Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Бородянки
Топ оголошень Бородянки

85 000 $
91 $/м²
єврейська, 35
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
931 м²
1 тиж. тому
Продаж комерційної ділянки з ангарами (колишній автопарк)
Пропонується до продажу комерційний об’єкт з великим потенціалом для бізнесу.
-Загальна площа ділянки: 73 сотки в оренди на 49років( поряд є також ділянка цієї ж власниці 77 соток з можливістю взяти в оренду)
-Загальна площа будівель: 931 м²
-Кількість ангарів: 3 окремі приміщення
⸻
Характеристики об’єкта:
Територія колишнього автопарку
3 просторих ангари (під склад, СТО, виробництво)
Наявні оглядові ями для ремонту автомобілів
агробізнесу ч...

6 500 $
650 $/сот
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
10 сот
вчора
Продаж земельної ділянки площею 10 соток у місті Бородянка (Бучанський район). Чудовий варіант для тих, хто планує будівництво власного дому в сучасному районі, що розвивається.
Основні переваги:
Форма: Рівна, правильна прямокутна форма — ідеально для планування будинку та подвір’я.
Локація: Розташована на новому житловому масиві, який активно забудовується сучасними котеджами (гарне сусідство).
Електрика: Електромережі (стовпи) проходять вздовж ділянки, що спрощує процес підключення в майбутньому.
Інфраструктура (все в пішому доступі):Т
ранспорт: До залізничної станції — лише 1 км (зручне сполучення з Києвом).
Зручності: Поруч знаходяться ринок та магазини.
Стан ділянки:На даний момент кому...

70 000 $
1 000 $/м²
Гагаріна
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
70 / 35 / 10 м²
1 поверх
17 сот
3 кімнати
4 дні тому
Продаж будинку в Бородянці, в хорошому місці. Площа будинку 68 м2, на ділянці 17 соток. На території є літня кухня, погріб та колодязь, город.
Будинок збудовано із цегли та утеплено пінопластом 100 мм.
Комунікації:
газ,
електрика,
централізована вода,
каналізація септик
Планування будинку: 1 поверх, 4 кімнати, кухня, санвузол.
В будинку зроблена чистова штукатурка, стяжка, розведене опалення. Дані роботи зараз проводяться, можна зробити правки під Вас.
Деталі за телефоном.

63 000 $
741 $/м²
Центральна вул. (Леніна), 1
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
85 / 35 / 10 м²
1 поверх
12 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продається просторий та затишний будинок, ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт
Будинок з продуманим плануванням: світла вітальня, простора кухня, затишні спальні та санвузол.
Територія доглянута, є місце для відпочинку, саду або зони барбекю. Спокійний район із хорошим доїздом та розвиненою інфраструктурою поруч.
Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для заміського відпочинку.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!

35 000 $
486 $/м²
Центральна вул. (Леніна)
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
72 / 47 / 8 м²
1 поверх
25 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продам будинок в центрі міста.
Площею 72м2
Ділянка 25 соток
Будинок з меблями.
На подвір'ї плодові дерева, криниця, погріб, туалет,
Опалення пічне.
Газ в літньому будинку.
Води в будинку немає.
До інфраструктури 7хв пішки.
Зупинка, амбулаторія, школа, садок, супермаркет, аптека.
За ділянкою красиве озеро.
Можна рибалити.
Телефонуйте!
60 000 $
822 $/м²
Хутірська
БЕЗ КОМІСІЇ
73 / 40 / 12 м²
1 поверх
27 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продається цегляний будинок в Бородняці, зі зручностями , в чудовому житловому стані!
Підʼїзд до будинку асфальтований, поруч магазин, зупинка автобуса, всього за 500 метрів знаходиться чудове озеро!
В будинок заведено газ, електрика, центральне водопостачання, своя каналізація!
На електрику, воду та газ- встановлені лічильники.
На ділянці 27 соток розташований основний будинок, літня кухня, сарай, господарські приміщення, колодязь, гараж та погріб!
Ділянка складається з двох частин - 15 соток для житлової забудови, і 12 соток для ведення сільського господарства!
Планування будинку: кухня, санвузол, 2 спальні та вітальня!
Це затишний куточок , на тихій заселеній вулиці!
Приїжджайт...

103 000 $
315 $/м²
Вокзальна вулиця, 13
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
327 м²
вчора
Продаж БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ будівля загальною площею 326,7м² за адресою: вул. Вокзальна, 13, смт Бородянка
Будівля складається з двох поверхів:
1 поверх - 154,8 м²
Цоколь - 171,9 м²
• Мінімум несучих стін — легко зонувати простір під будь-який бізнес-проєкт.
• Можливість облаштування вхідної групи з фасадної частини будівлі.
Вигідна локація — все поруч:
• ЖД вокзал — 500 м
• Нова Пошта та Укрпошта — 300 м
• Школа — 800 м
• Продуктовий магазин — 400 м
• Ринок “Вокзальний” — 300 м
Звони вже зараз для з'ясування деталей та призначення перегляду!
ID: 957
85 000 $
91 $/м²
Жиліна пров., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
931 м²
3 тиж. тому
Без комісії для покупця!
Продаж комерційної ділянки з ангарами та оглядовими ямами для авто.
Ділянка розміром 73 сотки, зручний заїзд для габаритного транспорту.
З комунікацій в наявності електроенергія, вода(свердловина).
Можна розглянути під СТО, автосервіс, склад або виробництво.
Телефонуйте для перегляду!

52 000 $
202 $/м²
Вокзальна вулиця, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
258 м²
вчора
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Пропонується до продажу функціональний капітальний цех площею 258 м² з висотою стелі 9 метрів — для розміщення виробництва, складу або логістичного центру.
Бородянка, вул. Вокзальна, 2
• Функціонуюча залізнична колія — пряме завантаження/розвантаження з вагонів.
• Кран-балка — можна орендувати у сусіда, або встановити свою, рельси перед цехом встановлені.
• Великі ворота для вантажного транспорту:
Ширина — 5,56 м, висота — 4,17 м — зручний заїзд та маневрування фур.
• Потужність 50 кВт (із можливістю збільшення).
• Капітальна будівля —
Телефонуйте вже зараз — цех в робочому стані, готовий до використання!
ID: 797

122 000 $
200 $/м²
Вокзальна вулиця, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
611 м²
вчора
Пропонується до продажу функціональний капітальний цех площею 610,8 м² — для розміщення виробництва, складу або логістичного центру. Бородянка, вул. Вокзальна, 2 • Функціонуюча залізнична колія — пряме завантаження/розвантаження з вагонів на рампу. • Великі ворота для вантажного транспорту: Ширина — 4,14м, висота — 4,5 м — зручний заїзд та маневрування фур. • Висота стелі: 5,9 м до балки, 7,2 м найвища точка. • Потужність 50 кВт (із можливістю збільшення). • Капітальна будівля Телефонуйте вже зараз — цех в робочому стані, готовий до використання! ID: 798

1 250 $/міс
2 $/м²
Вокзальна вулиця, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
611 м²
вчора
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ!
Оренда капітального цеху площею 610,8 м² — для розміщення виробництва, складу або логістичного центру.
Бородянка, вул. Вокзальна, 2
• Функціонуюча залізнична колія — пряме завантаження/розвантаження з вагонів на рампу.
• Великі ворота для вантажного транспорту:
Ширина — 4,14м, висота — 4,5 м — зручний заїзд та маневрування фур.
• Висота стелі: 5,9 м до балки, 7,2 м найвища точка.
• Потужність 50 кВт (із можливістю збільшення).
• Капітальна будівля
ID: 960

900 000 $
1 800 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
500 сот
сьогодні
Продаж універсального виробничого-складського комплексу (раніше діюча теплиця).
м. Бородянка, Бучанського району.
Загальна площа - 5 га
На території знаходяться теплиці,
Власна ТП
Газорозподільна станція
Баки для зрошування теплиць
Поруч - штучно створений ставок (земля під яким знаходиться оренді), з якого йде забір води для подальшого зрошуваннятеплиць
Адміністративна будівля та склад для зберігання овочів.
Виробничо-складський комплекс ідеально підійде для виробничих підприємств, складів, сільгосптехніки та харчових напрямків, переробки, теплиці.
157 000 $
975 $/м²
Центральна вул. (Леніна), 230а
багатофункціональне приміщення
161 м²
2022 рік побудови
сьогодні
Окупність 10 років. Є потенціал.
Продаж ОСБ
с. Бородянка,
Окрема будівля з мережевим орендарем.
Загальна площа 161м.кв
Земля у власності.
Договори на комунікації

18 000 $
1 000 $/сот
Семашка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
18 сот
вчора
Земельна ділянка по вулиці Семашко в Бородянці.
18 соток під ведення сільськогосподарської діяльності!
Можна перевести під індивідуальне будівницво.
Асфальтований підїзд, Газ та електрика по вулиці!
Перегляд у зручний час!

12 800 $
1 085 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення, під забудову
11.8 сот
вчора
Продаж земельної ділянки в центрі Бородянки
Площа — 11,8 соток
Цільове призначення: ОСГ (є можливість переведення під забудову)
Переваги:
• Центр селища
• Близько до Варшавської траси
• Зручний виїзд до Києва
• Розвинена інфраструктура поруч
• Можливість розширення ділянки за рахунок сусідів
Підійде під: житлову забудову, таунхауси або комерційний проєкт.
Телефонуйте для деталей та перегляду.

87 000 $
1 024 $/м²
Центральна вул. (Леніна), 304
БЕЗ КОМІСІЇ
торгівельне приміщення
85 м²
2020 рік побудови
вчора
Продаж комерційного приміщення в центрі смт Бородянка
Діючий продуктовий магазин по вулиці Центральній
Готовий бізнес або чудове приміщення під власну справу — магазин, аптеку, кав’ярню, салон, офіс чи інший вид комерції.
▫️ Площа — 85 м²
▫️ Потужність електрики — 15 кВт
▫️ Окремий фасадний вхід
▫️ Центр міста, прохідне та добре проглядне місце
▫️ Постійний потік клієнтів та заселений район
— невелика кухня
Зручне планування дозволяє легко адаптувати приміщення під будь-який вид...
75 000 грн/міс
70 грн/м²
Київська, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
1070 м²
вчора
Промисловий комплекс у центрі смт Бородянка — відмінна можливість для розвитку вашого бізнесу! Комплекс розташований на земельній ділянці площею 70 соток і включає 1070 м² капітальних будівель. До складу входять адміністративні приміщення, склади та гаражі з оглядовою ямою. Територія огороджена та під цілодобовою охороною, що забезпечує безпеку та контроль доступу. Ідеальне місце для різних видів діяльності завдяки розташуванню та наявній інфраструктурі. Телефонуйте для організації перегляду чи обговорення деталей!

12 800 $
1 085 $/сот
Комсомольська
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
12 сот
вчора
БЕЗ КОМІСІЇ!
Бородянка
вул. Комсомольська
Продам земельну ділянку
Площа 11.8 сотки
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

6 500 $
650 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
під забудову
10 сот
вчора
Основні переваги:
Інфраструктура (все в пішому доступі):Т