Топ оголошень Великої Олександрівки

165 000 $
1 031 $/м²
Котляревського, 6
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
160 / 65 / 36 м²
2 поверхи
10 сот
3 кімнати
2016 рік побудови
вчора
Без комісії для покупця.У продажу будинок по КРАЩІЙ ЦІНІ, площею- 160 кв.м. у с.Велика Олександрівка , вул.Котляревського буд.6 , Бориспільського району, Київської області. Розташований будинок в 15 км від Києва.
Ділянка загальною площею 10 соток на якій розташований будинок, мангальна зона , фруктові дерева, сарай і комора . На території може запаркуватися 3 машини.
Площа будинку-144 кв.м, тераса 16 кв.м, загальна 160 м.кв. Три поверхи. Документи на землю під будівництво житлового будинку. Електрика заведена 12 кВт, лічильник день-ніч , 3 фази, диф.реле,стабілізатори напруги на кожну фазу, стоїть інвертер з акб на 6 квТ. Таким чином живлення на весь будинок хватає на 24 години.
Газовий к...
59 000 $
843 $/м²
Трояндова, 1
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
Відеотур
3 кімнати
70 / 43 / 9 м²
поверх 2 з 2
1992 рік побудови
вчора
Продаж 3-х кімнатної квартири Велика Олександрівка, вул. Трояндова (Кочнева),1 Бориспільський р-н.
Цегляний будинок 1992року.
Поверх- 2/2.
Площа- 70/43/8,6
Зроблений косметичний ремонт 2024р, нова електрика та сантехніка, підлога -ламінат, в санвузлі мозаїка та ванна, нові радіатори, столярка та шпалери.
Планування: 3 окремі кімнати, кухня, санвузол роздільний, балкон, лоджия.
Опалення- газовий котел, вода- свердловина на 3 будинки.
Утеплена стіна квартири з вулиці.
Бонус- додаткове приміщення в підвалі і власний погріб на вулиці.
Поруч ліцей, школа мистецтв, дитячий садок, футбольне поле, аптека, Нова Пошта, Укрпошта. Базар в центрі 2-3 рази на тиждень.
Зупинка автобуса на Київ- 600м, до...

100 000 $
476 $/м²
Тополева, 91
БЕЗ КОМІСІЇ
210 / 120 / 30 м²
2 поверхи
9 сот
5 кімнат
2020 рік побудови
вчора
Продається сучасний цегляний будинок у селі Велика Олександрівка. Київська обл. Бориспільський р-н. Вул. Топольова. 210 кв.м.
Будинок на 80% готовий до проживання. Перший поверх повністю підготовлений до чистових робіт. Встановлено якісні вікна, міжкімнатні двері. По всьому поверху прокладена система теплої підлоги. Стіни ідеально вирівняні під фарбування.
Підключена та розведена електрика, встановлена водостічна система. Свердловина 25м.
Поєднаний санвузол викладений плиткою.
У центрі просторої вітальні спроектовано ідеальне місце для каміна.
Ділянка (10 соток) вирівняна, виконано базове планування. Підготовлено місце для майбутньої альтанки та мангальної зони.
Тихе місце за 10 хвилин їзд...
149 000 $
745 $/м²
Авдєєвська, 15
БЕЗ КОМІСІЇ
200 / 111 / 12.5 м²
2 поверхи
14 сот
5 кімнат
2 дні тому
Продаж будинку с. Велика Олександрівка
Продається капітальний будинок в селі Велика Олександрівка Бориспільського р-ну.
Будинок загальною площею 200м2 повністю готовий для проживання з меблями і технікою! Складається: із кімнати вітальні і просторої кухні плюс санвузол, кладова, комунікаційна на першому поверсі та 3х повноцінних спальних кімнат і однією дитячою кімнатою на другому поверсі. Побудований для себе з моноліту і цегли, на ділянці є гараж, дитячий майданчик, сарай і вольєр для собаки. Площа ділянки 14соток.
Будинок 2х поверховий, опалення на любий смак є газовий котел і електрокотел, під’єднано електроживлення від акумуляторів (повна автономність під час вимкнення світла)
Є відеог...

560 000 $
2 333 $/м²
Бориспільський
240 / 100 / 40 м²
2 поверхи
20 сот
5 кімнат
3 дні тому
Якісний будинок з газом у зеленій, тихій локації - с.Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область.
Будинок знаходиться під цілодобовою охороною.
У продажу капітальний житловий будинок площею 240 м², зведений для власного проживання з використанням якісних, дорогих матеріалів та з продуманою інженерією.
Будівництво
- натуральні керамічні блоки (Польща);
- фасад - клінкерна цегла;
- будинок утеплений;
- покрівля - натуральна черепиця (Німеччина).
Ділянка та територія
Будинок розташований на великій ділянці 20 соток, яка виглядає як приватний доглянутий парк.
На фото добре видно:
- рівні зелені газони;
- мощені доріжки;
- декоративні дерева та хвойні насадження;
- продумане з...
180 000 $
973 $/м²
Сухомлинського, 16
БЕЗ КОМІСІЇ
185 / 87 / 36 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж сучасного енергоефективного будинку (БЕЗ КОМІСІЇ)
📍 Бориспільський район, с. Велика Олександрівка, вул. Сухомлинського, 16
Пропонується до продажу просторий та якісно збудований будинок загальною площею 185 м², який із самого початку проєктувався як енергоефективний об’єкт.
* комфортну температуру влітку
* суттєве зниження витрат на опалення та кондиціювання
🏗 Будівельні характеристики
* Монолітний утеплений фундамент – м...

155 000 $
15 500 $/сот
під забудову
10 сот
сьогодні
Пропонуємо земельну ділянку та двоповерховий будинок, с.Велика Олександрівка,
15 км. Бориспільською трасою до Києва.
Загальна площа 150 кв.м., кухня вітальня, три спальні з гардиробними, мансандра, три санвузли, тераса з зоною відпочинку. Будинок будували для себе. Стіни зведені з газоблоку 40см, прошарок 8 см задутий піною, цегла. Покрівля вкрита металочерепицею та водосточка - Прушинський (Польша). Вікна з напиленням, п'ятикамерні, Німеччина, енергозберігаючі, Геалан. Навіс на дві машини. Ворота, хвіртка, грати на вікнах ручної роботи із Закарпатської ковки. Автоматика came на воротах відчиняються з пульта, хвіртка з домофоном.
Доріжки під навісом покриті натуральною бруківкою. Паркан та с...

29 000 $
1 450 $/сот
Броварська вул., 5
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
20 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки загальною площею 20 соток під індивідуальне будівництво в селі Велика Олександрівка, Бориспільського району Київської області. Кадастровий номер ділянки 3220880900:08:006:0216. Дуже зручне розташування - 20 км до метро Бориспільська. В селі школа, дитячий садок, аптека, відділення Нової Пошти. Недалеко великий супермаркет в Пролісках.
Призначення землі - 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.
На ділянку виконано підведення електроенергії 3 фази потужністю 25кВт, геологічне дослідження ділянки, та виконано топологію 500 та 2000, нова житлова вулиця, навколо нові житлові будинки, хороший під’їзд.

210 000 $
656 $/м²
Київський шлях
БЕЗ КОМІСІЇ
320 / 200 / 20 м²
2 поверхи
20 сот
6 кімнат і більше
вчора
Без комісії!
Продаж будинку з ремонтом у с. Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська область. 10 хвилин до Києва та метро Бориспільська, гарна транспортна розв'язка.
На території 20 соток розташований основний будинок 320 кв.м., 120 кв.м будиночок із зоною відпочинку та шикарна лазня з басейном на дровах.
В основному будинку на першому поверсі розташовується передпокій, котельня, кухня, вихід у гараж на 2 машини, 2 спальні та 2 санвузли.
На другому поверсі простора спальня, велика вітальня з каміном та виходом у зимовий сад/засклену терасу, також є невеликий кабінет.
На цокольному поверсі є невеликий спортзал.
Другий будинок призначений для зони відпочинку на літній кухні, є...
61 000 $
847 $/м²
Богдана Хмельницького
єОселя
єВідновлення
72 / 42 / 7 м²
1 поверх
14 сот
4 кімнати
1965 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу садиба в одному з найперспективніших сіл Бориспільського району — Велика Олександрівка . Ідеальний варіант для тих, хто шукає місце для будівництва нового заміського будинку або хоче зайнятися реконструкцією наявного житла.
Основні характеристики:
Ділянка: 14 соток (приватизована).
Велика територія дозволяє реалізувати будь-який ландшафтний проєкт, побудувати новий будинок, гараж, баню або облаштувати сад.
Комунікації:
— газ, електрика, вода. Це значна економія вашого часу та бюджету .
Будинок: Одноповерховий будинок старого житлового фонду.
Стан — під капітальний ремонт або реконструкцію.
Інфраструктура подвір'я: На території є господарські споруди (літня кухня/сар...

37 000 $
491 $/м²
Котляревського, 25
75 / 45 / 12 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
сьогодні
🏡 БУДИНОК У ЦЕНТРІ СЕЛА ВЕЛИКА ОЛЕКСАНДРІВКА — ЛИШЕ 15 КМ ВІД КИЄВА!
вул. Котляревського 25
Є ВІДЕООГЛЯД!!!
✨ Унікальна можливість для тих, хто мріє створити затишне родинне гніздечко поруч зі столицею або реалізувати власний проєкт у спокійному місці з усією необхідною інфраструктурою.
📍 Локація
Село Велика Олександрівка, Бориспільський район — всього 15 км від Києва.
Будинок розташований у самому центрі села — усе поруч: магазини, школа, аптеки, транспорт.
🏠 На території:
Два житлові будинки (по документах як один) загальною площею 75,4 м2, житлова 44.9 м2, кухня: 12.1 м2:
▫️ Один — цегляний, більш сучасний
▫️ Інший — традиційна мазанка
🔹 Ідеальний варіант для великої родини або кільк...

37 000 $
3 565 $/сот
Котляревського, 25
під забудову
10.38 сот
сьогодні
Земля у самому серці Великої Олександрівки — лише 15 км від Києва
вул. Котляревського, 25
Є відеоогляд
Тут починається тиша, яку не знайдеш у місті.
Тут пахне яблунями навесні й стиглими вишнями влітку.
І саме тут може народитися ваш новий дім — або сильний інвестиційний проєкт.
Локація
Велика Олександрівка, Бориспільський район — сучасне, впорядковане село з активним життям і всією необхідною інфраструктурою.
Ділянка розташована в центрі села, де все — поруч і під рукою: магазини, школа, аптеки, транспорт.
До Києва — лише 15 км, швидкий та зручний заїзд, близько до аеропорту «Бориспіль».
Що на ділянці
На території розташовано два житлові будинки під капітальний ремонт, або під зне...

98 000 $
916 $/м²
Броварська вул., 26
107 / 45 / 25 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2 дні тому
Сучасний енергоефективний будинок поруч із Києвом!
Пропонується до продажу новий просторий будинок загальною площею 107 м², який розташований на ділянці 6,5 сотки у селі Велика Олександрівка за адресою: вулиця Броварська, 26. Це ідеальний варіант для тих, хто мріє про власний заміський будинок з можливістю втілити індивідуальний дизайн, адже об’єкт пропонується у стані «під ремонт».
Планування будинку продумане до найменших дрібниць для комфорту великої родини: серцем оселі є простора панорамна вітальня з діючим каміном та кухнею, що має прямий вихід на велику терасу — ідеальне місце для ранкової кави на свіжому повітрі.
Простір включає три окремі спальні, два санвузли, функціональну ком...
19 000 $
1 635 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
11.62 сот
3 дні тому
Продаж земельної ділянки 11,62 сотки під забудову
с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область
Продається рівна, правильної прямокутної форми ділянка, ідеальна під будівництво приватного будинку.
Характеристики:
- Площа: 11,62 сотки
- Форма: прямокутна
- Розміри: ~68 м (довжина) × 17 м (ширина)
- Цільове призначення: під забудову
- Комунікації: всі проходять по вулиці
- Є сусіди, район майже весь забудований
Локація один з головних плюсів:
- До Києва (метро Бориспільська) 15 хвилин на авто
- Зручний виїзд на трасу Київ–Харків
- Тихе, зелене місце без міської метушні
- В 5-7 хвилинах є Фора та МакДональдз
Про село:
Велика Олександрівка це розвинене передмістя Києва у...

26 000 $
2 167 $/сот
Трояндова
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
12 сот
3 дні тому
Цей варіант продає не землю, а стиль життя.
15 хвилин до метро — і ви у власному всесвіті!
Поки колеги стоять у заторах на мостах, ви вже заварюєте чай на власній терасі.
Велика Олександрівка — це не просто точка на карті, це ваш «компроміс» між кар’єрою в Києві та тишею заміського життя.
Чому це місце ідеальне?
Асфальт «у двері»: Забудьте про пил і багнюку. До вашої майбутньої резиденції веде чисте рівне покриття.
Сусідство: Навколо лише сучасні котеджі. Жодних розвалених хат — тільки стильна забудова та приємні люди.
Простір: 12 соток — це басейн, зона барбекю і сад, де дітям справді є де розігнатися. Ширина по фасаду 27 метрів.
Логістика: Ви в центрі «Золотого трикутника» (Київ—Бориспі...
210 000 $
656 $/м²
Київський шлях
БЕЗ КОМІСІЇ
320 / 137 / 30 м²
2 поверхи
18 сот
3 кімнати
5 днів тому
Бориспільськи р-н. с. Велика Олександрівка. Продам добротний цегляний будинок площею 320кв.м + гостьовий будинок 118кв.м + сауна (зруб) 53кв.м, гарний стан, 3 кімнати просторий, велика вітальня 49кв.м, 3 санвузли, обладнана спортивна кімната в підвалі площею 17кв.м (може слугувати як укриття), гараж 49кв.м, альтанка з зоною мангалу. Будинок повністю укомплектований меблями і технікою, газове опалення (двухконтурний котел), вода (сверловина), великий бойлер з накопичувачем, каналізація (септик), система очистка води. Будинок знаходиться на ділянці 20сот, плодоносний сад, бруківка. Київ - 12км. Без комісійний. Ціна 210 000 доларів США

713 000 $
1 000 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
комерційного призначення
713 сот
1 тиж. тому
Розташування: Бориспільський р-н, на виїзді з
с. Велика Олександрівка.
Цільове призначення: ЛКГ (за бажанням покупця
можлива зміна цільового призначення під
промислово-складське, офісно-складське, торгово-розважальне, торгово-виставкове та ін.).
Ділянка вільна від будівель.
18 км. від Київського КП.
Фасад Бориспільської окружної дороги
Довжина фасаду – 546 м
#315917340033

10 000 $/міс
11 $/м²
Центральна, 15
склад
900 м²
1 тиж. тому
Склад 900 м² – Велика Олександрівка (Бориспільський р-н, 15 хв до Києва)
Пропонується сучасний складський комплекс площею 900 м² у с. Велика Олександрівка. Це новий, чистий та просторий склад 1-го класу якості, який повністю відповідає вимогам для зберігання та логістики.
Локація:
• Всього 15 км від Києва (≈ 15 хвилин на авто)
• Поруч об’їзна дорога Борисполя
• Зручний під’їзд з будь-якого напрямку, включаючи фури
• Швидкий доступ до основних трас: Київ – Харків, Київ – Черкаси