Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Бучі
Топ оголошень Бучі

122 000 $
1 184 $/м²
Києво-Мироцька
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
103 / 43 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
У продажу двоповерховий таунхаус з ремонтом в чудовій локації Бучі.
Зведений із газоблоку, утеплений пінополістиролом 100 мм, фасад комбінований – штукатурка + облицювальна цегла.
Таунхаус загальною площею 102.6 м.кв., 4 спальні, кухня вітальня з виходом на задній двір, 2 санвузли – гостьовий з зоною під пральну машинку та 2ий з просторою ванною. На другий поверх ведуть бетонні сходи викладені плиткою. Можна додатково зробити вихід на горище та облаштувати для зберігання речей.
Зроблено ремонт у світлих тонах, на кухні встановлена вбудована кухня з технікою.
По всьому першому поверху розведена тепла підлога, у спальнях другого поверху радіатори, встановлено газовий двоконтурний котел.
Ком...
84 900 $
772 $/м²
Сергія Мазіна
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
110 / 35 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Котеджне містечко таунхауси- Буча
💰ціна від 84900у.е💰без комісії для покупця👌
Площа 83 м² + 35 м² мансарда у подарунок 🎁
🌿 Ділянка від 1,1 до 2 соток
🌲поруч Бучанскій парк🌲
⚡️ Повна автономія до 12 годин
💧 Централізовані комунікації + свердловина
🔥автономне газове опалення
🔒 Face ID • відеоспостереження • закрита територія
🚗 2 паркомісця + зарядка для електромобіля
📲 Пишіть - деталі вишлю, 📞[телефон приховано]
300 000 $
769 $/м²
Лісова
БЕЗ КОМІСІЇ
390 / 200 / 20 м²
2 поверхи
32 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж будинку в с. Буча (15 км від КП по Житомирській трасі)
Пропонується надійний та просторий будинок у мальовничій локації Бучанського району.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує приватність, простір і якісне будівництво.
Технічні характеристики:
Стіни: 2 цегли
Фасад утеплений пінопластом (100 мм)
Фундаментні блоки на подушці з гідроізоляцією
Перекриття: залізобетонні плити
Покрівля: бітумна черепиця, утеплення даху - 300 мм
Планування та параметри:
Площа: 390 м² + повноцінний цокольний поверх
Ділянка: 32 сотки (доглянута територія, мангальна зона)
Поверховість:
2 поверхи
4 спальні, простора вітальня з каміном, 3 санвузли
Велика скляна тераса та балкон з видом на ділянку
Технічна з...

75 000 $
682 $/м²
Бучанське шосе
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 50 / 28 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Триповерховий таунхаус з терасою в лісовій красивій локації.
В пішому доступі вся інфраструктура - школа, дитячий садок, супермаркет, парк Щасливий, зупинка громадського транспорту.
Площа будинку 110м² + тераса 30м²
ПЛАНУВАННЯ: кухня-вітальня, три кімнати, 2 с/в.
До будинку заводяться міські комунікації та газ!
Простора ділянка 1.5 сотки.
Пишіть, телефонуйте.
Надам всю необхідну інформацію.
Продаж прямий від забудовника, без комісії для покупця!

158 000 $
1 190 $/м²
Пилипа Орлика вул., 23
БЕЗ КОМІСІЇ
132.8 / 41.8 / 38 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
5 днів тому
Затишний одноповерховий будинок у новому районі Лісової Бучі. Зведений з енергоефективного керамоблоку (10.5 NF), внутрішні перегородки з керамоблоку (2 NF), утеплений пінопластом 150 мм, фасад – декоративна штукатурка з елементами штучного каменю травертин.
Загальна площа будинку 132,8 кв.м, включає в себе: кухню-вітальню (38 кв.м), 4 просторих спальних кімнати (41,8 кв.м.), 2 санвузли (11,1 кв.м), технічне приміщення (9,3 кв.м.). З вітальнею є вихід на криту бетоновану терасу в 21,5 кв.м.
Продається будинок з чистовою обробкою стін + мультифініш, лазерною стяжкою підлоги, підлога додатково утеплена пінопластом (100мм), також змонтована система теплої підлоги в санвузлах, кухні-вітальні....

89 000 $
873 $/м²
Джерельна
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
102 / 39 / 14 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
4 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
Любимівка
вул. Джерельна
Продам двоповерховий будинок
Площа 102м2
Ділянка 6 соток
3 кімнати
Можливий продаж під державні програми: єОселя, Сертифікат єВідновлення, постанови КМУ.(Будинок до 3х років)
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

250 000 $
1 984 $/м²
Інелли Огневої, 7
126 / 50.4 / 35.1 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
5 днів тому
Дуплекс в центральній частині міста, район «Авенір-Плаза»!
Зроблений якісний, дизайнерський ремонт!
Все нове! Ніхто не жив!
Повністю укомплектований технікою та меблями по дизайн-проєкту!
В будинку:
Чотири окремі кімнати;
Простора кухня/вітальня (35 м2) з дровʼяним каміном та виходом на задній двір;
Два санвузли;
Дві гардеробні кімнати;
Технічна кімната;
Горище;
Газове опалення;
Світло 14 кВт;
Скважина;
Центральна каналізація;
Будинок автономний, встановлена система резервного живлення ( інвертор + акумулятори)!
Локація з максимально розвинутою інфраструктурою, все в пішій доступності!
Швидкий виїзд на Варшавську трасу!

199 000 $
765 $/м²
Авіаторів
БЕЗ КОМІСІЇ
260 / 47 / 40 м²
3 поверхи
6 сот
6 кімнат і більше
6 днів тому
Будинок з власним укриттям в центрі Бучі ТОП ПРОПОЗИЦІЯ
Продаж триповерхового будинку з власним бомбосховищем
Загальна площа 260 м2
Земля 6 соток
Електрика 16 кВт.
Великий переливний септик
Скважина 75 метрів
Якісне будівництво
Є камін
Опалення: твердопаливний котел + електро котел, тепла підлога по всьому будинку
Підготовані комунікації під басейн з сауною у підвалі
4 санвузли
Встановлено відеонагляд
Телефонуй для уточнення всіх деталей.
#215

109 000 $
852 $/м²
Центральна, 30
БЕЗ КОМІСІЇ
128 / 93 / 21.5 м²
3 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
6 днів тому
Продаж дуплексу в Бучі.
Загальна площа 128 м.кв.
Перший поверх формат відкритого планування, кухня-студіо, вітальня.
На другому поверсі три окремі спальні та санвузол.
Третій поверх мансарда, повноцінні вікна та високий потолок, що дає можливість зробити додаткові кімнати, кабінет, або зону відпочинку у форматі open spase.
Комунікації централізовані!
Біля дуплексу вільно паркуються дві атівки.
У пішій доступності дитячий садок та школа.
Перегляд можливий у будь-який зручний для Вас час.

107 000 $
829 $/м²
Центральна, 30
БЕЗ КОМІСІЇ
129 / 95.4 / 21.4 м²
3 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж дуплексу в Бучі.
Загальна площа 129 м.кв.
На другому поверсі три окремі спальні та санвузол.
Комунікації централізовані!
Біля дуплексу вільно паркуються дві атівки.
У пішій доступності дитячий садок та школа.
З будь яких додаткоих питань звертайтесь за телефоном.
Перегляд можливий у будь-який зручний для Вас час.
#2267

150 000 $
824 $/м²
Ольжича
БЕЗ КОМІСІЇ
182 / 83.6 / 52 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
3 тиж. тому
Продам БУДИНОК зі зрубу з БАНЕЮ!
Давно мрієте про заміський будинок з натурального дерева та баню?
З нами Ваша мрія стане реальністю!
Пропонуємо на продаж чудовий будинок з срубу, який стане ідеальним варіантом для тих, хто цінує комфорт, природні матеріали та атмосферу справжнього відпочинку!
Основні характеристики:
Матеріал: екологічно чистий сруб (дерев'яний)
В будинку встановлені якісні євровікна з дерева! Енергозберігаючі, шумоізоляційні, екологічні з привабливим зовнішнім видом – віддмінні, панорамні вікна!
Розведено електрику.
Площа будинку: 182 м²
Кількість кімнат: 4 спальні, величезна кухня-вітальня 51.8 м2, 2 просторі санвузли.
Площа ділянки: 6 соток
Територія: будинок р...

89 000 $
873 $/м²
Джерельна
БЕЗ КОМІСІЇ
102 / 39 / 14 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
3 тиж. тому
Продається двоповерховий дерев'яний эко-будинок загальною площею 102м2, кухня – 14м2 в Бучанському районі, с. Буча, СТ «Роднічок».
Площа земельної ділянки 0,06 га.
Кухня-вітальня, 3 кімнати, два санвузла, котельня.
Будинок із незакінченим ремонтом. ПРОДАЖ або обмін на квартиру у Києві
Матеріал будівлі – дерево;
Дах – металочерепиця.
Вікна - металопластикові
Електрика – 16 кВт;
Каналізація – септик дренажний;
Можна завести газ
Водопостачання – свердловина 59м.
Є бруківка на всю ділянку
Оформлення мінімальне
#354

150 600 $
1 298 $/м²
Вікентія Хвойки, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
116 / 49 / 48 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
3 тиж. тому
Будинок в стилі A-Frame
Ділянка - 3,86 сотих
Площа будинку – 116/49/48 м2
Тип будинку - каркасний
Каркас - дерево сосна
Фундамент - залізобетонні палі 2 м бетон від Ковальської
Стіни - кам'яна вата 250 мм з перехресним утепленням
Підлога - дошка сосна 42 мм, утеплення кам'яна вата 200 мм
Матеріал покрівлі - металочерепиця 0,45 мм
Мембрана покрівлі - супердифузійна мембрана Dachowa 3 Польща
Пароізоляція - фольгована пароізоляційна плівка Lenko ML 170AL Польща
Матеріал стін - фальшбрус сосна пофарбований Tikkurila
Тераса - натуральна дошка сосна оброблена мастилом Borma Італія
Сантехніка - Grohe
Двері та вікна - металопластик 6 камер з мулифункціональми склопакетами
Міжкімнатні двері - фарб...
75 000 $
478 $/м²
Сонячна, 12
єОселя
єВідновлення
157 / 119 / 13 м²
2 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
1 міс. тому
Продам недобудований будинок у селі Буча (Дмитрівської громади), вул. Сонячна, 12, Бучанський район, Київська область (відстань від будинку до Центру Києва 35 км, метро Житомирська 23 км). Стіни – Керамоблок-25, дах – композитна металочерепиця. Загальна площа проекту 240.9 кв.м., житлова – 119кв.м., площа забудови -156.9 кв.м. Кімнат – 6. Ділянка по периметру залізобетонними плитами (висота 2м). Електрика трифазна, заведена на земельну ділянку. На першому поверсі проведено електропроводку та утеплено підлогу. Великою перевагою є ділянка -15 соток. Поруч змішаний ліс, річка Буча, Генеральські озера.
Від дому до траси Київ-Житомир близько одного кілометра. Від будинку до асфальтного покриття –...

88 997 $
873 $/м²
Джерельна
102 / 39 / 12 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
1 міс. тому
КОД 354
Продається двоповерховий дерев'яний эко-будинок загальною площею 102м2, кухня – 14м2 в Бучанському районі, с. Буча, СТ «Роднічок» вул. Джерельна,51. Площа земельної ділянки 0,06 га. Кухня-вітальня, 3 кімнати, два санвузла, котельня.
Матеріал будівлі – дерево;
Дах – металочерепиця.
Вікна - металопластикові
Електрика – 16 кВт;
Каналізація – септик дренажний;
Можна завести газ
Водопостачання – свердловина 59м.
Є бруківка на всю ділянку

89 000 $
873 $/м²
Джерельна
БЕЗ КОМІСІЇ
102 / 39 / 14 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
2 міс. тому
Продається двоповерховий дерев'яний эко-будинок загальною площею 102м2, кухня – 14м2 в Бучанському районі, с. Буча
Площа земельної ділянки 0,06 га. Кухня-вітальня, 3 кімнати, два санвузла, котельня.
Матеріал будівлі – дерево;
Дах – металочерепиця.
Вікна - металопластикові
Електрика – 16 кВт;
Каналізація – септик дренажний;
Можна завести газ
Водопостачання – свердловина 59м.
Є бруківка на всю ділянку
Оформлення землі 1%, та введення будинку на першого власника.
Без комісії
Телефонуйте сьогодні, щоб узгодити час перегляду
Всі котеджні містечка