Топ оголошень Бучі

122 000 $
1 184 $/м²
Києво-Мироцька
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
103 / 43 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
У продажу двоповерховий таунхаус з ремонтом в чудовій локації Бучі.
Зведений із газоблоку, утеплений пінополістиролом 100 мм, фасад комбінований – штукатурка + облицювальна цегла.
Таунхаус загальною площею 102.6 м.кв., 4 спальні, кухня вітальня з виходом на задній двір, 2 санвузли – гостьовий з зоною під пральну машинку та 2ий з просторою ванною. На другий поверх ведуть бетонні сходи викладені плиткою. Можна додатково зробити вихід на горище та облаштувати для зберігання речей.
Зроблено ремонт у світлих тонах, на кухні встановлена вбудована кухня з технікою.
По всьому першому поверху розведена тепла підлога, у спальнях другого поверху радіатори, встановлено газовий двоконтурний котел.
Ком...
84 900 $
772 $/м²
Сергія Мазіна
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
110 / 35 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Котеджне містечко таунхауси- Буча
💰ціна від 84900у.е💰без комісії для покупця👌
Площа 83 м² + 35 м² мансарда у подарунок 🎁
🌿 Ділянка від 1,1 до 2 соток
🌲поруч Бучанскій парк🌲
⚡️ Повна автономія до 12 годин
💧 Централізовані комунікації + свердловина
🔥автономне газове опалення
🔒 Face ID • відеоспостереження • закрита територія
🚗 2 паркомісця + зарядка для електромобіля
📲 Пишіть - деталі вишлю, 📞[телефон приховано]
300 000 $
769 $/м²
Лісова
БЕЗ КОМІСІЇ
390 / 200 / 20 м²
2 поверхи
32 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж будинку в с. Буча (15 км від КП по Житомирській трасі)
Пропонується надійний та просторий будинок у мальовничій локації Бучанського району.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує приватність, простір і якісне будівництво.
Технічні характеристики:
Стіни: 2 цегли
Фасад утеплений пінопластом (100 мм)
Фундаментні блоки на подушці з гідроізоляцією
Перекриття: залізобетонні плити
Покрівля: бітумна черепиця, утеплення даху - 300 мм
Планування та параметри:
Площа: 390 м² + повноцінний цокольний поверх
Ділянка: 32 сотки (доглянута територія, мангальна зона)
Поверховість:
2 поверхи
4 спальні, простора вітальня з каміном, 3 санвузли
Велика скляна тераса та балкон з видом на ділянку
Технічна з...

75 000 $
682 $/м²
Бучанське шосе
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 50 / 28 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Триповерховий таунхаус з терасою в лісовій красивій локації.
В пішому доступі вся інфраструктура - школа, дитячий садок, супермаркет, парк Щасливий, зупинка громадського транспорту.
Площа будинку 110м² + тераса 30м²
ПЛАНУВАННЯ: кухня-вітальня, три кімнати, 2 с/в.
До будинку заводяться міські комунікації та газ!
Простора ділянка 1.5 сотки.
Пишіть, телефонуйте.
Надам всю необхідну інформацію.
Продаж прямий від забудовника, без комісії для покупця!

158 000 $
1 190 $/м²
Пилипа Орлика вул., 23
БЕЗ КОМІСІЇ
132.8 / 41.8 / 38 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
5 днів тому
Затишний одноповерховий будинок у новому районі Лісової Бучі. Зведений з енергоефективного керамоблоку (10.5 NF), внутрішні перегородки з керамоблоку (2 NF), утеплений пінопластом 150 мм, фасад – декоративна штукатурка з елементами штучного каменю травертин.
Загальна площа будинку 132,8 кв.м, включає в себе: кухню-вітальню (38 кв.м), 4 просторих спальних кімнати (41,8 кв.м.), 2 санвузли (11,1 кв.м), технічне приміщення (9,3 кв.м.). З вітальнею є вихід на криту бетоновану терасу в 21,5 кв.м.
Продається будинок з чистовою обробкою стін + мультифініш, лазерною стяжкою підлоги, підлога додатково утеплена пінопластом (100мм), також змонтована система теплої підлоги в санвузлах, кухні-вітальні....
77 385 грн/міс
201 грн/м²
Депутатська вул., 48
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
385 м²
сьогодні
О Р Е Н Д А : Склад з рампою 385 кв. м. Індустріальний парк КИТ
м. Буча, вул. Пам’яті 48
Площа 385 м2, 2 поверх, рампа під навісом
Два підйомника розмір 4 на 2,5 м. Піднимають до 3 тони кожний.
Вода, каналізація.
Електрика -15 КВт. Можливо збільшення
Висота 6 метрів
Безпильова підлога
Підійде під склад або виробництво
Вантажне відділення Нової Пошти поруч
Пільги:
-18% звільнення від податку на прибуток;
-10% звільнення від мита на ввіз устаткування;
-20% звільнення від сплати ПДВ при імпорті устаткування;
Додатковий критерій на критичність
Ціна 201грн/м2 +ОПЕКС

450 000 $
12 500 $/сот
Захисників України вул. (Вокзальна)
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
36 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка в центрі міста
На території розташований житловий будинок на дві половини
Загальна площа будинку — 210 м2
Земельна ділянка — 35.6 соток
Підійде як для проживання, так і під забудову
Вдале розташування — поряд школа, магазини, вокзал
Зручний виїзд і розвинена інфраструктура
25 000 $
1 263 $/сот
Казкова
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
20 сот
сьогодні
Без комісії. Продається земельна ділянка під забудову. Поруч сосновий ліс, річка Буча.
- Київська обл., Києво-Святошинський р-н, село Буча (Любімовка, Гурівщина)
- відстань до Києва 23 км від метро Житомирська, 25 хв. на автівці Житомирською трасою (Е 40).
- Земельна ділянка площею 0.1977 га
- Кадастровий номер 3222480802:04:001:5026
- Призначення 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
- Форма прямокутна 58 х 28 м, рельєф рівний
- Приватна власність
- Відмінне місце для забудови в екологічно чистому місці
- Поруч ліс (500 м.), річка Буча, рибальська база "Генеральські озера", бази відпочинку.

150 000 $
311 $/сот
Максима Залізняка
комерційного призначення, сільгосппризначення
483 сот
сьогодні
ТЕРМІНОВО!!!
Продаж двох землельних ділянок загальною площею 4,83 Га (483 Ар).
Цільове призначення : 01.01 (ведення товарного сільськогосподарського виробництва)
Ділянка без забудов з чудовим місцем розташуванням. Добра грунтова дорога.
Є підведені комунікації (для підсилення електропотужності - поруч проходять високовольтні лінії).
Водопроведення можливе з сусідніх територій (складські приміщення), або буріння скважини.
Ділянка знаходиться між м. Буча і пгт. Ворзель (10 хв. на авто)
Ціна : 150 000$ або краща пропозиція!!!
Агентство нерухомості "Dorogogo" надає комплексні послуги з купівлі, продажу та оренди житлової, комерційної та заміської нерухомості. Ми гарантуємо професійний підхід, н...

165 000 $
6 445 $/сот
Івана Франка
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
25.6 сот
2 дні тому
Продам ділянки в Лісовій Бучі, вул. Франка, 25.6 соток. На ділянці розташований будинок.
Комунікації: газ, вода - колодязь, каналізація - септик, світло заведено. Асфальтований під'їзд. Поруч зупинка транспорту. В 5 хвилинах пішки жд зупинка Лісова Буча.
Магазини, аптеки розташовані в 5ти хв пішки.
Маршрутки по місту Буча і в Ірпінь проходять по вулиці.
Ціна 160 000$

159 000 $
6 211 $/сот
Ново-Яблунська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
25.6 сот
2 дні тому
Продам ділянки в Лісовій Бучі.
На ділянці розташований будинок.
Комунікації: газ, вода - колодязь, каналізація - септик, світло заведено.
Асфальтований під'їзд.
Поруч зупинка транспорту.
В 5 хвилинах пішки жд зупинка Лісова Буча, магазини, аптеки.
Маршрутки по місту Буча і в Ірпінь проходять по вулиці.
Дзвоніть прямо зараз!

89 000 $
873 $/м²
Джерельна
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
102 / 39 / 14 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
4 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
Любимівка
вул. Джерельна
Продам двоповерховий будинок
Площа 102м2
Ділянка 6 соток
3 кімнати
Можливий продаж під державні програми: єОселя, Сертифікат єВідновлення, постанови КМУ.(Будинок до 3х років)
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

250 000 $
1 984 $/м²
Інелли Огневої, 7
126 / 50.4 / 35.1 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
5 днів тому
Дуплекс в центральній частині міста, район «Авенір-Плаза»!
Зроблений якісний, дизайнерський ремонт!
Все нове! Ніхто не жив!
Повністю укомплектований технікою та меблями по дизайн-проєкту!
В будинку:
Чотири окремі кімнати;
Простора кухня/вітальня (35 м2) з дровʼяним каміном та виходом на задній двір;
Два санвузли;
Дві гардеробні кімнати;
Технічна кімната;
Горище;
Газове опалення;
Світло 14 кВт;
Скважина;
Центральна каналізація;
Будинок автономний, встановлена система резервного живлення ( інвертор + акумулятори)!
Локація з максимально розвинутою інфраструктурою, все в пішій доступності!
Швидкий виїзд на Варшавську трасу!

199 000 $
765 $/м²
Авіаторів
БЕЗ КОМІСІЇ
260 / 47 / 40 м²
3 поверхи
6 сот
6 кімнат і більше
6 днів тому
Будинок з власним укриттям в центрі Бучі ТОП ПРОПОЗИЦІЯ
Продаж триповерхового будинку з власним бомбосховищем
Загальна площа 260 м2
Земля 6 соток
Електрика 16 кВт.
Великий переливний септик
Скважина 75 метрів
Якісне будівництво
Є камін
Опалення: твердопаливний котел + електро котел, тепла підлога по всьому будинку
Підготовані комунікації під басейн з сауною у підвалі
4 санвузли
Встановлено відеонагляд
Телефонуй для уточнення всіх деталей.
#215

109 000 $
852 $/м²
Центральна, 30
БЕЗ КОМІСІЇ
128 / 93 / 21.5 м²
3 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
6 днів тому
Продаж дуплексу в Бучі.
Загальна площа 128 м.кв.
Перший поверх формат відкритого планування, кухня-студіо, вітальня.
На другому поверсі три окремі спальні та санвузол.
Третій поверх мансарда, повноцінні вікна та високий потолок, що дає можливість зробити додаткові кімнати, кабінет, або зону відпочинку у форматі open spase.
Комунікації централізовані!
Біля дуплексу вільно паркуються дві атівки.
У пішій доступності дитячий садок та школа.
Перегляд можливий у будь-який зручний для Вас час.

60 000 $
2 000 $/сот
Лісова
сільгосппризначення
30 сот
1 тиж. тому
1. Топозйомка
2. Геологія
3. Скважина 96 м
4. Розведені кабелі ( світло, інтернет, камери)
5. Забор (ворота)
6. Цільове призначення -садівництво
7. На територіє є побутівка, садок.
Опис ділянки:
Три земельні ділянки по 10 соток у селі Лісне, Дмитрівська громада, які продаються одним лотом та фактично утворюють єдиний масив площею 30 соток.
Вигідне розташування: 2 км до траси М-06 Київ–Чоп ( Житомирська траса), 18 км до Києва, 200 м до лісу, 1,5 км до Бучанського водосховища.
Цільове призначення – для ведення садівництва, що передбачає можливість будівництва житлового будинку.
Під’їзд до ділянки – ґрунтова дорога, доступна круглий рік. На сусідній вулиці вже прокладений асфальт. По...

79 000 $
9 875 $/сот
Леся Курбаша, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
8 сот
2 тиж. тому
Пропонується до продажу земельна ділянка правильної прямокутної форми
• Ширина — 23.2 м
• Довжина — 34.14 м
• Цільове призначення — для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
Розташування дуже вдале: поруч школа, амбулаторія, Novus, ТРЦ Жираф, зручна транспортна розв’язка. Провулок тихий і житловий, сусіди вже мешкають. Є асфальтований під’їзд
Комунікації: газ, світло, вода. На території є старий пошкоджений будинок — власники готові за потреби розчистити ділянку
Ділянка підійде як для будівництва власного будинку, так і для дуплексів або таунхаусів. Оформлення мінімальне
Ціна: 84000$
Без комісії для покупця
ID: 1791
Телефонуйте — домовимось про...

107 000 $
829 $/м²
Центральна, 30
БЕЗ КОМІСІЇ
129 / 95.4 / 21.4 м²
3 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж дуплексу в Бучі.
Загальна площа 129 м.кв.
На другому поверсі три окремі спальні та санвузол.
Комунікації централізовані!
Біля дуплексу вільно паркуються дві атівки.
У пішій доступності дитячий садок та школа.
З будь яких додаткоих питань звертайтесь за телефоном.
Перегляд можливий у будь-який зручний для Вас час.
#2267

150 000 $
824 $/м²
Ольжича
БЕЗ КОМІСІЇ
182 / 83.6 / 52 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
3 тиж. тому
Продам БУДИНОК зі зрубу з БАНЕЮ!
Давно мрієте про заміський будинок з натурального дерева та баню?
З нами Ваша мрія стане реальністю!
Пропонуємо на продаж чудовий будинок з срубу, який стане ідеальним варіантом для тих, хто цінує комфорт, природні матеріали та атмосферу справжнього відпочинку!
Основні характеристики:
Матеріал: екологічно чистий сруб (дерев'яний)
В будинку встановлені якісні євровікна з дерева! Енергозберігаючі, шумоізоляційні, екологічні з привабливим зовнішнім видом – віддмінні, панорамні вікна!
Розведено електрику.
Площа будинку: 182 м²
Кількість кімнат: 4 спальні, величезна кухня-вітальня 51.8 м2, 2 просторі санвузли.
Площа ділянки: 6 соток
Територія: будинок р...

89 000 $
873 $/м²
Джерельна
БЕЗ КОМІСІЇ
102 / 39 / 14 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
3 тиж. тому
Продається двоповерховий дерев'яний эко-будинок загальною площею 102м2, кухня – 14м2 в Бучанському районі, с. Буча, СТ «Роднічок».
Площа земельної ділянки 0,06 га.
Кухня-вітальня, 3 кімнати, два санвузла, котельня.
Будинок із незакінченим ремонтом. ПРОДАЖ або обмін на квартиру у Києві
Матеріал будівлі – дерево;
Дах – металочерепиця.
Вікна - металопластикові
Електрика – 16 кВт;
Каналізація – септик дренажний;
Можна завести газ
Водопостачання – свердловина 59м.
Є бруківка на всю ділянку
Оформлення мінімальне
#354
Всі орієнтири