Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Шпитьків
Топ оголошень Шпитьків
260 000 $
542 $/м²
Шевченко
єОселя
єВідновлення
480 / 240 / 12 м²
2 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
2018 рік побудови
сьогодні
Продам чудовий будинок в с.Шпитьки 15км від Києва по Житомирській трасі.Бучанський район.
Загальна площа 480м2, 2 поверхи, високі стелі, зовнышны стіни рахушняк+базальтова плита.
Будівництво 2018року.
Готовніть 80%, унікальна стстема опалення( підлога, батареЇ) через ємність скраплений газом( 6 кубів), а також і гарячого водопостачання.
Технологія " розумний будинок", дах бітумна черепиця, локальні очисні споруди, скважина 70м, притоково-витяжна вентиляція.
Тихий провулок , територія з виходом до озера, 15 соток.Є гараж на 3 авто і приміщення для охороні повністю готове до проживання. Навколо вікові сосни, що робить це місце ідеальним під медичний, освітній або інший заклад .Дуже приваб...
109 777 $
1 036 $/м²
Соколина
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Терещенські Озера
106 / 44 / 26 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
5 днів тому
Продаж 1/2 частини дуплексу (квартира + земельна ділянка) в Київській області Бучанського району, с. Шпитьки, КМ ТЕРЕЩЕНСЬКІ ОЗЕРА.
Загальна площа будинку (квартири) 106 кВ.м.
Стан - під чистове оздоблення. На сьогодення виконано всі фасадні роботи по будинку та освітлення.
В жилих приміщеннях як на першому, так і на другому поверхах працюючий підігрів підлоги (водяний під газовий котел з резервним електрокотлом). На першому поверсі підлога - плитка. Виконана розводка електрики по всьому будинку, траси кондиціонерів.
Стеля горища повністю утеплена пінополіуретаном (ППУ) з контролем blower door, що дозволяє зберігати приміщення сухим і мати високий рівень звукоізоляції.
Газ заведен на ділянк...

130 000 $
1 529 $/м²
Калинова
БЕЗ КОМІСІЇ
85 / 35 / 22 м²
2 поверхи
7 сот
2 кімнати
5 днів тому
Загальна площа: 85м2+ 15м2 котельня
Житлова площа: 35м2
Земельна ділянка площею: 7,8 соток- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Планування:
На першому поверсі кухня вітальня 22.3м2, коридор і санвузол,котельня
На другому поверсі 2 житлові кімнати (18м2 і 16.8м2), гардеробна кімната, коридор
Побудований будинок в 19 році з газоблоку 300мм, утеплений пінопластом 100мм.
Будівництво:
Дах- металочерепиця, утеплений мінватою 200 мм
Фундамент- монолітно стрічковий, глибиною 80-100см
Комунікації:
Електроенергія- 10кВт
Дровʼяний котел
Септик-переливом по 2 кільця в кожному
Водопостачання- криниця 9 кілець
Прибудинкова територія- викладена...

210 000 $
808 $/м²
польова
БЕЗ КОМІСІЇ
260 / 80 / 50 м²
2 поверхи
36 сот
4 кімнати
5 днів тому
Маєток у селі Шпитьки — простір, про який мріє кожен, хто шукає тишу, землю та якісний будинок.
Поруч уся необхідна інфраструктура: парк, стадіон, садок, школа, магазини, ринок, озера — усе в пішій доступності.
Ідеальний варіант для великої родини або тих, хто хоче жити за містом, не втрачаючи комфорту.
Опис
Будинок площею 260 м² на ділянці 36 соток. У дворі є гостьовий дерев’яний будинок 55 м², альтанка 21 м², великий штучний ставок 20×20, а також просторий зелений двір.
Є погріб та зони відпочинку.
Будівля зведена з залізобетонних панелей, утеплена мінватою 150 мм. Фасад — декоративна штукатурка. Дах — металочерепиця з утепленням 250 мм.
Усередині
1 поверх:
Житлова кімната, кухня з в...

95 000 $
922 $/м²
Лугова
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
103 / 50 / 30 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
6 днів тому
Загальна площа: 103,5м2+ 2 тераси, балкон і погріб/укриття
Ділянка: 4,5 сотки під житлову забудову.
Планування: опен спейс (вільне планування) на першому і другому поверхах.
Будівництво:
Стіни: газоблок 300мм, утеплений мінватою 100мм
Дах- металочерепиця, утеплена мінватою 200мм+100мм перехресно.
Утеплена плита першого поверху
теплий монтаж вікон (Rehau двокамерні)
Монолітне перекриття між першим та другим поверхами
Сходи між першим та другим поверхом монолітні
перегородка між сусідами на горищі
звукоізоляція між сусідами
Фундамент- монолітно стрічковий
Комунікації:
Світло- 7,5 кВт
Газ- підведений, є вхід в будинок- треба лише пуск зробити- котел встановлений
Скважина власна
Септик за...

50 000 €
208 €/м²
Лугова
БЕЗ КОМІСІЇ
240 / 150 / 40 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Будинок — недобудований зруб (240 м²)
Надійний монолітний фундамент
Можливість підключення газу
Ділянка — 10,5 соток
🌳 Територія та комунікації:
Призначення землі: під індивідуальне житлове будівництво
Гарні сусіди, елітна забудова навколо
🏞 Інфраструктура та локація:
В пішій доступності Панські озера з пляжем і рибалкою
2 магазини
Тиха, безпечна місцевість для родинного життя
Відмінне транспортне сполучення з Києвом
68 000 $
440 $/м²
Калинова
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
154.6 / 76.8 / 13 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
2019 рік побудови
1 тиж. тому
с. Шпитьки, 22 км від Києва, по Житомирській трасі. Нова забудова, поряд сучасні будинки. Будинок 2019 року побудови, двоповерховий, 154,6/76,8/13 кв.м., розташований на ділянці 8 соток.
Фундамент - бетонний стрічковий.
Стіни - якісний ракушняк ( привозили з Одеської обл., під замовлення) + штукатурка.
Перекриття - дерево
Вікна - металопластик
Дах - металошифер.
На ділянці: септик, свердловина.
Електрика підключена до будинку.
Три Спальні на 2 поверсі
Вітальня з каміном та виходом у двір, на першому поверсі
Два санвузла на першому та другому поверсі.
В будинку є стяжка та штукатурка. Розводка електропроводки, каналізування, вода.
До будинку асфальтована дорога.
До центру села, та маршруток 4...
Всі котеджні містечка