Фільтри
Продаж квартир за 35000 доларів в Фонтанці
17 оголошень
- найбільша площа
17 оголошень
- найбільша площа

34 500 $
775 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
45 / 14 / 18 м²
поверх 6 з 10
2026 рік побудови
2 тиж. тому
Квартира в цегляному будинку на селищі Котовського у ЖК «Сади Рів'єри»
Загальна площа — 44,52 метра. Простора кухня, спальня, санвузол, гардеробна. Знаходиться у 13-й секції, ключі на руках — можна розпочинати ремонт. У будинку два ліфти, дитячий майданчик. Закрита територія, велике паркування. Розвинена інфраструктура поруч із житловим комплексом.
*Продаж без додаткових витрат для покупця
Ціна — 34 500 $

27 000 $
730 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 2)
єВідновлення
ЖК BRUSSELS
1 кімната
37 / 17 / 9 м²
поверх 2 з 6
2020 рік побудови
2 дні тому
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Брюсселс
Загальна площа 37,1 м²
2 поверх із 6
БУДИНОК ЗДАНИЙ
Готові під програми!
Опалення: електрокотел
У квартирі розведена електрика, вода та каналізація
Є вивід для кондиціонера, встановлено унітаз, душ.
30 000 $
536 $/м²
Центральна вул., 28
2 кімнати
56 / 30 / 12 м²
поверх 1 з 2
2 тиж. тому
Двокімнатна квартира, вул. Центральна, Фонтанка-3. Чистий житловий стан. Теплі підлоги на балконах, індивідуальне опалення — двоконтурний котел, електрика нова. Гарне місцерозташування — поруч школа, дитячий садок, магазини, дитячий майданчик, аптека, поліклініка, супермаркет, ринок, кафе, пошта. Через дорогу море. Зручна транспортна розв'язка.

29 000 $
731 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 1)
1 кімната
40 / 15 / 20 м²
поверх 4 з 6
2 міс. тому
Продам однокомнатную квартиру в ЖК Акварель - 10
ул. Сахарова
Новый комплекс с концепцией город в городе, где есть все необходимое на территории
Малоэтажные дома, расположены в дали от основной дороги
Комплекс идеально расположен, рядом рынок Початок, развитая инфраструктура, супермаркеты, школы, садики, остановка транспорта
До моря 15 минут езды
Квартира 39,68 м2
расположена на 4 этаже
вид во двор, восточная сторона
Закрытая охраняемая территория, двор без машин, прогулочные аллеи, спортивные и детские площадки

33 000 $
750 $/м²
Дружби Народів вул., 14а
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Авторський район
1 кімната
44 / 16 / 28 м²
поверх 11 з 20
сьогодні
Чорноморська Рів'єра — місто біля моря!
Продається однокімнатна квартира в Чорноморській Рів'єрі ЖК Авторський район",
в пішій доступності до моря!
Авторський район біля моря - масштабний житловий проєкт з унікальною власною інфраструктурою.
Стан від будівельників дозволить зробити ремонт за вашим проектом.
Уявіть життя в місці, де є все для вашого комфорту!
Житловий комплекс Чорноморська Рів'єра — це не просто житло, це справжнє місто на узбережжі.
Через дорогу знаходиться найбільший ТРЦ в Одеському регіоні "Рів'єра", поруч Таврія-В, Смартлаб, аптеки, салон краси та спортзал, вже відкрито сучасний дитячий садок, проєктується школа.
Вам більше не доведеться їздити далеко — все необхідне...

31 500 $
606 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 70
єОселя
ЖК BRUSSELS
2 кімнати
52 / 24 / 19 м²
поверх 5 з 6
сьогодні
У продажу "євродвушка " в новому будинку на Бочарова, загальна площа 52 кв.м, в квартирі 3-ри вікна, є можливість перепланування в повноцінну 2-во кімнатну квартиру, стан квартири від забудовника. Електро опалення .Закрита прибудинкова территорія.

23 000 $
913 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
25 / 18 / 4 м²
поверх 3 з 10
2 дні тому
Пропонується до продажу смарт-квартира в зданій секції у «Садах Рів'єри». У секцію підведено воду, електрику, працюють ліфти. Можна розпочинати ремонт.
Чудове придбання для бізнесу. Море поруч! Уся необхідна інфраструктура поруч!

35 000 $
778 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
45 / 14 / 18 м²
поверх 6 з 10
2022 рік побудови
вчора
Пропонується до продажу квартира в новому зданому цегляному будинку. Чудове планування, простора гардеробна 4,5 кв. м. Підключено всі комунікації.
Можна одразу робити ремонт у квартирі. Вид у двір.
Поруч торговий центр, маршрутне сполучення. Близькість до моря.
Купити житло в Фонтанці за 35000 доларів ($) - Продаж нерухомості до 35000 у.о.
30 000 $
667 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
45 / 25 / 14 м²
поверх 4 з 10
2026 рік побудови
2 дні тому
У продажу простора однокімнатна квартира в ЖК Сади Рів'єри. Квартира з видом на приватний сектор і частково на море.
Дуже зручне планування з застікленою лоджією, за рахунок якої можна розширити кухню. Є окрема гардеробна 3 м2 і просторий санвузол 6м2.
Житловий комплекс з червоної цегли. Має підземний паркінг та наземні місця для парковки. На перших поверхах комерція: магазини, аптека, салони і т.д. Поряд знаходиться ТРЦ Рів'єра.
ЖК знаходиться в 30 хвилинах ходьби від моря. Має закриту территорію з відеоспостереженням.
Гарний варіант як під оренду так і для життя.

19 000 $
322 $/м²
Центральна вул., 12
2 кімнати
59 / 30 / 9 м²
поверх 2 з 2
4 дні тому
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в селі Фонтанка.
Квартира 59 м², дві роздільні кімнати, велика кухня.
Квартира розташована поблизу школи, дитячого садка, поліклініки.
За п'ять хвилин ходьби розташована Одеська затока.
Телефонуйте, організуємо показ у зручний для Вас час.

34 700 $
820 $/м²
Чехова вул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парк Фонтанів
1 кімната
42 / 30 / 11 м²
поверх 7 з 10
1 тиж. тому
🏙️ ЖК «Парк Фонтанів»
📍7 поверх із 10
📐42,3 м²
💰 Ціна — 34 700$ 🔥
Чиста квартира без ремонту — ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити все під себе, а не переплачувати за чужі рішення ✨
Що вже є:
— Вид на море 🌊
— Вікна замінені на якісні
— Товсті перестінки, як зовнішні стіни — чудова шумоізоляція
— Готовий дизайн-проєкт
За фактом: ціна як у «порожньої» квартири, але вже з хорошою базою для швидкого старту ремонту 🔑
📞 0933014705

30 000 $
560 $/м²
Дружби Народів вул., (Будинок 3)
1 кімната
54 / 20 / 16 м²
поверх 4 з 19
2 тиж. тому
Продається однокімнатна квартира в ЖК "Авторський район"
Стан від будівельників, що дозволить зробити ремонт за Вашим проектом з видом на море. Квартира внутрішня не кутова. Дуже красивий сучасний новобуд в пішій доступності до моря і одному з найкращих пляжів міста! Будинок на етапі будівництва 2 секція трисекційного будинку (1 секція вже засклена).
Розвинена інфраструктура, поруч один із найбільших ТЦ Одеси – Рів'єра, зручна транспортна розв'язка, включаючи безкоштовні маршрути, відсутність пробок.
Купуючи квартиру в ЖК "Авторський район", ви почнете нове життя, насичене яскравими враженнями.
Квартира повністю виплачена, жодних доплат після здачі. Переуступка. Терміново!

26 224 $
749 $/м²
Чехова вул., (Будинок 12)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
35 / 15 / 5 м²
поверх 6 з 11
1 міс. тому
Квартира в цегляному будинку біля моря.
Продумане планування: зонована кухня, зона відпочинку, є лоджия.
Стіни з цегли, броньовані двері, введення всіх комунікацій.
Комплекс з кришною котельнею та підземним паркінгом. Генератор на зони загального відпочинку і подачу води і тепла.
Тільки в квітні ціна 26224 у.е.
Також можлива розтрочка до 5 років з першим внеском від 6000 у.е.

33 000 $
813 $/м²
Чехова вул., (Будинок 12)
1 кімната
41 / 14 / 16 м²
поверх 9 з 11
2026 рік побудови
1 міс. тому
У продажу 1-кімнатна квартира в ЖК «Сади Рів'єри»
12 будинок (секція), здається в червні-липні 2026 року, вже повністю збудований
Загальна площа 40 кв. м
Вікна виходять у внутрішній двір
Чудове планування, є гардеробна
Будинок із червоної цегли, у квартирі індивідуальне газове опалення
У пішій доступності ТРЦ «Рів'єра», пляжі, кафе та ресторани
Продаж за переуступкою
Реальному покупцеві можливий торг
31 000 $
692 $/м²
Дружби Народів вул., 14
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Авторський район
1 кімната
45 / 20 / 14 м²
поверх 9 з 21
1 міс. тому
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира біля моря у ЖК Авторському кварталі на 9 поверсі. Вже відкрито сучасний дитячий садок,проєктується школа,охорона території з відеоспостереженням. На територіі вже працюють супермаркети

35 000 $
783 $/м²
Дружби Народів вул., 14
1 кімната
45 / 30 / 9 м²
поверх 3 з 10
2021 рік побудови
2 міс. тому
Продається 1-кімнатна квартира площею 44.7 м² у ЖК "Авторський район" без ремонту. Будинок знаходиться на вулиці Дружби Народів біля узбережжя Фонтанки.
Квартира на 3-му поверсі 10-поверхового будинку, житлова площа 30.0 м², кухня 9.3 м².
Квартира комфорт-класу, вид з вікон – у двір.
У кроковій доступності море, ресторани, ТРЦ Рів'єра.

35 000 $
783 $/м²
Дружби Народів вул., 14
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Авторський район
1 кімната
45 / 30 / 9 м²
поверх 3 з 10
2 міс. тому
В продажу 1 кімнатна квартира в стані від забудовників, що дозволяє втілити Вашу фантазію. Перестінки вже встановлені. Розташування біля одного з найкращих пляжів Одеси -«Яхта» є суттєвим фактором для інвестування саме в цій обʼєкт. Квартира розташована в 1й зданій секції ЖК «Авторський район».