Топ объявлений Великодолинского

26 500 $
434 $/м²
Станційна ул., 4
2 комнаты
61 / 39 / 8.2 м²
этаж 3 из 5
сегодня
Продається трикімнатна квартира з індивідуальним опаленням у Великодолинському.
Квартира у чистому житловому стані. Кімнати роздільні. Санвузол фанерований плиткою.
Розташована на зручному третьому поверсі. Опалення газовим котлом.
Зручне місце для життя та здачі в оренду. Світло в блекаут не вимикають.
У кроковій доступності школа, дитячий садок, ринок, магазини, зупинка транспорту до Одеси та Чорноморська. До Одеси 15 км., до Чорноморська 8 км.
Телефонуйте!
Код 316624-10

18 700 $
419 $/м²
Паркова ул., 17
2 комнаты
44.6 / 29.5 / 6.8 м²
этаж 2 из 3
сегодня
Продається 2-кімнатна квартира у смт Великодолинське
Загальна площа - 44,6 м ².
Зручний 2 поверх із 3.
Квартира в стадії ремонту, чудова можливість зробити все під себе.
Хороше планування, світле, зручний поверх.
Підійде для проживання після ремонту, так і під інвестицію.
Спокійний район, поряд все потрібне.: школа, дитячий садок, супермаркет.Хороша транспортна розв;язка.
Телефонуйте, не проґавте свій шанс стати щасливим володарем свого житла!
Код 478712-10

18 000 $
464 $/м²
Озерна
38.8 / 22.9 / 12.4 м²
1 этаж
5 сот
2 комнаты
сегодня
У продажу заміський будинок-дача від СК «Озерний» в Великодолинському — це тиша, зручність та близькість до моря та міста. Електричка за лічені хвилини доставить вас на пляж або знаменитий одеський Привоз, а поруч - чисте озеро і зручний виїзд на трасу. Будинок компактний, двокімнатний, з просторою кухнею, горищем та підвалом, підключений до всіх комунікацій: газ, світло, вода, септик на 5 кубів. П'ять соток землі з садом, що плодоносить, і місцем під город подарують вам просте, чесне задоволення від життя на природі. Спокійні сусіди, чисте повітря, свій ритм — все готове для вашого переїзду. Телефонуйте - приїжджайте на перегляд, ваш будинок вже чекає на вас!
Код об'єкту: 368129 - 24

28 000 $
441 $/м²
Ентузіастів, 4
3 комнаты
63.5 / 41.5 / 7.3 м²
этаж 4 из 5
2 дня назад
У продажу трикімнатна квартира у смт Великодолинське !
Затишна квартира розташована на середньому поверсі, в тихому та спокійному районі-ідеальний варіант для сім'ї!
Квартира простора, кімнати не прохідні. На кухні встановлено двоконтурний котел, газова плита. Ванна та туалет роздільні та оздоблені плиткою.
Вбудовані дві ніші (надалі можна використовувати як гардеробні).
Меблі та техніка частково залишаються новим власникам.
Встановлено металопластикові вікна.
Зручне розташування-поряд кінцева зупинка маршруток на Одесу, Чорноморськ, аптека, ринок. Спокійне подвір'я, доброзичливі сусіди. Розвинена інфраструктура у пішій доступності. Відмінний варіант для тих, хто цінує комфорт і тишу на ві...

22 900 $
578 $/м²
Маріїнська ул., 9
єВідновлення
ЖК Мариинский
1 комната
39.6 / 20 / 8.2 м²
этаж 2 из 7
2019 год постройки
1 нед. назад
Однокімнатна квартира в стані від забудовників з панорамним видом на парк у ЖК Маріїнський.
Ця комфортна квартира на середньому поверсі має продумане планування, велику засклену лоджію та чудовий краєвид. Встановлено двоконтурний котел для індивідуального опалення. Будинок введений в експлуатацію.
У житловому комплексі розташовані продуктові магазини та аптеки, нове поштове відділення, кафе та салони краси. Поруч є дитячі майданчики та парк, громадський транспорт. Школа знаходиться в 15 хвилинах ходьби.
Зателефонуйте нам, ми відповімо на всі ваші запитання, організуємо перегляд та продаж!
Код 401714
70 000 $
1 000 $/м²
1масив, 5
70 / 45 / 15 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
сегодня
Передмістя м.Чорноморськ
Новий сучасний двоповерховий будинок в СТ Схід.
Гарне розташування будинку: близько траса Одеса-Чорноморськ
До с Великодолинське 5-7 хв на авто.
Будинок з капітальним ремонтом загальною площею-70м2
Ремонт виконано в приємних тонах та з якісних матеріалов.
Три кімнати.
Простора кухня-вітальня.
Зручні сходи на другий поверх.
Автономне опалення (+тепла підлога), вода, каналізація, камін: всі умови, є великий підвал під будинком,
є інтернет, будинок знаходиться під охороною.
На ділянці є альтанка, навіс під дрова, майданчик для трьох машин, ворота на пульті керування.
Тихе місце, гарне розташування будинку.
Будинок та ділянка вас не залишать байдужими.
Будинок...
65 000 $
346 $/м²
ск западное
188 / 120 / 16 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
2019 год постройки
сегодня
В продаже двухэтажный дом в Великодолинском, СК «Западный» общей площадью 188 кв.м — идеальный вариант для тех, кто ценит пространство, уют и современные решения.
На первом этаже вас встречает просторная кухня-гостиная для семейных вечеров, отдельная комната, гараж, а также все необходимые технические помещения — топочная и кладовая.
Второй этаж — это приватная зона: четыре комнаты, гардеробная и уютная терраса для отдыха.
Металлопластиковые окна обеспечивают тепло и тишину в доме.
Установленные солнечные панели — это не только забота об экологии, но и реальная экономия ваших средств.
Тихое место, свежий воздух и комфорт загородной жизни рядом с городом.
Этот дом стоит увидеть вживую!
6 500 $
1 083 $/сот
СК Западное
сельхозназначение
6 сот
сегодня
Очень удачное расположение участка. Недалеко от дороги. Есть контейнер, заведена вода. Рядом проживают люди круглый год. На участке есть деревья, кусты. Сейчас самое время приобрести участок!
60 000 $
857 $/м²
приморська
єОселя
єВідновлення
70 / 40 / 8 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
1986 год постройки
сегодня
В продаже капитальный дом Великодолинское, пригород Черноморска.хорошая локация, недалеко от центра. Дом 70м² 86г постройки из ракушняка, высота потолков 2,9м. В доме 3 раздельных комнаты, кухня, санузел. Отопление газовым котлом, участок 7 соток. Есть мансардный этаж с жилыми комнатами, летняя кухня с комнатой и душем, сухой подвал, огород, сад.
31 000 $
564 $/м²
Заречная
55 / 21 / 10 м²
1 этаж
10 сот
2 комнаты
сегодня
36766 В продаже дом в с.Великодолинское.
Состоит из двух половин. В каждой половине есть свой вход, своя кухня и санузел.
Участок 10 соток с гос. актом. Есть возможность воплотить ваши мечты в реальность - построить баню, поставить бассейн, сделать красивый ландшафт и т. д.
К городу 25 км. Ходит автобус, к рынку Привоз 35 минут.
76 500 $
450 $/м²
27 лінія
170 / 40 / 9 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
сегодня
Продам будинок у селі Великодолинське.
Два поверхи, 4 кімнати, висота стелі — 3 м. Загальна площа — 170 кв.м, житлова — 40 кв.м, кухня — 9 кв.м. Встановлені металопластикові вікна. Два санвузли (душ і ванна).
Будинок з капітальним ремонтом, повністю укомплектований меблями та технікою. Індивідуальне газове опалення. Додатково встановлені сонячні панелі.
Ділянка 6 соток. Доглянута прибудинкова територія, облаштована зона барбекю.
Зручний під’їзд, тиха житлова вулиця.
Телефонуйте для отримання детальної інформації та організації перегляду.

10 000 $
500 $/м²
20 -я Линия
20 / 12 / 5 м²
1 этаж
5 сот
1 комната
сегодня
Продам участок с ветхим домом 5.5 соток.
Село Великодолинское.
Жилая зона, собственная подъездная дорога грунтовая, ограждение участка.
На участке есть ветхий дом под реконструкцию.
Цена 10.000 у е.
Не упустите возможность расширить свои владения или построить дом мечты на этом замечательном участке. Звоните!
14 000 $
356 $/м²
Центральна ул., 8
1 комната
39 / 23 / 9 м²
этаж 1 из 9
1986 год постройки
сегодня
В ексклюзивному продажу 1 кімнатна квартира в стані від забудовника на 1 поверсі 9ти етажного дому в селі Великодолинське в 5 хвилинах від Чорноморська! Квартира 39м², вільне планування, є шикарна можливість пристроїти і узаконити велику веранду на розмір кімнати і кухні. Ціна смішна для сьогодення)) Дзвоніть , організую швидкий показ і чисту угоду. Документи готрві до продажу. Будинок вул.Ентузіастів 8.
45 000 $
225 $/м²
Степова, 2
200 / 85 / 25 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2019 год постройки
сегодня
В продажу будинок недобудова в с. Великодолинське, передмістя Чорноморська. Капітальний будинок з ракушняка, 2 поверхи, 2 кухні-столові, 4 спальні,2 санвузли, гараж. Ділянка 7,5 соток.
33 000 $
402 $/м²
Маріїнська ул., 9
єВідновлення
ЖК Мариинский
2 комнаты
82 / 24 / 24 м²
этаж 4 из 7
2019 год постройки
сегодня
В продажу 2 кімнатна квартира 82м²!!! на 4 поверсі будинку з ліфтом! Дві окремі кімнати, кухея-студія 24 м², великий санвузол, автономне опалення!!! 2контурним котлом!!! Поряд зупинка транспорту, до Чорноморська 5 хвилие, до Одеси 20 хвилин !
23 000 $
489 $/м²
Одеська, 9
єВідновлення
1 комната
47 / 23 / 9 м²
этаж 1 из 7
2008 год постройки
сегодня
В продажу 1 кімнатна квартира в 7ми поверховому будинку на 1 поверсі. Квартира з частковим ремонтом. Велика кімната, велика кухня зі своїм виходом на вулицю. Поряд зупинка транспорту на Одесу та Чорноморськ, магазини, супермаркет. Тихий район, охайна придомова теріторія, своє Осбб. Дуже цікава пропозиція!!
35 000 $
788 $/м²
Паркова ул., 12
єВідновлення
2 комнаты
44 / 23 / 6 м²
этаж 2 из 3
1970 год постройки
сегодня
В продаже 2х к квартира пригород Черноморска, Великодолинское, военный городок.
Городок - парк, здесь даже улица названа Парковой, а сам парк разросся до размеров небольшого леса.
Тихо, спокойно, свежий воздух и пение птиц - многие горожане могут себе позволить такую роскошь лишь в выходные дни, а Вы можете здесь жить.
Двухкомнатная квартира в теплом кирпичном доме готова принять новую семью.
Вам не придется делать ремонт, разве, что освежить обои.
Произведена замена труб в санузле и электрической проводки
во всей квартире.
Удобная транспортная развязка - даже если нет личного авто в город, будь то Одесса или Черноморск добраться ЛЕГКО - маршрутные такси и самый надежный вид транспорта - жел...
40 500 $
210 $/м²
Юбилейный
193 / 100 / 10 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
вчера
У продажу капітальний будинок 3х рівневий будинок. СК Ювілейний. (Великодолинське). Загальна площа 193,7 м2. Під будинком нульовий цикл. У будинку 4 кімнати. Комунікації (газ, світло, вода), камін і піч, що діє.
Працюємо за держпрограмами
25 000 $
500 $/м²
13линия, 6
50 / 35 / 8 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
вчера
Продам небольшой хороший дом на высоком фундаменте в СОГ Волна(пригород Черноморска и Одессы). Расположен в хорошей локации. Свет заведен в дом, вода на участке, газ по линии. Есть печь. Под чистовую отделку. Есть цокольный этаж и гараж. Огорожен. Документы на дом и участок готовы к быстрой продаже.
65 000 $
346 $/м²
Аккаржанська
188 / 120 / 15 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
2019 год постройки
вчера
Металлопластиковые окна обеспечивают тепло и тишину в доме.
Этот дом стоит увидеть вживую!
Все районы