траси кондиціонерів.
Стеля горища повністю утеплена пінополіуретаном (ППУ) з контролем blower door, що дозволяє зберігати приміщення сухим і мати високий рівень звукоізоляції.
Газ заведен на ділянк...

14 000 $
933 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
15 сот
6 днів тому
КОД 1143
родам земельну ділянку 15 соток.
Київська обл., Бучанський район, с. Шпитьки, вул. Медова 13
Під індивідуальне будівництво.
Всі комунікації вздовж ділянки. ГАЗ
Заїзд до ділянки асфальтований.
Недалеко знаходиться ліс та озеро.
Дуже гарна і зручна для життя локація.
Без комісії - телефонуйте, домовимось на перегляд у зручний для для Вас час!

130 000 $
1 529 $/м²
Калинова
БЕЗ КОМІСІЇ
85 / 35 / 22 м²
2 поверхи
7 сот
2 кімнати
5 днів тому
Загальна площа: 85м2+ 15м2 котельня
Житлова площа: 35м2
Земельна ділянка площею: 7,8 соток- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Планування:
На першому поверсі кухня вітальня 22.3м2, коридор і санвузол,котельня
На другому поверсі 2 житлові кімнати (18м2 і 16.8м2), гардеробна кімната, коридор
Побудований будинок в 19 році з газоблоку 300мм, утеплений пінопластом 100мм.
Будівництво:
Дах- металочерепиця, утеплений мінватою 200 мм
Фундамент- монолітно стрічковий, глибиною 80-100см
Комунікації:
Електроенергія- 10кВт
Дровʼяний котел
Септик-переливом по 2 кільця в кожному
Водопостачання- криниця 9 кілець
Прибудинкова територія- викладена...

210 000 $
808 $/м²
польова
БЕЗ КОМІСІЇ
260 / 80 / 50 м²
2 поверхи
36 сот
4 кімнати
6 днів тому
Маєток у селі Шпитьки — простір, про який мріє кожен, хто шукає тишу, землю та якісний будинок.
Поруч уся необхідна інфраструктура: парк, стадіон, садок, школа, магазини, ринок, озера — усе в пішій доступності.
Ідеальний варіант для великої родини або тих, хто хоче жити за містом, не втрачаючи комфорту.
Опис
Будинок площею 260 м² на ділянці 36 соток. У дворі є гостьовий дерев’яний будинок 55 м², альтанка 21 м², великий штучний ставок 20×20, а також просторий зелений двір.
Є погріб та зони відпочинку.
Будівля зведена з залізобетонних панелей, утеплена мінватою 150 мм. Фасад — декоративна штукатурка. Дах — металочерепиця з утепленням 250 мм.
Усередині
1 поверх:
Житлова кімната, кухня з в...

415 200 $
1 200 $/сот
під забудову
346 сот
5 днів тому
Місце приголомшливої краси для готельного комплексу!
Ціна — ІНВЕСТИЦІЙНА! Земля — У ВЛАСНОСТІ!
Продаж у зв'язку з терміновою потребою в грошах.
Є всі дозвільні документи!
Основні характеристики:
1. Площа ділянки — 3,46 га. Складається з 2-х окремих ділянок по 1,73 га.
2. Обидві ділянки належать засновникам на правах власності.
3. Обидві ділянки мають легальний, комерційний статус землі — «Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення для будівництва готельного комплексу».
4. Наявні державні Акти.
5. «Відшкодування втрат» сплачено.
6. Згідно з Генеральним планом, землі — в межах села.
7. Є дозволи на підключення електрики та газу у великих обсягах.
8. Є...
Всі вулиці