Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 185
7 442 оголошення
- найбільша площа
7 442 оголошення
- найбільша площа

90 000 $
1 915 $/м²
Дніпровська набережна вул., 15-К
2 кімнати
47 / 21 / 14 м²
поверх 19 з 26
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж 1 кімнатноЇ кватири у будинку комфорт класу ЖК Great, найкращого ЖК на лівому березі.
Загальна площа квартири 47 кв м, 19 поверх, супер видова на Дніпро. Найкращі світанки та заходи сонця тут!
Без ремонту, що надає можливість реалізувати свої бажання.
У ЖК «Грейт» передбачено все для комфортного життя: автономне опалення, ліфти в підземний паркінг, велодоріжки, мебльовані вхідні групи з дизайнерським оформленням та консьєрж-сервісом, система контролю доступу і цілодобова охорона.Це проєкт формату «місто в місті» – тут все необхідне всередині: торговий і офісний комплекси, магазини і кафе на перших поверхах, два дитсадки і початкова школа, міні-стадіон і паркова зона з ландшафтним диз...

440 000 $
3 729 $/м²
Дегтярна вул., 19
4 кімнати
118 / 80 / 20 м²
поверх 4 з 8
2016 рік побудови
сьогодні
Пропонується стильна 4-кімнатна квартира в одному з найатмосферніших комплексів Подолу - ЖК Подол Град, вул. Дегтярна, 19.
Площа - 118 м², 4 поверх з 7
Функціональне планування: 3 окремі спальні та простора кухня-вітальня.
Квартира виконана в сучасному стилі з елементами лофту та скандинавського дизайну:
- кухня з фасадами в класичному стилі та темною фактурною плиткою
- повністю укомплектована технікою(BOSCH, LIEBHERR, SAMSUNG, FRANKE)
- простора зона відпочинку з диваном( виробник Італія)
- натуральні екологічні матеріали та теплі відтінки в інтер’єрі
Окремої уваги заслуговують:
- великі панорамні вікна у спальнях з видом на зелень та тихий двір
- якісний паркет з натурального дерева
-...

217 990 $
2 766 $/м²
Причальна вул., 12
2 кімнати
79 / 44 / 18 м²
поверх 10 з 26
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж стильної дизайнерської квартири в ЖК Great, по вул. Причальна, 12. Простора, стильна й абсолютно унікальна квартира з дорогим якісним ремонтом, виконаним у сучасному мінімалістичному стилі з використанням натуральних матеріалів, теплих відтінків дерева та мармуру.
Планування продумане та функціональне: дві окремі спальні, гардеробна з продуманою системою зберігання, простора кухня-вітальня та суміжний санвузол з душем.
Кухня-студія з великою острівною стільницею зі штучного каменю, зоною відпочинку та панорамними вікнами, що відкривають вид на Дніпро та внутрішній простір комплексу. Квартира повністю укомплектована якісною технікою та меблями преміум-класу. Освітлення зоноване — пер...

100 000 $
2 066 $/м²
Драгоманова вул., 31-А
1 кімната
48 / 14 / 18 м²
поверх 4 з 16
2023 рік побудови
сьогодні
Пропонується 1-кімнатна квартира в ЖК «Ковальська» за адресою вул. Драгоманова, 31, м. Київ. Квартира площею 46 м² розташована на 4-му поверсі. Право власності оформлене. Функціональне планування та гарне природне освітлення — ідеальна основа для реалізації власного дизайн-проєкту.
Сучасний комплекс бізнес-класу з охороною 24/7, ресепшн, закритою територією без авто, підземним паркінгом, якісними місцями загального користування та зручною інфраструктурою для мешканців.
Зручна локація: метро Позняки — 2 хвилини пішки, поруч озеро, магазини, школи, дитячі садки, спортклуби та все необхідне для комфортного життя.
Ідеально підійде як для проживання, так і як інвестиція під орендний бізнес. Ві...

205 000 $
3 306 $/м²
Дніпровська набережна вул., 16-Д
2 кімнати
62 / 40 / 22 м²
поверх 6 з 25
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Seven», Осокорки
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира площею 62 м² на 6 поверсі в сучасному житловому комплексі «Seven».
Квартира з функціональним плануванням: кухня-вітальня, дві окремі спальні, гардероб (переобладнаний із санвузла зі збереженням усіх комунікацій), коридор. Кутове розташування, 5 вікон, з яких 3 панорамні, забезпечують гарну інсоляцію та відчуття простору. Вікна орієнтовані в бік ТЦ «Аркадія».
Виконано якісний авторський ремонт 2020 року з використанням преміальних матеріалів та інженерних рішень: мідна електропроводка, професійна автоматика, додаткова гідроізоляція, труби Rehau, радіатори з регуляторами Danfoss, натуральний дубов...
48 500 $
1 470 $/м²
Ушинського вул., 26
БЕЗ КОМІСІЇ
Чоколівка
1 кімната
33 / 18 / 7 м²
поверх 7 з 9
1973 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця!Продам стильну 1к.квартиру в Солом'янському р-ні ,на Чоколівці,вул.Ушинського 26.Продаж тільки за готівку!Площа квартири 33м,поверх 7/9 пов.Квартира у гарному стані, чиста та доглянута.У квартирі газова варильна поверхня!Квартира продається з усіма меблями та технікою,які входять у вартість квартири.У будинку встановлено новий ліфт!.Гарна локація будинку:поруч супермаркети, магазини,аптеки, радіоринок,зупинки транспорту.Квартира ідеально підійде як для особистого проживання так і під орендний бізнес.Продаж під державні програми не розглядаємо!Продаж тільки за готівку!Ціна-48500$.Є відеоогляд квартири.С колегами співпрацюю без дублей у рекламі!

41 500 $
1 297 $/м²
Вахтанга Кікабідзе вул. (Булгакова), 2-А
1 кімната
32 / 12 / 8 м²
поверх 4 з 9
1982 рік побудови
сьогодні
До Вашої уваги продаж 1-кімнатної квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе, 2а(Булгакова). Квартира розташована на комфортному 4 поверсі. Квартира загальною площею 32 квадратних метрів. Кімната 12 квадратних метрів, кухня 8 квадратних метрів. Санвузол роздільний. Є два виходи на лоджію з кухні та кімнати. Також у квартирі є комірка. Газова плита.
Гарне місцерозташування . Тиха, зелена та спокійна частина району, і водночас безпосередня близькість до усієї необхідної інфраструктури та розвинутого транспортного сполучення . У пішій доступності магазини, відділення банків, кавʼярні, дитячі садки та школа, тощо.
Також недалеко зупинка швидкісного трамваю номер 1, зупинка громадського транспорту, баг...
2 800 000 грн
59 574 грн/м²
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 32-В
1 кімната
47 / 18 / 17 м²
поверх 19 з 23
2025 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця!Будинок введений в експлуатацію!Є документи!Продам простору 1к.кімнатну квартиру у ЖК "LIKO-GRAD Perfect Town",вул.Максимовича(Трутенка) 32-В.Будинок 4.Введнний в експлуатацію!Можна заходитит на ремонт!Площа квартири 47/18/17м,поверх 19/23 пов.
Стан квартири- після будівельників
В ЖК є власна котельна та підземний паркінг!
Інфраструктура району вся нова, тому контингент і рівень життя буде відповідним. Сучасне поєднання природи та можливості комфорту в плані вибору шкіл, садочків та магазинів (всередні ЖК відкрилось "Сільпо" та введено в експлуатацію паркінг на 322 парко-місця), поряд є "Achan", "АТБ", "NOVUS", "Sport Life", багато кавʼярень, салонів краси та інших об...

55 000 $
1 440 $/м²
Петра Григоренка просп., 11-А
1 кімната
38 / 12 / 8 м²
поверх 1 з 16
1998 рік побудови
сьогодні
Без комісії! Продаж 1-кімнатної квартири за адресою просп. Петра Григоренка 11А. Квартира на 1 поверсі 16-поверхівки. Площа 38 м2. Є всі необхідні меблі та техніка для комфортного проживання, зроблений косметичний ремонт. До метро Позняки 15 хвилин. Поруч розвинена інфраструктура Novus, McDonald’s, новий ТРЦ. Гарна транспортна розвʼязка. Ціна 55000 у.о КОД 21147512
870 000 $
4 143 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 11
4 кімнати
210 / 120 / 50 м²
поверх 18 з 30
2017 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири, вул. Драгомирова 11, ЖК «Новопечерські Липки», теперішня назва вулиці — Верхогляда 11. Розташована на 18-му поверсі 30-поверхового монолітно-каркасного будинку 2017 року побудови. 5-кімнатна квартира площею 210 кв.м. з дизайнерським ремонтом 2023 року, все нове, ніхто не проживав. 4 окремі спальні з вбудованими шафами, системою кондиціювання та теплою підлогою, велика гардеробна кімната, пральня, 2 просторі с/в, кухня-вітальня 50 кв.м., уся побутова техніка Miele. У квартирі грамотне та функціональне планування, вона повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою Miele. Під будинком є паркінг. Генератор.
ЖК «Новопечерські Липки» — це:
• велика кількість паркі...
195 000 $
867 $/м²
Вадима Гетьмана вул., 1-В
4 кімнати
225 / 77 / 17 м²
поверх 25 з 27
2009 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири Вадима Гетьмана 1в, Метро Шулявська 3 хвилини пішки, ЖК Місце Мрії. Пентхаус розташований на 25 та 26 поверхах монолітно каркасного будинку із зовнішнім утепленням 2010р. будівлі + 3й рівень вихід на особисту терасу 120 кв. Загальна площа квартири 225 кв.м., 4 окремі кімнати + кухня, 3 балкони, 3 санвузли (до загальної площі включено 30% тераси 38.5 кв.м. від 120 кв.м.) У квартирі виконано ремонт 2017р., встановлена система кондиціювання. Закрита територія з відео спостереженням, консьєржем та підземним паркінгом, 3 ліфти, встановлений генератор на будинок, який підтримує роботу ліфтів, подачу води та тепла при відключенні електроенергії. На території супермаркету, дитячий...

98 000 $
1 114 $/м²
Миропільська вул., 37-В
4 кімнати
88 / 53 / 14 м²
поверх 1 з 16
1986 рік побудови
сьогодні
Продаж без комісії 4-кімнатної квартири вулиця Миропільська, 37. Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дарниця, Лівий берег, єВідновлення
РОЗГЛЯДАЄМО БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК, ДЕРЖПРОГРАМИ
Загальна площа — 88 м², житлова — 53 м², кухня — 13,5 м².
Розташована на високому 1 поверсі 16-ти поверхового будинку 1986 року (серія Т).
Найкраща квартира для сімʼї. Капітальний ремонт, дуже тепла та світла:
• три окремі кімнати
• одна кімната прохідна
• кухня поєднана з лоджиєю
• передпокій
• санвузол суміжний
• три засклені лоджиї
Охайний підїзд. Опалення централізоване.
Екологічний район, поряд парк «Перемога», озера, лісопарк. Поруч знаходяться дитячі садки та школи. Зручне розташуван...

70 000 $
1 667 $/м²
Дмитра Багалія вул. (Пожарського), 8-А
1 кімната
42 / 19 / 9 м²
поверх 10 з 12
1985 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири за адресою вулиця Дмитра Багалія (Пожарського) 8А, Дніпровський район, Чернігівська, Дарниця, Лівий берег
Загальна площа — 42 м², житлова —19 м², кухня — 9 м²
10 поверх із 12 у цегляному будинку, совмін (хороше планування квартири)
🏠 Дуже тепла, світла й квартира повністю готова до проживання:
• окрема кімната
• простора кухня
• коридор + гардеробна кімната
• роздільний санвузол з ванною
• лоджия + госп. приміщення
💡 Поруч з будинком є укриття (паркінг).
📍 Інфраструктура та локація:
- До метро Дарниця - 8 хв пішки, до метро Чернігівська - 10 хв пішки.
- Дитячі та спортивні майданчики, тенісний корт
- Поліклініка, аптеки, школи та садочки
- Кавярні, магазини,...
113 000 $
1 899 $/м²
Вишгородська вул., 45/4
1 кімната
60 / 20 / 22 м²
поверх 9 з 25
2012 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ
ПРАЦЮЄМО З ПРОГРАМАМИ
Пропонується до продажу
Однокімнатна квартира в елітному Житловому Комплексі „Паркове Місто “
- Поверх - 9/25 - го будинку
У будинку встановлений генератор — ліфти працюють без перебоїв
Вода є завжди
Опалення стабільне навіть при відключеннях
Гарний та безпечний 9 поверх
Параметри :
- Загальна площа - 59,5 м. кв.
- Кухня - Вітальня - 22, 1 м. кв.
- Спальна - 19 м.кв.
- Санвузол - 4,5 м. кв.
- Просторий Хол. - 10,1 м. кв.
Квартира простора, світла, наповнена повітрям і спокоєм!
Тут кожен ранок починається з тиші , а вечори — з відчуття гармонії та затишку.
Особлива атмосфера:
Весною територія перетворюється на квітучий парк —
аромат бузку, зе...

76 000 $
1 678 $/м²
Івана Виговського вул. (Маршала Гречка), 44
1 кімната
45 / 20 / 17 м²
поверх 2 з 26
2022 рік побудови
сьогодні
Пропонується у продаж 1кім квартира. жк Варшавський плюс. Дуже гарне планування. Стан - після будівельників. Розвинута інфраструктура. Скоро буде метро. Зручна транспортна розвʼязка.Фото відповідають дійсності. Готова до переглядів.