Котеджні містечка Ірпеня, які починаються на "Д"
Топ оголошень Ірпеня
650 000 $
2 995 $/м²
Гоголя вул., 31а/1
217 / 55 / 48.05 м²
3 поверхи
6 кімнат і більше
2021 рік побудови
сьогодні
Будинок, у якому акцент і наголос було зроблено на якість, а не обсяг. Продається 3-поверховий ексклюзивний цегляний будинок площею 217 кв.м в одному з найкращих котеджних містечок м. Ірпінь «Oak Grove Town». Площа ділянки 0.04 га (з можливістю розширення до 0.14 га). Ремонт був виконаний з використанням преміальних матеріалів, багато уваги приділено нестандартним деталям і складним технічним рішенням втілених у життя талановитими українськими компаніями в галузі архітектури, дизайну та інтер'єру спільно з європейськими партнерами.
1 Поверх (H=3.29 м): кухня-вітальня, гостьова кімната, гостьовий санвузол, велика комора, пральня, гардеробна кімната( перший поверх повністю тепла підлога та...

274 500 $
2 429 $/м²
Найкраща вул. (Ломоносова)
113 / 38.5 / 34 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж сучасного двоповерхового будинку в котеджному містечку, Ірпінь.
Стильний, продуманий до деталей дім із якісним технічним наповненням та доглянутою територією з власним садом.
Площа будинку: 113 м² + ділянка 6 соток
Будинок побудований з керамблоку з утепленням мінеральною ватою .
Усі міські комунікації з прямими договорами
- Газ
- Центральне водопостачання та каналізація
- Електропостачання — 15 кВт
Територія :
Виконаний ландшафтний дизайн ,висаджені декоративні та плодові дерева, що додає затишку вашій ділянці
Газон з автополивом
Навіс на 2 авто
Оздоблена мангальна зона
Автоматичні ворота
Відеоспостереження по периметру
Планування :
1 поверх
• Вхідна зона з вбудованою шафою St...

230 000 $
1 783 $/м²
Павла Глазового вул. (Олега Кошового), (Будинок)
129 / 60 / 40 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
У продажу Таунхаус у Стоянці-2, м. Ірпінь — лише 7 хвилин до Києва
Сучасний таунхаус у закритому котеджному містечку з власною ділянкою та дитячим майданчиком на території комплексу.
ВІДЕОогляд тут [посилання приховано].com/reel/DV04OhUjHQ1/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==
Характеристики будинку:
• Площа — 129 м²
• Ділянка — майже 2 сотки
• 2 поверхи
• 3 окремі спальні
• Балкони
• вихід на горище (+8 м² додаткового простору)
• Утеплення даху — 300 мм мінеральної вати
• По всьому будинку кварцвінілова тепла підлога.
Комунікації:
• електрика
• центральне водопостачання
• міська каналізація
• газовий котел, індивідуальне опалення
• швидкісний інтернет
Планування та інтер’...

137 000 $
979 $/м²
Академіка Ромоданова вул. (Льва Толстого), 3
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
140 / 65 / 26 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
вчора
Продаж дуплексів в найкращому районі Ірпеня - поруч з парк Незнайки.
Дуплекс площею 140 м2, на земельних ділянці 2,7 соток.
Під час проектування даних будинків ми враховували всі побажання наших клієнтів і втілювали в архітектуру даного проект. Будинки комфортні за площею і немає нічого зайвого.
Простора кухня вітальня та три спальні, кабінет, санвузли, гардероб, лоджія, третій поверх або одна велика або дві кімнати. Тераса.
Технологія будівництва :
Фундамент - монолітний стрічковий
Стіни – керамоблок
Утеплення – мінеральна вата.
Дах – металочерепиця, утеплений мінеральною ватою з паро та гідро бар’єром.
Вікна – двокамерний склопакет, п’яти камерний профіль, енергозберігаючи...
115 000 $
958 $/м²
Гайдамацька вул., 6А
120 / 56 / 29 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2000 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця продається будинок з ремонтом в тихому місці Ірпеня.
Будинок і територія:
- будинок з автономним газовим опаленням
- повністю побудований з червоної цегли, зовнішня стіна 40 см
- є гараж площею
- ділянка 3,5 сотки
- будинок розташований на краю ділянки, тож територія використовується максимально ефективно
Планування та «начинка»:
- площа 130 кв.м.
- кухня-столова площею 29 квадратів, сучасний ремонт
- кухня з усіма необхідними меблями.
- спальня на 1 поверсі
- прохідна кімната на 1 поверсі, можна переробити на велику гардеробну
- великий комфортний санвузол з ванною, 7 кв.м., на 1 поверсі
- 2 кімнати на другому напів-мансардному поверсі (скошені стелі, але вік...
85 000 $
630 $/м²
Ніжинська вул., 3
135 / 45 / 30 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Таунхаус серед двох парків у приватному секторі.
Поруч школа, дитячий садок, кафе, ресторани та магазини.
Площа 90 м2 плюс 45 м2 мансарда.
Кухня 34 м2.
Два санвузли.
Чотири кімнати.
Мансарда 45 м2 утеплена з врізаними вікнами.
Ціна 90000 доларів.
Комунікації
Газ, котел оплачений.
Каналізація міська.
Вода центральна.
Електрика 7 кВт.

68 000 $
907 $/м²
6 лінія
БЕЗ КОМІСІЇ
75 / 35 / 15 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж таунхаусів в Ірпені
Затишний район міста серед вікових дубів, поруч із парками та лісом.
В пішому доступі школа, дитячий садок, парк "Покровський" та набережна.
Ділянка: 1.3 сотки
Площа: 75 кв.м|3 кімнати
Стіни з керамоблоку + утеплення 150мм
Комунікації:
Електрика 7 кВт;
Опалення індивідуальне газове;
Центральне водопостачання, каналізація септик.
65 000$
Можлива розстрочка!
Продаж від забудовника, без комісії для покупця.
Щоб отримати більше інформації - пишіть/телефонуйте

105 000 $
1 019 $/м²
Виговського вул. (Суворова), 24б/1
103 / 60 / 17 м²
3 поверхи
1 сот
5 кімнат
вчора
🏡 ПРЕМІАЛЬНИЙ ТАУНХАУС У САМОМУ ЦЕНТРІ ІРПЕНЯ
Пропонується сучасний таунхаус з максимальним наповненням у центрі міста Ірпінь — ідеальне поєднання приватності заміського життя та повної міської інфраструктури в пішій доступності.
Це варіант для тих, хто цінує комфорт, простір, якість будівництва та локацію без компромісів.
⸻
🔹 ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Загальна площа: 140 м² (три поверх), два поверха 103 м2
• Кількість поверхів: 2 (+ мансарда )
• Власна земельна ділянка: 1.2 соток
• Формат: таунхаус комфорт-класу
🧱 БУДІВНИЦТВО ТА МАТЕРІАЛИ
• Стіни: цегла / керамоблок (з утепленням мінеральною ватою)
• Фасад: сучасний дизайн — клінкер, декоративний бетон, композит
• Дах: металоче...

69 999 $
824 $/м²
Авіаконструктора Антонова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
85 / 40 / 24 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Ціна двокімнатної квартири - залишився один!
Школа і садочок - в пʼяти хвилинах пішки.
Міськрада - рукою подати.
АТБ і Фора - відразу за садочком.
Телефонуйте!
Такої ціни вже більше не буде

170 000 $
1 308 $/м²
Зелена, 31
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
130 / 57 / 31 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж окремого будинку в Ірпені (Стоянка 2, котеджне містечко, закрита територія)
Просторий і якісний будинок площею 130 м² + 25 м² мансарда з власною ділянкою 6 соток
✅ Побудований із червоної керамічної цегли
✅ Утеплений, енергоефективний
✅ Підключені всі комунікації: газ, електрика, власна свердловина, септик
✅ 4 окремі кімнати + простора кухня-вітальня з виходом на терасу
✅ Ніяких багатоповерхівок поряд – тиша та приватність
📍 Зручна локація – швидкий виїзд на Житомирську чи Новоірпінську трасу. До Києва лише 15 хвилин!
💰 Варіанти оплати: готівка, безготівковий розрахунок, криптовалюта, розтермінування від забудовника. Також можливий обмін на автомобіль.
Не відкладайте життя на за...

87 000 $
696 $/м²
Найкраща вул. (Ломоносова)
125 / 50 / 34 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Якісний дуплекс у тихій зеленій локації — без комісії!
Пропонуємо до вашої уваги просторий дуплекс загальною площею 125 м² на ділянці 2,7 сотки в заселеному, облаштованому районі.
Комплекс має закриту територію під охороною, асфальтований під’їзд, навколо — лише нові сучасні будинки.
🏡 Переваги будинку:
• Будівництво з керамоблоку 380 мм + утеплення
• Металочерепиця на даху
• Автоматичні ворота
• Придомова територія та паркомісця з бруківки
📐 Планування:
• Простора кухня-вітальня 34 м² з виходом на задній двір
• 3 окремі кімнати
• 2 санвузли
• 2 гардеробні
• Висота стель — 2.8 м
🔌 Комунікації – всі центральні:
• Газ
• Електрика
• Вода
• Каналізація
🏗️ Стан — після будівель...

175 000 $
1 296 $/м²
зелена, 9
ТОРГ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
135 / 50 / 30 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Цегляний будинок 135 м² на 6 сотках у закритому котеджному містечку (Ірпінь, Стоянка-2)
Пропонується до продажу якісний будинок, збудований за всіма нормами і з урахуванням довговічності та комфорту.
Технічні характеристики:
• Фундамент — армована стрічка, два ряди ФБС + армована плита
• Утеплений цоколь, оздоблений плиткою
• Стіни — повнотіла червона цегла (кладка в 1,5 цегли)
• Перекриття — міжповерхове монолітне, між 2 поверхом і дахом — залізобетонні плити
• Утеплення фасаду — мінеральна вата
• Оздоблення — мінеральна штукатурка + фасадна цегла (столітня різана)
• Дах — металевий клікфальц 0,45 мм
• Вікна — REHAU Euro-70, двокамерні енергозберігаючі склопакети
• Сходи на 2 пов...

95 000 $
1 319 $/м²
Павла Глазового вул. (Олега Кошового), 1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
Відеотур
72 / 26 / 26 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Сучасна новинка Сітіхаус у котеджному містечку О.Краса!
Це просторі апартаменти з усіма перевагами життя в приватному будинку.
Власний невеликий дворик, окремий вхід, великі панорамні вікна і забезпечене паркомісце!
Пропонуємо до продажу новий, якісно збудований сітіхаус з продуманим плануванням та підключенням до всіх необхідних комунікацій.
Основні переваги:
• Фундамент – надійний пальовий, з утепленням та гідроізоляцією.
• Стіни – енергоефективні з керамічного блоку (380 мм) + утеплення мінеральною ватою (100 мм).
• Дах – стильна фальцева покрівля з утепленням 200 мм.
• Сходи – монолітні, залізобетонні.
• Вікна та двері – металеві вхідні двері, металопластикові енергозберігаю...

105 000 $
1 050 $/м²
Мечникова вул., 42
100 / 41.08 / 22.03 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Сучасний таунхаус біля Парку Незнайка та Податкового університету | Ірпінь
У продажі сучасний таунхаус в одному з найкращих районів Ірпеня. Поруч парк Незнайка та Податковий університет.
Тиха зелена вулиця, сосновий ліс та вся міська інфраструктура.
Локація:
• 4–10 хв пішки до парків
• Поруч школи, садочки, магазини, кафе, спортзали
• Асфальтований під’їзд
• Закрита вулиця без сторонніх авто
• Свіже повітря та хвойний ліс поруч
Характеристики:
• Загальна площа: 100 м² + 48 м² (мансарда)
• Ділянка: 1,5 сотки
• Висота стелі: 2,8 м
Будівництво:
• Стіни: кератерм 380
• Утеплення: базальтова вата
• Фасад: керамограніт
• Дах: фальцева покрівля
Планування:
• 3 окремі спальні...

350 000 $
1 892 $/м²
Юрія Мушкетика вул. (Натана Рибака), 50
185 / 80 / 60 м²
1 поверх
11 сот
4 кімнати
вчора
Вашій увазі пропонується будинок в англійському стилі.
Це той будинок - який вартує Вашої уваги
Будинок площею 182 м2 на 10 сотках. Побудований з цегли + газоблок + облицювальні клінкерна цегла.
Комунікації:
Вода - скважена 50 м2
Каналізація - автономний септик;
Опалення - індивідуальне газове з установленим котлом, по всьому будинку тепла підлога та радіатори;
Камін
Електрика - 16,5 кВ
Прибудинкова територія:
тротуарна плитка;
ландшафтний дизайн не закінчений;
Територія та будинок складається з:
Окремий гараж на два авто з виведеною зарядкою для електромобіля
Будинок:
коридор
Гардероб(вихід на горище)
Спальні з гардеробом
Бібліотека/кабінет/спальня
санвузол з ванною
кухня вітальня з...

90 000 $
865 $/м²
Висока вул.
104 / 45.2 / 24 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Ірпінь
Сучасний комплекс у тихій зеленій локації поруч із парком. Закрита територія, всього 10 таунхаусів і 1 окремий будинок — камерний формат для комфортного життя без зайвого шуму.
Кожен будинок має власну земельну ділянку з чітким розмежуванням. Передбачено місця для двох авто та просторий задній двір — ідеально для відпочинку або зони барбекю.
Типи таунхаусів:
▪️ “Четвірка”
Площа — 97 м²
Ціна — від 88 000 $
Є варіант із власним укриттям (~
Площа — від 104 м²
Ціна — від 90 000 $
Окремий варіант — 93 000 $ із зовнішньою кладовою
Будівництво та матеріали:
Монолітно-стрічковий фундамент
Стіни — 25 см (між секціями — 38 см)
Утеплення фасаду — 100 мм
Утеплення стелі — 200 мм (базальтова вата...

88 000 $
907 $/м²
Висока вул., 8
97 / 60 / 25 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
2 дні тому
Комплекс таунахусів в центральній частині міста Ірпінь.
Зручна транспортна розвʼязка.
Але в той же час тиха, зелена вулиця.
Парк Незнайки - навпроти.
Шкода, садок - паралельна вулиця.
Площа - 97 м2
Два повноцінні поверхи та мансардний поверх + 35 м2
Планування:
Чотири повноцінні кімнати + кухня-вітальня, два санвузли, гардеробна.
+ мансардний поверх
Комунікації:
Газ
Вода - міська
Каналізації - централізована
Світло
Якісне будівництво перевіреного забудовника.
Один з таунхаусів з укриттям!
Вартість з укриттям 105.000 у.о.
Без укриття - 88.000 у.о.
Купівля можлива за програмою єОселя під 2%, продаж від юр. особи!
Ділянки - 1.5 соток.
Передній двір з місцем для авто та окремий зад...

185 000 $
2 056 $/м²
Василя Стуса вул. (Пушкінська), 16
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
90 / 45 / 22 м²
3 поверхи
1 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
вчора
Сучасний таунхаус 93 м² у локації центрального парку — простір для життя та натхнення
Пропонується до продажу просторий таунхаус, розташований у тихій та зеленій локації через дорогу сквер. Це ідеальне місце для тих, хто цінує поєднання природи, спокою та зручної інфраструктури.
🌿 Життя поруч із природою
📐 Площа та планування:
Загальна площа — 93 м²
Два повноцінних поверхи
4 окремі кімнати — простір для кожного члена родини
Простора кухня-вітальня для сімейних вечорів
2 санвузли — на першому та другому поверха
✨ Переваги:
Виконано сучасний та якісний ремонт.Збирай речі та периїжай до свого житла.
Сосновий сквер поруч
Ідеально для сім’ї з дітьми
Комфортне автономне опалення
💛 Цей таунхаус...

270 000 $
1 722 $/м²
Гайдамацька вул., 12-в
156.8 / 82.7 / 32.3 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2013 рік побудови
сьогодні
Продаж двоповерхового будинку з ремонтом в Ірпені, вул. Гайдамацька.
Пропонується просторий та затишний будинок для великої родини у тихому, обжитому районі серед вікових дубів. Поруч — ліс, парк та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Характеристики будинку:
Загальна площа — 156,8 м², Житлова площа — 82,7 м², Простора кухня-вітальня — 18,9 м², Крита тераса — 35 м², Ділянка — 5,1 сотки
Планування: 4 окремі спальні, 3 санвузли, велике горище для зберігання речей.
Будинок збудований з керамоблоку, утеплений 100 мм пінопластом та облицьований керамічною цеглою.
Між поверхами — бетонне перекриття, дах — бітумна черепиця.
Комунікації та технічні переваги: Центральне водопостача...

89 500 $
836 $/м²
Павла Глазового вул. (Олега Кошового), 13
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Loft Affair
107 / 45 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Таунхаус розташований в Cтоянці КМ Loft Attair від забудовника Svitlo Development
КМ Loft Affair - котеджне містечко, яке наповнене змістом і позбавлене міських турбот. Простір - місце, де поряд живуть люди зі схожими інтересами та цінностями, а сусіди стають друзями. Архітектура - спроектований із пристрастю унікальний проект у стилі лофт. КМ має 48 будинків
3-х кімнатний+кухня вітальня загальною площею 102 м², двоповерховий. Гарний вид на приватний сектор. Поруч респектабельні сусіди, багато хто вже проживає.
Земельна ділянка від 1.2 сотки. Наповнення таунхаусу без стяжки підлоги і без штукатурки.
Переваги КМ “Loft Affair”:
закрита територія
тиха і затишна частина міста
приватне под...
Всі котеджні містечка