Топ оголошень Микуличина
400 000 $
1 127 $/м²
Космонавтів, 59
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
355 / 150 / 21 м²
2 поверхи
32 сот
5 кімнат
сьогодні
До вашої уваги ексклюзивна резиденція у самому серці Карпат, у мальовничому селі Микуличин. Ця нерухомість поєднує в собі стиль, якість та безмежні можливості: ідеальне рішення для приватної резиденції, заміського маєтку або преміального гостьового бізнесу.
Що входить у комплекс:
Котедж площею 228 м²
Гостьовий будинок 127 м²
Земельна ділянка 0.32 гектари + (0.25 гектра) в оренді
Основний будинок збудований із клеєного брусу Honka (Фінляндія) товщиною 260 мм преміальна якість, екологічність, довговічність.
Гостьовий будинок зведений із пустотілої цегли з базальтовим утепленням та має бетонне перекриття.
Технічні характеристики та комунікації:
Потужне електропостачання 50 кВт
Сучасна систе...

259 000 $
1 295 $/м²
Грушевського вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
Відеотур
200 / 60 / 15 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2010 рік побудови
сьогодні
Продається 2-поверховий котедж 200 м2 біля лісу в закритому котеджному містечку на 6 будинків.
Фундамент стрічка+плита. Гідроізольований.
Стіни. Товщина блоку 40 см. + пресована мінвата 5 см + блок-хауз 4 см.
Перекриття між поверхами монолітне.
Дах утеплений мінватою 20 см. Покрівля - бітумна черепиця
- коридор
- 4 спальні з власними санвузлами та балконами
Тепла підлога на першому поверсі всюди, на 2-му у ванній кімнаті. Труби REHAU.
Рукава каміна розведено по 2 спальнях.
Склопакети REHAU.
Власна підстанція 160 кВА на містечко.
Електричний котел 18 кВт
2-зонний лічильник.
Септик потрійного пере...

160 000 $
1 280 $/м²
Царина
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
125 / 85 / 20 м²
2 поверхи
7 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продається новий двоповерховий будинок у Микуличині біля річки та лісу,
сучасний двоповерховий будинок у мальовничому селі Микуличин, серед Карпатських гір. Ідеальне місце як для проживання, так і для туристичного бізнесу або відпочинку.
Продаж будинку на етапі будівництва, здача якого в кінці травня, перший поверх повністю укомплектований меблями та технікою, підігрів підлоги на першому поверсі
7 сот. землі, 2-й поверх без перестінок, зроблені чистові ремонти, дах утеплено мінватою та оббитий вагонкою
10 квт світла
скважина, вода ідеальна для споживання( пройшла лаболаторну перевірку)
автоматичні ворота,на подвір'ї буде благоустрій ( розсаджено туї, газон)
2-й поверх можна зробити під ключ...

2 900 000 $
1 230 $/м²
Грушевського вул., 2А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
2357 м²
5 днів тому
Готовий готельний бізнес у серці Карпат.
Продається цілісний майновий комплекс «GOTS»
Пропонуємо ексклюзивну можливість придбати діючий готельний комплекс у Яремче на межі з Микуличином. Це локація з ідеальним балансом тиші та логістичної доступності, де туристичний сезон триває 365 днів на рік.
Основні характеристики об'єкта:
Загальна площа будівлі: 2357 м².
Земельна ділянка: 38сот
Готовий, введений в експлуатацію майновий комплекс із напрацьованою клієнтською базою.
Знаходиться на мальовничому березі річки Прут, зручний виїзд до Буковелю та центру Яремче.
Сьогодні комплекс уже пропонує гостям внутрішню аква-зону з класичною сауною та невеликим басейном для охолодження та відновлення...
92 000 $
2 629 $/м²
урочище Ділок, 12
БЕЗ КОМІСІЇ
35 / 25 / 10 м²
1 поверх
5 сот
1 кімната
сьогодні
У нас в продажі з'явилась дуже крута пропозиція! Котеджне містечко "МОРІОН РЕЗОРТ"
Діючий бізнес в Карпатах. Містечко яке вже працює і приносить дохід інвесторам
Є вже документи на право власності та вже виплачують дивіденди
Код- #38677689
"МОРІОН" - Новий, унікальний за своїм форматом проєкт, що реалізується в с. Микуличин, поряд з мальовничим хвойним лісом, на території якого скрупульозно створюється комфортне середовище проживання. Житловий комплекс виконаний у сучасному архітектурному стилі та гармонійно вписується в навколишній природний ландшафт.
Чому варто зараз обрати нерухомість такого формату, а не квартиру під оренду?
Ви не витрачаєте свій час на те, щоб шукати орендарів, п...

38 000 $
467 $/м²
руднєва
БЕЗ КОМІСІЇ
81.4 / 25 / 10 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
5 днів тому
Продається будиночок в горах, с. Микуличин. з ділянкою 5 сот.
Вода в будинку і світло, туалет на вулиці, вулиця не газифікована.
Його атмосфера переповнена спогадами та тишею, що панує навколо, неподалік річка. Проте, ділянка, на якій він стоїть, — це справжній скарб. Зі свого розташування вона відкриває чудовий вид на навколишні гори, і її потенціал для нового будівництва величезний. Тут можна створити сучасний дім або курорт, який органічно впишеться в цей живописний куточок природи Карпат.
Вода в будинку і світло, туалет на вулиці, вулиця не газифікована. Пічне опалення.
Для детального огляду телефонуйте.

650 000 $
447 $/м²
Новоселів, 13
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення для надання послуг
1453 м²
5 днів тому
Вигідна пропозиція на ринку комерційної нерухомості в Карпатах!
Продається готельно-ресторанний комплекс у селі Микуличин:
– СПА зона з декількома видами саун та двома басейнами
– рестораном на 65 посадкових місць
– поруч проходить гірський струмок (можливо розводити форель)
– тихе та спокійне місце з хорошим підʼїздом (відстань до траси Н-09 до 400 метрів)
– на задній частині ділянки ліс
– загальна площа комплексу 1453 метри квадратних
– площа земельної ділянки 0,186 га
– корпус №1 зданий в експлуатацію
– заведено світло 18 кВт (з можливістю збільшення до потрібної потужності)
– проведено електромонтажні роботи, пожежна сигналізація
– готовий проект благоустрою території
– готовий проект ро...

39 900 $
2 100 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
19 сот
сьогодні
Продається чудова рівна земельна ділянка 19 соток у мальовничому Микуличині.
Лише 600 метрів від центральної дороги, поруч ліс, чисте повітря . Підведена грунтова дорога до ділянки, є можливість підключити світло.
Ідеальне місце для спокійного життя! Терміновий продаж

350 000 $
2 917 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
120 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка в горах чудовому, мальовничому місці ! Навколо гори,ліс та чисте повітря. Лякає тільки природна тиша і спокій! Іноді турбують чудові сусіди: Олені, дикі кабани та інші тварини,птиці Карпатських гір, лісів))) .
Ділянка межує з одного боку щойно побудована база відпочинку, з іншого тільки ліс та гори Карпатського Національного заповідника. До ділянки є дорога і проведено електромережа.
За 500-700 метрів проходить газ. Земельна ділянка може бути використана як для ведення господарської діяльності, для власного будівництва так і гарна інвестиція в прибутковий бізнес - проєкт.
Місце має гарне розташування .
До Буковеля 25 км , до центру міста Яремча 5 км, купа кафе...

240 000 $
2 275 $/м²
Грушевського вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Агат Резорт & SPA
106 / 70 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
4-кімнатний котедж у комплексі Agat Resort & SPA | готовий бізнес та пасивний дохід
Продається сучасний 4-кімнатний котедж у котеджному містечку AGAT RESORT & SPA — чудове поєднання комфортного відпочинку, природи та вигідної інвестиції.
Об’єкт з дохідністю 10% річних, що робить його готовим варіантом для власного бізнесу та пасивного заробітку.
Переваги комплексу:
* SPA-зона з чанами, купелями, сухою та парною сауною
* трав’яна та соляна кімнати
* панорамний басейн із підігрівом
* ресторан на території
* асфальтований доїзд
Котедж розташований на ділянці з неймовірним видом на гори.
Навколо — мінімум забудови, тиша та максимальне єднання з природою.
Тут можна прокидатися з панорамою К...

62 700 $
3 300 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
19 сот
сьогодні
Продаж видової земельної ділянки в Карпатах — Микуличин
Продається земельна ділянка з панорамним видом на гори в селі Микуличин, вул. Ділок.
Ділянка розташована у тихому та мальовничому місці Карпат. З території відкривається красивий краєвид на гірські схили та природу. Ідеально підходить для будівництва житлового будинку, дачі або туристичного котеджу.
Основні характеристики:
• площа — 19 соток
• цільове призначення — під житлову забудову
• видова ділянка з панорамою на гори
• тиха та затишна локація
• чисте гірське повітря
Микуличин — один з найпопулярніших туристичних напрямків Карпат, що робить ділянку перспективною як для проживання, так і для інвестиції.
Ціна: 62 700 $

240 000 $
2 646 $/м²
Новоселів, 17К
90.7 / 68.9 / 7.2 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку в Карпатах | басейн, сауна | готовий бізнес
Продається сучасний будинок у комплексі Агат Резорт, с. Микуличин (поруч із Буковель).
Площа:
• Загальна — 124 м²
• Будинок — 91 м²
• Тераси — 32 м²
• Власна ділянка 5 соток
Переваги:
• Власний басейн
• Сауна
• Простора тераса з видом на гори
• Квадроцикл у комплекті
• Сучасний ремонт, повністю укомплектований
• Готовий до проживання або здачі в оренду
Локація:
Тиха та мальовнича місцевість, зручний доїзд, всього кілька хвилин до гірськолижного курорту.
Інвестиція:
Будинок вже здається та приносить стабільний дохід. Ідеально як готовий бізнес або для власного відпочинку.
Запрошуємо на перегляд!

160 000 $
1 280 $/м²
ЦАРИНА
БЕЗ КОМІСІЇ
125 / 80 / 12 м²
2 поверхи
7 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу сучасний двоповерховий будинок у мальовничому селі Микуличин — ідеальне місце для тих, хто цінує тишу, природу та комфорт.
📍 Локація — одна з головних переваг:
будинок розташований поруч з річкою
поряд ліс та гори
свіже повітря та неймовірні краєвиди
Характеристики:
площа ділянки — 7 соток
будинок — 2 поверхи
якісне будівництво з дерева (екологічність та тепло)
Планування та стан:
1 поверх — повністю готовий “під ключ”
✔️ зроблений ремонт
✔️ встановлені меблі та техніка
✔️ готовий до проживання або здачі в оренду
2 поверх — чистовий ремонт
✔️ залишилось лише укомплектувати меблями на свій смак
Додаткові переваги:
тераса на першому поверсі — ідеальне місце для...

228 000 $
2 235 $/м²
підстрім, 4
БЕЗ КОМІСІЇ
102 / 90 / 12 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ РІЄЛТОРА ! Продаються елітні котеджі під ключ 102 м кв Як для життя так і для інвестиції с. Микуличин. 2 кімнати, 2 санвузла, кухня, панорамна вітальня, велика власна тераса, кабінет. Котеджне містечко GORDO Residence розташоване в самому мальовничому місці Карпат тому це НАЙВИГІДНІША ваша інвестиція
В с.Микуличин, яке багате джерелами, різнотрав’ям, ягодами, грибами та багато іншим!Микуличин привабливий своїм розташуванням: куди б ви не хотіли дістатися, звідси це буде зробити найзручніше!Ви отримуєте пасивний прибуток до 15% річних! Власна управлінська компанія, забезпечить завантаженість комплексу та відповідатиме за догляд вашого майна!
-8 кВт на будинок
-Вода свердловин...

219 000 $
1 810 $/м²
Грушевського вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
121 / 69 / 19 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається чудовий будинок з ремонтом, меблями, технікою у мальовничій місцевості серед лісу, річки та гір.
Збудований з пустотілої цегли і утеплений пінопластом.
Планування з кухнею-їдальнею, кімнатою та 3 спальнями.
Є автонавіс на 2 авто та крита тераса 40 м2
Для зручності встановлено теплонасос.
Зручний асфальтований підʼїзд.

240 000 $
2 087 $/м²
центральна
БЕЗ КОМІСІЇ
115 / 72 / 21.3 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам унікальні будиночки у Микуличині з дикого зрубу площею 115 м² — екологічне житло преміум-класу, створене для комфортного проживання та відпочинку в серці Карпат. Авторський проєкт, повністю ручна робота, натуральні матеріали та неймовірні панорамні краєвиди.
Планування:
1-й поверх — студія (кухня + обідня зона + вітальня), спальня з панорамним вікном, санвузол, технічне приміщення, вихід на простору терасу + нижній рівень тераси для зони відпочинку.
Мансарда — дві окремі спальні, ванна кімната, гардеробна.
• Електрика на ділянці
• Власна свердловина
• Автономна каналізація
• Електричне опалення
• Тепла підлога на обох поверхах
• На нижньому рівні тераси — чан / джакузі та зона лежак...

295 000 $
2 500 $/м²
Грушевського вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
118 / 70 / 33.2 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж готового котеджу з ремонтом і меблями в с. Микуличин,урочище Хижки.
Преміальний котедж у серці Карпат Микуличин,котеджне містечко з 8 збудованих котеджів.
Пропонується вишуканий двоповерховий котедж у Микуличині локації, яка поєднує тишу гір, чисте повітря та високий попит на відпочинок преміум-рівня.
Будинок повністю готовий до проживання: виконаний стильний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів, встановлені меблі та сучасна побутова техніка. Інтер'єр продуманий до деталей комфорт, естетика та функціональність у кожному метрі.
Про будинок:
Перший поверх:
-підігрів підлоги,камін,велика вітальня і кухня,санвузол,велика тераса 17м2
-вхідна зона,з тех. приміщенням...
280 000 $
933 $/м²
Грушевського, 188г
БЕЗ КОМІСІЇ
300 / 180 / 35 м²
3 поверхи
11 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продам діючий готель, оздоровчий комплекс у Карпатах у популярному туристичному селі Микуличин, місто Яремче, біля річки Прут.
До Буковеля 18км, До Яремче 15км.
На території 11 соток( земля приватизована, кад.номер 2611091501:10:026:0103) розташовано:
1) Готель-3 поверхи(300м2), 11 номерів(одно і двухмістні від 12 до 24м2). В кожному номері є душ, туалет, двоспальне ліжко, телевізор, балкон з якого відкриваються дуже красиві види на річку Прут та гори.
2) Окрема будівля колиба на 30 міст та окрема будівля з сауною та чаном.
3) Парковка на 12 авто
Альтанка з видом на річку Прут.
Комунікації:
вода-скважина
елекричество-15квт
електрокотел
2 септика
твердотопливний котел
колодязь
Зручний заїзд...
280 000 $
933 $/м²
Грушевського, 188г
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення для надання послуг
300 м²
сьогодні
До Буковеля 18км, До Яремче 15км.
3) Парковка на 12 авто
Альтанка з видом на річку Прут.
Комунікації:
вода-скважина
елекричество-15квт
електрокотел
2 септика
твердотопливний котел
колодязь
Зручний заїзд...
Всі орієнтири