Топ объявлений Старых Петровцев

70 500 $
1 439 $/м²
Бузкова, 13
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
49 / 20 / 9 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
4 дня назад
Без %.Продається одноповерховий будинок на земельній ділянці 6 соток. в Вишгородскому районі с. Старі Петрівці , біля лісу.
До будинку дорога через поле 0,100 м
Будинок з дізайнерським ремонтом .
Облаштований повністью та продается з меблями та технікою . Будинок складається з великої гостьовой вітальні , кухні студії та спальні .
Матеріал побудови піноблок 30см, в дворі скважина , септик, заведено 10квт світла (є можливість докупити землю), поруч побудовані сусіди, зелене місце,. Паркана нема.
Будинок знаходиться у зручному районі з розвинутою інфраструктурою:
Гарна дорога цінтральна від Київа ( 15 кл.до площі Шевченка) , близькість до магазинів , аптек та зупинок громадськ...
130 000 $
1 182 $/м²
Садова
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
110 / 60 / 21 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2011 год постройки
сегодня
Продається будинок в с.Старі Петрівці. Затишний приватний будинок близько від міста
без ризику блекауту! З генератором та двома видами опалення (газове,
твердопаливне), оптоволоконний інтернет є завжди та не залежить від вимкнень світла,
у дворі встановлена камера відеоспостереження, яка передає дані на телефон.
Площа будинку - 110 кв.м., будинок має 2 поверхи і 3 окремі спальні, на вулиці 2
просторі навіси - один під 2 авто, другий - позаду будинку - альтанка. Вода своя і
подається зі свердловини 80 метрів. На вулиці є також 2 кладовки (спереду будинку під
навісом для авто і позаду - для газонокосилки та іншого приладдя).
Ділянка повністю облаштована, площа 6 соток. Є великий манга...

90 000 $
774 $/м²
Лісовий провулок, 5
ПРЕМИУМ
116.35 / 56.28 / 38.17 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Продаж будинку під завершення у Старих Петрівцях (р-н Пальметний Сад)
Пропонується земельна ділянка площею 7 соток з будинком, готовим під завершення.
Будинок розташований у тихому та затишному районі Пальметний Сад, поруч живуть приємні сусіди.
🔹 Комунікації та технічні характеристики:
• Заведено електропостачання 22 кВт у будинок;
• Повністю розведена електрика та інтернет-кабелі;
• Виведені зовнішні кабелі для відкатних воріт, зовнішнього відеоспостереження, освітлення паркану та панелі виклику;
• Оптоволоконний інтернет від місцевого провайдера вже підключений;
• Професійно виконане заземлення із сертифікатом;
• Зроблені всі монтажні роботи під каналізацію;
• Установлені вікна та розсу...
155 000 €
1 192 €/м²
Власова
130 / 100 / 21 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
2014 год постройки
сегодня
Продається будинок у закритому котеджному містечку з охороною та активними мешканцями, поруч ліс і пляж на Київському водосховищі.
Продумане дров’яне опалення з розводкою теплого повітря по всьому дому.
Навіть за перебоїв з електрикою в будинку тепло і комфортно. Є альтернативні системи обігріву.
Дім зводився для себе у 2014 році, з розрахунком на нестабільні часи: дах, утеплення, вікна, септики — все робилося без економії. Встановлені автоматичні відкатні ворота.
Вода в містечку зі свердловини. Є генератори на насоси та водонапірна вежа, тому вода є завжди. Також забезпечується вивіз сміття.
10 соток — можливість мати сад і приватність.
Власний вихід до водосховища, пляж, ліс поруч.
Б...

389 000 $
973 $/м²
Грушевського, 59
400 / 180 / 30 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
сегодня
Продається сучасний будинок з басейном за 25 км від центру Києва у Старих Петрівцях. Вулиця Грушевського 59.
Загальна площа будинку складає 300 м², а площа ділянки – 15 соток.
На першому поверсі будинку знаходиться простора кухня-вітальня з видовими вікнами на доглянуту ділянку та басейн. З вітальні є вихід на затишну терасу. Також на поверсі розташовані дві світлі кімнати, санвузол, велика вбудована шафа та господарське приміщення. Встановлено сучасну кухню з вбудованою технікою преміальних брендів.
На другому поверсі будинку знаходяться чотири спальні, кожна з яких має вихід на балкон, два санвузли та вбиральня. Архітектура будинку створює відчуття легкості та легкості, а інтер'єр у сві...

75 000 $
405 $/м²
Калнишевського
185 / 85 / 45 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
сегодня
Продам будинок-дуплекс 185 кв.м. на ділянці 4 сотки.
Побудований з газоблоку без утеплення фасаду , дах утеплений, покриття металочерепиця. Зручне планування. Три великі спальні від 20 кв.м, студія (можна розділити на кухню і вітальню або кімнату) з двома виходами на терасу, котельня, кладова, гараж (можна зробити житлове приміщення). Паркан по периметру. Підключено 20 кВт. Подвійний септик, свердловина до 60 м. В пішій доступності ліс, супермаркет, зупинка транспорту.
Ціна 75 тис.у.о

117 000 $
867 $/м²
Миру
БЕЗ КОМИССИИ
135 / 70 / 25 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж будинку з панорамою на море!
Дуплекс 135 кв.м, з ділянкою 4 сотки. Велике подвір'я з паркомісцями і зоною відпочинку. Чудовий варіант для проживання сім'ї в передмісті. Поряд вся інфраструктура, зручне направлення, близькість до Києва (до 15 км), спокійна вулиця, простір і чарівна панорама на море!
Будинок збудований з газоблоку, утеплений. Фасадні роботи виконані. Ремонт зроблений на 70%. Стелі підшиті, фарбовані. Стіни штукатурені, покриті грунт-фарбою. Зроблена тепла підлога, чистова стяжка підлоги. В санвузлах встановлена інсталяція. Розведена електрика і сантехніка.
Зручне планування будинку.
На 1-му поверсі кухня-студія з виходом на терасу, кімната/кабінет, санвузол, передпокій...
2 000 $/мес
Сагайдачного
306 / 120 / 54 м²
3 этажа
10 сот
5 комнат
2008 год постройки
сегодня
Будинок,в який хочеться повертатися.Старі Петрівці.Без комісійних
Іноді настає момент, коли хочеться Тиші. Свіжого повітря. Атмосфери.
І відчуття, що ти вдома, а не просто “живеш у квадратних метрах”.
Цей будинок — саме про це.
Локація:
Старі Петрівці, Вишгородський район, всього кілька хвилин до Київського моря, до Києва — близько 15 хвилин транспортом (станція метро Героїв Дніпра).
Про будинок:
- Площа — 306 м² + гараж + басейн
- Три поверхи, цегляний «термобудинок»
- Атмосферний, продуманий, теплий і дуже “живий” простір французького Провансу.
Перший поверх — серце дому. Тут збирається родина, тут вечори з вином і теплими розмовами за круглим столом:
- простора кухня-вітальня з каміном і...

90 000 $
1 125 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 21
80 / 44 / 13.1 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
вчера
Теплий будинок біля Київського моря: комфорт, автономність та 10 соток затишку!
Пропонується до продажу 3-кімнатний капітальний цегляний будинок у Старих Петрівцях за адресою: вулиця Леоніда Каденюка, 21. Це ідеальне місце для тих, хто цінує безпеку та затишок: будинок загальною площею 80 м² має три окремі кімнати, повністю облаштовану кухню та ванну кімнату.
Головна перевага цієї оселі — повна енергонезалежність та тепло. Завдяки двоконтурному газовому котлу та додатковому твердопаливному котлу ви завжди будете в теплі, а утеплене горище з якісною покрівлею Ruukki надійно зберігає мікроклімат. Навіть під час вимкнень світла у вас залишається вода, а підключений інтернет дозволяє працюва...

110 000 $
880 $/м²
миру
єОселя
125 / 80 / 25 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
вчера
Продаж дуплекс з видом на Київське море — с. Петрівці
Ідеальне поєднання природи та близькості до міста!
Цей сучасний дуплекс — ідеальне місце для життя біля Київського моря. Чисте повітря, мальовничі краєвиди та зручний доступ до Києва (всього 20 хвилин до метро "Героїв Дніпра", "Мінська, Оболонь).
Планування та характеристики:
*Площа будинку — 120 м²
* Ділянка — 4 сотки з професійним ландшафтним дизайном;
* Чистова обробка— ви створюєте інтер'єр своєї мрії!
-1 поверх:
* Простора кухня-студія;
* Кабінет;
* Санвузол;
* Гардеробна;
* Котельня;
-2 поверх:
* Три окремі кімнати;
* Санвузол;
* Гардеробна;
* Балкон і тераса з видом на Київське море ;
Технічні характеристики:
* Стіни —...
365 000 $
1 567 $/м²
Лісова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
233 / 121 / 14 м²
2 этажа
9 сот
6 комнат и более
2011 год постройки
вчера
Старі Петрівці
Тихий та затишний район Пальметний сад
Продаж теплого та надійного будинку 2011 року будівництва, розташованого у мальовничому місці на межі із сосновим лісом. Чисте повітря, тиша та відчуття заміського спокою всього за кілька хвилин від міста.
Будинок збудований з ракушняка одного з найтепліших та екологічних матеріалів. Взимку зберігає тепло, влітку дарує приємну прохолоду.
Загальна площа 234 м2
Житлова площа 121 м2
Ділянка 9,3 соток
Два повноцінні поверхи
Пять спалень
Дві ванні кімнати
Гостьовий санвузол
Більярдна
Камін
Мансарда з теплим чердаком яку можна облаштувати як повноцінний третій поверх
У будинку газ. Встановлений газовий генератор який працює безперервно та...

160 000 $
1 067 $/м²
Промислова
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 60 / 16 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
4 дня назад
Продаж чудового будинку 150 кв.м. на ділянці 8 соток. в с. Старі Пертрівці, Вишгородський р-н.
Про будинок:
✅ Дуже гарна локація. До лісу та моря 15 хв. пішки. АТБ, зупинка, Нова Пошта,
аптека все в пішій досяжності.
Якісна побудова.
✅Будинок підготовлений під чистове оздоблення:
- виконана електрика, заведена вода, встановлений септик,
облаштована система відведення дощової води.
✅Опалення: тепла підлога та радіатори, електричний котел. Як резервна та допоміжна система, встановлений якісний камін із частковою системою розподілу теплого повітря по приміщеннях.
✅Електрика: Договір на 20 кВт. Повністю розведена по будинку. Є закладні під зовнішні точки, включно з паркомісцем - передбачене...

2 500 000 $
2 490 $/м²
Старі Петрівці
БЕЗ КОМИССИИ
1004 / 500 / 40 м²
2 этажа
45 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
#RR13843 Продаж будинку 430 м² + господарські споруди | Старі Петрівці, заповідна зона
Новий сучасний будинок у заповідній зоні Старих Петрівців. Об’єкт створений для тих, хто цінує простір, приватність та повну автономність, поєднані з якістю будівництва преміального рівня. Велика земельна ділянка, відсутність щільної забудови та природне оточення формують унікальний формат заміського життя.
Характеристики об’єкта:
— Площа основного будинку: 430 м²
— Підвал основного будинку: 50 м²
— Господарський блок: 575 м²
— Підвал господарського блоку: 55 м²
— Додаткові споруди та гараж: 150 м²
— Площа земельної ділянки: 45 соток
Будівництво та технології:
— Будинок зведений із використанням сучасни...
115 000 $
14 375 $/сот