Фільтри
Продаж квартир в Києві
503 оголошення
- найбільша площа
503 оголошення
- найбільша площа

875 000 $
5 303 $/м²
Мечникова вул. (Кловський), 11-А
4 кімнати
165 / 100 / 30 м²
поверх 5 з 11
2022 рік побудови
сьогодні
Комплекс Signature є неповторним за всіма критеріями.
Технології будівництва, архітектурні рішення, зовнішній та внутрішній дизайн відповідають останньому слову найкращих світових традицій.
Дизайн фасаду житлового комплексу Signature виділяється м'якими, плавними лініями, що перетікають з одного рівня на інший. Ці природні та пластичні контури - найважливіша частина архітектурного ансамблю, виконана в параметричному стилі.Апартаменти Signature відрізняються ідеальним місцем розташування, а транспортна доступність дозволяє швидко дістатися ділового центру столиці, урядового кварталу, кращих брендових магазинів, парків, ресторанів, театрів та галерей в історичній частині міста.
На відстані не...

3 299 000 $
9 164 $/м²
Івана Мазепи вул. (Січневого Повстання), 11-Б
4 кімнати
360 / 200 / 20 м²
поверх 8 з 21
сьогодні
Квартира на 8 поверху в одному з найкращих компексів Київа, з діючим басейном та спа та приголомшливим видом на Дніпро. У квартирі 4 окремі спальні та кабінет. Простора вітальня їдальня та кухня. Багато місць зберігання і є пральна. Ремонт високого класу з використанням кращих матеріалів, техніка та сантехніка провідних виробників. Також є розумний будинок, для зручності проживання. Квартира повністю готова для комфортного проживання великої родини, а вид з вікон та безпека проживання не залишать вас байдужими.
Придбати квартиру в Києві

2 199 000 $
7 094 $/м²
Івана Мазепи вул. (Січневого Повстання), 11-Б
4 кімнати
310 / 180 / 19 м²
поверх 7 з 20
сьогодні
Мазепи Івана (Січневого Повстання), 11б, Diamond Hill; , 7-й поверх, площа: 310/180,7/19,9; Універсальне планування. Найкраще в будинку. Кожна зі своєю ванною кімнатою. Новий сучасний дорогоцінний ремонт VIP-рівня. Укомплектована меблями і побутовою технікою. Будинок преміум-класу, розташований в історичній частині Києва, презентабельний вестибюль. Сучасна система централізованої вентиляції та кондиціонування. Мальовнича панорама схилів Дніпра. Підземний паркінг. Власна інфраструктура, фітнес-центр, басейн, СПА-салон.

610 000 $
3 861 $/м²
Джона Маккейна вул. (Івана Кудрі), 3-А
4 кімнати
158 / 100 / 40 м²
поверх 24 з 24
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж унікальної квартири 158м2 з терасою 75м2 в ЖК Французький квартал 2, вул. Джона Маккейна, 3А, Печерський район.
Особливості квартири: стан від будівельників, панорамне скління, найкраща тераса у комплексі, останній поверх. Подібних квартир, з унікальним плануванням та терасою і без сусідів, у житловому комплексі Французький квартал 2 немає.
Функціональне планування: простора кухня-вітальня з виходом на терасу та панорамним видом на місто, 3 окремі кімнати, 2 санвузли, вбиральні, лоджія.
Однією з основних переваг "Французького кварталу 2" є його розташування в престижному Печерському районі, всього за 5 хвилин їзди від центру міста. В пішій доступності знаходяться станції метро "Либ...
213 000 $
2 029 $/м²
Набережно-Рибальська дорога вул., 5
4 кімнати
105 / 80 / 25 м²
поверх 8 з 9
2021 рік побудови
сьогодні
Ексклюзив у ЖК " Rybalsky"
Подільський район, Київ
Дворівнева квартира 105 м² — простір для реалізації твоєї мрії
Це не просто квартира.
Це платформа для життя, бізнесу і свободи самовираження.
Про об’єкт:
Два рівні — ідеально для зонування простору
105 м² — відчуття справжнього масштабу
Великі тераси — місце, де можна:
— влаштовувати вечірки та дискотеки
— створити приватну лаунж-зону
— відкрити власну кав’ярню або ресторанчик
— або просто насолоджуватись видом і повітрям
Без ремонту — чисте полотно для дизайну саме під тебе
Зроби ремонт своєї мрії, у своєму стилі й у зручному темпі.
Будинок заселений
майже без активних ремонтів
тиша та комфорт для життя
Локація:
Поді...

300 825 $
1 750 $/м²
Оболонський просп., 6-А
4 кімнати
172 / 60 / 31 м²
поверх 16 з 16
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж дворівневого пентхауса з терасою в ЖК Obolon Plaza | Оболонь
Пропонується у продаж стильний дворівневий пентхаус у сучасному комплексі Obolon Plaza. Ідеальне поєднання простору, світла та функціонального планування для комфортного життя.
Загальна площа: 171,9 м²
Тераса: 94 м² — велика приватна зона для відпочинку, барбекю або лаунж-простору
Планування:
1 рівень:
* простора кухня-вітальня — 31 м²
* спальня — 25,5 м²
* кімната — 12,5 м²
* два санвузли
2 рівень:
* спальня — 13,2 м²
* гардеробна — 10 м²
* вихід на велику терасу — 94 м²
Пентхаус світлий, з панорамними вікнами та гарною інсоляцією. Раціональне планування дозволяє комфортно зонувати простір для сім’ї.
Ціна: $1750/м²...

270 000 $
2 035 $/м²
Мала Житомирська вул., 18
4 кімнати
133 / 59 / 4 м²
поверх 4 з 4
1879 рік побудови
сьогодні
Продаж дворівневої квартири в центрі Києва — вул. Мала Житомирська, 18
Продається простора дворівнева квартира в самому серці Києва, на вул. Мала Житомирська, 18.
Ідеальний варіант для великої родини або для тих, хто цінує комфорт, простір та престижну локацію.
Основні переваги:
- Дворівневе планування
- 4 окремі спальні
- Простора вітальня для відпочинку та прийому гостей
- Великий коридор
- На першому поверсі — санвузол та душова кабіна
- На другому поверсі — санвузол та ванна
- Другий поверх — мансардний
- Функціональне планування для комфортного життя
Квартира світла та затишна, з великою кількістю простору для реалізації будь-яких дизайнерських рішень.
Локація:
Будинок розташова...

599 000 $
3 220 $/м²
Інститутська вул., 18-А
4 кімнати
186 / 108 / 20 м²
поверх 2 з 22
2010 рік побудови
4 дні тому
📍 Київ, вул. Інститутська, 18А
🔥⚡Повністю автономний будинок в самому серці Києва! 2010 рік
🏢 Переваги будинку
• власна котельня (❗автономне опалення ❗)
• завжди є світло ⚡️та вода
• генератор ⚡️
• басейн та спортзал (тимчасово не працюють)
✨ Характеристики квартири
• 2 поверх із 22
•вид у двір
• Ліфт спускається у дворівневий підземний паркінг (укриття)
• Висота стель — 3 м
• Площа — 186 / 108 / 20 м²
🛋 Повністю мебльована
🏡 Ідеальний стан — заїхати і жити
Планування:
• кухня-віта...
Шукайте нерухомість в Києві за фільтрами

120 000 $
1 487 $/м²
Героїв полку "Азов" вул. (Маршала Малиновського), 11
4 кімнати
81 / 51 / 8 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продаж 4-кімнатної квартири | Оболонь | 3 хв до метро | 80,7 м²
Пропонується до продажу 4-кімнатна квартира за адресою: вул. Героїв полку «Азов» (Маршала Малиновського), Оболонський район.
Основні характеристики:
• Загальна площа — 80,7 м²
• Житлова — 50,5 м²
• Кухня — 7,5 м²
• 3 окремі спальні + вітальня
• Роздільне планування
• 9 поверх з 9
Переваги:
• 3 хвилини пішки до метро Оболонь
• 5 хвилин до ТРЦ Dream Town
• Розвинена інфраструктура: школи, дитячі садки, супермаркети
• Поруч набережна та озе...

500 000 $
2 632 $/м²
Старонаводницька вул., 13
4 кімнати
190 / 113 / 22 м²
поверх 5 з 22
2001 рік побудови
1 міс. тому
Продаж квартири з авторським ремонтом 2020 року! м. Київ, вул. Старонаводницька 13.
Загальна площа 190 кв.м.,4 кім., 3 окремі спальні та велика гостинна.
5/22 поверхового будинку. Н=3,05 м.
Стан нової квартири. Меблі та техніка від відомих брендів.
В квартирі встановили автономне живлення.
Є 2 парко місця у підземному паркінгу.
Поруч фітнес клуб Царський.
м. Печерська.

149 990 $
858 $/м²
Святоюріївська вул., 11-А
ПРЕМІУМ
Вокзал
4 кімнати
175 / 71 / 46 м²
поверх 5 з 10
сьогодні
До Вашої уваги пропонується простора, затишна 5к квартира в м. Вишневе, вул. Святоюріївська,11А, що розташована на середньому 5 поверсі 10 поверхового цегляного будинку 2006 року побудови. Загальна площа квартири 174.9 кв.м. і складається з просторої кухні-вітальні 46.3 кв.м. з виходом на велику лоджію, 3х спален: 19.9 кв.м. з балконом, 17.7 кв.м. з великою лоджією, 18.2 кв.м., а також кабінета чи гостьової кімнати 15 кв.м. з великою гардеробною. Є також додатково кімната для відпочинку 15.6 кв.м. та технічна кімната. Крім того квартира має велику ванну кімнату 11.8 кв.м. з ванною та гостьовий санвузол 4.5. кв.м. з душовою кабіною. Якісний ремонт, вбудовані шафи, меблі та технікою. Чудове м...

200 000 $
1 600 $/м²
Яслинська вул., 3
4 кімнати
125 / 58 / 28 м²
поверх 1 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
Яслинська, 3.
Продається об'єднана квартира 125 м2 у новому клубному будинку на правому березі Кеєва, наближений до центру район.
Високий 1 поверх, 2 можливі входи, тераса, потенціал невеликого приватного дворика. Основний вхід - з під'їзду, де є ліфт з підземного паркінгу. Другий можна зробити через терасу. У квартирі легко організувати простору кухню-вітальню, 3-4 окремі кімнати, кабінет, гардеробну і 2 санвузли.
У будинку - індивідуальне газове опалення та стеля 3 м.
Ідеально для людини, яка хоже жити та працювати в одному місці, мати окрему приймальню для відвідувачів. Можливе приєднання ще однієї квартири - це 55 м2.
Стан - після будівельників.
Поруч - вул. Амосова, Клінічна, Прота...

135 000 $
1 406 $/м²
Академіка Палладіна просп., 13
4 кімнати
96 / 57 / 9 м²
поверх 7 з 13
1990 рік побудови
сьогодні
Продаж просторової квартири з продуманим ремонтом і якісним оздобленням. Усі чотири житлові кімнати та кухня обладнані теплими підлогами Nexans, інверторними кондиціонерами Toshiba та біметалевими батареями водяного опалення. Як резервне опалення — електричні батареї Atlantic.
У квартирі встановлені вікна Rehau з системою мікропровітрювання: двокамерні у житлових кімнатах та на кухні. Квартира додатково утеплена зовні пінопластом.
Уся меблі авторські та продумани для життя з дітьми , виготовлені на замовлення. На кухні вбудована техніка Bosch, Kaiser, Gorenje, витяжка Perfelli, подвійна мийка Blanco та фільтр зворотного осмосу Leader з універсальним змішувачем.
Туалет зі лічильниками води...

148 000 $
1 550 $/м²
Київ, Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 45/17
4 кімнати
96 / 68 / 7 м²
поверх 5 з 8
1978 рік побудови
сьогодні
Продається 4х кімнатна квартира в Центрі міста по вул.Велика Васильківська 45/17. Квартира знаходиться на 5му поверсі, має чотири окремі кімнати, просторий хол. В житловому стані. Укомплектована : меблями (ліжко, шафа, диван, крісла, стіл, стільці). Із техніки : кондиціонери 3шт, холодильник, газова плита, пральна машина автомат. Кухня вбудована в чудовому стані. Сан вузол окремий з кахлем. Чудово розвинена інфраструктура і транспортне сполучення, закрита територія ( двір з паркуванням). До метро Олімпійська, Площа Українських Героїв або Палац Спорту 5хв. ходьби. Готові до продажу!

165 000 $
1 500 $/м²
Олександра Мишуги вул., 12
4 кімнати
110 / 58 / 15 м²
поверх 5 з 30
2010 рік побудови
сьогодні
Будинок розташований безпосередньо біля метро Позняки, поряд парк, озеро, дитячі майданчики, школи, садочки, супермаркети, кафе, ТРЦ «Піраміда», «Паралель», «Аладін», МакДональнс, Нова Пошта, ТЦ «Метро», «Епіцентр».
Квартира повністю обладнана меблями та технікою, готова до проживання.
Сантехніка іспанських, німецьких та швейцарських виробників.
Міжкімнатні двері з масиву дерева.
Кондиціонери інверторні «Daikin».
Кухня з виходом на засклену лоджію з масиву дерева, техніка Bosch.
Є Лічильники на воду, світло та тепло.
Будинок обслуговує ОСББ, чисте та охайне парадне, консьєрж, дитячий майданчик у дворі.
Характеристики квартири:
- 5 поверх з 26
- Загальна площа: 110,2 м2
- Житлова площ...

949 999 $
4 822 $/м²
Саперне Поле вул., 5
4 кімнати
197 / 147 / 25 м²
поверх 10 з 11
сьогодні
Продаж шикарного видового чотирикімнатного пентхаусу із терасою.
Висота стелі на 1-ому поверсі - 3м, на 2-ому - 3.30 м. У квартирі панорамні великі вікна, з яких відкривається чудовий краєвид на фонтани житлового комплексу.
У пентхаусі грамотне й функціональне перепланування: на 1 поверсі - передпокій, кухня-вітальня, гостьовий сан-вузол з душовою кабіною, пральна, кабінет (гостєва кімната); на 2 поверсі - господарська спальня зі своїм сан-вузлом та гардеробною, досить велика тераса площею 39 м2.
ЖК "Бульвар фонтанів" маєвідмінну транспортну розв'язку. Поблизу ЖК: вул. В.Васильківська, бульвари Лесі Українки та Дружби народів, що неодмінно сподобається власникам особистих авто. У той же час,...

520 000 $
2 766 $/м²
Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 71-Г
4 кімнати
188 / 107 / 32 м²
поверх 15 з 19
2013 рік побудови
сьогодні
Продаж 4к унікальної квартири в ЖК Сонячна Брама
Квартира зроблена для себе з використанням якісних матеріалів, техніки, меблів та сантехніки. Встановлена преміальна техніка Smeg та Samsung.
Планування:
-кухня-вітальня
-спальня з санвузлом
-дитяча спальня
-кабінет
-гостьовий санвузол
-2 балкона
Унікальність цього житла не тільки в якісному ремонті, але й у найкращих видових характеристиках в цьому комплексі на Голосіївський ліс.
Квартира виконана в стилі сучасної класики: багато простору, на підлозі паркет, завжди тепло та сонячно. Меблі зроблені під замовлення з дерева.
Знаходиться на 15 поверсі, з видом на ВДНГ та сонячний годинник. В комплексі є підземний паркінг, який служить укриттям...

950 000 $
5 220 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 15-А
4 кімнати
182 / 120 / 32 м²
поверх 10 з 18
2020 рік побудови
сьогодні
#29051 Ексклюзивна пропозиція у ЖК «Новопечерські Липки»
Пропонується на продаж сучасна, нова квартира площею 182 м² у престижному житловому комплексі «Новопечерські Липки».
Вишуканий дизайнерський ремонт у світлих тонах створює відчуття простору та гармонії, а панорамні вікна відкривають вид на басейн та внутрішній двор комплексу.
Планування:
• Простора кухня-вітальня
• Майстер-спальня площею 25 м² із двома санвузлами та гардеробною
• Дитяча спальня з гардеробною та санвузлом
• Третя спальня чи кабінет
• Гостьовий санвузол
Про комплекс:
«Новопечерські Липки» - один із найпрестижніших та найкомфортніших ЖК Києва. Комплекс відомий своєю безпекою, закритою територією, доглянутими парками та...

800 000 $
3 756 $/м²
Київ, Євгена Коновальця вул. (Щорса), 26-А
4 кімнати
213 / 120 / 30 м²
поверх 16 з 25
сьогодні
💬 Зв’язок можливий через WhatsApp, Telegram та Viber. Ця пропозиція без комісії, виключно для колег та агентств.
Це не просто квартира — це простір, де кожна деталь надихає на нові історії, а кожен ранок починається з відчуття затишку й гармонії. ✨
Без. коміссіі ТІЛЬКИ для АГЕНСТВ НЕРУХОМОСТІ
Квартира мрії в ЖК Skyline | Київ | 213 м² | 16 поверх
Панорамний вид, тиша Печерська і приватність рівня п’ятизіркового готелю.
⸻
Тут простір — це розкіш. А кожне вікно — як картина.
Ця квартира — для тих, хто вміє бачити головне: світло, масштаб, гармонію.
213 м² без компромісів: сучасна естетика, преміальні матеріали, баланс функціональності та натхнення.
⸻
Планування, що дихає комфортом:
•Простора...

107 500 $
1 194 $/м²
Олександри Екстер вул. (Марини Цвєтаєвої), 8-Б
4 кімнати
90 / 66 / 14 м²
поверх 7 з 10
1990 рік побудови
сьогодні
Пропонується для продажу чудова 4-кімнатна квартира за адресою вул. О.
Екстер, 8Б (М. Цвєтаєвої), Деснянський р-н, Троєщина
Загальна площа 90/66/14 кв.м.
Поверх 7/10.
Гарне раціональне планування три окремі кімнати (спальні), велика вітальня, кухня з лоджією, роздільний санвузол, коридор.
У квартирі є вся необхідна техніка та меблі.
Окремий тамбур на дві квартири, лічильники, домофон.
Державні програми розглядаємо!
Вартість 110000у.о. без % для покупця.
На будь-які запитання або запису на перегляд відповім за номером телефону, вказаним в профілі