Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Оброшиного
Топ оголошень Оброшиного

77 000 $
459 $/м²
Вишнева вул.
ПРЕМІУМ
168 / 130 / 33 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Сучасний будинок біля лісу, Оброшино
Загальна площа: 167,8 м²
Житлова площа: 139,5 м²
Кухня: 12 м²
Ділянка: приватизована, кадастровий номер 4623684900:02:000:0042
Побудовано у 2023 році, житло нове, ніхто не проживав
Планування:
Простора кухня-студія на першому поверсі
Три спальні та два кабінети на другому поверсі
Санвузол на кожному поверсі
Гардероб, пральня, котельня, хозкімната
Великий гараж з виходом у будинок
Технічні характеристики:
Каркасні стіни, утеплення мінеральною ватою
Теплий насос/котел, підготовка для сонячних панелей з інвертором
Водопостачання: свердловина
Каналізація: септик (труба виведена)
Підведена електрика, газ можливо підключити (орієнтовно 1500$)
Система теплої під...

70 000 $
619 $/м²
шашкевича
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
113 / 30 / 15 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Таунхаус за супер ціною | с. Оброшине
Сучасний таунхаус із продуманим плануванням — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.
Основні характеристики:
-Локація: с. Оброшино
-Площа: 113 м²
-Ділянка: 2 сотки
-Кімнати: 3 спальні
-Санвузли: 2
-Гараж
-Ціна: 70 000 $
-Код об'єкта: 12749
Планування:
-Простора кухня-вітальня
-Тамбур
-3 окремі спальні
-2 санвузли
Переваги:
-Сучасний фасад
-Зручне та функціональне планування
-Власний гараж
-Компактна ділянка для відпочинку
Ідеальне співвідношення ціни та якості — варіант, який швидко знайде свого покупця
Телефонуйте для деталей та перегляду!

180 000 $
706 $/м²
Самбірська, 11
ПРЕМІУМ
255 / 120 / 18 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
2010 рік побудови
сьогодні
Особняк двоповерховий в центрі с. Оброшине, Львівська обл .
• Загальна площа - 255 кв.м, житлова - 120 кв.м, : кухня 18 кв.м. Земельна ділянка 8 сот .
• Опалення індивідуальне двоконтурний котел + твердопаливний котел , камін , підігрів підлоги.
• Будинок збудовано в 2015 році. Монолітне перекриття , фасад утеплений мінватою .
• 6 кімнат. 5 спальних кімнат, одна загальна кімната площею 19,2 кв.м, гараж, сауна, сад, приміщення під спортзал, гардеробна.
• Особняк знаходиться в тихому місці, поруч є ліс, алея, парк.
• Інфраструктура : ліс, парк, дитячий майданчик, школа, дит. садок, ресторан, кафе, магазин, відділення Нової Пошти. Зупинка транспорту.
• Тип стін: Цегляний, зовнішнє утеплення :...

60 000 $
625 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
96 / 44 / 25 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається таунхаус з неймовірним краєвидом на озеро в Оброшино.
Будинок на стадії завершення будівництва. Здача в експлуатацію - 2 квартал 2026 р.
По плануванню: три спальні, кухня їдальня, два санвузли, гардеробна. Земельна ділянка 1 сот.
Будівництво з цегли, перестінки з газоблоку, дах - металочерепиця. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 10 мм. Сучасна гідроізоляція, бетонне перекриття. Бетонні сходи. Вікна енергозберігаючі з німецького профілю WDS 6 камер, склопакет 2 енерго. Індивідуальне газове опалення ( двофункційний котел)
Заплановані комунікації: газ, електрика, центральна вода, каналізація.
Тиха затишна локація. Поруч озеро. До міста 10 хв на авто.
За деталями проха...

125 000 $
672 $/м²
Самбірська вул., 59
186 / 79 / 11 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
МОЖЛИВЕ РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Оброшине, Львівська область
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 4.9 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку 1 — 186 м², житлова — 79,39 м², кухня — 11,73 м².
Загальна площа будинку 3 — 186м², житлова — 82,92 м², кухня — 9.2 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — газовий котел (VIESSMANN).
Санвузли — три / суміжних.
Перший поверх будинку включає: котельню, гараж, санвузол, вітальню, кухню, хол та сходову.
Другий поверх: хол, загальний санвузол, гардероб, дві житлові кімнати, та мастер - с...

43 000 $
3 720 $/сот
Княгині Ольги вул.
ПРЕМІУМ
під забудову
12 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка в мальовничому та престижному передмісті Львова — с. Оброшине.
Ідеальний варіант для тих, хто мріє про власний будинок поруч із містом (всього 10-12 км до Львова).
Площа: 11,56 сот (чудовий розмір для великого будинку, саду та зони відпочинку).
Цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку (приватизована).
Кадастровий номер: 4623684900:01:004:0301
Ділянка рівна, правильної форми.
Комунікації усі підведені. Центральна вода, газ та електрика на ділянці. 26 кВт світла, 3 фази.
Поруч мешкають сусіди. Центр села. Асфальтована дорога.
Є відеоогляд.
Код об'єкта: 859
120 000 $
706 $/м²
Самбірська вул.
170 / 70 / 12 м²
2 поверхи
9 сот
5 кімнат
сьогодні
Продається окремостоячий будинок в Оброшине, 5хв від Львова, загальна площа будинку 170кв м, ділянка 9сот.
Будинок дуже якісно збудований, опалення - газовий котел, вода - свердловина 18м, каналізація - септик.
До будинку є гараж.
Перший поверх у житловому стані, другий - 0цикл.
Вартість будинку 120тис $
Пропозиція від агенції нерухомості.

9 000 $
1 500 $/сот
Маркіяна Шашкевича вул., 4
сільгосппризначення
6 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка в с. Оброшине Пустомитівський район
Площа ділянки 6 сот.
Цільове призначення: для колективного садівництва
Комунікації: електроенергія
Вартість: 9000 дол США

70 000 $
729 $/м²
Садова, 10
БЕЗ КОМІСІЇ
96 / 44 / 25 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Будинок на стадії будівництва. Завершення будівництва 4 квартал 2025 р. Здача в експлуатацію - 2 квартал 2026 р.
Заплановані комунікації: газ, електрика, центральна вода, септик.
Тиха затишна локація. Поруч озеро. До міста 10 хв на авто.
За...

125 000 $
672 $/м²
Криницька
186 / 79 / 12 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
ПРОДАЖ БУДИНКУ
МОЖЛИВЕ РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Адреса — село Оброшине, вулиця Криницька, Львівська область.
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — газовий котел (VIESSMANN).
Санвузли — три / суміжних.
Другий поверх: хол, загальний санвузол, гардероб, дві житлові кім...

65 000 $
1 270 $/м²
Вольського, 8
2 кімнати
51.2 / 26.9 / 7.3 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса — село Оброшине, вулиця Вольського 8. Львівська обл.
Кількість кімнат — дві
Поверх — 5 з 5
Тип будинку — чешка. Матеріал стін — цегла
Загальна площа — 51.2 м², житлова — 26.9 м², кухня — 7.3 м².
В квартирі зроблений євроремонт ,
Опалення — індивідуальне , встановлений газовий котел.
Балкон — один , лоджія - одна.
Санвузол — один / суміжний.
Особливості даної квартири — це те що квартира двостороння, є гардеробна кімната, зроблений капітальний ремонт ( нова елекрика, проводка, сантехнікана) на поверсі дві квартири, є технічний поверх.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет, парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорт...

125 000 $
1 042 $/м²
Степана бандери
єОселя
120 / 65 / 15 м²
1 поверх
8 сот
2 кімнати
сьогодні
Код об'єкта: 394184. АН "Атланта".
Продаж будинку!
Окремий капітальний будинок, збудований для себе в 2016 році!
Площа будинку по першому поверху 129 м2, мансарда передбачає ще 3 кімнати і санвузол! Виконано всі піднотовчі роботи!
Будинок з косметичним ремонтом, має кухню, 3 спальні, роздільний санвузол, коридор!
Опалення- газ, своя свердловина і септик, вгтернеи!
Асфальтований доїзд до будинку, є гараж для авто!
Ділянка площею 8 соток
Додатково на ділянці збудоване приміщення під будь який бізнес. Тут може бути ремонт авто, майстерня тощо!
Зручний доїзд до Львова! 5 км від кільця вул . Городоцька!
Є вся необхідна інфраструктура, садочок, школа, маркети, громадський транспорт!
Дзв...

180 000 $
720 $/м²
Тараса Шевченка вул.
єОселя
250 / 120 / 18 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Код об'єкта: 366184. АН "Атланта".
Продається будинок в ближньому передмісті Львова!
Поруч кілька транспортних артерій Львова- вул. Городоцька, Стрийська, Кульпарківська!
Збудований в 2010 році з червоної цегли, утеплений мінватою і оштукатурений- цей будинок як « термос» зберігає тепло зимою і прохолоду влітку!
Просторий і затишний двохповерховий будинок!
Земельна ділянка 8 сот.
Будинок має велику вітальн. кухню. 4 спальні
індивідуальне опалення(двоконтурний газовий котел),в санвузлі є електричний підігрів підлоги.
Додатково є котел на дрова, працюючий камін!
Дах накритий металочерепицею та утеплений мінватою
двір- бруківка.
Зручне місце розташування будинку дозволить вам з л...

70 000 $
619 $/м²
шашкевича
БЕЗ КОМІСІЇ
113 / 30 / 15 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Таунхаус за супер ціною | с. Оброшине
Основні характеристики:
-Локація: с. Оброшино
-Площа: 113 м²
-Ділянка: 2 сотки
-Кімнати: 3 спальні
-Санвузли: 2
-Гараж
-Ціна: 70 000 $
-Код об'єкта: 12749
Планування:
-Простора кухня-вітальня
-Тамбур
-3 окремі спальні
-2 санвузли
Переваги:
-Сучасний фасад
-Зручне та функціональне планування
-Власний гараж
-Компактна ділянка для відпочинку
Телефонуйте для деталей та перегляду!

750 $/міс
Михайла Грушевського вул.
130 / 75 / 15 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Здається просторий будинок у с. Оброшине, всього 5 км від Львова. Площа 130 м², 4 кімнати, велика ділянка 10 соток. Є всі комунікації, індивідуальне газове опалення, меблі та побутова техніка.
Доглянуте подвір’я з садом, альтанкою, мангалом, гаражем та автоматичними воротами. Тиха локація з хорошим доїздом і розвиненою інфраструктурою поруч.
Ціна: 750 $/міс
Вільний з 10 травня

235 000 $
1 068 $/м²
Козацька вул.
220 / 115 / 14 м²
2 поверхи
14 сот
5 кімнат
сьогодні
Код об'єкта: 392707. АН "Атланта".
Продаж капітального будинку в ближньому передмісті Львова!
Смт. Оброшине, самий центр!
Поруч з будинком школа, садочок, технікум і інститут, зупинки транспорту, магазини, маркети і салони краси, транспорт!
Ідеально зручне добирання до Львова завдяки вдалому розташуванню будинку!
Будинок 2017 року,збудовано на ділянці 13,5 соток- рівна, на підвищенні, вона має прекрасний вигляд довкола!
Загальна площа будинку 220 м2, плюс цокольне приміщення.
Функційне планування, 4 спальні, вітальня з виходом на терасу і неймовірним виглядом, окрема робоча зона кухні, два санвузли!
В будинку виконані всі роботи з розведення комунікацій- тут центральна вода і каналіз...

180 000 $
720 $/м²
Козацька вул.
250 / 120 / 18 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Код об'єкта: 366184. АН "Атланта".
Продається будинок в ближньому передмісті Львова!
Просторий і затишний двохповерховий будинок!
Земельна ділянка 8 сот.
Будинок має велику вітальн. кухню. 4 спальні
Додатково є котел на дрова, працюючий камін!
Дах накритий металочерепицею та утеплений мінватою
двір- бруківка.
Зручне місце розташування будинку дозволить вам з л...

17 800 $
1 295 $/сот
сільгосппризначення
14 сот
сьогодні
Земельна ділянка 13,75 соток — Оброшино, біля траси
Продається земельна ділянка площею 0,1375 га (13,75 соток) у с. Оброшино, Львівська область.
Локація: між готельно‑ресторанним комплексом «Вікторія» (100 м) та Львівським хлібопекарським комплексом
Призначення: для ведення особистого селянського господарства
Доїзд: ґрунтова дорога, частково викладена плитами, 50 м від головної дороги (траса Басівка‑Оброшино)