Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 189
7 507 оголошень
- найбільша площа
7 507 оголошень
- найбільша площа

235 000 $
2 009 $/м²
Річкова вул., 4
3 кімнати
117 / 38 / 54 м²
поверх 15 з 23
вчора
Без комісії. Продаж трикімнатної квартири 117м2 в ЖК бізнес-класу Камертон, вулиця Річна, 4, Шевченківський район, Київ. Будинок бізнес-класу в тихому центрі Києва з презентабельним лобі, закритим двором та підземним паркінгом в два рівні. Для комфорту резидентів та гостей: - підземний паркінг з доступом до ліфтів ( KONE ) - вхідна група з ресепшн, зоною відпочинку та каміном - колясочна кімната - лапомийка для собак. Пропонуємо комфортну квартиру з продуманим плануванням на 15 поверсі: загальна площа 117 м2, 2 окремі кімнати, вітальня та велика кухня-студія, санвузли. Висота стелі - 3 метри. Трикамерні вікна з аргоном, гарний краєвид з вікна. Будинок зведений за монолітно-каркасною технолог...

515 000 $
4 478 $/м²
Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 17-Б
4 кімнати
115 / 48 / 16 м²
поверх 2 з 19
2021 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу стильна 4-кімнатна квартира в преміальному житловому комплексі
"Ярославів Град", розташованому в самому серці історичного Києва.
Квартира площею 115 м² знаходиться на комфортному 2 поверсі та має продумане функціональне планування, яке ідеально підійде для великої родини або тих, хто цінує простір і комфорт.
Планування:
• простора кухня-вітальня для затишних вечорів та зустрічей
• 3 окремі спальні
• майстер-спальня з власним санвузлом
• окремий кабінет
• гардеробна кімната
• 2 санвузли
ЖК закритого типу з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Для мешканців передбачено великий підземний паркінг, сучасний дитячий майданчик, консьєрж-сервіс та доглянута терито...

90 000 $
1 134 $/м²
Кадетський Гай вул., 7
3 кімнати
79 / 44 / 9 м²
поверх 16 з 16
вчора
Продаж трикімнатної квартири з неймовірним краєвидом у Кадетському Гаю!
Ціна вказана за умови продажу без меблів та окремо стоячої техніки.
Ціна з усіма меблями та технікой - 95 000 $
Можливий продаж по програмам по безготівковому розрахунку за грн.
Розташована на 16 поверсі 16-поверхового будинку (спецпроєкт), квартира вражає відчуттям простору, якістю ремонту та продуманим плануванням.
Загальна площа 79 м², кожен метр яких створений для комфорту.
- Планування та інтерєр:
Простора вітальня з виходом на панорамний балкон, затишна спальня з власним балконом, дитяча кімната, окрема кухня, простора прихожа, кладова, роздільний санвузол.
Ремонт виконано у сучасному стилі, з використанням які...

109 000 $
1 758 $/м²
Львівська вул., 1-А
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Львівський
2 кімнати
62 / 36 / 10 м²
поверх 8 з 10
2016 рік побудови
вчора
ЕКСКЛЮЗИВ!!!
Продаж якісної 2х кімнатної квартири з сучасним ремонтом у ЖК Львівський, Петропавлівська Борщагівка, вул. Львівська 1а.
62/36/10 м2, 8/10 поверх.
Результат дизайнерського проєкту та дбайливого підходу до кожної дрібниці.
Квартира дуже затишна, з класною енергетикою та неперевершеною атмосферою.
Повністю укомплектована вбудованими меблями та вбудованою побутовою технікою, все продумано до дрібниць. В квартирі є досить містка гардеробна кімната та спроектовано багато місця для зберігання речей по всьому приміщенню.
Ремонт дуже високої якості з використанням сучасних дизайнерських прийомів, технологій та трендів: паруюча стеля по всій квартирі, бетонна стеля в залі, плінтус при...

80 000 $
1 270 $/м²
Ярослава Гашека бульв., 8-А
1 кімната
63 / 26 / 20 м²
поверх 12 з 17
2010 рік побудови
вчора
Продаж просторої 1-кімнатної квартири, Дніпровський район
📍 Адреса: бульвар Ярослава Гашека 8а
Поруч: Дарницька площа
🏢 Будинок:
Спецпроєкт 2011–2015 рр., цегляний, дуже теплий
3 ліфти OTIS
Охайний під’їзд
Консьєрж
Закрита та доглянута територія
🏠 Квартира:
Поверх: 12
Площа: 65 м²
Висота стелі: 3 м
Простора та світла
З ремонтом — можна одразу заїжджати
📍 Локація та інфраструктура:
Поруч супермаркет Фора
Басейн, фітнес-зали, магазини
Зручна транспортна розв’язка
До метро Дарниця — 10 хв
До метро Чернігівська — 8 хв
💳 Умови продажу:
Можливий продаж по програмах єОселя та єВідновлення

265 000 $
2 819 $/м²
Дніпровська набережна вул., 18-Б
3 кімнати
94 / 55 / 11 м²
поверх 22 з 25
2020 рік побудови
вчора
Продаж 2-х кімнатної квартири в ЖК Seven, мікрорайон Осокорки, Дніпровська набережна,18б, знаходиться на 22 поверсі 25-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 93,80 кв.м2, вільне планування, кухня студія, дві роздільні кімнати, два санузли з ванною та душевою кабіною, балкон 5 кв.м2.
Квартира з дизайнерським ремонтом, індивідуальним плануванням, дороговартісною побутовою технікою (пральна та сушильна машинки, болер з Wi-Fi, кондиціонери в кожній кімнаті) і сантехнікою, кухня укомплектована технікою Franke. При продажу все залишається новим власникам.
Прекрасний панорамний вид на Дніпро, Печерську Лавру, Правий берег і на місто з іншої сторони
В квартирі нікто не проживав.
Комплекс закрито...

89 999 $
947 $/м²
Ревуцького вул., 11-В
4 кімнати
95 / 56 / 8 м²
поверх 1 з 16
вчора
Продаж 4к квартири на вул. Ревуцького 11в, Дарницький р-н
Продаж 4к квартири на вул. Ревуцького 11в. Квартира знаходиться на 1 поверсі 16 поверхового будинку, серії АППС К-134
Загальна площа 95 кв.м, житлова 56 кв.м., кухня 8 кв.м., стелі 2.7 м. У квартирі 3 засклені лоджії. У житловому стані, потребує ремонту. Лічильник встановлений на холодну та гарячу воду.
Вікна на дві сторони, на школу та зелену зону біля будинку.
Чистий світлий під'їзд, вхід до будинку з двох сторін, вхід тільки з електронними ключами, відеоспостереження, є консьєрж. У дворі дитячий майданчик
Розвинена інфраструктура: садочки, школи, дитячі майданчики, в пішій доступності магазини Сільпо, продуктові магазини, дитяча п...

217 990 $
2 766 $/м²
Причальна вул., 12
2 кімнати
79 / 44 / 18 м²
поверх 10 з 26
2021 рік побудови
вчора
Продаж стильної дизайнерської квартири в ЖК Great, по вул. Причальна, 12. Простора, стильна й абсолютно унікальна квартира з дорогим якісним ремонтом, виконаним у сучасному мінімалістичному стилі з використанням натуральних матеріалів, теплих відтінків дерева та мармуру.
Планування продумане та функціональне: дві окремі спальні, гардеробна з продуманою системою зберігання, простора кухня-вітальня та суміжний санвузол з душем.
Кухня-студія з великою острівною стільницею зі штучного каменю, зоною відпочинку та панорамними вікнами, що відкривають вид на Дніпро та внутрішній простір комплексу. Квартира повністю укомплектована якісною технікою та меблями преміум-класу. Освітлення зоноване — пер...

100 000 $
2 066 $/м²
Драгоманова вул., 31-А
1 кімната
48 / 14 / 18 м²
поверх 4 з 16
2023 рік побудови
вчора
Пропонується 1-кімнатна квартира в ЖК «Ковальська» за адресою вул. Драгоманова, 31, м. Київ. Квартира площею 46 м² розташована на 4-му поверсі. Право власності оформлене. Функціональне планування та гарне природне освітлення — ідеальна основа для реалізації власного дизайн-проєкту.
Сучасний комплекс бізнес-класу з охороною 24/7, ресепшн, закритою територією без авто, підземним паркінгом, якісними місцями загального користування та зручною інфраструктурою для мешканців.
Зручна локація: метро Позняки — 2 хвилини пішки, поруч озеро, магазини, школи, дитячі садки, спортклуби та все необхідне для комфортного життя.
Ідеально підійде як для проживання, так і як інвестиція під орендний бізнес. Ві...

101 000 $
1 503 $/м²
Каховська вул., 62-А
2 кімнати
67 / 39 / 17 м²
поверх 25 з 26
2020 рік побудови
вчора
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Каховський»
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Каховський».
Поверх: 25/26
Площа: 67 м²
Стан: дизайнерський ремонт
Квартира з продуманим плануванням та якісною реалізацією інтер’єру. Панорамні вікна в підлогу забезпечують хорошу інсоляцію та відкритий вид. Встановлені внутрішньопідлогові радіатори з електрорегулюванням.
Оздоблення виконане в сучасному стилі: вінілове покриття підлоги, двері прихованого монтажу, трекове освітлення з додатково виведеними точками під декоративну підсвітку, сенсорні вимикачі. Встановлено кондиціонер LG.
Санвузол укомплектований: тепла підлога, кам’яна ванна, душова система з електрон...

110 000 $
1 375 $/м²
Князя Романа Мстиславича вул. (Генерала Жмаченка), 22а
2 кімнати
80 / 35 / 25 м²
поверх 20 з 26
2024 рік побудови
вчора
продаж без комісії, розглядаємо державні програми й безготівковий розрахунок
Київ, ЖК комфорт-класу «Новий Автограф»
вул. Князя Романа Мстиславича, 22А
монолітно-каркасний будинок, ви живете навпроти одного з найгарніших парків в місті - '"Перемога'", закрита територія, підземний паркінг, дитячі майданчики, спортивні майданчики. Хороше оточення: молоді сім`ї, ОСББ, резервне живлення на ліфти. Вікна квартири виходять на стадіон коледжу, а не вікна у вікна.
80 м², 2 окремі кімнати, кухня-вітальня — 25 м²,
20 поверх із 25 (будинок на резервному живленні)
вартість: 110 000 $, продаж без комісії, розглядаємо державні програми й безготівковий розрахунок.
мінімальні податки при продажу
[телефон...

351 000 $
2 250 $/м²
Дніпровська набережна вул., 18-Б
6 кімнат і більше
156 / 81 / 21 м²
поверх 25 з 26
2020 рік побудови
вчора
Якось засновник французького парфумерного дому Paco Rabanne сказав:
“Важливо не лише, де ти живеш, а й що ти бачиш щодня зі свого вікна.”
Простора оселя з новим, якісним ремонтом, продуманим плануванням — місце, де комфортно і жити, і працювати, а з кожного вікна відкривається неймовірний вид. Так, це саме така пропозиція.
Дворівневий пентхаус площею 156 м² з власною терасою з червоного дерева та панорамним видом на Київ.
ЖК Seven, Дніпровська набережна, 18Б.
На першому рівні — простора кухня-вітальня, два кабінети та санвузол з ванною.
На другому — три спальні зони, санвузол з душовою та велика тераса з панорамним видом.
Ремонт абсолютно новий — у квартирі практично не проживали.
Викори...
60 000 $
1 935 $/м²
Повітряних Сил просп. (Повітрофлотський), 43
1 кімната
31 / 17 / 6 м²
поверх 2 з 5
вчора
Продам 1-ю кв-ру пр-кт Повітрофлотський 43, поверх 2/5, будинок цегляний, доглянутий, площа квартири 31/17/6, ремонт, плитка, склопакети, ламінат, балкон засклений, обшитий, підлога плитка, душова кабіна, бойлер, продається з меблями, і для оренди відмінний варіант, поруч Севастопольська площа, парк, будівельний університет, багато різних організацій та фірм, хороша транспортна розв'язка, ціна 60000 у.о.

375 000 $
4 839 $/м²
Ділова вул. (Димитрова), 1/2
2 кімнати
78 / 37 / 20 м²
поверх 4 з 25
сьогодні
БЕЗ % продаж 2-кімнатної квартири, вул. Ділова 1/2, ЖК «Tetris Hall», Печерський район, центр, метро Олімпійська.
Площа: Загальна - 77,5 кв.м., житлова - 37,4 кв.м., кухня- 20,3 кв.м.
Кімната 1 - 14,7 кв.м., кімната 2 - 22,7 кв.м., передпокій - 11,2 кв.м.
Висота стелі: 2,85 м.
Поверх: 4/24 поверхового будинку.
Планування : кімнати роздільні, 1 балкон, санвузол роздільний.
Ремонт : авторський з меблями та технікою.
Резервне живлення: генератор
Локація : метро Олімпійська 10 хв. пішки.
Додатково є можливість придбати паркомісце.
ЖК Tetris Hall — це інноваційний житловий комплекс преміум-класу від лідеру ринку української нерухомості компанії КАН Девелопмент, який вражає суча...

60 000 $
1 277 $/м²
Мрії вул. (Академіка Туполєва), 16-Б
2 кімнати
47 / 28 / 8 м²
поверх 2 з 5
1964 рік побудови
сьогодні
Продається двокімнатна квартира в районі Нивок. Квартира площею 48 м² розташована на комфортному 2-му поверсі 5-поверхового будинку. Виконано ремонт, планування двостороннє, що забезпечує хороше природне освітлення та провітрювання.
У квартирі роздільний санвузол, встановлені металопластикові вікна, засклений балкон. Усі меблі та побутова техніка залишаються новим власникам, що дозволяє одразу заїхати без додаткових витрат.
Локація дуже зручна для життя: поруч великий парк, школи, дитячі садки та магазини. Район спокійний і зелений, із комфортною інфраструктурою та всім необхідним для щоденного життя.

65 000 $
1 048 $/м²
Березняківська вул., 6
3 кімнати
62 / 34 / 7 м²
поверх 8 з 9
1969 рік побудови
сьогодні
Продається світла та простора видова 3-кімнатна квартира з двостороннім плануванням, розташована на 8-му поверсі 9-поверхового будинку з ліфтом. Завдяки вдалому розташуванню квартира добре освітлена протягом дня, а з вікон відкривається приємний краєвид.