Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Гори
Топ оголошень Гори
445 000 $
2 225 $/м²
вишнева, 44
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
200 / 165 / 17 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж будинку в селі Гора, Бориспільський район
Основні характеристики
• Площа будинку: 200 м²
• Площа ділянки: 10 соток
• Паркування: парковка на 2 авто + велика відкрита стоянка біля будинку
• Статус: будинок введений в експлуатацію
⸻
Комунікації та інженерія
• Електрика 25 кВт від DTEK
• Газ підведений до будинку
• Скважина
• Каналізація з дренажними септиками
• Вентиляція по всьому будинку
• Тепла підлога + конвектори
• Система Smart Home — керування зі смартфона
• Відеонагляд по периметру
⸻
Будівництво та утеплення
• Технологія будівництва: Термодім
• Утеплення фасаду: 150 мм пінополістирол
• Енергоощадні вікна
• Декоративна підсвітка території та будинку
⸻
Плану...

1 400 $/міс
Центральна вул.
177 / 90 / 38 м²
3 поверхи
1 сот
5 кімнат
2 дні тому
Перша здача! Довгострокова оренда таунхаусу в котеджному містечку "COUNTRY TOWNHOUSE", с.Гора, Бориспільський напрямок. Затишний, теплий 3-поверховий будинок з ділянкою.
Планування:
1-поверх: - Вхідна група, хол. - Простора кухня-вітальня в виходом на ділянку. - Гостьова кімната/Кабінет. - Санвузол з душевою кабіною.
2-поверх: майстер- спальня, 2 дитячі спальні, санвузол;
3-поверх: відкрита зона вільного планування - можна зробити зону відпочинку , облаштувати власний затишний садок і надихатися чудовим краєвидом та свіжим повітрям.
Будинок має все необхідне для комфортного проживання.
Дорогі матеріали, сучасний дизайн. Автономне ополення. Економні комунальні витрати.
Котеджне містечко має...

1 400 $/міс
Центральна вул.
177 / 90 / 38 м²
3 поверхи
1 сот
5 кімнат
2 дні тому
Довгострокова оренда таунхаусу в котеджному містечку "COUNTRY TOWNHOUSE", с.Гора, Бориспільський напрямок. Затишний, теплий 3-поверховий будинок з ділянкою.
Планування:
2-поверх: майстер- спальня, 2 дитячі спальні, санвузол;
Будинок має все необхідне для комфортного проживання.
Дорогі матеріали, сучасний дизайн. Автономне опалення. Економні комунальні витрати.
Котеджне містечко має зачинену теріт...

69 000 $
601 $/м²
Центральна вул., 51-В
114.8 / 34.7 / 32.4 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
сьогодні
Таунхаус з терасою | с. Гора | 15 хв до Києва
Це про тишу після міста, про свій простір і ранки з кавою на терасі.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче більше, ніж квартира.
Площа: 111,7 м² + тераса 13,4 м²
Планування:
— простора кухня-вітальня 32 м² — серце дому
— санвузол на 1 поверсі
— вихід на власну терасу
— 2 поверх: велика кімната 34,6 м² (можна зробити 2 окремі спальні)
по факту: 3 кімнати + кухня-вітальня
с. Гора, Бориспільський район
— до Києва всього 15–20 хвилин
Закритий комплекс:
— охорона
— доглянута територія
— приємне сусідство
Поруч усе необхідне для життя.
Тут легко уявити себе вдома. І ще легше — залишитись.
Напишіть або зателефонуйте — покажу в зручний для вас час
Вл...

270 000 $
1 038 $/м²
Степова
БЕЗ КОМІСІЇ
260 / 129.6 / 10.8 м²
3 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
2018 рік побудови
сьогодні
🤝 Без комісії для покупця
📩 За запитом — надішлю відеоогляд
📍 Локація: Бориспільський район, с. Гора, вул. Степова, 61
Тиха вулиця приватної забудови, швидкий виїзд до Києва, розвинена інфраструктура та комфорт для життя за містом.
🏠 Характеристики:
• Загальна площа будинку: 260 м², житлова 129.6 м²
• Поверховість: 3 + мансарда та госпприміщення
• Площа ділянки: 8,34 сотки
• Матеріал стін: газобетон + утеплення 100 мм
• Опалення: газовий конденсаційний котел + резервний електрокотел
• Електрика: 10 кВт (3 фази) + генератор + інвертор та акумулятори
• Вода/каналізація: власна свердловина + септик з дренажем
• Рік введення в експлуатацію: 2018
🛋 Стан та ремонт:
• Будинок доглянутий, у відмі...

32 000 $
727 $/м²
Центральна вул., 1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
44 / 32 / 6 м²
поверх 2 з 2
сьогодні
Продається 2-кімнатна квартира, Бориспільський район, с. Гора, вул. Центральна, 1.
Квартира розташована в цегляному будинку, на 2-му поверсі малоповерхового будинку.
Є газ, також є власна ділянка біля будинку та господарське приміщення.
Поруч із будинком школа, центр села та зупинка громадського транспорту.
До Києва — 15–20 хв на авто.
Зручний виїзд на Бориспільську трасу.

145 000 $
602 $/м²
Квітнева вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
241 / 61 / 16 м²
1 поверх
10 сот
5 кімнат
сьогодні
Продається будинок у селі Гора. Бориспільський район. 240 кв.м. 10 соток землі.
Просторий, дворівневий будинок має велику вітальню з діючим каміном, та виходом на терасу, у внутрішній дворик.
Кухня з меблями та технікою (холодильник, плита, газовий котел).
Роздільний саузол з великою кутовою ванною.
Вихід у гараж (80 кв. М).
На другому рівні 4 окремі кімнати та спільний санвузол з душовою кабінкою.
Двір перед будинком вимощений декоративною плиткою, квітник, плодові дерева, свердловина, септик.
Земля приватизована. Є всі комунікації: електрика, газ.
Асфальтована дорога, добротний бутовий паркан.
Розташований будинок неподалік траси Київ-Бориспіль.
Автобусна зупинка за 5 хвилин ходьби.
Поруч...

397 000 $
517 $/м²
Мисливська, 19
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Парк хаус
768 / 235 / 16 м²
2 поверхи
25 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Будинок, який створювали для себе.
Місце, яке обирали серцем і розумом.
Приватний маєток у с. Гора.
Дім, у який вкладали не для продажу - а для життя.
Нехай він знайде своїх людей - тих, хто зайде і скаже:
«Ось тут ми будемо жити».
Є будинки, які просто зводять.
А є ті, які довго шукають - ділянку, тишу, оточення, відчуття правильного місця.
Саме так з’явився цей дім у с. Гора.
Локацію обирали свідомо — одну з найкращих у передмісті Києва.
Обжитий, престижний район із хорошими сусідами, простором і зручним доїздом.
Тут не випадково. Тут - усвідомлений вибір.
768 кв.м. простору, спроєктованого для себе:
де кожна кімната має логіку і сенс,
де планування не “під ринок”, а під життя,
де стін...

58 000 $
400 $/м²
Центральна вул., 38-Б
5 кімнат
145 / 84 / 12 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Велика сімейна квартира біля лісу — тиша, чисте повітря і лише 15 хвилин до Києва
ЖК Country House, с. Гора
Якщо ви втомились від шуму міста і хочете більше простору, спокою та природи — ця квартира створена саме для вас.
Тут починається інше життя:
ранкова кава на балконі з видом на зелень, прогулянки сосновим лісом поруч із домом, свіже повітря та тиша, в якій по-справжньому відпочиваєш.
Це ідеальне місце для родини, де діти можуть рости серед природи, а дорослі — жити у комфорті без міської метушні.
Про квартиру
Простора двохрівнева квартира для великої родини.
5 окремих кімнат — достатньо простору для кожного
2 санвузли
2 засклені балкони
індивідуальне газове опалення (двоконтурний...

71 000 $
4 277 $/сот
Західна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
17 сот
сьогодні
Життя поруч із лісом: простір для реалізації власних ідей!
Це ідеальне місце для тих, хто цінує тишу, чисте повітря та приватність, не відмовляючись від зручностей сучасного життя!
Пропонуються до продажу дві суміжні земельні ділянки площею по 8 соток кожна, розташовані в селі Гора, на вулиці Західній. Загальна площа становить 16,6 соток, що відкриває широкі можливості для індивідуального будівництва.
Ключовою перевагою локації є безпосереднє сусідство з лісовою зоною, яке забезпечує відчуття простору та природного спокою. Ділянки знаходяться в масиві нової котеджної забудови, де вже активно ведеться будівництво, що формує приємне житлове оточення та перспективу подальшого розвитку терито...

76 000 $
531 $/м²
Центральна вул., 34-Б
5 кімнат
143.1 / 76.4 / 12 м²
поверх 4 з 5
2 тиж. тому
Продається велика 5-ти кімнатна квартира. З. Гора, Київська обл. Бориспільський р-н. ЖК "Кантрі Хаус" вул. Центральна 34Б.
Квартира має 2 яруси, 5 окремих кімнат, 2 санвузли і також 2 засклені балкони.
Має 2-х контурний газовий котел.
На другому поверсі є 2 великі комори, які чудово підійдуть під вбиральню.
Розташована у чудовому місці. Поруч ліс та вся інфраструктура. У Горі є д.садок, школа, супермаркети, салони, вет. клініка, спортзал. Поруч із комплексом чудовий ресторанний комплекс та басейн.
У будинку ОСББ.
Хороше, доглянуте подвір'я зі своїм особистим паркомісцем.
На території дитячі майданчики та обладнані спортивні місця.
Поруч знаходиться зупинка транспорту.
До Києва 15 хв. гарною...

65 000 $
1 048 $/м²
Центральна вул., 38-В
2 кімнати
62 / 40 / 12 м²
поверх 1 з 5
2015 рік побудови
2 тиж. тому
Продається затишна двокімнатна квартира у с. Гора. Київська обл. Бориспільський р-н. Вул. Центральна
38 В ЖК "Кантрі Хаус". Розташована на першому поверсі, з прямим виходом у власний упорядкований дворик.
У квартирі виконаний сучасний, якісний ремонт. продуманий розподіл простору, кімнати правильної форми, багато природного світла.
Індивідуальне газове опалення. (2х контурний котел).
На подвір'ї є своє паркомісце.
ЖК "Кантрі Хаус" _ комплекс комфорт класу у с. Гора (12 км від Києва), що поєднує заміський спокій з близькістю до столиці. Це 5-ти поверхові будинки із закритою територією в оточенні соснового лісу.
Поруч із комплексом є відкритий басейн, школа, д.садок, спортивні майданчики, суп...

71 000 $
520 $/м²
Лісова, 25а
136.6 / 95.7 / 35 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
вчора
Чудовий таунхаус з власною терасою та подвір’ям! 20 км від Києва!
Продається 2-поверховий таунхаус в селі Гора, на вулиці Лісовій, 25а. Для зведення фундаменту використовували сваї та залізобетон, оздоблення — цегла бельгійського виробництва «Vandersanden», стіни — керамічні блоки, фальцева покрівля «Dongbu». Стоять енергозберігаючі склопакети, надійні металічні двері в сучасному дизайні.
Водяне опалення, електрокотел. У будинок підведено електрику та інтернет на щиток. Проведено воду до точок використання. Будинок розділений на 3 рівні. На першому поверсі розташована кухня-студія / вітальня з виходом на власну терасу в сторону змішаного лісу. Тут же знаходиться санвузол, пральня та вхідн...

360 000 $
1 440 $/м²
Польова
250 / 100 / 70 м²
2 поверхи
37 сот
3 кімнати
5 днів тому
с.Гора Бориспільскій р-н Чудовий будинок біля ліса і річки
Ділянка 37 соток доглянутої території.
Площа будинку 250 М2 з діючим каміном , в якому расташовані 3 спальні(мастр кімната та 2 окремі ),простора кухня і вітальня, гараж для авто.
На ділянці також розташован басейн та сауна.
#31.59.17.35.09.20.
47 000 $
1 061 $/м²
Покровська
БЕЗ КОМІСІЇ
44.3 / 16 / 13 м²
1 поверх
14 сот
1 кімната
сьогодні
Продаж земельної ділянки, з будинком. Хутор Гора, вул.Покровська. Призначення 02.01. для будівництва житлового будинку. Сусіди забудовані. Асфальтований підїзд. В'їзд з вул.Центральної. До Бориспільського шосе 5 хвилин. Поруч ліс. Школа, дитячий садок, магазини, пошта. Зручне транспортне сполучення. Зупинки маршрутних таксі до Ст.М.Бориспільська, Харківська, Дарниця. На авто 30 хвилин до Києва.
20 000 грн/міс
Центральна вул., 49-А
62 / 40 / 18 м²
3 поверхи
1 сот
1 кімната
сьогодні
Без комісії для орендаря
С. Гора, таунхаус, закритий ЖК «Country Townhouse», окремий вхід, таунхаус має три поверхи, передпокій, спальня, кухня, власна велика тераса на даху.
Газ, опалення теж газове індивідуальне (регулюєте самі), духова шафа, мікрохвильовка. Вся необхідна побутова техніка.
Двоспальне ліжко. На кухні розкладний двохспальний диван.
Огороджена територія, бдагоустрій, дитячий майданчик, парковка.
Поруч є продуктовий.
Є генератор на воду.
Вид на ліс. До лісу 2 хвилини. Асфальтований зручний підʼїзд.
До Киева 15 хв їзди
Є відеоогляд
Маленькі тваринки розглядаються

190 000 $
1 407 $/м²
сонячна
135 / 90 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Запрошуємо вас відкрити для себе неперевершений затишок і комфорт у будинку 135 м² з ремонтом . Тут вас очікує не лише оселя для вашої родини, але й справжні друзі-сусіди, спільні миті сімейного щастя та відмінне розташування в лісовому раю з чистим повітрям, що насичено ароматом соснових дерев, та неперевершеною атмосферою затишку і комфорту.
Технічні характеристики:
- Площа: 135 м²
- Стіни: Високоякісний газоблок Stone Light з утепленням з 100 мм пінопласту та фасадом з короїду.
- Дах: Німецька металочерепиця, встановлена на дерев'яному каркасі.
- Ділянка: 3.5 сотки.
- Вікна: Від німецького виробника Rehao, що відомі своєю преміум якістю.
- Фундамент: Висотою 1,2 метри виготовлено з бето...

180 000 $
1 286 $/м²
Шкільна
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
140 / 90 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
3 дні тому
Київська область , Бориспільський район , село Гора .
Продається новий сучасний будинок , загальною площею 140 кв. м. З спальних кімнати, 2 санвузли, вітальня з каміном .
Простора зала з каміном та шикарними алюмінієвими розсувними вікнами (від стелі до підлоги) яки виходять на простору терасу яка оздобленна натуральним гранітом і придають будинку бездоганний вигляд. .
Є можливість використовувати дах, як зону відпочинку, висадити газон або облаштвати зону для гучних вечірок). На ділянці висаджені вічнозелені насадження, великий газон, є можливість втілити свої уявлення про гармонійний квітник. На відстані від будинку, облаштована зона барбекю, що декорована натуральною, обробленою по...

250 000 $
1 344 $/м²
Молодіжна, 62
БЕЗ КОМІСІЇ
186 / 98 / 45 м²
2 поверхи
8 сот
3 кімнати
3 дні тому
Продам Дом 186м2, земельный участок 8.3соток,
Село Гора, 10кмКиев
3 спальни , 2 сан.узла, гардеробная , котельня .
В дом заведено электричества 15 кВт .
Скважина , Биосептик
Тёплые полы , выход под камин электрокотел .
В доме кухня новая ждёт свою хозяйку )
На территории автополив , газон и туи .
Автоматические ворота .
Асфальтированный заезд , улица Молодежная, 7минут к магазину в пешей доступности .
Шикарная терраса .
100 метров от дома ХВОЙНЫЙ ЛЕС
что обеспечивает отличное качество воздуха и гарантирует каждое утро великолепное пение птиц.
В населенном пункте отличная инфраструктура:
магазин ФОРА, Амбулатория семейной медицины, строительные магазины, современная ветКлини...

450 000 $
1 098 $/м²
Степова
БЕЗ КОМІСІЇ
410 / 310 / 45 м²
3 поверхи
10 сот
5 кімнат
3 дні тому
Продается Роскошный Светлый и Комфортный Дом 414м2 с большим бассейном шикарным фруктовым садом, гаражом в селе Гора Киевская область Бориспольский район
Асфальтированный заезд с центральной улицы села Гора .
Угловой участок правильной формы
Добротный дом строился для себя использовались самые лучшие материалы .
Стиль классика разработан лучший дизайнером Украины .
Классика это современный интерьер, созданный на основе общепринятых правил и канонов. Такие интерьеры отличаются строгой симметрией, нейтральной цветовой гаммой, максимально простым и логичным разграничением пространства.
Если Вы влюблены в этот стиль , значит этот дом именно для Вас .
Джорджио Армани
Разница между ст...
Всі вулиці