Топ оголошень Струмівки

13 500 грн/міс
Гордієнка Кості, 8
3 кімнати
65 / 48 / 9 м²
поверх 3 з 3
5 днів тому
☘️☘️ОРЕНДА 3-кімнатної квартири
Комфортна та затишна оселя
🔸 поверх- 3
🔸автономне опалення
🔸підігрів підлоги- коридор, кухня, ванна кімната
🔸меблі - при потребі можна і свої додаткові
Достатня кількість паркомість
На території є дитяча площадка
📍Локація : Струмівка , вул Гордієнка Кості
📍Інфраструктура: супермаркет, кафе, Епіцентр, заправка, McDonald’s , зупинка громадського транспорту поруч.
☎️ [телефон приховано]

42 000 $
690 $/м²
Сільська вул., 10
БЕЗ КОМІСІЇ
60.83 / 27.5 / 22.5 м²
1 поверх
2 сот
2 кімнати
2 дні тому
Пропонуємо до продажу новинку на ринку нерухомості за дуже приємною ціною на етапі будівництва.
Код- #26847893
Новий масив у Струмівці по вулиці Сільській.
Заг. площа 60,8 кв.м.
Будинок збудований з цегли. Земельна ділянка розміром 0,02га
- Електрика
Чудовий варіант для тих, хто мріє про тишу та затишок!
Для більш детальної інформації телефонуйте!
64 000 $
883 $/м²
Будівельна
БЕЗ КОМІСІЇ
72.5 / 44 / 15 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
2026 рік побудови
4 дні тому
Продаємо у Струмівці ( біля ЖК Сімейна Фортеця) таунхауси з ремонтом та КАНАЛІЗАЦІЄЮ.
Характеристика параметрів :
-Збудовані з червоної цегли
-Накриття металочерепицею
-Горище утеплене мін ватою 10 см
- німецька технологія фарбування стін
- вінілове покриття + керамічна плитка у санвузлі
- добротні вікна панорамні- багато світла та простору , енергозберігаючі -3 скла, 82мм профіль 6 камерний
Є можливість обрати ще крайнього !
Комунікації :
- каналізація централізована
- вода свердловина
- світло 13кВт ( Волиньобленерго)
Загальна площа :
71.5 м2 , дві спальні кімнати , суміжний санвузол ( ванна з можливостю встановити душ )
Вода нагрівається від бойлеру .
Власної території- 1...
90 000 $
874 $/м²
Гайова
БЕЗ КОМІСІЇ
103 / 38 / 32 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
4 дні тому
🏡 Сучасний одноповерховий будинок у Струмівці — ідеальний варіант для сім’ї
Продається новозбудований будинок на етапі завершення будівництва у затишній та зручній локації — вул. Сільська (район старої газової заправки).-
Біля ЛіСУ 🌲🌲🌲🌲
Будинок уже має чітку архітектуру, продумане планування та якісні базові роботи — ідеальний варіант, щоб завершити під себе без переплат за «чужий ремонт».
📐 Основні характеристики:
• Загальна площа: 103м²
• Ділянка: 5 соток (приватна власність)
• 3 окремі спальні із них мастер- спальня
• 2 санвузли
• Простора кухня-вітальня (з великими вікнами — багато світла ☀️)
🏗 Стан будинку:
• Збудований з цегли
• Дах — металочерепиця (в процесі завершення)...
420 000 $
2 819 $/сот
Алмазова
під забудову
149 сот
5 днів тому
Всього кілька хвилин від центру Луцька, у мальовничій та активно забудованій місцевості, пропонується земельна ділянка площею 1.490 га, що стане ідеальним рішенням для реалізації житлового комплексу або котеджного містечка.
Локація має стратегічно вигідне розташування —
зручний заїзд безпосередньо з вулиці Рівненська (м. Луцьк) забезпечує простий доступ як до міста, так і до основних транспортних шляхів області.
Переваги об’єкта:
Площа: 1.490 га — оптимально для цілісного забудовницького проєкту.
Локація: с. Струмівка, Луцький район (в’їзд із вул. Рівненська)Комунікації: поруч підведене ГРП, є можливість підключення до інших інженерних мереж.
Земля у приватній власності, документи повністю г...
395 000 $
2 194 $/м²
тиха, 13
180 / 80 / 17 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
5 днів тому
Продається сучасний двоповерховий будинок у ЖК «Струмочок», Струмівка, Луцький район. Тиха локація поруч із Луцьком для комфортного сімейного життя.
Площа будинку — 180 м².
Раціональне планування: максимум простору, світла та зручності.
На першому поверсі просторий зал площею 30 м2, санвузол, кухня з панорамними вікнами, сучасна техніка та продумані рішення для щоденного комфорту:
-відеоспостереження по периметру ділянки
-автономний полив газону( 500 м2...
230 000 $
11 500 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
комерційного призначення
20 сот
6 днів тому
Продаж ділянки площею 20 сотих.
Локація: с. Струмівка, понад трасою,всього в 2 км від м. Луцьк
Комерційне призначення.
Жвавий трафік автомобілів, торгово-обслуговуючі центри поруч - все це створює перспективні умови для початку ( або ж розширення ) Вашого бізнесу саме в цій локації.
Вартість: $ 11 500/ соту

155 000 $
686 $/м²
Старицького вул., 35
БЕЗ КОМІСІЇ
226 / 147 / 15 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Пропонуємо на продаж !!
Просторий будинок !!
Гарна і зручна локація !!
с Струмівка
Асфальтований доїзд
до зупинки 5 - 7 хвилин
Будинок огороджений
Доглянута земельна ділянка
+ садок з фруктовими деревами
+ є зона для комфортного відпочинку ...
Технічна характеристика будинку :
Будинок - 2х поверховий цегляний
Загальна площа будинку - 226 м2
Жилий 1й поверх :
3 роздільні кімнати,
кухня, вітальня з діючим каміном на дровах -
приємний відпочинок у холодну пору року, ванна і санвузол роздільні,
є великий підвал...
2й поверх - технічний,
по плану - 3 кімнати + кори...

63 000 $
926 $/м²
Паркова вул., 72
2 кімнати
68 / 23 / 18 м²
поверх 2 з 5
1 тиж. тому
Продаж
2-кімнатна квартира
ЖК "АМСТЕРДАМ"
Будинок зданий - переуступка
Автономне електричне опалення
Підігрів підлоги по всій квартирі
2 санвузли
є ліфт
АБО обмін на 1-кімнатну квартиру

100 000 грн/міс
250 грн/м²
Рівненська вул., 74
виробниче приміщення
400 м²
1 тиж. тому
Оренда
комерційного приміщення
с Струмівка
400 м2
Сучасний ремонт
Автономне опалення
Світло
Повітря провід (траса для підключення компресора)
Підведена вода
Приточно / витяжна вентиляція
2 великі фасадні вʼїзди в приміщення
Є лічильники : на світло, тепловий лічильник (опалення)
На території є місця для паркування
Охорона та відеоспостереження 24/7
Ціна - 250 гривень/м2 + комунальні
На території є працююче кафе, діюче бомбосховище,
сервісний центр, зона митного контролю, поруч нова пошта, АЗС WOG

12 750 грн/міс
250 грн/м²
Рівненська вул., 74
офісне приміщення
51 м²
1 тиж. тому
Оренда
Офісне приміщення
Сучасний ремонт
51 м2
2 входи/виходи,
1 з них - фасадний
Тепла підлога
Кондиціонер
Меблі за домовленістю
Окремі лічильники на теплу підлогу та електрику
Паркомісця
Охорона та відеонагляд 24/7
На території є сервісний центр,
зона митного контролю,
кафе, банк, сертифікація ТЗ,
поруч заправка WOG та нова пошта
Щоденне прибирання офісу
Перевага під авто бізнес
Ціна: 385 грн / м2 + комунальні

93 500 $
1 798 $/м²
Подільська вул., 4-А
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
52 / 32 / 10 м²
поверх 5 з 5
2022 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж 2-кімнатної квартири з індивідуальним дизайнерським ремонтом.
Квартира розташована в затишному передмісті Луцька у с. Струмівка. Від будинку чудове транспортне сполучення з центральної частини міста.
В’їзд на територію житлового комплексу закритий під наглядом охорони, з виконаним ландшафтним дизайном, з відпочинковою зоною та дитячим майданчиком. В пішій доступності знаходяться продуктові магазини, кафе, поштомат, зупинки громадського транспорту.
Ремонт зроблений за індивідуальним дизайнерським проєктом з урахуванням усіх вимог для комфортного проживання.
Кухонний гарнітур оснащений системою авто доведенням полиць. Стільниця виконана з якісною імітацією натурального каменю....
79 000 $
1 013 $/м²
Івана Багряного вул., 23
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Європейський
2 кімнати
78 / 32 / 12 м²
поверх 3 з 4
2017 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж дворівневої квартири у ЖК «Європейський»
Пропонується стильна та функціональна дворівнева квартира у зручній локації - поруч уся необхідна інфраструктура, водночас район тихий та затишний. Закритий двір забезпечує додатковий комфорт і безпеку.
Площа: 78 м²
Поверх: 3
Індивідуальне газове опалення
Планування квартири продумане та комфортне для життя:
Перший рівень:
- передпокій
- світла вітальня з панорамними вікнами
- кухня з усією необхідною побутовою технікою
- санвузол
Другий рівень:
- велика спальня (за потреби можна перепланувати на дві окремі кімнати)
- гардеробна
Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень.
80 000 $
656 $/м²
Багряного, 26
4 кімнати
122 / 80 / 10 м²
поверх 3 з 4
3 тиж. тому
Продаж 2рівневої квартири в новобудові, розташована на 3 та 4 поверхах чотириповерхового будинка. На першому поверсі знаходиться кухня, вітальня, коридор та туалет, на другому - 3 спальні кімнати, великий коридор, кладова та великий санвузол з ванною та вбудованою душовою кабіною
Деталі інтер’єру:
Квартира продається з усіма наявними меблями та побутовою технікою
Будинок та двір:
Будинок розташований в межах міста, закрита територія, є місце для паркування авто, а також дитячий майданчик та альтанки.
Планування:
Комфортна та затишна квартира з правильним розподіленням зон. Перший поверх чудово підійде, як гостьовий варіант, де ви зможете приймати гостей для дружніх посиденьок. А другий п...

500 $/міс
Подільська вул., 4-Б
3 кімнати
85 / 60 / 15 м²
поверх 2 з 5
4 тиж. тому
🏡 Оренда 3-кімнатної квартири в ЖК «Щастя», Струмівка
💫 Перше поселення — усе нове, стильне та продумане до деталей
85 м² комфорту:
🛏 Дві окремі спальні
💼 Кабінет для роботи або навчання
🍽 Простора кухня для сімейних вечорів
🚿 Великий санвузол
💎 Переваги, які мають значення:
✔️ Тепла підлога
✔️ Повний комплект техніки (посудомийка, пральна + сушильна, духовка)
✔️ Відеодомофон та закрита територія 🔐
✔️ Багато місця для зберігання
🤍 Ідеальний варіант для сім’ї або комфортного життя з можливістю працювати з дому
72 000 $
699 $/м²
Сільська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
103 / 45 / 32 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
1 міс. тому
Продається сучасний дуплекс у Струмівці
біля лісу
Дім для тих, хто цінує комфорт, стиль та якість будівництва.
•Площа будинку: 103м.
•Ділянка: 2.62сотки
•Планування:
— Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
— 4 окремі спальні на другому поверсі
— 2 санвузли (на кожному поверсі)
— Зручний хол та функціональна зона сходів
•••Висота стель: 2.88 м (і на 1, і на 2 поверсі)
•••Монолітне перекриття — не дає шуму між поверхами
Фасад і будівництво:
••••Сучасний дизайн у поєднанні темної цегли та світлого фасаду
••••Керамоблок, утеплення мінватою 20 см
••••Дах з металочерепиці, водостічна система встановлена
••••Великі панорамні вікна, багато природного світла
••••Гарна архітектура даху з вист...

83 000 $
1 361 $/м²
Подільська вул., 4-Б
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
61 / 33 / 18 м²
поверх 4 з 5
1 міс. тому
Продам простору двокімнатну квартиру з сучасним дизайнерським ремонтом у новому цегляному будинку (житловий комплекс "Сімейна Фортеця. Щастя").
Загальна площа квартири - 61 м.кв., житло розташоване на зручному для життя 4-му поверсі (із загальних 5-ти), у будинку функціонує постійно-діючий ліфт.
Комфортне внутрішнє планування із двома окремими кімнатами (19 і 14 кв.м.), просторою кухнею-вітальнею (18 кв.м.), компактним суміжним санвузлом (5 кв.м.) і невеликим відкритим балконом.
Облаштоване індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел - на подачу тепла і гарячу воду + водяна тепла підлога в кухні, коридорі й санвузлі), встановлені усі необхідні лічильники (газ, вода, світло), з функцією...
82 000 $
820 $/м²
Сільська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
100 / 75 / 10 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
1 міс. тому
Пропонуємо будинок у с. Струмівка
Площа будинку – 100 м. кв + 13.6 тераса
Земельна ділянка – 6 сот
Будинок на етапі (усе як на фото)
ПЛАНУВАННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ:
-3 окремі спальні
- простора кухня вітальня 34 м. кв
- 2 санвузли
- паливна
- кладова
- тераса з накриттям
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- будинок з червоної цегли
- стеля утеплена мінватою 20 см
- фасад утеплений пінопласт 15 см
- тепла підлога по всьому будинку
- стяжка
- штукатурка
КОМУНІКАЦІЇ:
- вода – скважина
- електрика 13 кв
- каналізація – септик
ЛОКАЦІЯ:
- асфальтований доїзд (100 м твердий доїзд)
Поруч:
- нова пошта
- магазин
- зупинка громадсько транспорту
- їздять комунальні служби
ТЕЛЕФОНУЙТЕ – та записуйтесь на огля...
50 000 $
735 $/м²
Сільська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
68 / 50 / 10 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
1 міс. тому
Продаж таунхаусів у с. Струмівка | 68 м² | від 2 до 3 сот | 50000 $ середні | 55000 $ крайні
Як агентство нерухомості пропонуємо нові таунхауси у с. Струмівка - практичний формат житла з власною ділянкою за доступною ціною, у перспективному районі з розвиненою інфраструктурою
Площа кожного таунхауса - 68 м²
Земельні ділянки:
- Крайні - 3 сотки
- Середні - 2 сотки
- Усього - 4 таунхауси
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• будівництво з червоної цегли
• утеплення фасаду - пінопласт 15 см
• вікна WDS
• електрика - 5 кВт
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- тепла підлога по всьому будинку
- стяжка та штукатурка
- паркан по периметру (крім переднього)
ЛОКАЦІЯ:
• пішки до магазину, зупинки громадського транспорту та Ново...
Всі орієнтири