Топ объявлений Старого Добротвора

32 000 $
376 $/м²
Набужна, 33
Відеотур
85 / 50.6 / 20 м²
1 этаж
20 сот
3 комнаты
вчера
Продаж будинку Шептицький район с.Старий Добротвір Центр села
85м.кв. 1пов.,
хороший житловий стан, два входи, три кімнати ,металопластикові вікна, опалення (пічне) на газ і дрова , бойлер на гарячу воду, веранда ,вигоди разом. Огороджена територія,збудована літня кухня, гараж ,господарська будівля.
Земельна ділянка 20сот.
ціна 32000$

39 000 $
2 167 $/сот
Мостова, 17
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
18 сот
5 дней назад
Продається цегляний будинок із земельною ділянкою 18 соток у селі Старий Добротвір, Червоноградського району.
Від Львова 60 км, до Шептицького -20 км.
Ділянка виходить на ліс, річку, водосховище.
Є садові дерева, гарне сонячне місце.
В будинку 2 поверхи.
Загальна площа 80 м, 3 кімнати.
Є часткові зручності, поставлені нові вікна, балкон. Є підвал, огорожа.
В будинку є електрика. Будинок потребує ремонту
Своя свердловина.
Будинок знаходиться майже в центрі міста, дуже зручний доїзд.
Поруч церква.
Під житло, зелений туризм, дачу.

25 000 $
276 $/м²
Космонавтів
90.5 / 78 / 10 м²
1 этаж
25 сот
4 комнаты
6 дней назад
Продається будинок площею 90,5 м² у селі Старий Добротвір, Кам’янка-Бузький район, всього 56 км від Львова.
Приватизована земельна ділянка 25 соток
Опалення: газовий котел, батареї
Світло 3 фази
Гараж, господарські будівлі, літня кухня, криниця
Центральна вулиця, поруч магазини, дитячий садок, амбулаторія, школа, сільська рада
Лише 300 м до річки Західний Буг
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!
Все улицы