Топ оголошень Хриплина

140 000 $
683 $/м²
межова
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
205 / 126 / 21 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
вчора
Просторий сучасний будинок для великої сімї 203 м на 10 сотках!
Продається двоповерховий будинок у затишній локації поруч з Івано-Франківськом ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, комфорт і якість життя.
Загальна площа 203 м
Ділянка 10 соток
Мансарда 30м2
Функціональне планування:
5 окремих кімнат комфорт для всієї родини
простора кухня велика вітальня (27 м) серце будинку
3 спальні кабінет
гардеробна
2 санвузли
котельня
Власний гараж (21 м) зручність у будь-яку пору року
Великі панорамні вікна забезпечують багато природного світла та створюють відчуття простору
Будинок у стані сирця можливість реалізувати дизайн під себе, без компромісів
Тиха та комфорт...

58 000 $
967 $/м²
тисменецька, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
60 / 40 / 6 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
Продається 3к квартира з ремонтом
2 поверх з 4
Утеплена зовні
індивідуальне опалення та бойлер
Вся сантехніка на проводка поміняні
Загальна площа 60м2
Кухня 6м2
Цегляний будинок
Документи більше 3-х

8 500 $
1 417 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
6 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка у с. Хриплин
- код об’єкта - # 2 3 5 8
6 сот
20 м на 30 м
кадастровий номер - 2610197401:19:003:0382
геолокація - 48.878488, 24.724763
заїзд - основний з асфальтованої дороги Автолимавмашівська
Ділянка знаходиться в гарній локації — біля самого лісу, в 5 хв ходьби знаходиться Бистриця Надвірнянська, біля ділянки є будинок від якого можна підключити світло. До центру Хриплин 1км, до центру ІФ 7км. Навколо побудовані будинки. Можна придбати ще і сусідню ділянку 6 сот
Організовуємо підключення комунікацій під ключ.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас є пропозиції ділянок у кращих для життя...

13 500 $
3 375 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
4 сот
сьогодні
Продається дачна ділянка у с. Хриплин
- код об’єкта - # 2 6 0 5
4 сот
13 м на 32 м
кадастровий номер - 261[телефон приховано]
геолокація - 48.886354, 24.727682
заїзд - основний з асфальтованої дороги Автоливмашівська
Ділянка знаходиться в гарній локації — біля самого лісу, в 2 хв ходьби знаходиться Бистриця Надвірнянська та лісок, на ділянці є дерев"яний будиночок зі світлом та 3-х фазним лічильником, вода (скаважена). Навезено 10 кразів шутру, документи в порядку ( внески та електрика проплачені). До центру села Хриплин -- 1 км, до центру Івано-Франківська -- 7 км.
Організовуємо підключення комунікацій під ключ.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізує...

86 000 $
344 $/м²
лугова
БЕЗ КОМІСІЇ
250 / 88 / 17 м²
2 поверхи
14 сот
5 кімнат
сьогодні
Продається готовий будинок із земельною ділянкою в с. Хриплин
- код # 2181
площа будинку — 250 м2
площа ділянки — 14 сот
кадастровий номер —2610197401:19:001:0417
геолокація - 48.887018, 24.740135
заїзд - основний з асфальтованої дороги вул. Автоливмашівська
Будинок цегляний, поштукатурений, 2 поверхи (мансарда) та з цокольним приміщенням, металопластикові вікна, 5 кімнат, кухня, 2 санвузли, балкон. Гараж та котельня в будинку.
Доглянута територія 14 сот. Гарний широкий заїзд. Електрика вже розведена по будинку. Свердловина в підвалі. Газ підведено прямо до будинку. Центральна каналізація та центральна вода по вулиці. Газ поруч.
Навколо побудовані будинки, сусіди проживають постійно, село...

3 500 $
583 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
6 сот
сьогодні
Продається ділянка 6 сот в с. Хриплин
Опис:
Продається земельна ділянка у с. Хриплин
код об’єкта - # 85
6 сот
кадастровий номер — 2610197401:18:004:0173
геолокація - 48.874949, 24.767172
заїзд - з вул. Юності
Ділянка знаходиться біля лісу. Частина дороги асфальтована, далі грунтова.
Організовуємо підключення комунікацій під ключ.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас є пропозиції ділянок у кращих для життя локаціях міста та околиць, сервіс на всіх етапах і пропозиції готових рішень будівництва на цих ділянках.
Телефонуйте, щоб уточнити деталі та домовитись про огляд у зручний для вас час.

26 500 $
2 650 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
10 сот
сьогодні
Продається ділянка 10 сот під будівництво в Хриплині
Опис:
Продається земельна ділянка у с. Хриплині
- код об’єкта - # 2021
10 сот
20 м на 50 м
правильної форми
кадастровий номер - - 2610197401:19:005:0204
геолокація -- 48.871286, 24.734370
заїзд - з вул. Автоливмашівська
Ділянка знаходиться в гарній для життя локації — в 5 хв їзди магазин, зупинка.
Навколо побудовані будинки, село активно розбудовується, дороги асфальтовані.
Біля ділянки є світло, газ. З однієї сторони мешкають сусіди.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас є пропозиції ділянок у кращих для життя локаціях міста та околиць, сервіс на всіх етапах і про...

26 500 $
1 325 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
20 сот
сьогодні
Продається ділянка 20 сот під будівництво в Хриплині
Опис:
Продається земельна ділянка у с. Хриплині
- код об’єкта - # 2013
20 сот
20 м на 100 м
правильної форми
кадастровий номер - - 2610197401:19:007:0177
геолокація -- 48.877490, 24.740236
заїзд - з вул. Автоливмашівська
Ділянка знаходиться в гарній для життя локації — в 5 хв їзди магазин, зупинка, навпроти стадіон.
Поруч побудований будинок , село активно розбудовується, дороги асфальтовані.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас є пропозиції ділянок у кращих для життя локаціях міста та околиць, сервіс на всіх етапах і пропозиції готових рішень будівництва на цих д...

138 500 $
682 $/м²
Межова
БЕЗ КОМІСІЇ
203 / 140 / 32 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Чудовий варіант будинку в передмісті Івано-Франківська
Площа: 203м2
великий санвузол.
Огляд можливий у зручний для вас час! Деталі за телефоном.

145 000 $
707 $/м²
межова
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
205 / 150 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продається сучасний двоповерховий будинок у тихій локації біля Івано-Франківська.
Площа будинку- 205 м2
Ділянка - 10 соток
Мансарда- 35 м
Планування:
- Простора кухня і велика вітальня (27 м2)
- 4 спальні кабінет
- Гардеробна
- 2 санвузли
-Котельня
Додатково:
-Власний гараж (21 м)
-Панорамні вікна які дають багато світла
-Будинок у стані сирця (можна зробити ремонт під себе)
Локація:
Тихий район, хороші сусіди, зручний доїзд до міста.
Ідеально підійде для великої сімї або як інвестиція
Телефонуйте домовимось про огляд.

140 000 $
693 $/м²
Межова
БЕЗ КОМІСІЇ
202 / 63.38 / 64 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо на продаж новозбудований сучасний будинок, який стане ідеальним вибором для вашої родини. Це чудова пропозиція з просторим і функціональним плануванням, що відповідає найвищим стандартам якості.
Код - #38622511
Фасад: естетичний та сучасний, створений із використанням високоякісних матеріалів, що надають будинку елегантного вигляду.
Планування: продумане до дрібниць, щоб забезпечити комфорт і зручність мешканців.
Перший поверх:
Велика кухня-студія: простора кухня зі зоною обіду та відпочинку, що має вихід на задній двір, ідеальна для проведення часу з родиною та друзями.
Гостьова кімната: розташована на першому поверсі, зручна для прийому гостей або використання як кабінет.
Гост...

172 000 $
1 089 $/м²
Малинова, 28
БЕЗ КОМІСІЇ
158 / 38 / 31 м²
3 поверхи
5 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Цей шикарний будинок знаходиться в Хриплині, 5-7 км від Івано-Франківська. Будинок садового типу, територія засіяна газоном з поливом.
На території є альтанка. Туди теж підведено воду. Стяжка , як основа для подальших зручностей.
Технічні характеристики самого будинку:
+ цегляний;
+ гідроізоляція 1-го поверху;
+ гідроізоляція стін;
+ дренаж території;
+ дах утеплений мінватою 20см.
Будинок Автономний.
Система опалення має додаткове джерело живлення. Гелеві батареї забезпечують будинок світлом навіть при відключенні в енергомережі.
Камін є другим варіантом автономного опалення. Дрова запасом.
Вода із власної скважени, 2 фільтри на воду , септиків 3шт.
Площа будин...

36 400 $
3 640 $/сот
Перспективна
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
під забудову
10 сот
сьогодні
Якщо ваша ціль - прокидатися під спів птахів, та не втрачати комфорту міста, - тоді ця пропозиція саме для вас !
Код- #32606075
Пропонуємо ділянку 10 соток у мальовничому селі Хриплин, яке злилося з інфраструктурою Франківська.
Це місце для тих, хто цінує простір та чисте повітря!
-Тиха непроїздна вулиця із новими будинками сусідів.
-Газ вже на межі ділянки.
-Швидкий доїзд до Франківська (20 хв) дозволяє жити в тиші, а працювати в центрі.
Зробіть перший крок до садиби своєї мрії вже сьогодні !

36 750 $
184 $/м²
Автоливмашівська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
200 / 150 / 17 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продається дача сирець із земельною ділянкою у с. Хриплині
- код ділянки - # 6 4 0
ділянка — 6.3 сот
кадастровий номер - 2610197401:19:003:0061
геолокація - 48.872449, 24.722231
Вимурована і накрита коробка накрита металопрофілем в дачному масиві "ТЕПЛО" між Чернієвом і Хриплином по вулиці Весняній. В підвалі скважина на воду. Підведене світло 3 фази. Вимурувані і виведені димоходи під котел і камін. На подвір'ї є бетонна ємність під септик і металевий вагончик.
Поруч сусіди проживають постійно.
По вулиці за 5 хв ходьби - автобусна зупинка, до магазину 500 м, до центру ІФ - 5 км
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас...

25 000 $
653 $/м²
Струмкова
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
38 / 30 / 5 м²
2 поверхи
5 сот
2 кімнати
1 тиж. тому
Продається 2-поверховий дачний будинок з косметичним ремонтом.
Розташований у мальовничому місці села Хриплин. Тихе місце подалі від міської метушні,поряд річка.
Є можливість підключення до газової мережі, та опалення за Вашим бажанням.
На ділянці є власне водопостачання, підʼєднано но загальної електромережі села. На разі будинок опалюється якісним дровяним каміном.
Є можливість переобладнати для постійного проживання та добудувати!
Ділянка 5.2соток.
До зупинки міського транспорту 5 хв, пряме сполучення з містом автобусом та тролейбусом.
Не втрачайте шансу придбати цей затишний будинок для власного відпочинку та вирощування свіжих овочів та фруктів!

109 500 €
482 €/м²
Тиха
БЕЗ КОМІСІЇ
227 / 75 / 18 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
Продам будинок для проживання.
Про Будинок: 3 поверхи площею 227м2.
перший поверх має два входи в будинок. Та окремий вхід на другий поверх.
планування 1 пов, вхідна зона з коморою, передпокій, роздільний санвузол, та кухня-вітальня з каміном, вибір за вами опалюємо дровами або газом) в любому випадку в будинку тепло!!
другий поверх, 4 кімнати для комфортного проживання, по всіх кімнатах паркет, замінені вікна на першому та другому поверсі.
Два балкони, на схід та захід сонця. Про Камін!! він опалює одразу два поверхи!!
Третій поверх, велика кімната на 30.8м2, та на 13м2, гардеробна та додаткові площі для особистих речей.
Як варіант 3 поверху, можна використати як зону відпочинку,...

25 000 грн/міс
Перспективна
130 / 80 / 10 м²
1 поверх
13 сот
3 кімнати
2000 рік побудови
2 тиж. тому
Здається в оренду просторий та світлий будинок (перший поверх), який ідеально підійде для тих, хто хоче облаштувати житло під себе. Будинок у стані сирця, що дає вам можливість створити власний затишок. 3 окремі кімнати, кухня, санвузол та прачична. Вже встановлено підігрів підлоги у санвузлі. Стіни підготовлені під побілку. Є можливість обговорити умови завершення косметичного ремонту ( побілки) та меблювання в рахунок оренди. На даний момент кухня та кімнати потребують меблювання. Це чудовий варіант для орендарів зі своїми меблями або тих, хто готовий доукомплектувати житло під індивідуальні потреби. Є відеонагляд будинку. В середині будинку є підвал. Також 13 сотих городу. Телефонуйте щоб...

160 000 $
381 $/м²
Автоливмашівська вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
420 м²
2 тиж. тому
Продаж великого складського приміщення в селі Хриплин.
Окрема будівля, загальною плошею 820 м2 (склад, мансардний поверх та навіси).
Земельна ділянка – 47 сот.
Характеристики:
- перший поверх – 347 м2 (виробниче приміщення та склад, дві комори, побутове приміщення, коридор).
- мансардний поверх – 64 м2 (три окремі приміщення)
- навіси є по техпаспорту – 410 м2.
Будівля з клакоблоків, накриття шифер.
Висота стелі – більше 5 метрів.
Комунікації:
- колонка
- септик
- електрика
Чудово підійде дл вашого бізнесу.

90 000 $
462 $/м²
Бистрицька, 10
БЕЗ КОМІСІЇ
195 / 100 / 10 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2014 рік побудови
3 тиж. тому
Продається готовий будинок у с. Хриплин на вул. Бистрицька 10
- код ділянки - # 3 1 8 6
площа будинку — 195 м2
площа ділянки — 5,6 сот
геолокація - 48.871536, 24.719567
Кадастровий номер -- 2610197401:19:003:0423
Будинок 195 м² з гаражем і сауною біля річки, Хриплин
Продається просторий та функціональний будинок у садовому товаристві «Тепло», вул. Бистрицька, с. Хриплин. Підійде як для постійного проживання, так і для заміського відпочинку.
Загальна площа будинку 194,4 м²
Житлова площа близько 100 м²
Будинок має 2 поверхи та підвал
Планування:
Підвал (59,3 м²):
гараж
сауна
кладові приміщення
технічні кімнати
Перший поверх (75,6 м²):
кухня 9,3 м²
вітальня 22,2 м²
житлова кімната 27,5 м²...
Всі орієнтири