Топ оголошень Оброшиного

77 000 $
459 $/м²
Вишнева вул.
ПРЕМІУМ
167.9 / 130 / 33 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Сучасний будинок біля лісу, Оброшино
Загальна площа: 167,8 м²
Житлова площа: 139,5 м²
Кухня: 12 м²
Ділянка: приватизована, кадастровий номер 4623684900:02:000:0042
Побудовано у 2023 році, житло нове, ніхто не проживав
Планування:
Простора кухня-студія на першому поверсі
Три спальні та два кабінети на другому поверсі
Санвузол на кожному поверсі
Гардероб, пральня, котельня, хозкімната
Великий гараж з виходом у будинок
Технічні характеристики:
Каркасні стіни, утеплення мінеральною ватою
Теплий насос/котел, підготовка для сонячних панелей з інвертором
Водопостачання: свердловина
Каналізація: септик (труба виведена)
Підведена електрика, газ можливо підключити (орієнтовно 1500$)
Система теплої під...

70 000 $
619 $/м²
шашкевича
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
113 / 30 / 15 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Таунхаус за супер ціною | с. Оброшине
Сучасний таунхаус із продуманим плануванням — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.
Основні характеристики:
-Локація: с. Оброшино
-Площа: 113 м²
-Ділянка: 2 сотки
-Кімнати: 3 спальні
-Санвузли: 2
-Гараж
-Ціна: 70 000 $
-Код об'єкта: 12749
Планування:
-Простора кухня-вітальня
-Тамбур
-3 окремі спальні
-2 санвузли
Переваги:
-Сучасний фасад
-Зручне та функціональне планування
-Власний гараж
-Компактна ділянка для відпочинку
Ідеальне співвідношення ціни та якості — варіант, який швидко знайде свого покупця
Телефонуйте для деталей та перегляду!

180 000 $
706 $/м²
Самбірська, 11
ПРЕМІУМ
255 / 120 / 18 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
2010 рік побудови
вчора
Особняк двоповерховий в центрі с. Оброшине, Львівська обл .
• Загальна площа - 255 кв.м, житлова - 120 кв.м, : кухня 18 кв.м. Земельна ділянка 8 сот .
• Опалення індивідуальне двоконтурний котел + твердопаливний котел , камін , підігрів підлоги.
• Будинок збудовано в 2015 році. Монолітне перекриття , фасад утеплений мінватою .
• 6 кімнат. 5 спальних кімнат, одна загальна кімната площею 19,2 кв.м, гараж, сауна, сад, приміщення під спортзал, гардеробна.
• Особняк знаходиться в тихому місці, поруч є ліс, алея, парк.
• Інфраструктура : ліс, парк, дитячий майданчик, школа, дит. садок, ресторан, кафе, магазин, відділення Нової Пошти. Зупинка транспорту.
• Тип стін: Цегляний, зовнішнє утеплення :...

125 000 $
672 $/м²
Самбірська вул., 59
186 / 79 / 11 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
МОЖЛИВЕ РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Оброшине, Львівська область
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 4.9 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку 1 — 186 м², житлова — 79,39 м², кухня — 11,73 м².
Загальна площа будинку 3 — 186м², житлова — 82,92 м², кухня — 9.2 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — газовий котел (VIESSMANN).
Санвузли — три / суміжних.
Перший поверх будинку включає: котельню, гараж, санвузол, вітальню, кухню, хол та сходову.
Другий поверх: хол, загальний санвузол, гардероб, дві житлові кімнати, та мастер - с...

60 000 $
625 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
96 / 44 / 25 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продається таунхаус з неймовірним краєвидом на озеро в Оброшино.
Будинок на стадії завершення будівництва. Здача в експлуатацію - 2 квартал 2026 р.
По плануванню: три спальні, кухня їдальня, два санвузли, гардеробна. Земельна ділянка 1 сот.
Будівництво з цегли, перестінки з газоблоку, дах - металочерепиця. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 10 мм. Сучасна гідроізоляція, бетонне перекриття. Бетонні сходи. Вікна енергозберігаючі з німецького профілю WDS 6 камер, склопакет 2 енерго. Індивідуальне газове опалення ( двофункційний котел)
Заплановані комунікації: газ, електрика, центральна вода, каналізація.
Тиха затишна локація. Поруч озеро. До міста 10 хв на авто.
За деталями проха...

43 000 $
3 720 $/сот
Княгині Ольги вул.
ПРЕМІУМ
під забудову
12 сот
1 тиж. тому
Продається земельна ділянка в мальовничому та престижному передмісті Львова — с. Оброшине.
Ідеальний варіант для тих, хто мріє про власний будинок поруч із містом (всього 10-12 км до Львова).
Площа: 11,56 сот (чудовий розмір для великого будинку, саду та зони відпочинку).
Цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку (приватизована).
Кадастровий номер: 4623684900:01:004:0301
Ділянка рівна, правильної форми.
Комунікації усі підведені. Центральна вода, газ та електрика на ділянці. 26 кВт світла, 3 фази.
Поруч мешкають сусіди. Центр села. Асфальтована дорога.
Є відеоогляд.
Код об'єкта: 859

70 000 $
619 $/м²
шашкевича
113 / 30 / 15 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Таунхаус за супер ціною | с. Оброшине
Основні характеристики:
-Локація: с. Оброшино
-Площа: 113 м²
-Ділянка: 2 сотки
-Кімнати: 3 спальні
-Санвузли: 2
-Гараж
-Ціна: 70 000 $
-Код об'єкта: 12749
Планування:
-Простора кухня-вітальня
-Тамбур
-3 окремі спальні
-2 санвузли
Переваги:
-Сучасний фасад
-Зручне та функціональне планування
-Власний гараж
-Компактна ділянка для відпочинку
Телефонуйте для деталей та перегляду!
120 000 $
706 $/м²
Самбірська вул.
170 / 70 / 12 м²
2 поверхи
9 сот
5 кімнат
сьогодні
Продається окремостоячий будинок в Оброшине, 5хв від Львова, загальна площа будинку 170кв м, ділянка 9сот.
Будинок дуже якісно збудований, опалення - газовий котел, вода - свердловина 18м, каналізація - септик.
До будинку є гараж.
Перший поверх у житловому стані, другий - 0цикл.
Вартість будинку 120тис $
Пропозиція від агенції нерухомості.

60 000 $
625 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
96 / 44 / 25 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Тиха затишна локація. Поруч озеро. До міста 10 хв на авто.
За деталями прохання телефо...

43 000 $
3 720 $/сот
Княгині Ольги вул.
під забудову
12 сот
сьогодні
Кадастровий номер: 4623684900:01:004:0301
Ділянка рівна, правильної форми.
Поруч мешкають сусіди. Центр села. Асфальтована дорога.
Є відеоогляд.

60 000 $
625 $/м²
Садова, 44
96 / 44 / 25 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Тиха затишна локація. Поруч озеро. До міста 10 хв на авто.
За деталями проха...

43 000 $
3 720 $/сот
Княгині Ольги вул.
під забудову
12 сот
вчора
Кадастровий номер: 4623684900:01:004:0301
Ділянка рівна, правильної форми.
Поруч мешкають сусіди. Центр села. Асфальтована дорога.
Є відеоогляд.
Код об'єкта: 859

43 000 $
3 720 $/сот
Княгині Ольги вул.
під забудову
12 сот
вчора
Кадастровий номер: 4623684900:01:004:0301
Ділянка рівна, правильної форми.
Поруч мешкають сусіди. Центр села. Асфальтована дорога.
Є відеоогляд.
Код об'єкта: 859

750 $/міс
Будівельна
130 / 110 / 20 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
вчора
Будинок 130 м² з великою територією — Оброшин, 5 км від Львова Здається в оренду будинок площею 130 м² у с. Оброшин, лише 5 км від Львова. Планування: 4 кімнати, кухня, 2 коридори Територія: велике подвір’я, бруківка, автоматичні ворота, фруктовий сад Зручності: камін-барбекю, магазин поруч, асфальтований доїзд Комунікації: всі підключені, готовий до проживання Будинок орієнтований на довгострокову оренду Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

125 000 $
1 042 $/м²
Степана бандери
єОселя
120 / 65 / 15 м²
1 поверх
8 сот
2 кімнати
вчора
Код об'єкта: 394184. АН "Атланта".
Продаж будинку!
Окремий капітальний будинок, збудований для себе в 2016 році!
Площа будинку по першому поверху 129 м2, мансарда передбачає ще 3 кімнати і санвузол! Виконано всі піднотовчі роботи!
Будинок з косметичним ремонтом, має кухню, 3 спальні, роздільний санвузол, коридор!
Опалення- газ, своя свердловина і септик, вгтернеи!
Асфальтований доїзд до будинку, є гараж для авто!
Ділянка площею 8 соток
Додатково на ділянці збудоване приміщення під будь який бізнес. Тут може бути ремонт авто, майстерня тощо!
Зручний доїзд до Львова! 5 км від кільця вул . Городоцька!
Є вся необхідна інфраструктура, садочок, школа, маркети, громадський транспорт!
Дзв...

180 000 $
720 $/м²
Тараса Шевченка вул.
єОселя
250 / 120 / 18 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
вчора
Код об'єкта: 366184. АН "Атланта".
Продається будинок в ближньому передмісті Львова!
Поруч кілька транспортних артерій Львова- вул. Городоцька, Стрийська, Кульпарківська!
Збудований в 2010 році з червоної цегли, утеплений мінватою і оштукатурений- цей будинок як « термос» зберігає тепло зимою і прохолоду влітку!
Просторий і затишний двохповерховий будинок!
Земельна ділянка 8 сот.
Будинок має велику вітальн. кухню. 4 спальні
індивідуальне опалення(двоконтурний газовий котел),в санвузлі є електричний підігрів підлоги.
Додатково є котел на дрова, працюючий камін!
Дах накритий металочерепицею та утеплений мінватою
двір- бруківка.
Зручне місце розташування будинку дозволить вам з л...

70 000 $
619 $/м²
шашкевича
БЕЗ КОМІСІЇ
113 / 30 / 15 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
вчора
Таунхаус за супер ціною | с. Оброшине
Основні характеристики:
-Локація: с. Оброшино
-Площа: 113 м²
-Ділянка: 2 сотки
-Кімнати: 3 спальні
-Санвузли: 2
-Гараж
-Ціна: 70 000 $
-Код об'єкта: 12749
Планування:
-Простора кухня-вітальня
-Тамбур
-3 окремі спальні
-2 санвузли