Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Чабанів
Топ оголошень Чабанів
79 000 $
1 145 $/м²
Юності вул., 1
3 кімнати
69 / 42 / 8 м²
поверх 2 з 10
2010 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої 3-кімнатної квартири з видом на озеро | Чабани, вул. Юності, 1
Пропонується затишна 3-кімнатна квартира площею 69 м² на комфортному 2 поверсі в тихому зеленому районі Чабанів.
Квартира в дуже хорошому житловому стані — охайна, доглянута, повністю укомплектована меблями та технікою, можна заїхати одразу після покупки.
Переваги квартири:
• зручне сімейне планування
• три окремі кімнати
• 2 просторі утеплені балкони з місцем для зберігання
• чудовий вид на озеро прямо зі спальні
• якісні дерев’яні євровікна по всій квартирі
• натуральні дерев’яні міжкімнатні двері
• велика прихожа з місткою вбудованою шафою-купе
• бойлер
• пральна машина, меблі та необхідна техніка залишают...
94 300 $
1 150 $/м²
Покровська вул.
ЕЛІТ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
82 / 39 / 16 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продам від забудівельника таунхаус в центрі Чабанів, чудова локація, всі інфраструктура, виїзд до Києва по ідеальній дорозі - 5 хвилин, до метро Теремки - 7-10 хвилин на авто, зупина маршрутки в 20 метрах. Поруч виключно приватні котеджі. Надійний забудовник з великою кількістю якісних зданих об"єктів. На сьогодні будується другий поверх, здача 4 квартал 2026 року. Велика перевага- наявність додаткової території пад паркувальний майданчик, крім індивідуального місця.
Таунхаус - два поверхи, загальна площа 83 кв.м, перший- кухня 16 кв., кімната 7 кв., санвузол, коридор 6 кв.; другий поверх - дві спальні по 16.кв., санвузол та коридор.
Матеріал стін - газоблок та керамоблок; утеплення...

70 000 $
1 632 $/м²
Покровська вул., 24
1 кімната
42.9 / 16 / 13.9 м²
поверх 6 з 6
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири 42,9 м² у ЖК «Плаза Квартал» — готова до заселення
Пропонується сучасна 1-кімнатна квартира площею 42,9 м² у ЖК «Плаза Квартал». Квартира з якісним ремонтом у форматі «заїжджай і живи» — повністю укомплектована меблями та необхідною технікою, без потреби у додаткових витратах чи ремонтах.
Функціональне планування включає:
• простору кухню-вітальню
• окрему гардеробну кімнату
• затишний балкон
• теплу підлогу для максимального комфорту у холодну пору року
Житло розташоване у тихому та спокійному дворі комфорт-клас комплексу, поруч з озером та пішохідною зоною. Особливістю будинку є облаштований дах для мешканців секції — чудове місце для відпочинку, пікніків або...
14 000 грн/міс
Машинобудівників вул., 14а, к.2
1 кімната
40 / 29 / 11 м²
поверх 1 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Здається затишна квартира в ЖК «Чабани-2» (вул. Машинобудівників, 14-А), яка ідеально підходить для сучасних реалій.
Чому ця квартира здасться швидко:
Енергонезалежність: Встановлено генератор, який забезпечує тепло та роботу каналізації. Інтернет працює навіть без світла.
Автономність: Газова варильна поверхня дозволяє готувати їжу за будь-яких умов.
Економія: Квартира дуже тепла (минулої зими опалення майже не вмикали), встановлено лічильник на тепло.
Комфорт: Високий перший поверх (під квартирою теплий техповерх). Підлога у ванній з підігрівом.
Комплектація:
Великий диван 2х2.2 м (комфортно для трьох людей).
Повна техніка: бойлер 80 л, пральна машина, електродуховка, мікрохвильова...
15 000 грн/міс
Одеське шосе, 6-1
1 кімната
27 / 22 / 5 м²
поверх 7 з 8
2021 рік побудови
сьогодні
Пропонується в оренду стильна квартира-студія (27 кв.м) у сучасному ЖК комфорт-класу «Atria City» (смт Чабани, вул. Одеське шосе, 6-1). Це перша здача — квартира абсолютно нова, з дизайнерським ремонтом та топовим наповненням.
Інтер'єр та комфорт:
Дизайн: Сучасний та затишний стиль, меблі від провідних брендів (Jysk, IKEA, Zara, меблева фабрика Константа).
Сон та робота: Зручне ліжко (1.40х2.00) з ортопедичним матрацом та нішею для зберігання. Облаштована окрема робоча зона для вашого ноутбука.
Зберігання: Велика шафа-купе при вході.
Клімат: Квартира дуже тепла (сонячна сторона), встановлено інверторний кондиціонер (тепло/холод) та теплу підлогу у ванній.
Техніка та обладнання (Premium...

25 000 грн/міс
Машинобудівників вул., 4-В
3 кімнати
100 / 45 / 12 м²
поверх 2 з 10
2000 рік побудови
вчора
Оренда просторої трикімнатної квартири в Чабанах на вулиці Машинобудівельна 4В.
Це ідеальний варіант для великої родини, адже площа складає 100 квадратних метрів. Квартира розташована на зручному другому поверсі, що дуже комфортно для щоденного життя.
Для великої родини тут створені всі умови. Три окремі кімнати дозволяють кожному мати свій особистий простір. Будинок цегляний, дуже теплий, з високими стелями, що додає відчуття простору та затишку.
Інфраструктура навколо просто чудова. У пішій доступності є все необхідне: дитячі садочки, школи, супермаркети Фора та Мегамаркет, а також місцевий ринок. Для відпочинку поруч розташовані парк та озеро, де приємно гуляти всією родиною.
З логі...
51 000 $
981 $/м²
Юності вул., 1
2 кімнати
52 / 31 / 7.5 м²
поверх 8 з 10
1991 рік побудови
сьогодні
Продається світла, затишна двокімнатна квартира в с. Чабани Київської області, за адресою вул. Юності, 1. Зручний підʼїзд до будинку. Є можливість паркувати автомобіль. Поруч з будинком чудова зона відпочинку-озеро та можливість прогулянок у любу пору року. Прибудинкова територія охайна. Є дитячий та спортивний майданчики .
Вхідна група простора та доглянута. Ліфт новий. Тамбур на дві квартири. Сусіди доброзичливі.
Поверх: 8 з 10
Площа: 52 м²
Газ у будинку
Квартира з роздільним плануванням:
— дві окремі кімнати
— простора кухня
— роздільний санвузол
Додатково:
встановлений бойлер та пральна машина — залишаються новому власнику.
Перевага квартири:
засклений металопластиковий балкон з...

1 850 $/міс
Юності вул.
124 / 60 / 30 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
3 дні тому
Сучасний будинок 124 м кв на ділянці 6 соток в довгострокову оренду в Чабанах
До метро Теремки 7 км, 11 хв на авто. Поряд ліс, тихе затишне місце.
Будинок одноповерховий, 4 спальні кімнати, 2 санвузли.
Тепла підлога по всьому будинку.
Свердловина , септик, тераса , навіс для двох автомобілів.
Опалення електро котел або твердопаливний котел . Генератор.
є відеоогляд
#4172

54 000 $
968 $/м²
Машинобудівників вул., 14а, к.2
1 кімната
55.8 / 22.8 / 13.2 м²
поверх 1 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍Локація: смт. Чабани , ЖК Чабани 2, вул. Машинобудівників 14а
🏠 Характеристики квартири:
• Площа: 55.8м2
• Поверх: 1 (високий)
• Тип будинку: цегляний
• Опалення: автономне
🛋Стан та ремонт:
Без ремонту
🏢Інфраструктура та локація:
• Магазини, супермаркети: в 1 хвилині - Траш.
• Приміщення на декілька входів, перший вхід одразу біля підʼїзду, другий буде виходити на дитячий майданчик, паркінг, прогулянкову зону.
• Парковка/паркінг: наземна парковка в дворі та підземний паркінг.
💰Ціна: 54 000$ - Без комісії
Умови продажу: за готівку, а також власники готові розглянути розрахунок по безготівковому розрахунку (єОселя, Постан...
18 000 грн/міс
Одеське шосе, 18
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
Нова Лінія
ЖК Одеський бульвар
Можна з дітьми
Можна з деякими тваринами
1 кімната
44 / 11 / 11 м²
поверх 24 з 25
2021 рік побудови
сьогодні
1-кімнатна квартира, смт Чабани, метро Теремки - 20 хвилин пішки. БЕЗ%
Здам в оренду 1-кімнатну квартиру в смт Чабани, Київська область
Адреса: вул. Одеське шосе, 18
Площа: 44 м² (житлова – 11 м², кухня – 11 м²)
Поверх: 24-й з 25-ти, є засклена лоджія з панорамним видом.
Стан: квартира з гарним плануванням, укомплектована меблями та технікою.
ВАЖЛИВО: ПРИ ВІДКЛЮЧЕННІ СВІТЛА Є ОПАЛЕННЯ ТА ВОДА, ПРАЦЮЮТЬ ЛІФТИ. Дуже тепла та сонячна! Комісію платити не треба!
Інфраструктура: до метро Теремки – 20 хвилин пішки. Поруч Епіцентр (в ньому підземний паркінг), магазини, кафе, перукарня та ін.
Є ВІДЕООГЛЯД – НАДІШЛЮ ЗА ЗАПИТОМ

54 000 $
1 102 $/м²
Одеське шосе, 18
1 кімната
49 / 18 / 13 м²
поверх 19 з 25
2021 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця!!!
Ліфти працюють , заведено декілька ліній!!!
Пропонується до продажу простора однокімнатна квартира з дуже вдалим плануванням у сучасному житловому комплексі ЖК «Одеський бульвар».
Основні характеристики:
• Поверх: 19 з 26
• Будинок: монолітний
• Загальна площа: 48,9 м²
• Кімната: 18,5 м²
• Кухня: 12,9 м²
• Коридор: 10 м²
• Є вікно в коридорі, що дозволяє зробити додаткову невелику кімнату або кабінет
Стан квартири:
• Чорнова штукатурка
• Розведена електрика
• Вільне планування для реалізації власного дизайн-проєкту
Переваги будинку та комплексу:
• Будинок заселений
• 3 ліфти: 2 пасажирські та 1 вантажний
• Повне відеоспостереження
• Дуже теплий будинок
• На першому...

67 000 $
1 718 $/м²
Машинобудівників вул., 16
1 кімната
39 / 19 / 13 м²
поверх 9 з 10
2022 рік побудови
4 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири
ЖК «Dobre Misto 2»
(попередня назва - "Піонерський 2")
вул. Машинобудівників, 16
Загальна площа - 39 м²
Поверх - 9 / 10
Про квартиру:
- Квартира облаштована всім необхідним для комфортного проживання;
;
- Великій доглянутий підвал, якій можна використовувати як бомбосховище.
Будинок комфорт-класу, введений в експлуатацію у 2021 році. Доглянуте парадне, вхідні двері до будинку оснащені сучасним цифровим замком. Біля будинку просторе паркування, є дитячий та спортивний май...
140 000 $
1 728 $/м²
Покровська вул., 26
3 кімнати
81 / 44 / 17 м²
поверх 2 з 7
2021 рік побудови
сьогодні
Чабани
ЖК Плаза Квартал
Укомплектована трикімнатна квартира з сучасним плануванням.
Кухня 16 метров, три комнати 15,7/16,3/11,9, великий санвузол,
Підлога з підігрівом, рекуператорна вентиляція повітря, очисні система на воду. Вбудовані меблі та техніка.Додатковий бак на воду на 200 літрів. Автономія світла - енвентор, генератор.
Расташована на комфортному 2 поверсі 7 поверхового будинку з ліфтом.
В концепции будинка зона відпочинку на даху, підземний паркінг.
В шаговому доступі дитячі садочки (державні та приватні), магазини, супермаркети, аптеки, кінотеатр Батерфляй.

89 000 $
711 $/м²
Юності вул., 4
3 кімнати
125 / 43 / 24 м²
поверх 15 з 16
сьогодні
Акційна ціна! Без комісії!!!
Продаж нової квартири в ЖК PARK PLAZA, смт Чабани, 5 хвилин від метро Теремки
Загальна площа 125,2 м 15 поверх, двоярусна з найкращим видом в цьому комплексі на озеро.
У квартирі виконано:
- чистова стяжка підлоги;
- якісні вхідні двері;
- якісні вікна Rehau (двокамерний склопакет);
- висота до стелі 2,75 м.
- консьєрж
ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА
Монолітно-каркасне будівництво із використанням сучасних технологій теплозбереження. Якісна шумоізоляція, продуманий до дрібниць дизайн та інноваційні конструктивні рішення для підвищення рівня безпеки та комфорту. Наявність швидкісних ліфтів, централізованої каналізації та подачі води. Енергоефективні та панорамні вікна доз...

167 000 $
1 198 $/м²
Яблунева вул., 1
139 / 45 / 40 м²
3 поверхи
1 сот
4 кімнати
4 дні тому
До продажу пропонується затишний,стильний таунхаус у маловничому предмісті Києва в селі Чабани. Якісна побудова з червонної цегли, монолитне перекриття та автономне газове опалення. 2 поверхи + мансардний поверх зі стелями у повний зріст, та затишний двір з зоною барбекю. По плануванню , 1-й поверх : передпокій, кухня-вітальня та кладова. 2-й поверх - 2 дитячі кімнати та санвузол. 3-й - велика спальна кімната зі своїм санвузлом та гардеробною. Виконаний якісний ремонт та повністю облаштований меблями та технікою для комфортного проживання. На підлозі якісний керамограніт та ламінат, підігрів підлоги на першому поверсі та у санвузлах, гарні меблі які чудово доповнюють дизайн та багато освітле...

70 000 $
955 $/м²
Юності вул., 4
2 кімнати
73.3 / 36.5 / 29 м²
поверх 13 з 15
2021 рік побудови
4 тиж. тому
*52360 Продається 2-к квартира, загальною площею - 73,3 м2., житлова площа 37.5 м2. смт. Чабани, вул. Юності 4, 10 хв до станції метро Теремки
Будинок
Park Plaza-сучасний комплекс comfort класу.
Це привабливий обєкт інвестування для тих, хто вирішив змінити суєту та шум мегаполісу на спокійний розмірений побут в екологічно чистій місцевості.
Будинок монолітно-каркасний.
Стіни з цілльної червоної цегли, утеплений мінеральною ватою(15 см).
Фасад критий красивою керамо-плитою.
Красива вхідна група, швидкісні, дизайнерські ліфти та підземний паркінг.
Квартира красива, видова та простора 2-к квартира з можливістю перепланувань за власною фантазією.
Квартира продається в чистовому вигляді + пода...

110 000 $
1 325 $/м²
Юності вул., 3
2 кімнати
83 / 45 / 11.5 м²
поверх 6 з 9
2011 рік побудови
4 тиж. тому
*52338 Продається світла, затишна 2-кімнатна квартира, у сучасному цегляному будинку, з утепленням, зі своєю котельнею і генератором. Квартира на дві сторони. Якість і комфорт. Загальна площа 83 м.
Повністю готова до проживання. Квартира розташована на 6 поверсі. Знаходиться за адресою
смт Чабани, вул. Юності, 3.
В ЖК свій генератор на опалення та каналізацію.
Розвинена інфраструктура району. Парк і озеро біля будинку. Компетентне ОСББ. Якісне ОСББ обслуговування. Відеонагляд, охорона в дворі.
Парковка. Дитячі майданчики.
В квартирі є вся необхідна техніка та мебель.
Двір: Паркувальне місце для людей з інвалідністю
Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.7 • стан квартири: хороший • у...

64 500 $
1 152 $/м²
Машинобудівників вул., 14а, к.2
2 кімнати
56 / 13 / 23 м²
поверх 2 з 10
сьогодні
Простора квартира з лоджією та теплою підлогою!
Готова основа для вашого ідеального інтер’єру!
Продається 1-кімнатна квартира у смт Чабани — на вулиці Машинобудівників, 14а, корпус 2. Оселя розташована на 2 поверсі будинку комфорт-класу, зведеного за сучасними інженерними стандартами. Загальна площа — 56 м2, житлова — 23 м2, кухня — 13,4 м2.
Простора лоджія — не просто додаткова зона, а потенційний кабінет або місце для відпочинку з видом.
У квартирі вже виконано частину робіт: розведено електрику та сантехніку, заведено кабелі для інтернету, встановлено газовий котел, інсталяцію для підвісного унітаза, лічильники тепла. Стіни пошпакльовані, готові до фінального оздоблення.
Покладено...

41 000 $
891 $/м²
Машинобудівників вул., 16а
1 кімната
46 / 16 / 10 м²
поверх 10 з 10
сьогодні
Видова квартира в смт Чабани — простір для ваших ідей!
Новобудова 2021 року, індивідуальне опалення та дизайн-проєкт у подарунок!
Пропонується до продажу 1-кімнатна оселя у смт Чабани, розташована у будинку 2021 року здачі за адресою: вулиця Машинобудівників, 16а.
Це комфортне житло поєднує затишок передмістя зі швидким доступом до Києва, і є ідеальним варіантом для тих, хто мріє втілити власний дизайнерський задум.
Квартира розташована на 10 поверсі 10-поверхового будинку, що має повноцінний технічний поверх вище. Будинок утеплений мінватою та обладнаний індивідуальним газовим опаленням.
Усі вікна орієнтовані на схід, що гарантує мальовничі світанки. Стан — після будівельників, але н...

32 000 $
1 067 $/м²
Одеське шосе, 6-1
1 кімната
30 / 10 / 13 м²
поверх 14 з 16
2021 рік побудови
сьогодні
Вартість "під ключ", ніяких додаткових витрат для покупця!
Найкраща приміська локація: 5 хвилин від станції метро Теремки, пішки- 20 хвилин, практично в Києві.
Відчуття заміського простору, одночасно розвинута інфраструктура, яка постійно покращується: McDonald's, Roshen. Egersund Seafood, Sport Life з басейном та аквазоною, ТРЦ з підземним паркінгом і облаштованим сховищем, супермаркетом, бутиками, фудкортами, великим Епіцентром.