Вашій увазі пропонується продаж 1 кімн. квартири вул. Анни Ахматової, 34 м. Осокорки, Дарницький район.
Квартира розташована на 14 поверсі 25 поверхового будинку.
Загальна площа квартири 53 кв.м. житлова 20,5 кв.м. та кухня 15 кв.м.
Квартира перепланована в Євродвушку.
Квартира з гарним ремонтом, обладнана всіма необхідними меблями та технікою, дуже світла та простора, гарна шумоізоляція.
Індивідуальні лічильники на теплопостачання, воду, електроенергію. Вікна в двір. Панорамний вид на озеро.
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет.
Тихий та затишний закритий двір, дружелюбні сусіди, зо...
В продажу предлагается чудесная квартира. В квартире выполнен качественный ремонт. Оснащена абсолютно всей мебелью и техникой. Великолепный вид из окон. Квартира очень уютная и светлая. Всё продумано до мелочей. Гардеробные и шкафы для хранения вещей.Район с хорошо развитой инфраструктурой. Рядом есть абсолютно всё для комфортной жизни. Индивидуальные счётчики на все. Консьерж. По запросу пересылаю видео. Звоните, с удовольствием отвечу на все дополнительные вопросы. А ещё с большим удовольствием, покажу данную квартиру.
Квартира в житловому стані. Велика кухня 18,5м2. Дві кімнати. Два с/вузли. Два балкони. Є можливість встановити лічильник на опалення. В будинку консьєрж, три ліфти. Гарне місце розташування, розвинута інфраструктура. ТЦ River Mall. Метро Осокорки 15 хвилин пішки.
Пропоную купити простору трикімнатну квартиру 113,2 кв.м. на 3-му поверсі 20-ти поверхового будинку вул. Урлівська будинок 11/44. River Mall пішки 10 хв. Довкола розвинена інфраструктура – садік, школа, поліклініка дитяча, дитячі площадки, магазини, кавярні, банки, зупинка міського транспорту.
Квартира має окремі 3 кімнати, кухню і 2 санвузли.
1-ша кімната має площу 13,7 кв.м.
2-га кімната має площу 16,6 кв.м.
3-тя кімната має площу 21,6 кв.м.
Кухня 16,2 кв.м.
Засклений балкон.
Техніка квартири:
- Варильна поверхня “smeg”
- Духовка
- Бойлер
- Електричний камін
- Кондиціонери Samsung
Квартира у власності більше 3-х років.
Один власник.
Ріелтор - Перегляд по домовленості.
Осокорки, Продаж 3к квартири, з якісним ремонтом, вул. Ахматової, 32/18. Сучасне планування, простора кухня-вітальня з виходом на лоджію, дві окремі кімнати, два с/в. Квартира мебльована, обладнана побутовую технікою (бойлер, кондиціонери, тепла підлога, пральна та посудомийна машини). Встановлені всі лічильники. Зручне місце розташування будинку, ТРЦ River Mall.
Встановлено електрообладнання, Система безперебійного живлення Victron Energy
3к квартира, Ахматовой 32/18, Дарницкий район, метро Позняки, Осокорки 15 мин пешком, монолит, 2012 г.п, видовая.
Квартира общей площадью 77м2, жилая 38м2, кухня 15м2, расположена на 23 этаже/25 дома.
Квартира в отличном состоянии, комнаты раздельные, санузел раздельный в кафеле, стеклопакеты, большой холл, полы-ламинат, стены-обои, потолки-покраска, балкон застеклен, сигнализация, видео домофон, 3 лифта, консьерж, парковка возле дома.
Рядом ТРЦ Ривермолл, Новус, Сильпо, АТБ, Гимназия Логос, детский сад, Новая Почта, кафе Very Well, рестораны, кафе, банки, рынок, набережная Днепра и многое другое.
Один собственник, в Украине. Чистая продажа, более 3-х лет в собственности. Есть видео
108000...
Пропонуємо простору та світлу 3-кімнатну квартиру з продуманим плануванням на вул.Урлівській, 11/44. Це ідеальна можливість придбати готове до заселення житло без додаткових витрат.
Квартира повністю готова до комфортного життя:
Просторе планування: дві окремі спальні, велика вітальня, об'єднана з кухнею, а також просторий санвузел.
Великий засклений балкон, що розширюють корисний простір.
Якісний ремонт та повна комплектація: встановлені вбудовані шафи, сучасна сантехніка, якісний ламінат, надійна електропроводка. Квартира обладнана всіма необхідними меблями та побутовою технікою.
Зимовий комфорт: частково зроблена тепла підлога.
Квартира знаходиться на 16 поверсі з гарним краєвидом і м...
Зручний для проживання район. Поруч метро, торгівельні центри, магазини, кафе, аптеки, медичні та дитячі заклади, паркінги. Квартира з якісним ремонтом та сучасними меблями. Вся внутрішня столярка виготовлена з натурального дерева. Деревʼяні склопакети на вікнах. Встановлено лічильники на воду та тепло. Проведено утеплення зовнішніх стін квартири.
Помешкання обладнане холодильником, телевізором, пральною машиною, електричним бойлером, мікрохвильовою піччю, кондиціонером. В необхідній кількості є посуд, інше кухонне приладдя. Є місткі шафи для одягу.
У продажу світла та тепла 1к квартира, за адресою Урлівська 30.
Квартира у житловому стані. Укомплектована меблями та технікою.
Є лічильники на опалення, воду та електоенергію.
Будинок з консьєржем, три ліфти (два пасажирські та один грузовий) встановлений генератор. ОСББ.
Поруч добре розвинена інфраструктура: магазини та супермаркети Новус, АТБ, Лікарня, Школи та Садочки, River Mall, озеро, набережна для прогулянок.
Зручна розвʼязка транспорту.
ID: 89113
Продається простора 1-кімнатна квартира за адресою вул. Урлівська, 30 🏙
Будинок обладнаний генератором ⚡, що забезпечує роботу ліфтів, водопостачання та опалення. Створено ОСББ. У квартирі встановлено лічильники опалення 🌡 та води 🚿. Є велика лоджія 🌇 та просторий тамбур на дві квартири.
Поруч розташовані супермаркети Novus та АТБ 🛒, лікарня 🏥, школи 📚, дитячі садочки 🧸, торговий центр River Mall 🛍. Зручна транспортна розв’язка 🚇.
Пропонується до продажу стильна квартира з дизайнерським ремонтом у білих тонах — це простір, наповнений світлом, легкістю та гармонією. Світла кольорова гама не лише візуально розширює простір, а й створює атмосферу спокою та сучасної естетики.
🛋 Особливості квартири:
Сучасний ремонт у білих тонах — ідеальна база для будь-якого стилю інтерʼєру. Світлі стіни, натуральні фактури, мінімалізм у деталях.
Просторе планування: три окремі кімнати + велика кухня (14 м²)
Кухня повністю обладнана: посудомийна машина, духова шафа, варильна поверхня, холодильник.
У коридорі: відеодомофон та сигналізація
Тепла підлога у зоні комфорту
Індивідуальне опалення — самостійно регулюєте температуру
Тамбур на дв...
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК "Урлівська 30"
Особливості: Зручне роздільне планування, велика лоджія. У квартирі житловий стан, є всі необхідні меблі та техніка. Встановлені індивідуальні лічильники на опалення.
Інфраструктура будинку: У будинку є генератор, який забезпечує безперебійну роботу ліфтів, водопостачання та опалення. Працює ОСББ. Є відеоспостереження, консьєрж, вантажний і пасажирський ліфти.
Локація: У пішій доступності супермаркети "Новус" та "АТБ", лікарня, школи, дитячі садки та великий ТРЦ River Mall. Відмінна транспортна розв'язка.
Ціна: $65 000.
Урлівська вул. 30, 22/23-эт, 95/47/14, є генератор для ліфтів! Чудова, світла, видова квартира, три окремі кімнати, простора кухня 14 м.кв, велика гардеробна, вбудована кухня з побутовою технікою. Дуже зручне планування гармонійно поєднало велику кухню, хол, просторий коридор і приватну територію, де є три окремих спальні, гостьовий та великий с/вузол. Просторий тамбур на дві квартири , презентабельна вхідна група, консьєрж, 3 ліфта, зелений двір. Поруч д/с, школа, магазини, спортивні майданчики, церква, NOVUS, ТРК «RIVER MOLL», зупинка громадського транспорту. Метро Позняки та Осокорки. Озеро у дворі, до Дніпра 7 хв пішки. Первинні документи! Співпрацюємо за держпрограмами! 98900 у.е.
У продажу 3к квартира з ремонтом на Урлівськвй 15. У квартирі є все необхідне для проживання :меблі, побутова техніка. Сучасне планування з двома сан.вузали .Квартира світла, чиста, затишна. Розвинена інфраструктура : поруч ТРЦ Рівермол магазини, кафе, школи, дитячій садок поліклініка прямо у дворі. Найближчі станції метро М. Позняки м. Осокорки.
БЕЗ комісії!!!
Продаж 3 кімнатної квартири по вул, Урлівська, 15, Дарницкий район.
Будинок утеплений.
Квартира знаходиться на 10/ 22 поверху, загальної площі - 95 кв.м..
Великий тамбур, усі кімнати ізольовані, 2 сан.вузли, лоджія засклена, індивідуальні лічильники на опалення.
Розвинена інфраструктура: парк Позняки, школа N329, ТЦ River Mall, озеро, зручна транспортна розв'язка.
метро Осокорки у пішій доступності.
код об'екту 13707
#26381 До продажу пропонується 2кімн квартира в гарному будинку по вул. Ахматової, 28, Позняки, Дарницький р-н.
Добротний цегляний будинок 2012р, із зовнішнім утепленням, швидкісні ліфти, консьєрж, відеоспостереження. Доглянута прибудинкова територія, ОСББ, дитячий та спортивний майданчик.
виконано коштовний капітальний ремонт, облаштовано італійськими меблями, технікою та сантехнікою. Усе робилось для себе.
Світла, КОМФОРТНА квартира розташована на 21-му поверсі.
Функціональне ПЛАНУВАННЯ:
- простора кухня-столова
- спальня
- вітальня
- передпокій
- 2 с/в
- на лоджії облаштований кабінет
ЧУДОВА локація!
Зручна транспортна розв'язка
У пішій доступності вся необхідна інфраструктура:
- ст. Ме...
🌟 БЕЗ КОМІСІЇ! Продаю ЕКСКЛЮЗИВНО! 🌟
Пропонується чудова 2-кімнатна квартира з меблями та технікою, розташована у комфортному будинку з генератором — ви завжди будете зі світлом та теплом!
📍 Локація: вулиця Анни Ахматової, Дарницький район, Київ
🛋 Мебльована та повністю укомплектована технікою: холодильник, плита, пральна машина, мікрохвильова піч, два бойлери (в кожному санвузлі)
🔧 Стан: ремонт — санвузли в плитці, на підлозі лінолеум, аомністю оснащена меблями та технікою для комфортного життя.
📦 Все, що на фото — залишається (крім особистих речей)
🧾 Ніхто не прописаний — готова до швидкої угоди
🔑 Ключі на руках — показ у зручний для вас час
🏙 Переваги локації:
5 хв пішки до озера Жан...
Без комиссии для покупателя!!! Продажа 3к квартиры по ул. Урловская 9, в Дарницком р-не.
Квартира расположена на 3-ом этаже 16-ти этажного дома. Функциональный /практичный/ метраж (S = 86,5/47/20), холл 9,7м2. Н=2.65. Два лифта (один грузовой). Двухсторонняя - во двор и на улицу/восток-запад.
Состояние жилое, ремонту 15 лет. Квартира продается с мебелью и техникой ( 2 телевизора, холодильник -Sharp, стиральная – Ariston, индукционная варочная поверхность-Electrolux, 3 кондиционера LG/ На полу – паркет, окна деревянные, встроенные шкафы, есть гардеробная. Очень тёплая квартира.
Развитая инфраструктура: - до метро « Осокорки» -10 минут, до «АТБ»- 5 минут, до «River Mall»-7 минут, р...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН