Котеджні містечка Білогородки, які починаються на "Т"
Топ оголошень Білогородки

148 000 $
943 $/м²
Єдина
157 / 76 / 42 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Ексклюзив біля ЛІСУ! Будинок 157 м², 5 соток. Максимальна готовність під ремонт. Білогородка.
Продається капітальний будинок для тих, хто шукає тишу, приватність та чисте повітря. Ділянка з ПРЯМИМ виходом у сосновий ліс — жодних сусідів «вікна в вікна» з тильної сторони!
Будинок площею 152 м² розташований на ділянці 5 соток. Рік побудови — 2017.
Це надійна будівля, що вже пройшла повну усадку, суха та перевірена часом. На відміну від нових «швидкобудів», цей об'єкт гарантує відсутність прихованих дефектів фундаменту чи стін.
МАКСИМАЛЬНА ПРЕДЧИСТОВА ГОТОВНІСТЬ (Величезна економія вашого часу та бюджету): Будинок підготовлений до реалізації будь- яких дизайнерських рішень. Найскладніші та...
95 000 $
779 $/м²
Васильківська
122 / 55 / 15 м²
1 поверх
4 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Будинок поруч із лісосмугою
Зручна локація: поряд АТБ та ЖК «Перший Парковий», швидкий виїзд у місто все необхідне поруч.
Зараз активна стадія будівництва: зводяться стіни та перестінки, вже завезено матеріали для утеплення. Роботи тривають щодня будинки впевнено набирають форму.
Це саме той момент, коли можна обрати свій ідеальний варіант на старті
Записуйтесь на перегляд покажемо, розкажемо і підберемо найкраще рішення для вас.
Характеристика будівлі: стан будинку: потребує ремонту
56 000 $
727 $/м²
Лебедина
77 / 38 / 12 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Таунхауси для комфортного проживання та вигідної інвестиції 🏡
Доступні дві площі: 77 м² та 93 м². Є варіанти з окремим заїздом.
Будівництво активно триває: розпочато зведення другого поверху, вже виконано свердловини та септики, також стартували роботи по підведенню газу.
Комунікації:
• електрика — 11 кВт
• газ
• свердловина — у кожного
• септик — у кожного
Запрошуємо приїхати на перегляд, щоб на власні очі побачити реальний прогрес будівництва, оцінити локацію та обрати свій майбутній будинок вже зараз.
68 000 $
850 $/м²
Спаська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
80 / 38.4 / 20.3 м²
1 поверх
2 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Одноповерховий дуплекс у Білогородці
вул. Спаська
Нова черга сучасних дуплексів у зручній локації.
Площа — 80 м²
Продумане планування:
3 окремі кімнати
кухня
2 повноцінні санвузли
повноцінне горище
Комунікації:
10 кВт електрики
власна свердловина на дуплекс
септик
є можливість підключення газу
У будинку вже виконано:
тепла водяна підлога
штукатурка стін
розводка електрики
Поруч зупинка транспорту, магазини та державна школа.
Телефонуйте — розповім деталі та покажу будинок у зручний час.

105 000 $
913 $/м²
Лісна, 35
115 / 20 / 35 м²
2 поверхи
18 сот
4 кімнати
сьогодні
Ексклюзив! Без комісії для покупця!!!
Продається земельна ділянка 18 соток, на якій стоїть надійний 2 х поверховий будинок загальною площею 120 кВ м в мальовничому місті серед соснового лісу в престижному районі Білогородки. Велика ванна кімната, простора кухня. Введення в експлуатацію - 2024 рік. Товщина стін в 4 цегли(ширина стіни 55 см), монолітний фундамент, облицювання з цегли фагот-скала, стіни під по краску. Проведена електрика, вода, є садок, ліс. Будинок розташований на великий земельній ділянці в 18 соток(1 сот. 4000$ ) з цегляним парканом, по вул. Лісна 35. Всі питання за номером телефону або у телеграм, відеоогляд скину по запиту!
Увага рієлторам : Дім продається по СПП !!!
Ціна...

95 000 $
1 532 $/м²
Мрії
62 / 20.5 / 24.5 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
сьогодні
Компактний одноповерховий будинок 62 м² + тераса 25 м² на ділянці 5 соток.
Раціональне планування, якісні матеріали, без компромісів по конструкції.
Будівництво:
- монолітна плита 350 мм (бетон В30W8, подвійне армування А12)
- стіни — керамоблок 380 мм, утеплення базальтова вата 100 мм
- перекриття — круглопустотні плити + XPS
- дах — профнастил Pruszynski, вентильоване горище
-фасад — декоративна штукатурка
-вікна та двері — GLASSO
Комунікації:
- газ (котел, плита)
- електрика 9,6 кВт (фактично до 12 кВт)
- вода — власна свердловина 20 м
- каналізація — септик 9,2 м³
Підготовка в будинку:
- розведення каналізації
- ввід води та електрики (окремо на свердловину, ворота)
- гільзи під інте...

95 000 $
475 $/м²
Мрії
200 / 80 / 40 м²
2 поверхи
15 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам дуплекс з гаражем в Білогородці
Якісна цегляна побудова.
Будинок площею 200м2
Планування:
Перший поверх - гараж, топочна, санвузол, кухня з виходом на задній двір, кімната
Другий поверх - 4 кімнати, гардероб, санвузол, кабінет
В будинок заведено - вода, каналізація, електрика. газ по вулиці
Ділянка - 15 соток
Продаж від власника, БЕЗ комісії
Телефонуйте

176 000 $
1 386 $/м²
Івана Франка вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
127 / 55 / 35 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається якісний двоповерховий будинок у с. Білогородка.
Площа будинку 127 м.кв., ділянка 5.1 сотки.
Збудований на монолітній плиті, стіни з керамічного блока з утепленням, залізобетонні перекриття, вентильоване горище, фасад — декоративна штукатурка. Якісні вікна та двері GLASSO. Передбачені всі вентиляційні та димові канали, можливість встановлення каміна.
Підключені всі комунікації: газ, центральна каналізація, електрика 9,6 кВт (фактично до 12 кВт), оптичний інтернет. Вода — власна свердловина 18 м. Опалення — газовий двоконтурний котел NOVA FLORIDA.
У будинку виконано розведення електрики, води, каналізації, теплої підлоги, інтернету, охоронної системи, підготовка під генератор, ст...

165 000 $
1 031 $/м²
Андріївська, 18
160 / 70 / 38 м²
1 поверх
11 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Новий будинок у Білогородці, 160 м², 11 соток
Продається просторий сучасний будинок у чудовій локації – всього 1,5 км від траси, з мальовничим видом та приємними сусідами.
Площа будинку – 160 м²
Велика ділянка – 11 соток
Сучасні технології будівництва. Вже зроблені чистові та ремонтні роботи.
Тепла підлога по всьому будинку. Внутрішньопідлогові конвектори, Натяжні стелі, стіни готові під фарбування
Опалення - твердопаливне
Автономне водопостачання зі свердловини
Є місце під камін
На ділянці виведені комунікації під басейн
Ідеально підходить для тих, хто хоче жити в тиші та комфорті, але зручно добиратись до Києва.
Телефонуйте, домовимось про перегляд – будинок вартий вашої уваги!

110 000 $
1 447 $/м²
Будівельна вул., 12-А
БЕЗ КОМІСІЇ
Музична школа
76 / 35 / 15 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
🏡 Сучасний таунхаус з дизайнерським ремонтом у с. Білогородка | вул.Молодецька 33
11 км від Києва.
Пропонується до продажу стильний та повністю готовий до проживання таунхаус у с. Білогородка — ідеальний варіант для тих, хто шукає комфорт заміського життя поруч із Києвом.
Будинок поєднує сучасний дизайн, продумане планування та якісне наповнення, що дозволяє одразу заїхати та жити без додаткових вкладень.
✨ Основні характеристики:
• Площа будинку — 76 м²
• Земельна ділянка — 1,2 сотки
• Три окремі кімнати
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
• 2 санвузли
• паркомісце
🏠 Повна комплектація:
Таунхаус продається з меблями та побутовою технікою — усе продумано для комфортног...

209 000 $
1 672 $/м²
Альпійська, 6
125 / 49 / 25.92 м²
3 поверхи
5 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Продається розкішний будинок в селі Білогородка комплекс «Альпійський хутірець» (територіально це майже Святопетрівське), в 15 хвилинах до Києва!
Площа будинку: 125м2
Земельна ділянка: 5.5 сот
Вартість: 209000 $ без комісії для покупця.
Введений в експлуатацію, документам є три роки.
Це будинок ідеальний для комфортного життя, адже не потребує додаткових вкладень можна просто перевезти речі і жити. Ділянка 5,5 соток, з дизайнерським ландшафтним рішенням, де розмістився будинок в 125 м2, простора тераса, зона барбекю з піцепіччю, сучасна лазня з зоною для відпочинку.
На території також присутній навіс для трьох автомобілів, вольєр для собак, багаторічні дерева, клумби з красивими квітами, авт...

78 000 $
650 $/м²
Шевченка
120 / 90 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
RR11566 | Продаж дуплексу | 120 м² | Білогородка, КМ White-Blackie Duplex
Пропонується до продажу сучасний дуплекс у престижному котеджному комплексі «White-Blackie Duplex», розташованому у мальовничій локації Білогородки, всього за 15 км від Києва.
Локація вирізняється чистим повітрям, каскадом озер та лісовими масивами, створюючи ідеальні умови для комфортного заміського життя.
Основні характеристики:
• Загальна площа — 120 м²
• Площа ділянки — 3 сотки
• Поверховість — 2
• Паркомісце — 75 м²
• Додаткове приміщення — 8 м²
Переваги об’єкта:
• Розташування у екологічно чистій зоні на межі Києва
• Всього близько 3 км до столиці
• Приєднання до інфраструктури КМ «Villaggo»
• Міські комуніка...

90 000 $
1 552 $/м²
Кринична
58 / 20 / 20 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
6 днів тому
Спер пропозиція !!!
Продаж від забудовника
Таунхаус в котеджному містечку зі своїм двориком, парковкою під два авто.
Територія містечка оснащена альтанками, дитячим майданчиком, асфальтований під'їзд.
Таунхаус побудованиій з газоблоку, утеплений пінополістеролом, фасад клінкерна цегла, дах однскатний, утеплений мінеральною ватою.
-Своя свердловина
-Перелевний септик
-Електрика 10кВт
Встановлений 6ти кіловатний котел
Тепла підлога по всьому будинку
Зроблений якісний ремонт, мебльований.
Вартість 90 000$
Документи готові, підходить під всі державні програми.

60 000 $
789 $/м²
молодецька
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси SDG BILOHORODKA 2
76 / 40 / 10 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
6 днів тому
Продаж сучасного таунхаусу у Білогородці.
Двоповерховий таунхаус загальною площею 76 м² з власним подвір’ям та двома паркомісцями на фасаді.
Планування продумане та зручне. На першому поверсі — вхідна група, простора кухня-вітальня площею близько 23 м² з виходом у власний задній двір або на терасу, гостьовий санвузол. Другий поверх включає три окремі кімнати та повноцінний санвузол.
Комунікації підключені: електрика 10 кВт, власна свердловина, каналізація — септик. Таунхаус продається під ремонт, з можливістю замовити виконання ремонту від забудовника.
Локація одна з найкращих у Білогородці — поруч Сільпо, ЖК «Амстердам» та «Білий Шоколад», школа, дитячий садок, медична амбулаторія, мага...
320 000 $
1 280 $/м²
Ярославська вул., 6
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
250 / 111.8 / 41.1 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2 дні тому
Продаж сучасного будинку/дуплексу в Білогородці — 250 м² затишку та функціональності!
З РЕМОНТОМ, МЕБЛЯМИ ТА ТЕХНІКОЮ! КАМІН! ГЕНЕРАТОР!
МОЖНА КУПИТИ ОДРАЗУ ДРУГУ ПОЛОВИНУ БУДИНКУ! Він теж у продажі - без ремонту/зараз будуть починати роботи - Є МОЖЛИВІСТЬ КУПИТИ ЗАРАЗ І ЗРОБИТИ РЕМОНТ ПІД СЕБЕ!
Пропонується просторий та продуманий будинок/дуплекс площею 250 м² на ділянці 4,5 сотки у тихій та зручній локації — Білогородка.
1 поверх:
— Простора кухня-студія — ідеальне місце для життя та прийому гостей
— 2 окремі кімнати (спальня / кабінет / дитяча)
— Санвузол
— Котельня / пральня
— Гардеробна / комора
— Закрита засклена тераса — можна використовувати як лаунж-зону протягом усього року
2...

106 000 $
1 060 $/м²
Лікарська
БЕЗ КОМІСІЇ
Нова пошта
100 / 60 / 33 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
🏠 Продається новий, одноповерховий будинок с. Шевченкове.
Зручне планування, ділянка 5 соток, площа будинку 100м2.
3 кімнати, 2 санвузла, парковка на 2 авто.
Розвинена інфраструктура, асфальтовані дороги, зручний виїзд на Київ, нова сучасна Забудова, асфальтовані вулиці, поруч ліс.
Підключено газ, 13 кВт, свердловина, септик.
По периметру паркан, відкатні ворота.
Умови покупки:
Без комісії для покупця
Ціна: 106 000 у.о.
Тел [телефон приховано]
80 000 $
667 $/м²
Шевченка
120 / 75 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Комплекс дуплексів White-Blackie Duplex пропонує вигідну АКЦІЙНУ пропозицію!
Просторий дворівневий дуплекс площею 120 м²
Паркомісце – 75 м²
Земельна ділянка – 3 сотки
Комплекс розташований у мальовничій екологічно чистій зоні, майже на межі Києва, поруч із лісами та озерами. Він входить до спільної території котеджного містечка "VILLAGGO", яке простягається на майже 20 гектарів із зонами для прогулянок і численних активностей.
На території комплексу:
- Цілодобова охорона та відеоспостереження
- Два сучасні дитячі майданчики
- Два спортивних майданчики
- Зона відпочинку з фонтаном
- Тенісний корт зі спеціальним покриттям
- Шале для йоги та медитації
Дуплекс передаєть...
28 000 $
848 $/м²
Білогородська, 1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
33 / 18 / 5 м²
1 поверх
1 сот
1 кімната
сьогодні
Продаж ОСТАННІХ ДВОХ квадробудинків!
Можна об'єднати!
При 100% оплаті - діє знижка 10%
Одноповерхові квадробудинки — квартири площею 33 м² з відкритим простором та висотою стелі до 4,2 м. та 4,6 м Завдяки цьому є можливість облаштувати додатковий житловий рівень зі спальнею на верхньому ярусі. До кожного об’єкта додається земельна ділянка площею 1,33 сотки.
Котеджне містечко [посилання приховано]. Park надає вибір між ОДНО - та ДВОПОВЕРХОВИМИ квадробудинками (кожен будинок поділений на чотири частини із власним двором та паркувальним місцем). У домівках облаштовано автономні комунікації.
Можливі варіанти оплати:
– безвідсоткова розстрочка на 6 місяців при внесенні 50% від вартості;
–...
48 600 $
540 $/м²
Володимирська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
90 / 55 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається готовий квадробудинок у першій черзі котеджного містечка, розташованого між Бояркою та Білогородкою. Будинок вже має встановлені сходи, вікна та накритий дах.
Це квадробудинок, який поділений на чотири окремі частини, кожна з власним двором і заїздом для авто. Загальна площа складає 70 м² (2 поверхи) плюс мансарда 20,28 м², яку можна облаштувати під додаткову кімнату. Земельна ділянка – 1,33 сотки. Є власний септик і свердловина.
Вартість будинку – 54 000 доларів. При 100% оплаті діє знижка -10%
Вартість вказана вже з урахуванням знижка!
Крім того, благодійний фонд "МІЛА" Олексія Юренка надає додаткову знижку для таких категорій:
– військовослужбовці;
– переселенці з тимчасово...

80 000 $
714 $/м²
Аличова
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
112 / 48 / 31 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу від забудовника.
112м2 на 3.5 сотках землі.
Будинок вже готовий .
Характеристики
- Побудований з газоблоку D500
- Утеплений пінопласт 100мм
- Криша металочерепиця, утеплена мінеральною ватою
- Вікна Steko
- Септик перелевний 12 кубів
- Своя скважина
- Електрики 17кВт
Є можливість підключення газу +5000$
У дворі викладена тротуарна плитка, парковка під два авто, відкатні ворота .
Продаж від забудовника !!! Без комісій і додаткових платежів.
Вартість 80 000$ ( + 5000$ підключення газу ).
Перегляд в зручний час для вас.
Всі котеджні містечка