Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Фастова
Топ оголошень Фастова
40 000 $
924 $/м²
Соборна вул., 66
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
43.3 / 24.3 / 6.6 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Ваша квартира — ваші правила!
Пропонуємо двокімнатну квартиру у місті Фастів — ідеальний варіант для тих, хто хоче створити житло своєї мрії з нуля, без компромісів і чужих рішень.
Про квартиру:
. Вулиця Соборна
. Девʼятий девʼятиповерхового будинку
• Дві окремі кімнати (12 м² та 12,3 м²) — комфорт для сім’ї або роботи з дому
• Окремий санвузол
• Кухня з потенціалом для затишного простору
• Невеликий балкон для ранкової кави
Сучасні можливості:
Квартира повністю на електриці, включаючи опалення — ви самі контролюєте комфорт і витрати.
Локація, яка працює на вас:
• До центру — всього 10 хвилин пішки
• Поруч зупинка транспорту
• Торговий центр, сучасний спортзал та дитячий садок — все...
45 000 $
692 $/м²
Локомотивна, 1А
Відеотур
3 кімнати
65 / 42 / 8.5 м²
поверх 1 з 3
сьогодні
Газофікований будинок. Квартира в гарному житловому стані. Всі кімнати окремі. Мебльована. Є лоджія. М / пл вікна, лоджія заселена пластиком. С/вузол окремий. Є погреб. Є гараж. Гарне місце розташування. Розвинута інфраструктура, поруч садочок, школа, магазини, зупинки місцевого транспорту. В будинку укриття.
37 220 $
950 $/м²
Героїв Прикордонників вул., 2-Б
1 кімната
39.18 / 17.47 / 9 м²
поверх 2 з 7
2024 рік побудови
вчора
Продаж однокімнатної квартири у ЖК «Фастів Сіті».
Зручне місцерозташування, центр міста, вулиця Прикордонників, 2Б.
Поруч школа, садочок і вся необхідна інфраструктура.
Семиповерховий будинок з ліфтом.
Особливою перевагою є балкон.
Квартира під чистове оздоблення, виконана штукатурка стін. Встановлено індивідуальний газовий котел, радіатори та розведено по точкам електрику.
Якісні вхідні двері, не потребують заміни.
Усі чорнові роботи виконані, квартира повністю готова до чистового оздоблення.
Є можливість оформлення державних програм, на окремих умовах.

3 950 000 $
1 975 $/м²
Івана Ступака вул. (Радянська), 7
багатофункціональне приміщення
2000 м²
2007 рік побудови
сьогодні
Продаж окремо розташованої будівлі з готовими, діючим , прибутковим бізнесом в центрі Фастова.
Складається з 3 поверхів, загальна площа 2000 квадратних метрів. Земля 19 соток у власності .
Наразі всі приміщення будівлі в довгостроковій оренді. Майбутньому власнику будівлі не потрібно витрачати час для пошуку орендарів приміщення. Все стабільно працює та приносить стабільний дохід , що забезпечить окупність покупки в короткий термін.
Ексклюзивна інвестиційна будівля знаходиться в центрі міста.
За більш детальною інформацією звертайтесь в особисті або по телефону.
11 000 $
1 100 $/сот
Кадлубиця
під забудову
10 сот
сьогодні
Шукаєте ідеальне місце для свого майбутнього дому?
Пропонуємо вам унікальну можливість придбати земельну ділянку під забудову в екологічно чистому районі Фастіва - Кадлубиця, де можна насолоджуватися тишею та спокоєм. І водночас до центру міста всього 4 км – ідеальний баланс між відпочинком на природі та швидким доступом до всіх необхідних об’єктів інфраструктури.
Площа: 10 соток, рівна, правильної форми.
✔️Зручний під’їзд, що дозволяє легко та комфортно дістатися до ділянки в будь-яку пору року.
✔️Закладений надійний фундамент, розрахований на будівництво двоповерхового будинку.
Сучасний проект будинку площею 11.5 х 14.45 м плюс гараж на дві машини (7.8 х 7.5 м), який можна адаптувати...

48 000 $
906 $/м²
Свято-Богородицька (Тітова)
53 / 31 / 10 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
1963 рік побудови
сьогодні
Затишний та теплий будинок у Фастові — ідеальне поєднання комфорту та природи!
Пропонується до продажу доглянутий будинок у місті Фастів (початок вул. Свято-Богородицької / колишня Тітова). Це чудовий варіант для тих, хто шукає готове житло зі зручним розташуванням та власною ділянкою.
Головні переваги об'єкта:
Площа та планування: Загальна площа будинку — 53 кв.м, житлова — 30 кв.м. Всередині 3 суміжно-роздільні житлові кімнати в охайному стані (косметичний ремонт, на підлозі ламінат та доглянутий паркет). Можна заїжджати відразу!
Теплий та енергоефективний: Будинок зведений за перевіреною технологією — стіни обкладені цеглою, що забезпечує відмінну термоізоляцію (взимку дім швидко прогрів...

12 500 $
1 250 $/сот
Зоряна, 11
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
10 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка площею 10 соток у місті Фастів, вул. Зоряна, 11.
• Ділянка рівна, правильної форми, зручний під’їзд, кутова.
• Підходить для будівництва житлового будинку, магазину, церкви тощо.
• Спокійний житловий район, з двох сторін житлова забудова, гарні сусіди.
• По вулиці проведена електроенергія, ГАЗ за можливістю підключення на ділянці, також вода.
• Поруч річка Унава.
• Зручне розташування: швидкий виїзд до центру міста 3 км – ідеальний баланс між відпочинком на природі та швидким доступом до всіх необхідних об’єктів інфраструктури.
Документи всі готові до продажу.
Телефонуйте або пишіть поки є в наявності…

9 000 $/міс
15 $/м²
Нова вул., 7
багатофункціональне приміщення
595 м²
сьогодні
У довгострокову оренду або продаж пропонується окремо розташована комерційна будівля площею 595 м² із земельною ділянкою 7,34 сотки у власності.
Усе майно внесене до державного реєстру, будівля перебуває у приватній власності ТОВ.
Об’єкт розташований у самому центрі міста, у локації з активним трафіком та чудовою інфраструктурою. Поруч знаходяться міська лікарня, швидка допомога, школа, центральний парк, житлові будинки, підприємства та комерційні об’єкти. Локація забезпечує постійний потік людей та зручну транспортну доступність.
Будівля має два поверхи та цокольний рівень. Раніше приміщення використовувалось під різні сфери діяльності: бар, сауну, тренажерний зал та офісні кабінети, що...

110 000 $
387 $/м²
Грушевського, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
284.6 / 120.8 / 36.7 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
2006 рік побудови
вчора
Продам 2-поверховий будинок з мансардою у Фастів, вул. Грушевського
Площа: 284,6 м² (житлова 120,8 м²)
Ділянка: 10 соток
Кімнат: 6
Рік будівництва: 2006
Просторий капітальний будинок для великої родини.
Характеристики будинку:
Основний будинок 2006 року будівництва
Прибудова 2014 року із залізобетонними перекриттями
Ділянка:
10 соток
Достатньо місця для зони відпочинку, є сад, тераса, великий гараж, підвал
Інфраструктура поруч:
Магазини
Банний комплекс «Добра Банька»
Фастівська загальноосвітня школа І–ІІІ ст. №3
Дитячий садок
Зручний виїзд та транспо...

733 000 $
110 $/м²
Галафеєва, 101
виробниче приміщення
6644 м²
вчора
Пропонується до продажу масштабний промисловий комплекс у місті Фастів, вул. Галафеєва, 101 — територія колишньої меблевої фабрики, яка має величезний потенціал для логістики, виробництва, складського бізнесу або масштабного комерційного проєкту.
Основна цінність об’єкта — це земельна ділянка площею 2,42 га у постійному користуванні (не оренда), що є надзвичайно рідкісною та стратегічно вигідною пропозицією для промислового бізнесу.
Комплекс розташований при в’їзді у Фастів зі сторони Києва, має чудову транспортну доступність та унікальну логістичну перевагу — поряд проходить залізнична гілка, а також є можливість облаштування власної рампи та колії для завантаження/розвантаження вагонів....
4 500 000 $
86 $/м²
Поліграфічна, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
52301 м²
вчора
Виробничо-складський комплекс. Продаж. Фастів. Київська обл.
М. Фастів. Промвузол.
Майновий комплекс загальною площею будівель і споруд: 52301 кв.м.
Земельні ділянки: 21, 74 Га
Потужність: 1,2МВт
Dласна ГРП (опломбована)
Можливість завести залізничну колію на територію.
Централізована каналізація.
Дві свердловини.
Ціна: 4500000$.

188 000 $
236 $/м²
Житомирська вул., 269
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення для надання послуг
796 м²
2 дні тому
Без комісійних!
В самому Фастові, в чудовій локаціі - активне проїзне місце, пропнується в терміновий продаж готельно-ресторанний комплекс "Золота Підкова".
Це 796 кв.м приміщень та 14 соток землі. Фасадна ділянка.
Комплекс складається з:
1. приміщення кафе
2. кухня з усім професійним устаткуванням
3. бенкетна зала
4. велика тераса з танцювальним залом
5. санвузли
6. 9 номерів для відпочинку гостей.
Також окремою будівлею йде житлова частина, котра складається ще з 3 номерів та адміністративною частиною.
Велика потужність електрики, своя скважина, каналізація, паркувальні місця, відкриті ділянки з мангальною зоною.
Продаж від фізичної особи, всі документи в порядку, все оформлено і вв...

9 000 $/міс
15 $/м²
Нова вул., 1
приміщення вільного призначення
595 м²
4 дні тому
У довгострокову оренду пропонується двоповерхова будівля 595м.кв. з земельною ділякою 7,34 соток у власності. Все майно у державному реєстрі (будівля у приватній власності на ТОВ).
Розташування у самому центрі міста. Поряд знаходяться міська лікарня, швидка допомога, школа, центральний парк, багатоповерхові житлові будинки, колишній завод «Червоний жовтень» та декілька підприємств на його території.
Планування два поверхи та підвальне (цокольне) приміщення. На першому поверсі приміщення кав'ярні, сауна з більярдною залою, приміщення роздягальні з металевими шафами для зберігання речей відвідувачів, окремі кабінети, душові та санвузли. На другому поверсі приміщення, яке використовувалось пі...

495 000 $
1 105 $/м²
Ломоносова, 1
багатофункціональне приміщення
448 м²
1 тиж. тому
Продаж приміщення
Продається просторе комерційне приміщення у Фастові, що ідеально підходить для різних видів бізнесу. Об'єкт розташовується у зручному районі з розвиненою інфраструктурою та гарною транспортною розв'язкою.
Загальна площа приміщення становить 448 квадратних метрів, що розподілені на перший, другий та цокольний поверхи, а також мансарду.
Перші два поверхи будівлі мають кабінетну систему призначену під сфери обслуговування та офісний простір. Усього 13 кабінетів, які можуть бути використані під різні потреби. Мансарда — це затишне та світле приміщення з вікнами, що ідеально підходить для офісних потреб, студії або креативного простору. Просторий цокольний поверх з невисокими...
350 000 $
849 $/м²
провулок Комунальний, 7а
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
412.4 м²
1 тиж. тому
Продається комерційна нерухомість у м. Фастів (Київська область)
Вартість: 400 000 $
Локація: м. Фастів, фасадне місце з високою прохідністю, поруч із міською лікарнею (Фастівський Центр первинної медичної допомоги)
Характеристики об’єкта:
Площа будівлі: 412,4 м²
Поверховість: 3 поверхи
Матеріали стін: газоблок
Призначення: торгово-оздоровчий центр (будівля-А)
Земельна ділянка: 0,0335 га (приватна власність)
Переваги:
Ідеально під магазини, офіси, салони, медичний центр та інші бізнеси
Діючий бізнес: усі приміщення здані в оренду (медична кліні...
900 000 $
1 500 $/м²
нова, 7
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
600 м²
2 тиж. тому
Можливо під медцентр, магазин, офіс, ресторанний комплекс або інше призначення.
Продаж або оренда на 10 років.Фастів (вул. Нова,7).
Центр міста, 15 хвилин пішки від з\д станції Фастів 1.
Двоповерхова будівля з земельною ділякою у власності - 7 соток. Поряд з лікарнею. Чудова локація. Можливо під медцентр, магазин, офіс, ресторанний комплекс або інше призначення. Продаж або оренда на 10 років.
30 000 000 грн
4 515 грн/м²
Галафеєва, 101
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
6644 м²
2 тиж. тому
Виробничо-складський комплекс будівель в гарній локації в Фастові (бувша меблева фабрика).
Розташований на 2,4 га землі у постійному користуванні.
ТП виходить на територію комплексу.
Стан будівель різний.
Поряд газ.
Чудова логістика для автотранспорту та вихід зі складів прямо на залізничну колію з можливістю погрузки і вигрузки. Раніше активно користувались.
Призначення землі - землі промисловості.
Усі будівлі та земля внесені в держреєстр. Підготовлено до продажу.
Продає власник. Оплата безготівка. Подробиці по запиту.
Поскаржитися
30 000 000 грн
12 500 000 грн/сот
Галафеєва, 101
БЕЗ КОМІСІЇ
комерційного призначення, промпризначення
2.4 сот
2 тиж. тому
Розташований на 2,4 га землі у постійному користуванні.
ТП виходить на територію комплексу.
Стан будівель різний.
Поряд газ.
Призначення землі - землі промисловості.
Продає власник. Оплата безготівка. Подробиці по запиту.
Поскаржитися

525 000 $
1 173 $/м²
Соборна вул., 1
приміщення вільного призначення
447.7 м²
2 тиж. тому
#20489
Продається окреме три поверхове приміщення підвал у самому центрі міста Фастів біля РДА, центральної площі та парку, по вулиці Соборній на стороні основного громадського трафіку та ринку.
Приміщеня має 3 поверхи підвал загальною площею 447,7 м2.
Комунікації: Центральне водопостачання, каналіація, 2 газові та 2 електро-котлі, кондиціонери.
Окрема територія з брамою. Перший поверх 2 приміщення з окремими виходами та окремий вхід на 2-3 поверх, окремий вхід до підвального приміщення.
Підійде для різних типів бізнесу: торговельний центр, магазин, медичні послуги, стоматологія, салон, оренда тощо.
Заповнюваність орендарями 100 відс. Будемо заради вам показати у зручний для вас годину.
Всі новобудови