Фільтри
Продаж квартир вільного планування в Києві
13 оголошень
- найбільша площа
13 оголошень
- найбільша площа

225 000 $
4 245 $/м²
Івана Франка вул., 16/2
Вільне планування
53 / 24 / 20 м²
поверх 4 з 4
1917 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в центрі Києва — вул. Івана Франка, 16/2
Площа: 53 м², поверх 4/4 (без ліфта).
Будинок 1917 року, цегляний; дах нещодавно відремонтований. Квартира після якісного ремонту 2022 року, у відмінному стані. Планування: кухня-вітальня (open space) + окрема кімната. Продається з меблями — готова до заселення або оренди.
Інфраструктура та комунікації: централізоване опалення, лічильники, стабільне електропостачання (UPC). Закритий двір з паркінгом і дитячим майданчиком. Всe — за 5 хвилин пішки до метро «Золоті ворота».
Продаж без комісії. За деталями та переглядом телефонуйте/пишіть.

1 250 000 $
4 562 $/м²
Дарвіна вул., 1
Вільне планування
274 / 110 / 25 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Продаж видової квартира з терасою ( 110 м) в центрі Києва.
вул. Дарвіна, 1
- Три паркмісця в закритому паркінгу, які входять у вартість!
- Панорамна тераса -110 метрів.
8 поверх 9-ти поверхового будинку.
Залізобетонні перекриття, ліфт , парадне в ідеальному стані.
Закритий двір з парковкою.
5 кімнат
Загальна площа: 274,0
Житлова площа: 146,1
Тераса:110м2
Унікальне планування в трьох рівнях:
- Розкішна кухня- вітальня,
- три окремих спальні, лаунж зона для комфортного відпочинку,
- гардеробні кімнати, багато місць для зберігання,
- санвузли на кожному поверсі, технічні приміщення, та
- приголомшлива тераса на третьому поверсі з окремою кухнею, зоною барбекю та унікальним...
Купити квартиру з вільним плануванням в Києві

2 080 000 $
6 001 $/м²
Мечникова вул. (Кловський), 11-А
Вільне планування
347 / 226 / 50 м²
поверх 11 з 12
2022 рік побудови
1 тиж. тому
Signature - сучасний житловий комплекс преміум класу з власною інфраструктурою розташований в центрі ділової активності столиці за адресою: вулиця Мечнікова 11а.
Ексклюзивний пентхаус в два рівні загальною площею 346.6 кв.м та власною відкритою терасою площею 221 кв.м знаходиться на 11-12 поверсі.
- Неймовірні панорамні види в три сторони, панорамне скління фасаду;
- Необмежені можливості планування (open-space);
- Високі стелі додають додаткове відчуття простору;
- 2 зручних паркомісця в підземному паркінгу (за додаткову вартість);
- Центральна система клімат-контролю.
- Закрита територія.
Відеоогляд надсилаю за запитом.
Унікальна пропозиція на ринку Київської нерухомості.

197 200 $
1 450 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 14-А
Вільне планування
136 / 40 / 20 м²
поверх 7 з 32
сьогодні
Пропонується продаж квартири в ЖК бізнес-класу Delmar!
Планування квартири: вільне, дозволяє зробити 2-3 спальні.
У будинку цілодобова охорона, відеоспостереження, підземний паркінг, гостьова парковка, поряд парк, спортивний клуб GYMMAXX з басейном, салони краси, сільпо, діагностичні центри, школа, сад.
Світло в будинку не вимикається!

688 000 $
3 496 $/м²
Крутий узвіз, 7
Вільне планування
197 / 150 / 25 м²
поверх 9 з 10
сьогодні
Без комісії Продаж ВИДОВОЇ квартири 196.8 кв.м. НОВОБУДОВА в самому Центрі міста Київ вул.Крутий узвіз 7, поруч Бессарабка Хрещатик ТЦ Гулівер, БЦ ARENA CITY, чотири станції метро Хрещатик, м.Театральна, м.Палац Спорту та Площа Українських Героїв.
Квартира загальною площею 196.8 кв.метрів з ПАНОРАМНИМИ ВІКНАМИ, займає весь 9-й поверх/10, вантажний ліфт ThyssenKrupp.
Квартира під ремонт де ви можете здійснити всі свої дизайнерські задуми, складається з окремої кімнати(спальні) з відкритим балконом, великої кімнати вільного планування з панорамними вікнами, кухні та двох санвузлів - дивіться відео.
Відеотур: [посилання приховано]/watch?v=Wi4zwsNqgqk
Цілодобова охорона, СКД (система контрол...

310 000 $
1 550 $/м²
Лук'янівський пров., 2
Вільне планування
200 / 105 / 25 м²
поверх 2 з 6
2023 рік побудови
сьогодні
Luxury apartment for sale 200 [посилання приховано] club house "Liberty Residence" Lukyanivskyi Lane 2, historical CENTER of Kyiv PODIL Kontraktova Square.
Two-sided apartment, free layout for the implementation of your design solutions, half of the area with a ceiling height of 5 meters, the second half 3.4 meters.
2nd floor of a 5-story building, two large open balconies, quiet and green.
Elite high-quality building built using premium building and facing materials: ceramic block, travertine, shell rock, marble.
«Schindler» elevators go down to the underground parking (SHELTER), available are 2 parking spaces.
Possible to divide into two apartments, transfer to non-residential propert...

75 000 $
1 596 $/м²
Миру вул., 41
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Софія Сіті
Вільне планування
47 / 30 / 10 м²
поверх 8 з 10
2013 рік побудови
сьогодні
Продається затишна та стильна квартира в одному з найпопулярніших районів — Софіївська Борщагівка, Центральна алея, по вулиці Миру 41
Локація: зручне розташування, поруч усе необхідне для комфортного життя
Поверх: 8-й (чудовий баланс між видом і зручністю)
Основні переваги:
Сучасний новий ремонт — можна одразу заїжджати без додаткових витрат
Індивідуальне газове опалення — тепло та економія у будь-який сезон
Простора лоджія для відпочинку або облаштування робочої зони
Великий гардероб — зручно для зберігання речей
Повністю укомплектована: залишаються меблі та техніка
Квартира світла, доглянута, з приємною атмосферою та продуманим простором. Ідеально підійде як для власного проживанн...

179 000 $
2 797 $/м²
Саперне Поле вул., 5-А
Вільне планування
64 / 15 / 25 м²
поверх 9 з 16
2017 рік побудови
4 дні тому
🔥 Стильна квартира в ЖК “Бульвар Фонтанів” — престижна локація в центрі Печерська!
Пропонується простора квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — ЖК “Бульвар Фонтанів”. Ідеальний варіант як для комфортного життя, так і для вигідної інвестиції.
Квартира без ремонту, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проєкт та створити інтер’єр саме під свій стиль і потреби. Завдяки вільному плануванню легко організувати простору кухню-вітальню, 2 окремі кімнати, гардеробну та функціональні зони для життя.
🏡Переваги квартири:
✔ Раціональне планування та великі площі
✔ Панорамні вікна та багато природного світла
✔ Високі стелі 3 м — більше простору та комфорту
✔ Монолітно-кар...
Шукайте нерухомість з вільним плануванням в Києві за фільтрами

54 000 $
2 455 $/м²
Соборності просп. (Возз'єднання), 17 к2
Вільне планування
22 / 12 / 5 м²
поверх 5 з 13
2018 рік побудови
сьогодні
Продається смарт-квартира в ЖК Комфорт Таун, просп. Соборності, 17:
* Не кутова, середній 5-й поверх.
* Зона відпочинку з великим двоспальним ортопедичним диваном 2х2,2 м та телевізором зі смарт ТВ.
* Робоча зона з письмовим столом та затишним кріслом.
* Кухонна зона з варильною поверхнею, витяжкою та барною стійкою.
* В коридорі глибока шафа-купе для зберігання речей.
* Встановлена спліт-система та клімат-контроль, по всій квартирі тепла підлога з терморегуляторами.
* Виконана додаткова шумоізоляція квартири та гідроізоляція санвузла.
* В квартирі 2 розподільних щитка, які максимально захищають від перенапруження.
* Лічильники на всі комунікації: електроенергія, тепло та вода.
ЖК Комфорт...

2 072 000 $
6 918 $/м²
Іоанна Павла II вул. (Патріса Лумумби), (Будинок 2)
Вільне планування
300 / 110 / 60 м²
поверх 30 з 31
2023 рік побудови
сьогодні
ЖК Taryan Towers
Вул. Іоанна Павла ІІ, 12
Загальна площа - 299.51 м2
Висота стелі - 4м
Поверх 30-31
2 Вежа
Пентхаус в Taryan Towers це унікальна пропозиція з архітектурою світового рівня є цінним активом, вартість якого тільки зростає. Це не просто житло, це статусна інвестиція в об'єкт, визнаний найкращим висотним комплексом світу. Якщо Ви цінуєте час, безпеку та рівень сервісу з концепцією "вертикального міста" - ця пропозиція саме для Вас! Розташування в центрі Печерська, інноваційна система безпеки, консьєрж-сервіс рівня 5-зіркового готелю і статус сусідів. Можливість відвідувати фітнес-клуб Tsarsky, басейн, ресторан і парк на даху, не виходячи з будівлі.
•Дворівневий пентхаус під р...

2 080 000 $
6 001 $/м²
Мечникова вул. (Кловський), 11-А
Вільне планування
347 / 100 / 30 м²
поверх 11 з 12
1 міс. тому
Signature - сучасний житловий комплекс преміум класу з власною інфраструктурою розташований в центрі ділової активності столиці. Ексклюзивний пентхаус у два рівні загальною площею 346.6 кв.
— неймовірні панорамні види на три сторони, панорамне скління фасаду;
- Необмежені можливості планування (open-space);
- Високі стелі додають додаткове відчуття простору;
- 2 зручні паркомісця в підземному паркінгу (за додаткову вартість);
- Центральна система клімат-контролю.
- Закрита територія.

39 000 $
780 $/м²
Лесі Українки бульв., (Будинок 7)
Вільне планування
50 / 28 / 10 м²
поверх 2 з 5
2020 рік побудови
4 дні тому
52723
ЖК Smart Residence (Петровский Резиденс)
Святопетрівське вул. Дружня 6
Пропонується до продажу квартира у сучасному житловому комплексі Smart Residence. Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції.
Площа квартири — 50,03 кв.м, розташована на 2 поверсі. У квартирі 3 вікна, які виходять на дві сторони будинку, що забезпечує гарне природне освітлення та комфортне планування.
Стан — після забудовника, вільне планування, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт. Ідеально підходить для створення затишної 2-3 кімнатної квартири з окремими кімнатами.
Будинок поступово заселяється, територія комплексу розвивається. Поруч необхідна інфраструктура, магазини, транспорт та зру...
37 500 $
1 103 $/м²
Академіка Шалімова вул., 70/2
Вільне планування
34 / 16 / 9 м²
поверх 11 з 11
2020 рік побудови
1 міс. тому
✅ Без комісії! Продається видова 1-кімнатна квартира в Софіївській Борщагівці (3 км від Києва), ЖК Софіївський квартал, по вул. Академіка Шалімова, 70/2. Від будівельників. Будинок 2020 року, повністю заселений та обжитий.
Квартира знаходиться на 11/11 поверсі, 34 м2, простір openspace. За бажанням можна відокремити кімнату від кухні. Санвузол суміщений. Індивідуальне газове опалення. Двоконтурний газовий котел. 2 ліфти: вантажний та пасажирський. Закрита територія.
🌇Чудова інфраструктура: Новус, АТБ, ФОРА, ПриватБанк, ТЦ, безліч кафе та магазинів, медичні центри, Розетка, Нова пошта.
🌲Поруч ліс 36 га для прогулянок.
🚍До метро Академмістечко та ВДНГ – 25 хвилин громадським тран...
- Нерухомість (Київ)
- Київська область
- Продаж квартир Київ
- Вільне планування