Фільтри
Продаж дуплексів в Ірпені
135 оголошень
- найбільша площа
135 оголошень
- найбільша площа

137 000 $
979 $/м²
Академіка Ромоданова вул. (Льва Толстого), 3
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
140 / 65 / 26 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
5 днів тому
Продаж дуплексів в найкращому районі Ірпеня - поруч з парк Незнайки.
Дуплекс площею 140 м2, на земельних ділянці 2,7 соток.
Під час проектування даних будинків ми враховували всі побажання наших клієнтів і втілювали в архітектуру даного проект. Будинки комфортні за площею і немає нічого зайвого.
Простора кухня вітальня та три спальні, кабінет, санвузли, гардероб, лоджія, третій поверх або одна велика або дві кімнати. Тераса.
Технологія будівництва :
Фундамент - монолітний стрічковий
Стіни – керамоблок
Утеплення – мінеральна вата.
Дах – металочерепиця, утеплений мінеральною ватою з паро та гідро бар’єром.
Вікна – двокамерний склопакет, п’яти камерний профіль, енергозберігаючи...

87 000 $
696 $/м²
Найкраща вул. (Ломоносова)
125 / 50 / 34 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Якісний дуплекс у тихій зеленій локації — без комісії!
Пропонуємо до вашої уваги просторий дуплекс загальною площею 125 м² на ділянці 2,7 сотки в заселеному, облаштованому районі.
Комплекс має закриту територію під охороною, асфальтований під’їзд, навколо — лише нові сучасні будинки.
🏡 Переваги будинку:
• Будівництво з керамоблоку 380 мм + утеплення
• Металочерепиця на даху
• Автоматичні ворота
• Придомова територія та паркомісця з бруківки
📐 Планування:
• Простора кухня-вітальня 34 м² з виходом на задній двір
• 3 окремі кімнати
• 2 санвузли
• 2 гардеробні
• Висота стель — 2.8 м
🔌 Комунікації – всі центральні:
• Газ
• Електрика
• Вода
• Каналізація
🏗️ Стан — після будівель...

140 000 $
1 359 $/м²
Василя Стуса вул. (Пушкінська), 59
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
103 / 46 / 24 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
🏡
Це закритий комплекс дуплексів (2 будинки на 4 власники) з плановою здачею:
➡️ червень 2026
Основна ідея:
комфорт для сім’ї
окремий двір
паркомісця
тиха, але зручна локація
📐 Площа та ділянка
1-й і 2-й поверхи: 103 м²
40 м² мансардний поверх
Ділянка: 1.96 – 2.32 сотки
Є власне подвір’я
🧱 Матеріали будівництва
Стіни: керамоблок 380 мм
Утеплення: мінеральна вата 100 мм
Облицювання: клінкерна цегла
Перекриття: залізобетонні плити
Сходи: бетонні армовані
Перестінки: керамоблок 120 мм
👉 Тобто будівництво досить капітальне, не “економ-клас”.
🚗 Територія
Паркомісця: на 2 авто
Паркан по периметру
В’їзд через відкатні ворота
Задній двір із чорноземом
🔌 Комунікації
Газ
Електрика: 6.5 кВт, 3 фази (мо...

115 000 $
1 150 $/м²
Виговського вул. (Суворова)
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
100 / 49 / 33 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
🏡 Дуплекс в Ірпені
📍 Ірпінь, вул. Виговського, 15
Площа:
Будинок — 100 м²
Мансардний поверх — 45 м² (додатковий простір)
Земельна ділянка:
1,75 сотки
🏗 Технологія будівництва:
Керамоблок
Утеплення — пінопласт
Фасад — комбінований: клінкер + декоративна штукатурка
Залізобетонні перекриття (2-й та мансардний поверхи)
⚙️ Комунікації:
Всі центральні комунікації
Електрика — 7 кВт, 3 фази
Двотарифний лічильник (день/ніч)
📍 Локація:
Поруч парк «Незнайка»
Поруч Центральний парк
Зручний виїзд та розвинена інфраструктура
🌿 Переваги:
Власні передні та задні дворики
Простора мансарда під будь-які потреби
Гнучка система оплати
💰 Вартість:
115 000 $

100 000 $
847 $/м²
Ранкова, 6
118 / 53 / 30 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Дуплекс у затишному місці - тиша, природа та ліс поруч 🌿🌲🪵🦉
Якісний сучасний дуплекс у тихій та затишній локації з великою земельною ділянкою.
Площа будинку 118 м²
Ділянка 3,3 сотки + 1,7 сотки додатково з виходом до лісу
Характеристики:
— монолітний утеплений фундамент 1,5 м з гідроізоляцією
— стіни з керамоблоку 380 мм
— утеплення фасаду пінопластом 100 мм
— фасад: камінцева штукатурка + декоративна фасадна плитка
— монолітно-бетонні сходи
— вікна WDS 76 мм, двокамерний склопакет з аргоном та енергозбереженням
— бетонні перекриття
— утеплення стелі другого поверху базальтовою мінеральною ватою 200 мм
— дах — металочерепиця
Комунікації:
— власна свердловина 57 м
— септик
— електрика 1...

225 000 $
1 500 $/м²
Павла Глазового вул. (Олега Кошового), 1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
150 / 56 / 52 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Дуплекс у котеджному містечку О.Краса!
Це просторі апартаменти з усіма перевагами життя в приватному будинку.
Власний невеликий дворик, окремий вхід, великі панорамні вікна і забезпечене паркомісце!
Пропонуємо до продажу новий, якісно збудований Дуплекс з продуманим плануванням та підключенням до всіх необхідних комунікацій.
Основні переваги:
Фундамент надійний пальовий, з утепленням та гідроізоляцією.
Стіни енергоефективні з керамічного блоку (380 мм) + утеплення мінеральною ватою (100 мм).
Дах стильна фальцева покрівля з утепленням 200 мм.
Сходи монолітні, залізобетонні.
Вікна та двері металеві вхідні двері, металопластикові енергозберігаючі вікна з двокамерними склопакетами, профіль 70...

100 000 $
847 $/м²
Ранкова
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
118 / 54 / 27 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Дуплекс в м.Ірпінь (Стоянка-2) з великою ділянкою. На фото наведено зразок оформлення ділянки.
Тиха та затишна локація в оточенні дерев та чудової природи.
Зручний виїзд у двох напрямках: на Житомирську та Варшавську трасу.
Поруч вся необхідна інфраструктура (школа, садочок, Сільпо, аптека, Макдональдс)
Характеристика:
- Площа одного будинку – 118 м²
- Площа однієї ділянки – 5 соток
- Фундамент – 1,5 м. монолітний, утепленний, гідроізоляція
- Стіни – керамоблок 380 мм
- Утеплення – пінопласт 100 мм
- Фасад – штукатурка, декоративна фасадна плитка
- Сходи – монолітно-бетонні
- Вікна – WDS зі склопакетом 2х камерним
- Перекриття – бетонні плити
- Стеля 2 поверху – утеплення мінеральною вато...

155 000 $
1 485 $/м²
Сім'ї Шкарівських вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
104 / 47 / 24 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
Сучасний дуплекс біля Центрального парку | Ірпінь 🌿
Продаж якісного дуплексу в тихій, зеленій частині міста поруч із Центральним парком — ідеальне поєднання локації, простору та комфорту.
Площа та ділянка:
• 104 м² + 40 м² повноцінна мансарда
• Ділянка: 2.52–2.57 сотки
• Власне подвір’я
• Паркомісця на 2–3 авто
Будівництво:
• Керамоблок 380 мм
• Утеплення — мінеральна вата
• Фасад — клінкерна цегла
• Залізобетонні перекриття
• Бетонні сходи
Комунікації:
• Газ
• Електрика 6,5 кВт (3 фази, можна збільшити)
• Центральна каналізація
• Септик із переливом
Локація:
Тиха вулиця без активного трафіку, поруч Центральний парк та вся необхідна інфраструктура.
Ціна: 155 000 $
Шукайте нерухомість в Ірпені за фільтрами

185 000 $
1 480 $/м²
Павла Глазового вул. (Олега Кошового)
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
125 / 53 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
5 днів тому
Продаж стильного дуплексу з ремонтом 90% у с. Стоянка
Якщо ви шукаєте готовий будинок, у який можна заїхати без зайвих клопотів, — ця пропозиція саме для вас.
Просторий та світлий дуплекс площею 125 м² продуманий до дрібниць: правильні планування, великі вікна, відчуття простору та затишку. Ремонт виконаний на 90%, тож вам залишиться лише додати фінальні акценти під власний смак — без шуму, пилу й тривалих будівельних робіт.
Переваги об’єкта:
- ділянка 2,5 сотки — приватний дворик для тераси, барбекю чи зони відпочинку
- газове опалення — тепло, економно та комфортно взимку
- якісне будівництво з надійних матеріалів
- сучасний стиль і продумане планування для комфортного житт...
232 000 $
1 744 $/м²
Варшавська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
ТРЦ Ірпінь Сіті
133 / 60 / 25 м²
3 поверхи
2 сот
3 кімнати
2018 рік побудови
сьогодні
Будинок в Ірпені з укриттям та великою терасою — сучасний простір із продуманою безпекою та комфортом На ринку нерухомості нечасто трапляються об’єкти, які поєднують у собі одразу кілька справді важливих характеристик: якість будівництва, логіку простору, естетику і водночас практичність у сучасних умовах. Саме таким є цей дуплекс в Ірпені, збудований у 2018 році — будинок, який не лише комфортний для життя, а й адаптований до реалій сьогодення. Його ключова особливість — наявність повноцінного погреба-підвалу (5 м²), який може виконувати функцію укриття. Це не просто технічне приміщення, а важливий елемент безпеки, що додає відчуття впевненості та автономності. Простір можна використовувати...

137 000 $
979 $/м²
Академіка Ромоданова вул. (Льва Толстого)
БЕЗ КОМІСІЇ
Пилипів Потік
140 / 59 / 26 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Перевага комплексу — ідеальне поєднання тиші та повної міської інфраструктури:
Два найбільші парки Ірпеня — Центральний та парк Незнайки — у пішій доступності
Школа №17 — пішки кілька хвилин
Садочки: державний та приватні поруч
Супермаркети: Сільпо, Новус, Фора, АТБ — недалеко
Громадський транспорт: зупинка маршрутки в кількох хвилинах
Поруч — аптеки, лікарні, б'юті-салони, фітнес-центри, магазини
Район оточений лісом, що забезпечує чисте повітря та затишок
Загальна площа дуплексу — 135 м²
Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
4 окремі спальні
Гардеробна
Санвузли на різних рівнях
Раціональне зонування, багато світла, якісні енергоефективні вікна
Тераса та власна ділянка для відпочинк...

115 000 $
1 150 $/м²
Виговського вул. (Суворова), 2
БЕЗ КОМІСІЇ
100 / 37 / 33 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
2 дні тому
ПРОДАЖ! ДУПЛЕКС!
Ірпінь, вул. Виговського, 15 (навпроти ЖК Нові Метри Club).
В продажу сучасний дуплекс в Ірпінь у тихій зеленій локації поруч із парком.
Будинок побудований із керамоблоку — надійного та теплого матеріалу для комфортного проживання в будь-яку пору року.
Комунікації:
— центральне водопостачання та каналізація
— газ підключений
— асфальтований під’їзд
Головна перевага — повноцінний мансардний поверх із залізобетонним перекриттям між другим та третім поверхом, що дозволяє використовувати його як повноцінну житлову площу.
Фасад виконаний у сучасному стилі:
комбінація клінкерної плитки та декоративної штукатурки “баранець”.
Продумане планування для великої родини:
1 повер...

115 000 $
1 150 $/м²
Виговського вул. (Суворова), 15
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
100 / 37 / 33 м²
5 поверхів
1 сот
4 кімнати
2020 рік побудови
4 дні тому
В продажу класний дуплекс в Ірпені!
100м2 плюс 50м2 мансарда!
Перекриття залізобетонне!
4 кімнати, два с/в.
Побудований з керамоблоку!
Локація дуже вдала - поруч парк Центральний, парк Незнайка, садочок та школа!
Комунікації центральні!
Індивідуальне газове опалення!
Є можливість розтермінування!
Встигни придбати!
Телефонуйте прямо зараз!
Домовимося про перегляд!
Я на звʼязку з 8.00 до 21.00

110 000 $
1 048 $/м²
Вериківського вул.
105 / 60 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
вчора
У продажу дуплекс в самому центрі міста поруч зі всією інфраструктурою
Планування:
1 поверх — простора кухня-вітальня з виходом у двір, гостьовий с/в.
2 поверх — 3 окремі спальні та великий санвузол.
Центральні комунікації, газове опалення. Закрита територія, паркани по периметру, передній двір із бруківкою та озелененням.
Топова локація: поруч парк, школа, садок, супермаркети, кав’ярні, поліклініка та зупинка транспорту (зручний виїзд до Києва).
Комфорт заміського життя — в самому серці міста.

110 000 $
1 048 $/м²
Вериківського вул.
105 / 50 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
3 дні тому
КМ “Плекай” у самому серці Ірпеня! В продажу лише два дуплекса, котрі мають різну площу , тому ви для себе знайдете саме найкраще. На першому поверсі розміщена велика та простора кухня-вітальня з виходом на задній двір, гостьовий санвузол та коридор. На другому поверсі маємо три спальні правильної форми та великий санвузол. До будинку заведено всі центральні комунікації, опалення від газу. Встановлені паркани по периметру та між будинками, передній двір вимощений бруківкою та клумбами. Територія КМ закритого типу
Розташування дуплексів надзвичайно вдале, поруч парк, школа, дитячий садок, супермаркети, кав'ярні, поліклініка а також зупинка громадського транспорту, автобуси їздять як по міст...
105 000 $
875 $/м²
Мечникова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Державний податковий університет
120 / 55 / 32 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
3 дні тому
Дуплекс площею 120 м2, земельна ділянка 2,4 сотки, розташований по вул. Мечнікова м. Ірпінь біля парку Незнайки.
Комунікації:
Газ;
Свердловина 65 м;
Септік переливний на 9 куб;
Електрика 15 кВт.
Побудований дуплекс з турецького газоблоку, дах утеплений мінватою, виконаний з металочерепиці.
Монолітні перекриття, сходи.
Затишний двір, де можна облаштувати зону відпочинку, мангал, також є 2 паркомісця.
Мальовнича тиха вулиця з віковими соснами і дубами.
Дуже зручна локація: до 17 школи, дитячого садочка, парку Незнайко всього 10 хв пішки.
Виїзд на Київ по новій трасі.
Вартість 105000 $
Мінімальне оформлення на першовласника.
Під державні програми можна: сертифікати, єОселя, постанова

100 000 $
847 $/м²
Ранкова
БЕЗ КОМІСІЇ
118 / 82 / 27 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
1 міс. тому
Преміальний дуплекс в Ірпені
Ціна: 100 000 $
Сучасний дуплекс у затишному зеленому районі Ірпеня. Простора ділянка, продумана архітектура та високий стандарт будівництва формують комфортний простір для життя.
Основні характеристики:
- 118 м² площі будинку
- 5 соток приватної земельної ділянки 🌿
- Монолітний утеплений фундамент 1,5 м
- Стіни — керамоблок 380 мм
- Утеплення — пінопласт 100 мм, щільність 16 кг/м²
- Фасад — камінцева штукатурка + декоративна плитка
- Монолітно-бетонні сходи
- Вікна WDS 76 мм, 2-камерний склопакет 46 мм з аргоном
- Перекриття — бетонні плити
- Утеплення стелі — базальтова мінеральна вата 200 мм
- Дах — металочерепиця
Комунікації:
* Власна свердловина 57 м 💧...
130 000 $
1 000 $/м²
Грибна
130 / 50 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
ПРОДАЖ СУПЕР ЯКІСНОГО ДУПЛЕКСА!
Навколо гарна природа! До Центрального парку 5хв на авто! Виїзд на Київ та на Житомирську трасу, до Києва всього 10хв їзди!
Стоянка, вул. Грибна
2,5 сот + 130 м2
2 поверхи
Оформлення - 1% земля + на першого власника
Реєстрація - допоможемо
Держпрограми +
Свердловина - 42 м (на кожен дуплекс окремо)
Електрика - 15 кВт
Септик з переливом (дренажний) - 2 кільця по 2 метра на 1,5 метра
Газоблок 300 + пінопласт 120 + дах мінвата 200
Дах - фальцнастіл (металочерепиця)
Вікна Рехау (фул комплект)
Теплий підставочний профіль по периметру вікон (пінополістерол плотний)
Гідроізоляція Стізон (ззовні та всередині)
Штукатурка мозайочна з чорною слюдой.
Водосточка -...

115 000 $
821 $/м²
Виговського вул. (Суворова)
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 50 / 33 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж без комісії, можливість розтермінуівння
Площа 100м2 + мансарда 45м2
Планування будинку зручне
1-й поверх - кабінет/гостьова кімната, с/в, велика кухня-вітальня з виходом на задній двір
2-й поверх - 3 окремі спальні кімнати, великий с\в
3-й поверх вільного планування, мансарда висока, повноцінний житловий поверх з Вікнами
Площа ділянки 1.75 - передній двір вміщає 2 авто
Автоматичні ворота
Будівництво з якісних матеріалів -
Керамоблок, утеплення пінопласт
залізобетонні перекриття другий та мансардний поверхи
Комунікації всі центральні , Газ
- заведено 7КВТ, 3 фази день-ніч
Топ локація - поруч парки Незнайка та Центральним , супер маркети , спорт зали.
Більше інформаціїї за те...

225 000 $
1 471 $/м²
Павла Глазового вул. (Олега Кошового)
БЕЗ КОМІСІЇ
153 / 57 / 48 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
вчора
Продаж унікального будинку-дуплексу в закритому котеджному містечку «О.Краса».