Котеджні містечка Білогородки, які починаються на "A-Z"
Топ оголошень Білогородки

148 000 $
943 $/м²
Єдина
157 / 76 / 42 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Ексклюзив біля ЛІСУ! Будинок 157 м², 5 соток. Максимальна готовність під ремонт. Білогородка.
Продається капітальний будинок для тих, хто шукає тишу, приватність та чисте повітря. Ділянка з ПРЯМИМ виходом у сосновий ліс — жодних сусідів «вікна в вікна» з тильної сторони!
Будинок площею 152 м² розташований на ділянці 5 соток. Рік побудови — 2017.
Це надійна будівля, що вже пройшла повну усадку, суха та перевірена часом. На відміну від нових «швидкобудів», цей об'єкт гарантує відсутність прихованих дефектів фундаменту чи стін.
МАКСИМАЛЬНА ПРЕДЧИСТОВА ГОТОВНІСТЬ (Величезна економія вашого часу та бюджету): Будинок підготовлений до реалізації будь- яких дизайнерських рішень. Найскладніші та...

95 000 $
1 532 $/м²
Мрії
62 / 20.5 / 24.5 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
сьогодні
Компактний одноповерховий будинок 62 м² + тераса 25 м² на ділянці 5 соток.
Раціональне планування, якісні матеріали, без компромісів по конструкції.
Будівництво:
- монолітна плита 350 мм (бетон В30W8, подвійне армування А12)
- стіни — керамоблок 380 мм, утеплення базальтова вата 100 мм
- перекриття — круглопустотні плити + XPS
- дах — профнастил Pruszynski, вентильоване горище
-фасад — декоративна штукатурка
-вікна та двері — GLASSO
Комунікації:
- газ (котел, плита)
- електрика 9,6 кВт (фактично до 12 кВт)
- вода — власна свердловина 20 м
- каналізація — септик 9,2 м³
Підготовка в будинку:
- розведення каналізації
- ввід води та електрики (окремо на свердловину, ворота)
- гільзи під інте...

95 000 $
475 $/м²
Мрії
200 / 80 / 40 м²
2 поверхи
15 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам дуплекс з гаражем в Білогородці
Якісна цегляна побудова.
Будинок площею 200м2
Планування:
Перший поверх - гараж, топочна, санвузол, кухня з виходом на задній двір, кімната
Другий поверх - 4 кімнати, гардероб, санвузол, кабінет
В будинок заведено - вода, каналізація, електрика. газ по вулиці
Ділянка - 15 соток
Продаж від власника, БЕЗ комісії
Телефонуйте

176 000 $
1 386 $/м²
Івана Франка вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
127 / 55 / 35 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається якісний двоповерховий будинок у с. Білогородка.
Площа будинку 127 м.кв., ділянка 5.1 сотки.
Збудований на монолітній плиті, стіни з керамічного блока з утепленням, залізобетонні перекриття, вентильоване горище, фасад — декоративна штукатурка. Якісні вікна та двері GLASSO. Передбачені всі вентиляційні та димові канали, можливість встановлення каміна.
Підключені всі комунікації: газ, центральна каналізація, електрика 9,6 кВт (фактично до 12 кВт), оптичний інтернет. Вода — власна свердловина 18 м. Опалення — газовий двоконтурний котел NOVA FLORIDA.
У будинку виконано розведення електрики, води, каналізації, теплої підлоги, інтернету, охоронної системи, підготовка під генератор, ст...

165 000 $
1 031 $/м²
Андріївська, 18
160 / 70 / 38 м²
1 поверх
11 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Новий будинок у Білогородці, 160 м², 11 соток
Продається просторий сучасний будинок у чудовій локації – всього 1,5 км від траси, з мальовничим видом та приємними сусідами.
Площа будинку – 160 м²
Велика ділянка – 11 соток
Сучасні технології будівництва. Вже зроблені чистові та ремонтні роботи.
Тепла підлога по всьому будинку. Внутрішньопідлогові конвектори, Натяжні стелі, стіни готові під фарбування
Опалення - твердопаливне
Автономне водопостачання зі свердловини
Є місце під камін
На ділянці виведені комунікації під басейн
Ідеально підходить для тих, хто хоче жити в тиші та комфорті, але зручно добиратись до Києва.
Телефонуйте, домовимось про перегляд – будинок вартий вашої уваги!

110 000 $
1 447 $/м²
Будівельна вул., 12-А
БЕЗ КОМІСІЇ
Музична школа
76 / 35 / 15 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
🏡 Сучасний таунхаус з дизайнерським ремонтом у с. Білогородка | вул.Молодецька 33
11 км від Києва.
Пропонується до продажу стильний та повністю готовий до проживання таунхаус у с. Білогородка — ідеальний варіант для тих, хто шукає комфорт заміського життя поруч із Києвом.
Будинок поєднує сучасний дизайн, продумане планування та якісне наповнення, що дозволяє одразу заїхати та жити без додаткових вкладень.
✨ Основні характеристики:
• Площа будинку — 76 м²
• Земельна ділянка — 1,2 сотки
• Три окремі кімнати
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
• 2 санвузли
• паркомісце
🏠 Повна комплектація:
Таунхаус продається з меблями та побутовою технікою — усе продумано для комфортног...

209 000 $
1 672 $/м²
Альпійська, 6
125 / 49 / 25.92 м²
3 поверхи
5 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
вчора
Продається розкішний будинок в селі Білогородка комплекс «Альпійський хутірець» (територіально це майже Святопетрівське), в 15 хвилинах до Києва!
Площа будинку: 125м2
Земельна ділянка: 5.5 сот
Вартість: 209000 $ без комісії для покупця.
Введений в експлуатацію, документам є три роки.
Це будинок ідеальний для комфортного життя, адже не потребує додаткових вкладень можна просто перевезти речі і жити. Ділянка 5,5 соток, з дизайнерським ландшафтним рішенням, де розмістився будинок в 125 м2, простора тераса, зона барбекю з піцепіччю, сучасна лазня з зоною для відпочинку.
На території також присутній навіс для трьох автомобілів, вольєр для собак, багаторічні дерева, клумби з красивими квітами, авт...

78 000 $
650 $/м²
Шевченка
120 / 90 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
вчора
RR11566 | Продаж дуплексу | 120 м² | Білогородка, КМ White-Blackie Duplex
Пропонується до продажу сучасний дуплекс у престижному котеджному комплексі «White-Blackie Duplex», розташованому у мальовничій локації Білогородки, всього за 15 км від Києва.
Локація вирізняється чистим повітрям, каскадом озер та лісовими масивами, створюючи ідеальні умови для комфортного заміського життя.
Основні характеристики:
• Загальна площа — 120 м²
• Площа ділянки — 3 сотки
• Поверховість — 2
• Паркомісце — 75 м²
• Додаткове приміщення — 8 м²
Переваги об’єкта:
• Розташування у екологічно чистій зоні на межі Києва
• Всього близько 3 км до столиці
• Приєднання до інфраструктури КМ «Villaggo»
• Міські комуніка...

90 000 $
1 552 $/м²
Кринична
58 / 20 / 20 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
1 тиж. тому
Спер пропозиція !!!
Продаж від забудовника
Таунхаус в котеджному містечку зі своїм двориком, парковкою під два авто.
Територія містечка оснащена альтанками, дитячим майданчиком, асфальтований під'їзд.
Таунхаус побудованиій з газоблоку, утеплений пінополістеролом, фасад клінкерна цегла, дах однскатний, утеплений мінеральною ватою.
-Своя свердловина
-Перелевний септик
-Електрика 10кВт
Встановлений 6ти кіловатний котел
Тепла підлога по всьому будинку
Зроблений якісний ремонт, мебльований.
Вартість 90 000$
Документи готові, підходить під всі державні програми.

60 000 $
789 $/м²
молодецька
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси SDG BILOHORODKA 2
76 / 40 / 10 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продаж сучасного таунхаусу у Білогородці.
Двоповерховий таунхаус загальною площею 76 м² з власним подвір’ям та двома паркомісцями на фасаді.
Планування продумане та зручне. На першому поверсі — вхідна група, простора кухня-вітальня площею близько 23 м² з виходом у власний задній двір або на терасу, гостьовий санвузол. Другий поверх включає три окремі кімнати та повноцінний санвузол.
Комунікації підключені: електрика 10 кВт, власна свердловина, каналізація — септик. Таунхаус продається під ремонт, з можливістю замовити виконання ремонту від забудовника.
Локація одна з найкращих у Білогородці — поруч Сільпо, ЖК «Амстердам» та «Білий Шоколад», школа, дитячий садок, медична амбулаторія, мага...
320 000 $
1 280 $/м²
Ярославська вул., 6
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
250 / 111.8 / 41.1 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
3 дні тому
Продаж сучасного будинку/дуплексу в Білогородці — 250 м² затишку та функціональності!
З РЕМОНТОМ, МЕБЛЯМИ ТА ТЕХНІКОЮ! КАМІН! ГЕНЕРАТОР!
МОЖНА КУПИТИ ОДРАЗУ ДРУГУ ПОЛОВИНУ БУДИНКУ! Він теж у продажі - без ремонту/зараз будуть починати роботи - Є МОЖЛИВІСТЬ КУПИТИ ЗАРАЗ І ЗРОБИТИ РЕМОНТ ПІД СЕБЕ!
Пропонується просторий та продуманий будинок/дуплекс площею 250 м² на ділянці 4,5 сотки у тихій та зручній локації — Білогородка.
1 поверх:
— Простора кухня-студія — ідеальне місце для життя та прийому гостей
— 2 окремі кімнати (спальня / кабінет / дитяча)
— Санвузол
— Котельня / пральня
— Гардеробна / комора
— Закрита засклена тераса — можна використовувати як лаунж-зону протягом усього року
2...

106 000 $
1 060 $/м²
Лікарська
БЕЗ КОМІСІЇ
Нова пошта
100 / 60 / 33 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
вчора
🏠 Продається новий, одноповерховий будинок с. Шевченкове.
Зручне планування, ділянка 5 соток, площа будинку 100м2.
3 кімнати, 2 санвузла, парковка на 2 авто.
Розвинена інфраструктура, асфальтовані дороги, зручний виїзд на Київ, нова сучасна Забудова, асфальтовані вулиці, поруч ліс.
Підключено газ, 13 кВт, свердловина, септик.
По периметру паркан, відкатні ворота.
Умови покупки:
Без комісії для покупця
Ціна: 106 000 у.о.
Тел [телефон приховано]
80 000 $
667 $/м²
Шевченка
120 / 75 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Комплекс дуплексів White-Blackie Duplex пропонує вигідну АКЦІЙНУ пропозицію!
Просторий дворівневий дуплекс площею 120 м²
Паркомісце – 75 м²
Земельна ділянка – 3 сотки
Комплекс розташований у мальовничій екологічно чистій зоні, майже на межі Києва, поруч із лісами та озерами. Він входить до спільної території котеджного містечка "VILLAGGO", яке простягається на майже 20 гектарів із зонами для прогулянок і численних активностей.
На території комплексу:
- Цілодобова охорона та відеоспостереження
- Два сучасні дитячі майданчики
- Два спортивних майданчики
- Зона відпочинку з фонтаном
- Тенісний корт зі спеціальним покриттям
- Шале для йоги та медитації
Дуплекс передаєть...
28 000 $
848 $/м²
Білогородська, 1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
33 / 18 / 5 м²
1 поверх
1 сот
1 кімната
сьогодні
Продаж ОСТАННІХ ДВОХ квадробудинків!
Можна об'єднати!
При 100% оплаті - діє знижка 10%
Одноповерхові квадробудинки — квартири площею 33 м² з відкритим простором та висотою стелі до 4,2 м. та 4,6 м Завдяки цьому є можливість облаштувати додатковий житловий рівень зі спальнею на верхньому ярусі. До кожного об’єкта додається земельна ділянка площею 1,33 сотки.
Котеджне містечко [посилання приховано]. Park надає вибір між ОДНО - та ДВОПОВЕРХОВИМИ квадробудинками (кожен будинок поділений на чотири частини із власним двором та паркувальним місцем). У домівках облаштовано автономні комунікації.
Можливі варіанти оплати:
– безвідсоткова розстрочка на 6 місяців при внесенні 50% від вартості;
–...
48 600 $
540 $/м²
Володимирська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
90 / 55 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається готовий квадробудинок у першій черзі котеджного містечка, розташованого між Бояркою та Білогородкою. Будинок вже має встановлені сходи, вікна та накритий дах.
Це квадробудинок, який поділений на чотири окремі частини, кожна з власним двором і заїздом для авто. Загальна площа складає 70 м² (2 поверхи) плюс мансарда 20,28 м², яку можна облаштувати під додаткову кімнату. Земельна ділянка – 1,33 сотки. Є власний септик і свердловина.
Вартість будинку – 54 000 доларів. При 100% оплаті діє знижка -10%
Вартість вказана вже з урахуванням знижка!
Крім того, благодійний фонд "МІЛА" Олексія Юренка надає додаткову знижку для таких категорій:
– військовослужбовці;
– переселенці з тимчасово...

80 000 $
714 $/м²
Аличова
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
112 / 48 / 31 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу від забудовника.
112м2 на 3.5 сотках землі.
Будинок вже готовий .
Характеристики
- Побудований з газоблоку D500
- Утеплений пінопласт 100мм
- Криша металочерепиця, утеплена мінеральною ватою
- Вікна Steko
- Септик перелевний 12 кубів
- Своя скважина
- Електрики 17кВт
Є можливість підключення газу +5000$
У дворі викладена тротуарна плитка, парковка під два авто, відкатні ворота .
Продаж від забудовника !!! Без комісій і додаткових платежів.
Вартість 80 000$ ( + 5000$ підключення газу ).
Перегляд в зручний час для вас.

95 000 $
792 $/м²
Бурштинова
120 / 55 / 40 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продам дуже хороший будинок всього 10 км від Києва
Площа 120 м², зроблений якісно з добрих матеріалів.
Є великі вітражі, тераса, простора кухня-вітальня з кутовим панорамним вікном – дуже світло і просторо.
У будинку 3 спальні та 3 санвузли, планування зручне й продумане.
Підключено 10 кВт електрики, скважина та септик
Є проект на газ – лишилося тільки оплатити роботи.
Ділянка 7,5 соток. Огороджена парканом
За деталями телефонуйте
430 000 €
1 229 €/м²
Ковальська
350 / 120 / 16 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продається преміальний будинок з бомбосховищем, в Білогородці, на заселеній та затишній вулиці!
Будинок має три види опалення - газовий, електричний та пелентний котли! А також камін, який обігріває кухню, вітальню та дві спальні!
Встановлені сонячні панелі по зеленому тарифу, які приносять стабільний дохід влітку!
На території знаходиться основний житловий будинок, гараж на 2 авто а також будинок для відпочинку облаштований кухнею- вітальнею, сауною та санвузлом!
Окрім гаража є ще накриття на 3-4 авто!
ПЛАНУВАННЯ
Цокольний поверх: пральня, топкова, бомбосховище та підсобне приміщення!
1-й поверх: - кухня, вітальня з виходом на терасу, спальня зі своїм санвузлом, кабінет, гостьовий...

118 000 $
827 $/м²
Зелена вул., 36
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
142.6 / 71.3 / 35.8 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
2019 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍 Локація: с. Білогородка, вулиця Зелена, 36,
🏠 Характеристики будинку:
• Площа: загальна 142,6 м², житлова 71,3 м²
• Кількість кімнат: 2 + кухня вітальня + 2 санвузла + гараж
• Поверховість: 2 поверхи
• Тип будинку: цегляно - монолітний (термобудинок)
• Опалення: електричний котел
• Світло: три фази світла (Потужність 15кВт)
• Каналізація: своя яма
• Скважина (33 метри насос Grundfos)
🛋 Стан та ремонт:
• Частковий ремонт
• Частково мебльований
• У вітальній встановлений діючий камін на дровах, який дає тепло на кухню-вітальню та дві житлові кімнати
• Техніка: 1 кондиціонер, пральна машина, холодильник, бойлер, + на...

248 000 $
1 550 $/м²
Ярова, 8
ПРЕМІУМ
Спортзал "Valhalla"
160 / 140 / 19 м²
1 поверх
15 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
🏡 Стильний та енергоефективний будинок 160 м² на ділянці 15 соток
Пропонується до продажу сучасний одноповерховий будинок, створений для комфортного життя без компромісів. Ідеальне поєднання якості будівництва, продуманого планування та повної автономності.
🔹 Загальна площа: 160 м²
🔹 Ділянка: 15 соток
🔹 Рік введення в експлуатацію: 2019
🔹 Фактичне проживання: з 2021 року
🛋 Планування:
• 3 затишні спальні
• простора вітальня для сімейного відпочинку
• окремий кабінет (ідеально для роботи з дому)
• кухня з холом
• котельня
• підвал
• великий гараж на 2 автомобілі
🏗 Якість будівництва:
Будинок зведений із газоблоку (40 см) та додатково утеплений мінеральною ватою, що забезпечує:
✔ відмінну...
Всі котеджні містечка