Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Рудників
Топ оголошень Рудників
30 000 $
3 000 $/сот
Дрогобицька вул., 1г
БЕЗ КОМІСІЇ
комерційного призначення
10 сот
2 дні тому
Продається земельна ділянка комерційного призначення, підготовлена до будівництва.
Локація: Львівська область, Стрийський район, с. Рудники, вул. Дрогобицька, 1г
(приблизно 50 км від Львова)
Основні характеристики:
Площа: 0,1000 га (10 соток)
Кадастровий номер: 4623087200:12:000:0165
Цільове призначення: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (код 03.15)
Категорія земель: землі житлової та громадської забудови
Ціна: 30 000 USD
Переваги ділянки:
Чудове розташування — безпосередній виїзд на трасу, забезпечує високий автомобільний трафік і чудову видимість для комерційного об’єкта.
Ідеально- для будівництва АЗС
В самому селі Рудники мережевих АЗС немає. Найбл...

32 000 €
250 €/м²
вул Львівській
128 / 100 / 20 м²
2 поверхи
24 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Продається незавершене будівництво у с. Рудники, вул. Львівська 70.
Будинок мурований з білої та червоної цегли, загальна площа 128 м².
Земельна ділянка — 24 сотки, при трасі.
Є гараж у самому будинку
Світло та газ проведено на ділянку
Криниця з чистою водою
Неподалік ліс, стави, свіже повітря
Тихий і спокійний район
Будинок і територія потребують господаря, який доведе справу до кінця.
Ексклюзив від Cherry Estate.
Дзвоніть — покажемо сьогодні.
208 000 $
2 000 $/сот
Відеотур
комерційного призначення, під забудову
104 сот
1 міс. тому
Земельна ділянка 1,04 га | Перша лінія траси Київ–Чоп | Під бізнес
с. Пісочна, Стрийський район, Львівська область
Перша лінія траси Київ–Чоп, поруч велике перехрестя, доступ з усіх ключових напрямків: Стрий, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Дрогобич, Миколаїв, Львів, Жидачів.
Характеристики:
Площа: 1,0396 га (~104 сотки)
Цільове призначення: 12.04 — для будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, ( будівництво комплексу придорожнього сервісу)
Високий транспортний...
90 000 $
2 000 $/сот
Відеотур
комерційного призначення, промпризначення, під забудову
45 сот
1 міс. тому
Продаж земельної ділянки 0,453 га (будівництво автостоянки та придорожнього сервісу) | Перша лінія траси Київ–Чоп, с. Пісочна, Стрийський район
Розташування:
Перша лінія траси Київ–Чоп, поруч велике перехрестя
Зручний доступ зі Стрия, Сколе, Моршина, Трускавця, Борислава, Дрогобича, Миколаєва, Львова, Жидачева