Топ оголошень Солонки

281 000 $
1 849 $/м²
Леся Курбаса вул.
ПРЕМІУМ
єОселя
єВідновлення
152 / 86 / 16 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж таунхауса у селі Солонка — одному з найзручніших передмість Львів.
Загальна площа 152 кв.м
Планування будинку
Будинок має продумане та сучасне планування:
• гардеробною кімнатою
• дві додаткові кімнати, які можуть використовуватись як:
• дитячі
• кабінет
• гостьова спальня
• простора ванна кімната з туалетом для мешканців другого поверху
Основні переваги
загальна площа 152 м²
зручне сімейне планування
3 кімнати на 2 поверсі
3 санвузла
гардеробна кімната
велика кухня-вітальня
тихе та престижне пере...

145 000 $
1 486 $/м²
Станіслава Людкевича вул., 8
4 кімнати
97.6 / 52.1 / 12.7 м²
поверх 1 з 2
2017 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Частину суми можна по перерахунку!
Продаж 2-рівневої 4-кімнатної квартири в центрі Солонки на вул. Людкевича
Простора дворівнева квартира для тих, хто хоче більше простору, тиші та комфорту неподалік міста.
Основні характеристики:
Кількість кімнат: 4
Загальна площа: 97,6 м²
Кухня: 12,7 м²
Поверх: 1 + мансардний рівень
Санвузли: 2
Кладова: 2,4 м²
Балкон + засклена лоджія
Технічні параметри
Висота стелі — 2,99 м
Стіни — цегла
Перекриття — залізобетон, моноліт, дерево
Переваги:
функціональне дворівневе планування (денна + нічна зона)
ідеально для великої сім’ї
два санвузли — комфорт для всіх мешканців
балкон та лоджія
окрема кладова для зберігання...

54 000 $
1 012 $/м²
Івана Рубчака вул., (Будинок)
ПРЕМІУМ
ЖК вул. Рубчака
2 кімнати
53.35 / 23.05 / 9.25 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продаж світлої 2-кімнатної квартири у новобудові в Солонці (ЖК Карпатбуд).
Простора та дуже світла квартира у сучасному житловому комплексі у Солонці — лише кілька хвилин від Львова. Площа: 53.35 м². Поверх: 5 з 5.
Продумане планування, яке ідеально підходить як для комфортного життя сім’ї, так і для вигідної інвестиції.
Дві ізольовані кімнати та простора кухня-вітальня. Два санвузли — рідкісна і дуже зручна перевага для такого метражу. Велика світла лоджія з виходом з кухні та спальні. Квартира має південну сторону, тому протягом дня наповнена природним світлом і теплом.
Будинок на етапі здачі (I квартал 2026 року) — ви отримуєте нову квартиру без попередніх мешканців.
Локація Солонка — од...

52 000 $
990 $/м²
Івана Рубчака вул., (Будинок)
ПРЕМІУМ
ЖК вул. Рубчака
1 кімната
52.5 / 14.55 / 15 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
Продаж затишної квартири в сучасній новобудові від надійного забудовника Карпатбуд у мальовничому селі Солонка.
Поверх: 1/5. Загальна площа: 52,5 м². Кухня-студія та спальня, два санвузли, гардеробна. Особливість об’єкта — власна тераса-патіо, яка не входить у загальну площу квартири. Це ваш особистий куточок просто неба — ідеально для ранкової кави, відпочинку або зелених посадок. Справжній подарунок для покупця!
Здача будинку: I квартал 2026 року. Продаж по переуступці. Зручне та продумане планування. Сучасний житловий комплекс у тихому районі. Індивідуальне опалення - газовий котел.
Двосекційний малоповерховий будинок лише на 74 квартири — це приватність, спокій і мінімум сусідів. Будів...

84 000 $
1 200 $/м²
Роксоляни вул., 18
2 кімнати
70 / 29 / 22 м²
поверх 1 з 3
2021 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ! Пропонуємо на продаж 2 кім. + кухня-вітальня в с. Солонка, вул. Наварійська. ЖК "Family Residence". Будинок бізнес класу, лише на 3-ри поверхи! із просторим внутрішнім двором, спортивним та дитячим майданчиком, гостьовим паркінгом, а також окремим критим паркінгом для мешканців. Лише 5 км.від Льовова.
Квартира розташована на 1-му поверсі 3-х поверхового будинку. Загальна площа 70м2. кімнати ізольовані, є балкон! Будинок здано та заселено, !
Ідеальний варіант для власного проживання! Є кілька варіантів квартир в цьому ЖК. Запрошую на огляд! Ціна 84000$ більше деталей за тел.

165 000 $
1 650 $/м²
Зелена вул.
ПРЕМІУМ
100 / 60 / 12 м²
1 поверх
18 сот
3 кімнати
сьогодні
4 кімнатний, 1 поверховий цегляний будинок по вулиці Зелена в с.Солонка, Пустомитівський район, місто Львів.
Загальна площа 100 м.кв., житлова 60 м.кв., кухня - 12 м.кв.
3 кімнати ізольовані, ванна кімната.
Газовий 2- контурний котел.
Бойлер на гарячу воду.
Гараж .
Літня кухня.
Земельна ділянка під житлову забудову - 18 соток.
Центральна каналізація та власна свердловина.
Будинок утеплений пінопластом .
Поміняний дах.
Поміняні МП вікна.
Хороший житловий стан.
Дуже хороше розташування, поруч зупинка, магазини, школа, садочок.
Код об'єкту 17167.

145 000 $
906 $/м²
Івана Сірка вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 110 / 35 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж 2-во поверхового Дуплексу. Крута локація ідеальний доїзд, с. Солонка вул. Курбаса, район елітних новобудов! На стадії здачі!. Будинок на 2-ва повноцінні поверхи + мансарда. Загальна площа 170м2, броньовані двері, вікна REHAU, монолітне перекриття, цегляна кладка 400мм. Усі комунікації центральні! Індивідуальне газове опалення, є можливість перепланування, зараз відбувається вкладення бруківки!
Ділянки площам3,5сот. Є кілька пропозицій для Вас, різні площі, різне планування! Ціна 150000$ більше деталей за тел.

95 000 $
679 $/м²
Наварійська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 60 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж 2-х поверхового котеджу у с. Солонка по вул. Карпатська. Загальна площа 135м2. Ділянка площею 1сот. Має власний гараж з входом в будинок. На 1 поверсі кухня-вітальня та санвузол, на 2 поверсі маємо 3 окремих спальні, санвузол та місце для гардеробу. Будинок готовий до здачі в експлуатацію та чекає нових власників.Ціна 95000$ Є відеоогляд!!!більше деталей за тел

95 000 $
704 $/м²
Бічна Наварійська вул.
ПРЕМІУМ
135 / 70 / 35 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні

100 000 $
806 $/м²
Черемшинна вул., 29
ПРЕМІУМ
124 / 60 / 10 м²
1 поверх
12 сот
4 кімнати
сьогодні
Ексклюзивна пропозиція в передмісті Львова — Солонка | $100 000
Продається будинок у престижному передмісті Львова — с. Солонка, на заселеній вулиці з зручним доїздом до міста. Локація поєднує тишу заміського життя та близькість до міста.
Площа будинку: 104 м²
Площа ділянки: 12 сотих
Будинок: цегляний, під реконструкцію
Планування: 4 кімнати + кухня
Додаткова будівля: літня кухня
На ділянці підключені всі комунікації: газ, електрика.
Об’єкт має високий інвестиційний потенціал — ідеально підходить як для будівництва котеджів або створення приватної резиденції.
Вартість: 100 000 $
Престижна локація, перспективна інвестиція та комфорт заміського життя — усе в одному об’єкті.

108 000 $
1 779 $/м²
Наварійська вул., 2
2 кімнати
61 / 33 / 10 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продаж або обмін 2 кім квартири у Львів-Солонка
-Квартира з ремонтом повністю обладнана меблями і технікою.
-Площа 61 м2
-Все продумано готово , все нове, заходь і живи.
-Індивідуальне газове опалення.
-Цегляний будинок
-Панорамні вікна.
-Великий засклений балкон
-Окрема гардеробна
У пішій доступності знаходиться зупинка громадського транспорту, школа, дитсадок, аптека, амбулаторія, ЦНАП, відділення Нової пошти.
Телефонуйте!
Найкраща пропозиція 2 кім квартири в новобудові !

49 950 $
1 218 $/м²
Роксоляни вул., 13
1 кімната
41 / 25 / 15 м²
поверх 1 з 3
2022 рік побудови
вчора
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири | Солонка | ЖК Family Residence
49 950 $
Загальна площа 41 м², кухня 15 м²
1 поверх з 3
Будинок цегляний, клас комфорт
Планування роздільне, санвузол суміжний
Опалення індивідуальне газове
Стан після будівельників
ЖК Family Residence — малоповерховий комплекс у затишній локації поруч зі Львовом. Будинок введений в експлуатацію в 2023р. всі комунікації підключені, заселений.
Квартира з хорошим плануванням, панорамними вікнами що виходять в двір та балконом. Сонячна сторона, завжди буде світло. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Комплекс закритого типу з відеоспостереженням та охороною, облаштований внутрішній двір, дитячий і спо...

170 000 $
1 360 $/м²
Наварійська вул.
125 / 75 / 26 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ З РЕМОНТОМ
Адреса - село Солонка, вул. Наварійська.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 1,3 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 125 м2, житлова - 75 м2, кухня - 26 м2.
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка німецького виробника AEG: посудомийна машина Siemens, холодильник Samsung, індукційна електрична плита AEG, духова шафа AEG, мікрохвильова піч AEG, пральна машина AEG, бойлер Gorenje,
Опалення - Газ, двохфункційний газовий котел (VAILLANT).
Підігрів підлоги газовий у санвузлах
+ в кожній кімнаті...

1 100 000 $
2 558 $/м²
Наварійська вул., 21
430 / 250 / 40 м²
3 поверхи
20 сот
6 кімнат і більше
2 тиж. тому
Триповерховий будинок класу Люкс, Солонка, Львів.
Будинок оздоблений гранітними сходами та терасою.
Загальна площа 430 метрів квадратних, три повехи, плюс цокольний поверх, на якому знаходяться: Сауна, кімната для відпочинку, робоча кухня, санвузол, душкабіна та контрастний душ; біліярдна кімната; побутова кімната.
Перший поверх: кухня- столова, зал- вітальня ( складається з 3-х зон: столова та 2 відпочинкових зони із каміном) з виходом на зовнішню терасу.
Хол; санвузол, кабінет із бібліотечним поверхом.
Другий поверх: три спальні, два санвузли.
Третій поверх: мансарда, в якій розміщені гардеробні та побутова кімната для прасування.
Територія біля дома: ландшафтний дизайн, бруківка, газон із...

273 000 $
2 202 $/м²
Олександра Довженка вул., 42
ПРЕМІУМ
124 / 55 / 25 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж окремостоячого будинку з ексклюзивним ремонтом. Солонка
Продаж окремостоячого, одноповерхового будинку з дуже цікавим ремонтом.
Затишне та комфортне помешкання.
Площа 124 м2 з терасою 158 м2
Площа ділянки 8 сот
Ремонт робили для власного проживання. Залишились незначні дрібниці для повного завершення. Все до обговорення.
Три ізольовані кімнати
Два санвузли. Ванна та душ.
Простора кухня-студія з каміном та виходом на терасу.
Дві гардеробних та кладова.
Підігрів підлоги по всьому будинку.
Тепловий насос. Є можливість встановлення котла, при потребі. Будинок дуже економний по використанню комунальних послуг.
Будинок укомплектований усіма меблями та побутовою технікою для комфортного...

97 000 $
1 000 $/м²
Забіли
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
97 / 45 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Старт продажу котеджного містечка My House – 2 у с. Солонка, вул. Забіли. Кінець будівництва – IV кв. 2026 р. Пропозиція: 5 таунхаусів у закритій території два варіанти планування: 80 м² та 97 м² 3 спальні, 2 санвузли, кухня-вітальня з виходом на власну ділянку панорамні вікна, балкон навіс + паркомісце для авто Комунікації: газ, світло 9 кВт, центральна вода, септик.
Інфраструктура: школа, садок у Солонці, «Близенько» – 500 м, зупинка автобуса – 500 м, Епіцентр та ТРЦ «King Cross» – 5 хв на авто. Є можливість програми «ЄОселя» (деталі уточнюйте у менеджера)
Ексклюзив від Cherry Estate – телефонуйте, щоб зафіксувати вигідну ціну вже сьогодні!

100 000 $
1 786 $/м²
Пилипа Орлика вул., 2
ПРЕМІУМ
2 кімнати
56 / 35 / 9 м²
поверх 3 з 3
вчора
Продаж або обмін 2 кім квартири у Львів-Солонка
Квартира з ремонтом повністю обладнана меблями і технікою.
Все продумано готово , все нове, заходь і живи.
Індивідуальне газове опалення.
Цегляний будинок
Панорамні вікна.
Великий засклений балкон
Окрема гардеробна
Над квартирою є ще горище 20 м2
Телефонуйте!
Найкраща пропозиція 2 кім квартири в новобудові !

60 000 $
1 034 $/м²
Івана Рубчака вул., (Будинок)
2 кімнати
58 / 30 / 15.5 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Продаж квартири в новобудові, Львів/ Стрийська/Солонка
Вартість 60 тис $ 🔥🔥🔥
✅Будинок збудований , Карпатбуд
✅Площа 58м2
✅Поверх 3/5
✅Індивідуальне газове опалення
✅Вся інфраструктура поруч
✅Зручне планування
✅Засклена лоджія
Дуже вигідна пропозиція 😍
Локація 2 км Кінг Крос 📍
Є відеоогляд
Телефонуйте 📲[телефон приховано]

75 000 $
1 178 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
63.67 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки — с. Солонка, Львівська область
Площа: 0,6367 га
Кадастровий номер: 4623686600:07:000:0161
Цільове призначення: для ведення сільськогосподарського виробництва
Стан: ділянка рівна, можлива зміна цільового призначення під будівництво
Характеристики
Перспективне розташування у передмісті Львова
Поруч житлова забудова та інфраструктура
Ідеально під проект таунхаусів чи дюплексів
Тихе та затишне місце з мальовничими краєвидами
Переваги
Зручний доступ до міста
Екологічно чисте оточення
Підходить для створення заміського будинку або інвестиційного проекту
Дзвоніть, щоб домовитися про перегляд та отримати більше деталей.

80 000 $
1 127 $/м²
Центральна вул., 11
ПРЕМІУМ
ЖК Європейський квартал
багатофункціональне приміщення
71 м²
2020 рік побудови
4 дні тому
продається з ремонтом під будь який вид діяльності ( пекарня, піцерія, магазин, кафе-кондитерська і т.д. Три фази світла, два кондиціонери, санвузол., лічильники. Торг.
Всі орієнтири