Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Бородянки
Топ оголошень Бородянки

85 000 $
91 $/м²
єврейська, 35
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
931 м²
1 тиж. тому
Продаж комерційної ділянки з ангарами (колишній автопарк)
Пропонується до продажу комерційний об’єкт з великим потенціалом для бізнесу.
-Загальна площа ділянки: 73 сотки в оренди на 49років( поряд є також ділянка цієї ж власниці 77 соток з можливістю взяти в оренду)
-Загальна площа будівель: 931 м²
-Кількість ангарів: 3 окремі приміщення
⸻
Характеристики об’єкта:
Територія колишнього автопарку
3 просторих ангари (під склад, СТО, виробництво)
Наявні оглядові ями для ремонту автомобілів
агробізнесу ч...

6 500 $
650 $/сот
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
10 сот
5 днів тому
Продаж земельної ділянки площею 10 соток у місті Бородянка (Бучанський район). Чудовий варіант для тих, хто планує будівництво власного дому в сучасному районі, що розвивається.
Основні переваги:
Форма: Рівна, правильна прямокутна форма — ідеально для планування будинку та подвір’я.
Локація: Розташована на новому житловому масиві, який активно забудовується сучасними котеджами (гарне сусідство).
Електрика: Електромережі (стовпи) проходять вздовж ділянки, що спрощує процес підключення в майбутньому.
Інфраструктура (все в пішому доступі):Т
ранспорт: До залізничної станції — лише 1 км (зручне сполучення з Києвом).
Зручності: Поруч знаходяться ринок та магазини.
Стан ділянки:На даний момент кому...

6 500 $
650 $/сот
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
під забудову
10 сот
5 днів тому
Основні переваги:
Інфраструктура (все в пішому доступі):Т
Зручності: Поруч знаходяться ринок та магазини.
Стан ділянки:На даний момент кому...

70 000 $
1 000 $/м²
Гагаріна
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
70 / 35 / 10 м²
1 поверх
17 сот
3 кімнати
вчора
Продаж будинку в Бородянці, в хорошому місці. Площа будинку 68 м2, на ділянці 17 соток. На території є літня кухня, погріб та колодязь, город.
Будинок збудовано із цегли та утеплено пінопластом 100 мм.
Комунікації:
газ,
електрика,
централізована вода,
каналізація септик
Планування будинку: 1 поверх, 4 кімнати, кухня, санвузол.
В будинку зроблена чистова штукатурка, стяжка, розведене опалення. Дані роботи зараз проводяться, можна зробити правки під Вас.
Деталі за телефоном.

63 000 $
741 $/м²
Центральна вул. (Леніна), 1
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
85 / 35 / 10 м²
1 поверх
12 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продається просторий та затишний будинок, ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт
Будинок з продуманим плануванням: світла вітальня, простора кухня, затишні спальні та санвузол.
Територія доглянута, є місце для відпочинку, саду або зони барбекю. Спокійний район із хорошим доїздом та розвиненою інфраструктурою поруч.
Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для заміського відпочинку.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!

35 000 $
486 $/м²
Центральна вул. (Леніна)
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
72 / 47 / 8 м²
1 поверх
25 сот
3 кімнати
5 днів тому
Продам будинок в центрі міста.
Площею 72м2
Ділянка 25 соток
Будинок з меблями.
На подвір'ї плодові дерева, криниця, погріб, туалет,
Опалення пічне.
Газ в літньому будинку.
Води в будинку немає.
До інфраструктури 7хв пішки.
Зупинка, амбулаторія, школа, садок, супермаркет, аптека.
За ділянкою красиве озеро.
Можна рибалити.
Телефонуйте!
60 000 $
822 $/м²
Хутірська
БЕЗ КОМІСІЇ
73 / 40 / 12 м²
1 поверх
27 сот
3 кімнати
6 днів тому
Продається цегляний будинок в Бородняці, зі зручностями , в чудовому житловому стані!
Підʼїзд до будинку асфальтований, поруч магазин, зупинка автобуса, всього за 500 метрів знаходиться чудове озеро!
В будинок заведено газ, електрика, центральне водопостачання, своя каналізація!
На електрику, воду та газ- встановлені лічильники.
На ділянці 27 соток розташований основний будинок, літня кухня, сарай, господарські приміщення, колодязь, гараж та погріб!
Ділянка складається з двох частин - 15 соток для житлової забудови, і 12 соток для ведення сільського господарства!
Планування будинку: кухня, санвузол, 2 спальні та вітальня!
Це затишний куточок , на тихій заселеній вулиці!
Приїжджайт...

103 000 $
315 $/м²
Вокзальна вулиця, 13
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
327 м²
сьогодні
Продаж БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ будівля загальною площею 326,7м² за адресою: вул. Вокзальна, 13, смт Бородянка
Будівля складається з двох поверхів:
1 поверх - 154,8 м²
Цоколь - 171,9 м²
• Мінімум несучих стін — легко зонувати простір під будь-який бізнес-проєкт.
• Можливість облаштування вхідної групи з фасадної частини будівлі.
Вигідна локація — все поруч:
• ЖД вокзал — 500 м
• Нова Пошта та Укрпошта — 300 м
• Школа — 800 м
• Продуктовий магазин — 400 м
• Ринок “Вокзальний” — 300 м
Звони вже зараз для з'ясування деталей та призначення перегляду!
ID: 957
85 000 $
91 $/м²
Жиліна пров., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
931 м²
2 тиж. тому
Без комісії для покупця!
Продаж комерційної ділянки з ангарами та оглядовими ямами для авто.
Ділянка розміром 73 сотки, зручний заїзд для габаритного транспорту.
З комунікацій в наявності електроенергія, вода(свердловина).
Можна розглянути під СТО, автосервіс, склад або виробництво.
Телефонуйте для перегляду!

52 000 $
202 $/м²
Вокзальна вулиця, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
258 м²
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Пропонується до продажу функціональний капітальний цех площею 258 м² з висотою стелі 9 метрів — для розміщення виробництва, складу або логістичного центру.
Бородянка, вул. Вокзальна, 2
• Функціонуюча залізнична колія — пряме завантаження/розвантаження з вагонів.
• Кран-балка — можна орендувати у сусіда, або встановити свою, рельси перед цехом встановлені.
• Великі ворота для вантажного транспорту:
Ширина — 5,56 м, висота — 4,17 м — зручний заїзд та маневрування фур.
• Потужність 50 кВт (із можливістю збільшення).
• Капітальна будівля —
Телефонуйте вже зараз — цех в робочому стані, готовий до використання!
ID: 797

122 000 $
200 $/м²
Вокзальна вулиця, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
611 м²
сьогодні
Пропонується до продажу функціональний капітальний цех площею 610,8 м² — для розміщення виробництва, складу або логістичного центру. Бородянка, вул. Вокзальна, 2 • Функціонуюча залізнична колія — пряме завантаження/розвантаження з вагонів на рампу. • Великі ворота для вантажного транспорту: Ширина — 4,14м, висота — 4,5 м — зручний заїзд та маневрування фур. • Висота стелі: 5,9 м до балки, 7,2 м найвища точка. • Потужність 50 кВт (із можливістю збільшення). • Капітальна будівля Телефонуйте вже зараз — цех в робочому стані, готовий до використання! ID: 798

1 250 $/міс
2 $/м²
Вокзальна вулиця, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
611 м²
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ!
Оренда капітального цеху площею 610,8 м² — для розміщення виробництва, складу або логістичного центру.
Бородянка, вул. Вокзальна, 2
• Функціонуюча залізнична колія — пряме завантаження/розвантаження з вагонів на рампу.
• Великі ворота для вантажного транспорту:
Ширина — 4,14м, висота — 4,5 м — зручний заїзд та маневрування фур.
• Висота стелі: 5,9 м до балки, 7,2 м найвища точка.
• Потужність 50 кВт (із можливістю збільшення).
• Капітальна будівля
ID: 960

65 000 $
1 083 $/м²
Михайлівська
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
60 / 30 / 7 м²
1 поверх
14 сот
3 кімнати
сьогодні
🏡 Частина будинку в центрі Бородянки | 18 соток землі | Газове опалення | Сертифікат
Продається доглянута частина будинку в самому центрі Бородянка по вул. Михайлівська. Локація надзвичайно зручна: центр селища, але водночас тиха та затишна вулиця з хорошим асфальтованим під’їздом.
💰 Ціна: 65 000 $ (торг)
📌 Можливий торг для реального покупця
📌 Продаж терміновий у зв’язку з переїздом власників
📌 Підходить під державні програми
⸻
📐 Основні характеристики
Загальна площа будинку: 60 м²
Житлова площа: 30 м²
Кухня: 7 м²
Коридор: 9,6 м²
Кількість кімнат: 3 спальні (частково прохідне планування)
Санвузол у будинку
Земельна ділянка: 14 соток під забудову
Додатково: 4 сотки ОСГ поруч
Загальна пл...

13 000 $
722 $/сот
Семашка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
18 сот
сьогодні
Земельна ділянка по вулиці Семашко в Бородянці.
18 соток під ведення сільськогосподарської діяльності!
Можна перевести під індивідуальне будівницво.
Асфальтований підїзд, Газ та електрика по вулиці!
Перегляд у зручний час!

320 000 $
107 $/м²
Центральна вул. (Леніна), 224
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
3000 м²
сьогодні
Продаж виробничого комплексу | Бородянка | 3 га | 3000 м²
Бородянка, Київська область
Пропонується до продажу готовий виробничий комплекс для переробки фруктів та ягід, розташований на власній земельній ділянці площею 3 га.
Об’єкт ідеально підійде для агропереробки, харчового виробництва, логістичного або складського бізнесу.
⸻
Основні характеристики:
• Загальна площа будівель: 3000 м²
• Площа земельної ділянки: 3 га
• Вартість: 320 000 $
• Гараж
• Ангар 15×30 м
• Сторожова будка
• Коктейльний цех
• Погріб 200 м²
Додатково:
• Три цегл...

250 000 $
147 $/м²
Центральна вул. (Леніна), 224в
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1700 м²
сьогодні
Продаж виробничого комплексу | 1700 м² | Бородянка
Бородянка, Київська область
Пропонується до продажу комплекс будівель колишнього м’ясокомбінату з великим виробничим потенціалом.
Об’єкт наразі не функціонує та потребує ремонтних робіт, що дає можливість адаптувати приміщення під будь-який вид діяльності.
⸻
Основні характеристики:
• Загальна площа будівель: 1700 м²
• Поверховість: 2 поверхи
• Ціна: 250 000 $
⸻
Склад комплексу:
• Виробничі приміщення
• Побутові кімнати для персоналу
• Роздягальні
• Кімната відпочинку
• Дві вантажні рампи
• Зручний заїзд з асфальтованим покриттям
⸻
⚙ Технічні можливості:
• Електрична потужність — до 250 кВт
• Поруч розташована трансформ...

87 000 $
1 024 $/м²
Центральна вул. (Леніна), 304
БЕЗ КОМІСІЇ
торгівельне приміщення
85 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж комерційного приміщення в центрі смт Бородянка
Діючий продуктовий магазин по вулиці Центральній
Готовий бізнес або чудове приміщення під власну справу — магазин, аптеку, кав’ярню, салон, офіс чи інший вид комерції.
▫️ Площа — 85 м²
▫️ Потужність електрики — 15 кВт
▫️ Окремий фасадний вхід
▫️ Центр міста, прохідне та добре проглядне місце
▫️ Постійний потік клієнтів та заселений район
— невелика кухня
Зручне планування дозволяє легко адаптувати приміщення під будь-який вид...

60 000 $
104 $/м²
Вокзальна, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
579 м²
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ!
Бородянка
Продам комерційне приміщення
Площа 579м2
Автоматизовані ролети! 50 кВт!
Правильна форма. В кухні, санвузлі та кімнаті відпочинку зроблено ремонт!
Сусідні цехи працюючі!
Приміщення можна використовувати під склад.
Зручний підїзд як для авто так і для фур.
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку квартиру, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

15 000 $
1 000 $/сот
Семашка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
15 сот
сьогодні
Ділянка під житлову забудову 15 соток в Бородянці.
Фасад на вул. Сємашка.
Поруч світло, газ.
Запрошую на перегляд.
Всі вулиці