Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Солонки
Топ оголошень Солонки

145 000 $
1 486 $/м²
Станіслава Людкевича вул., 8
4 кімнати
97.6 / 52.1 / 12.7 м²
поверх 1 з 2
2017 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Частину суми можна по перерахунку!
Продаж 2-рівневої 4-кімнатної квартири в центрі Солонки на вул. Людкевича
Простора дворівнева квартира для тих, хто хоче більше простору, тиші та комфорту неподалік міста.
Основні характеристики:
Кількість кімнат: 4
Загальна площа: 97,6 м²
Кухня: 12,7 м²
Поверх: 1 + мансардний рівень
Санвузли: 2
Кладова: 2,4 м²
Балкон + засклена лоджія
Технічні параметри
Висота стелі — 2,99 м
Стіни — цегла
Перекриття — залізобетон, моноліт, дерево
Переваги:
функціональне дворівневе планування (денна + нічна зона)
ідеально для великої сім’ї
два санвузли — комфорт для всіх мешканців
балкон та лоджія
окрема кладова для зберігання...

54 000 $
1 012 $/м²
Івана Рубчака вул., (Будинок)
ПРЕМІУМ
ЖК вул. Рубчака
2 кімнати
53.35 / 23.05 / 9.25 м²
поверх 5 з 5
вчора
Продаж світлої 2-кімнатної квартири у новобудові в Солонці (ЖК Карпатбуд).
Простора та дуже світла квартира у сучасному житловому комплексі у Солонці — лише кілька хвилин від Львова. Площа: 53.35 м². Поверх: 5 з 5.
Продумане планування, яке ідеально підходить як для комфортного життя сім’ї, так і для вигідної інвестиції.
Дві ізольовані кімнати та простора кухня-вітальня. Два санвузли — рідкісна і дуже зручна перевага для такого метражу. Велика світла лоджія з виходом з кухні та спальні. Квартира має південну сторону, тому протягом дня наповнена природним світлом і теплом.
Будинок на етапі здачі (I квартал 2026 року) — ви отримуєте нову квартиру без попередніх мешканців.
Локація Солонка — од...

52 000 $
990 $/м²
Івана Рубчака вул., (Будинок)
ПРЕМІУМ
ЖК вул. Рубчака
1 кімната
52.5 / 14.55 / 15 м²
поверх 1 з 5
вчора
Продаж затишної квартири в сучасній новобудові від надійного забудовника Карпатбуд у мальовничому селі Солонка.
Поверх: 1/5. Загальна площа: 52,5 м². Кухня-студія та спальня, два санвузли, гардеробна. Особливість об’єкта — власна тераса-патіо, яка не входить у загальну площу квартири. Це ваш особистий куточок просто неба — ідеально для ранкової кави, відпочинку або зелених посадок. Справжній подарунок для покупця!
Здача будинку: I квартал 2026 року. Продаж по переуступці. Зручне та продумане планування. Сучасний житловий комплекс у тихому районі. Індивідуальне опалення - газовий котел.
Двосекційний малоповерховий будинок лише на 74 квартири — це приватність, спокій і мінімум сусідів. Будів...

165 000 $
1 650 $/м²
Зелена вул.
ПРЕМІУМ
100 / 60 / 12 м²
1 поверх
18 сот
3 кімнати
сьогодні
4 кімнатний, 1 поверховий цегляний будинок по вулиці Зелена в с.Солонка, Пустомитівський район, місто Львів.
Загальна площа 100 м.кв., житлова 60 м.кв., кухня - 12 м.кв.
3 кімнати ізольовані, ванна кімната.
Газовий 2- контурний котел.
Бойлер на гарячу воду.
Гараж .
Літня кухня.
Земельна ділянка під житлову забудову - 18 соток.
Центральна каналізація та власна свердловина.
Будинок утеплений пінопластом .
Поміняний дах.
Поміняні МП вікна.
Хороший житловий стан.
Дуже хороше розташування, поруч зупинка, магазини, школа, садочок.
Код об'єкту 17167.

100 000 $
806 $/м²
Черемшинна вул., 29
ПРЕМІУМ
124 / 60 / 10 м²
1 поверх
12 сот
4 кімнати
сьогодні
Ексклюзивна пропозиція в передмісті Львова — Солонка | $100 000
Продається будинок у престижному передмісті Львова — с. Солонка, на заселеній вулиці з зручним доїздом до міста. Локація поєднує тишу заміського життя та близькість до міста.
Площа будинку: 104 м²
Площа ділянки: 12 сотих
Будинок: цегляний, під реконструкцію
Планування: 4 кімнати + кухня
Додаткова будівля: літня кухня
На ділянці підключені всі комунікації: газ, електрика.
Об’єкт має високий інвестиційний потенціал — ідеально підходить як для будівництва котеджів або створення приватної резиденції.
Вартість: 100 000 $
Престижна локація, перспективна інвестиція та комфорт заміського життя — усе в одному об’єкті.

108 000 $
1 779 $/м²
Наварійська вул., 2
2 кімнати
61 / 33 / 10 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продаж або обмін 2 кім квартири у Львів-Солонка
-Квартира з ремонтом повністю обладнана меблями і технікою.
-Площа 61 м2
-Все продумано готово , все нове, заходь і живи.
-Індивідуальне газове опалення.
-Цегляний будинок
-Панорамні вікна.
-Великий засклений балкон
-Окрема гардеробна
У пішій доступності знаходиться зупинка громадського транспорту, школа, дитсадок, аптека, амбулаторія, ЦНАП, відділення Нової пошти.
Телефонуйте!
Найкраща пропозиція 2 кім квартири в новобудові !

49 950 $
1 218 $/м²
Роксоляни вул., 13
1 кімната
41 / 25 / 15 м²
поверх 1 з 3
2022 рік побудови
2 дні тому
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири | Солонка | ЖК Family Residence
49 950 $
Загальна площа 41 м², кухня 15 м²
1 поверх з 3
Будинок цегляний, клас комфорт
Планування роздільне, санвузол суміжний
Опалення індивідуальне газове
Стан після будівельників
ЖК Family Residence — малоповерховий комплекс у затишній локації поруч зі Львовом. Будинок введений в експлуатацію в 2023р. всі комунікації підключені, заселений.
Квартира з хорошим плануванням, панорамними вікнами що виходять в двір та балконом. Сонячна сторона, завжди буде світло. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Комплекс закритого типу з відеоспостереженням та охороною, облаштований внутрішній двір, дитячий і спо...

1 100 000 $
2 558 $/м²
Наварійська вул., 21
430 / 250 / 40 м²
3 поверхи
20 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Триповерховий будинок класу Люкс, Солонка, Львів.
Будинок оздоблений гранітними сходами та терасою.
Загальна площа 430 метрів квадратних, три повехи, плюс цокольний поверх, на якому знаходяться: Сауна, кімната для відпочинку, робоча кухня, санвузол, душкабіна та контрастний душ; біліярдна кімната; побутова кімната.
Перший поверх: кухня- столова, зал- вітальня ( складається з 3-х зон: столова та 2 відпочинкових зони із каміном) з виходом на зовнішню терасу.
Хол; санвузол, кабінет із бібліотечним поверхом.
Другий поверх: три спальні, два санвузли.
Третій поверх: мансарда, в якій розміщені гардеробні та побутова кімната для прасування.
Територія біля дома: ландшафтний дизайн, бруківка, газон із...

170 000 $
1 360 $/м²
Наварійська вул.
125 / 75 / 26 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
4 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ З РЕМОНТОМ
Адреса - село Солонка, вул. Наварійська.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 1,3 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 125 м2, житлова - 75 м2, кухня - 26 м2.
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка німецького виробника AEG: посудомийна машина Siemens, холодильник Samsung, індукційна електрична плита AEG, духова шафа AEG, мікрохвильова піч AEG, пральна машина AEG, бойлер Gorenje,
Опалення - Газ, двохфункційний газовий котел (VAILLANT).
Підігрів підлоги газовий у санвузлах
+ в кожній кімнаті...

273 000 $
2 202 $/м²
Олександра Довженка вул., 42
ПРЕМІУМ
124 / 55 / 25 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж окремостоячого будинку з ексклюзивним ремонтом. Солонка
Продаж окремостоячого, одноповерхового будинку з дуже цікавим ремонтом.
Затишне та комфортне помешкання.
Площа 124 м2 з терасою 158 м2
Площа ділянки 8 сот
Ремонт робили для власного проживання. Залишились незначні дрібниці для повного завершення. Все до обговорення.
Три ізольовані кімнати
Два санвузли. Ванна та душ.
Простора кухня-студія з каміном та виходом на терасу.
Дві гардеробних та кладова.
Підігрів підлоги по всьому будинку.
Тепловий насос. Є можливість встановлення котла, при потребі. Будинок дуже економний по використанню комунальних послуг.
Будинок укомплектований усіма меблями та побутовою технікою для комфортного...

97 000 $
1 000 $/м²
Забіли
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
97 / 45 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Старт продажу котеджного містечка My House – 2 у с. Солонка, вул. Забіли. Кінець будівництва – IV кв. 2026 р. Пропозиція: 5 таунхаусів у закритій території два варіанти планування: 80 м² та 97 м² 3 спальні, 2 санвузли, кухня-вітальня з виходом на власну ділянку панорамні вікна, балкон навіс + паркомісце для авто Комунікації: газ, світло 9 кВт, центральна вода, септик.
Інфраструктура: школа, садок у Солонці, «Близенько» – 500 м, зупинка автобуса – 500 м, Епіцентр та ТРЦ «King Cross» – 5 хв на авто. Є можливість програми «ЄОселя» (деталі уточнюйте у менеджера)
Ексклюзив від Cherry Estate – телефонуйте, щоб зафіксувати вигідну ціну вже сьогодні!

100 000 $
1 786 $/м²
Пилипа Орлика вул., 2
ПРЕМІУМ
2 кімнати
56 / 35 / 9 м²
поверх 3 з 3
2 дні тому
Продаж або обмін 2 кім квартири у Львів-Солонка
Квартира з ремонтом повністю обладнана меблями і технікою.
Все продумано готово , все нове, заходь і живи.
Індивідуальне газове опалення.
Цегляний будинок
Панорамні вікна.
Великий засклений балкон
Окрема гардеробна
Над квартирою є ще горище 20 м2
Телефонуйте!
Найкраща пропозиція 2 кім квартири в новобудові !

60 000 $
1 034 $/м²
Івана Рубчака вул., (Будинок)
2 кімнати
58 / 30 / 16 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Продаж квартири в новобудові, Львів/ Стрийська/Солонка
Вартість 60 тис $ 🔥🔥🔥
✅Будинок збудований , Карпатбуд
✅Площа 58м2
✅Поверх 3/5
✅Індивідуальне газове опалення
✅Вся інфраструктура поруч
✅Зручне планування
✅Засклена лоджія
Дуже вигідна пропозиція 😍
Локація 2 км Кінг Крос 📍
Є відеоогляд
Телефонуйте 📲[телефон приховано]

75 000 $
1 178 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
63.67 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки — с. Солонка, Львівська область
Площа: 0,6367 га
Кадастровий номер: 4623686600:07:000:0161
Цільове призначення: для ведення сільськогосподарського виробництва
Стан: ділянка рівна, можлива зміна цільового призначення під будівництво
Характеристики
Перспективне розташування у передмісті Львова
Поруч житлова забудова та інфраструктура
Ідеально під проект таунхаусів чи дюплексів
Тихе та затишне місце з мальовничими краєвидами
Переваги
Зручний доступ до міста
Екологічно чисте оточення
Підходить для створення заміського будинку або інвестиційного проекту
Дзвоніть, щоб домовитися про перегляд та отримати більше деталей.

80 000 $
1 127 $/м²
Центральна вул., 11
ПРЕМІУМ
ЖК Європейський квартал
багатофункціональне приміщення
71 м²
2020 рік побудови
5 днів тому
продається з ремонтом під будь який вид діяльності ( пекарня, піцерія, магазин, кафе-кондитерська і т.д. Три фази світла, два кондиціонери, санвузол., лічильники. Торг.

56 000 $
7 000 $/сот
Володимира Мономаха вул.
ПРЕМІУМ
під забудову
8 сот
5 днів тому
Продаж земельної ділянки 8 соток під забудову у с. Солонка вул. В. Мономаха
Поруч з ділянкою є всі комунікації (світло, вода, газ), форма 20 на 40 метрів. Вулиця обжита, живуть сусіди. Район стрімко забудовується. Гарний доізд

49 900 $
6 592 $/сот
Салютна
сільгосппризначення
8 сот
сьогодні
Продається ділянка в с. Солонка, вул. Салютна (межує з с. Сокільники).
Ділянка розташована в тихій місцевості, правильної форми. Призначення для садівництва. Площею 7,6 сот.
Ділянка правильної форми. Зручний доїзд асфальтованою дорогою, останні 100м ґрунтова.
Район обжитий, по обидві сторони проживають сусіди.
Вулиця вечером освітлюється. Усі комунікації поряд (газ, вода, світло).
Телефонуйте.
Код 871

50 000 $
4 950 $/сот
під забудову
10.1 сот
сьогодні
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 10,1 соток, розташована в мальовничому селі Солонка, 3 хв від King kross. Ділянка має правильну прямокутну форму, 22*46 м, що забезпечує зручність у плануванні та забудові.
Всі комунікації (електрика, вода, газ) проходять повз ділянку, а також є центральна каналізація, що забезпечить комфортне проживання без зайвих клопотів.
Заїзд на ділянку виконаний з бруківки, та буквально 100 м щебню, що забезпечує легкий доступ у будь-яку пору року. Сусідні ділянки вже давно забудовані, що створює затишну та дружню атмосферу в районі.