Топ оголошень Ясьниськи

40 000 $
278 $/м²
Черешнева, 9
єВідновлення
143.7 / 64.2 / 17.9 м²
2 поверхи
17 сот
2 кімнати
сьогодні
Код об'єкта: 471706. АН "Атланта".
Продається просторий будинок у затишному та екологічно чистому місці неподалік Львова в с.Ясниська.
Будинок розташований на пагорбах біля кар’єру — ідеальний варіант для тих, хто цінує природу, тишу та комфорт.
Переваги будинку:
-велика земельна ділянка — 17 соток (є місце під сад, альтанку, басейн)
-до будинку проведене світло та газ
-близько до Львова
-гарні краєвиди, пагорби
-поруч популярна зона відпочинку "Ясниський кар’єр"
-тиха та спокійна місцевість
Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для відпочинку.
Код об'єкта: 471706

9 000 $
947 $/сот
сільгосппризначення
9.5 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка 0.0958 га у мальовничій локації поруч із Ясниським кар’єром, с. Ясниська
Кадастровий номер: 4625889200:02:000:0456
Цільове призначення та вид використання:
01.05 Для індивідуального садівництва
Категорія:
Землі сільськогосподарського призначення
Ділянка розташована у дуже гарному місці — поруч ліс, чисте повітря та відомий Ясниський кар’єр, який є популярною локацією для відпочинку та прогулянок на природі.
Переваги ділянки
- хороша локація неподалік Львова
- близько до Ясниського кар’єру
- гарний природний ландшафт
- тиха та екологічна місцевість
- перспективний район, активно розвивається
- підходить для відпочинку, дачі або інвестиції
Ділянка стане чудовим...

9 000 €
1 125 €/сот
сільгосппризначення
8 сот
сьогодні
Локація: Львівська обл., с. Ясниськи
Площа: 0,0766 га (8 соток)
Кадастровий номер: 4625889200:02:000:0435
Цільове призначення: для індивідуального садівництва
Статус: приватна власність, документи готові до угоди
Переваги:
Зручне розташування у мальовничій місцевості
Правильна форма ділянки
Можливість торгу

40 000 $
278 $/м²
Черешнева
143.7 / 64.2 / 17.9 м²
2 поверхи
17 сот
4 кімнати
сьогодні
Код об'єкта: 471706. АН "Атланта".
Переваги:
-до будинку проведене світло та газ
-близько до Львова
-гарні краєвиди, пагорби
-поруч популярна зона відпочинку "Ясниський кар’єр"
-тиха та спокійна місцевість
Код об'єкта: 471706

10 000 $
1 111 $/сот
під забудову
9 сот
вчора
Земельна ділянка 9 соток у с. Ясниська — поруч озеро та ліс!
Продається земельна ділянка площею 0.0908 га (9 соток) у селі Ясниська, Яворівський район, Львівська область. Всього 800 метрів до озера та поруч ліс — чудове місце для відпочинку та забудови.
Ексклюзив від Cherry Estate! Дзвоніть — покажемо сьогодні.

17 000 $
1 133 $/сот
під забудову
15 сот
вчора
Земельна ділянка 15 соток — під будівництво, поруч комунікації
Продається земельна ділянка площею 15 соток для будівництва житлового будинку.
Поруч світло та газ
Магазин і школа неподалік
Виїзд до асфальтованої дороги — близько 100 м
Кадастровий номер: 4625889200:04:001:0211
Вигідна пропозиція для будівництва власного будинку чи інвестиції в землю у перспективному районі.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

79 000 $
1 026 $/сот
сільгосппризначення
77 сот
2 дні тому
Продається чудова земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 0,77 га (77 соток) у мальовничому місці біля села Ясниська, всього 15 км від Львова.
Переваги:
Вигідне розташування – лише 15 хвилин їзди до Львова
Природні багатства: поруч Ясниський кар’єр, водойма та ліс
Зручна логістика – неподалік основної дороги
Великий інвестиційний потенціал – можливості для розвитку та відпочинкових проєктів
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!

8 000 $
1 143 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
7 сот
5 днів тому
Продаж земельної ділянка село Ясниська неподалік Бірки ,Брюховичі.
Приватизована
Продаю земельну ділянку під садівництво неподалік кар'єр.
Доїзд зручний біля дороги до 300 метрів кар'єр
Кадастровий номер: 4625889200:02:000:0420.
Площа 7 соток
Вартість 8 тисяч $ Без комісії

100 000 $
355 $/м²
Сухомлинського
281.9 / 113.5 / 18 м²
3 поверхи
27 сот
5 кімнат
2006 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж будинку в с. Ясниська з ділянкою 26,86 соток
Будинок розташований на пагорбі з гарними панорамними краєвидами.
Площа будинку 281,9 м2
Ділянка 26,86 соток, правильної форми, зручний доїзд.
Характеристики будинку:
• 5 житлових кімнат + кухня
• Мансардний поверх (можливість облаштування додаткових кімнат)
• Підвал
• 3 санвузли
• Гараж у будинку на 2 автомобілі
• Незавершений ремонт
• Розведена система опалення (батареї)
• Опалення — твердопаливний котел
• Можливість підвести газ у будинок з літньої кухні
Комунікації та додатково:
• Літня кухня з підведеним газом
• Криниця на подвір’ї
• Просторе подвір’я, тиха локація
• Панорамні краєвиди
Будинок з великим потенціалом для комфортного...

63 000 $
808 $/сот
сільгосппризначення
78 сот
1 тиж. тому
Продається ексклюзивна ділянка площею 78 сотих, розташована у мальовничому селі Ясниська, в безпосередній близькості до знаменитого Ясниського кар’єру. Це місце, де природна краса поєднується з безмежним потенціалом для розвитку.
Ділянка розташована на пагорбі, що відкриває чудову панораму на навколишні краєвиди. Височина додає відчуття простору та приватності.Велика кількість дорослих сосен безпосередньо на території створює цілющий мікроклімат, дарує затінок та неймовірний аромат хвої.
Сусідство з популярним кар’єром робить це місце точкою тяжіння для відпочивальників, забезпечуючи стабільний потік відвідувачів.
Завдяки своїй площі та унікальному рельєфу, ділянка є бездоганним варіантом...

40 000 $
278 $/м²
Черешнева
144 / 64 / 18 м²
2 поверхи
17 сот
4 кімнати
2 тиж. тому