Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 188
7 630 оголошень
- найбільша площа
7 630 оголошень
- найбільша площа
144 500 $
1 547 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 11 к3
3 кімнати
93 / 68 / 20 м²
поверх 31 з 36
2021 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу ексклюзивна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Адреса: Берестейський проспект, 11. Будинок 3. Введено в експлуатацію, можливий продаж про державним програмам, єОселя, ДМЖ, різні постанови, іпотека або просто безготівковий розрахунок. Простора квартира загальною площею 93,2 кв.м. Планування: 3 окремі кімнати, простора кухня вітальня.
На рівні 5-го поверху вежі об'єднані в закриту прибудинкову територію площею понад 6000 м2, на якій розташуються дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку та зелені зони. З 1-го по 5-й поверхи розташований торгово-офісний центр, в якому буде 2-х поверховий спортивний клуб з басейном, центр розвитку дитини, бутіки, мережеві ма...
125 900 $
1 600 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 11 к3
2 кімнати
79 / 50 / 15 м²
поверх 31 з 36
2021 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу ексклюзивна квартира в ЖК бізнес класу Manhattan city! Адреса: Берестейський проспект, 11. Будинок 3. Введено в експлуатацію, можливий продаж про державним програмам, єОселя, ДМЖ, різні постанови, іпотека або просто безготівковий розрахунок. Квартира станом після будівельників. Просторий пентхайус загальною площею 78.7 кв.м. Планування: 2 окремі кімнати, простора кухня вітальня. На рівні 5-го поверху вежі об'єднані в закриту прибудинкову територію площею понад 6000 м2, на якій розташуються дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку та зелені зони. З 1-го по 5-й поверхи розташований торгово-офісний центр, в якому буде 2-х поверховий спортивний клуб з басейном, цен...

78 000 $
1 089 $/м²
Петра Панча вул., 5
3 кімнати
72 / 42 / 8 м²
поверх 6 з 16
1989 рік побудови
сьогодні
Панча Петра, 5, Серія КТ, пропонується квартира на продаж, двостороння, з холом, склопакети, паркет, кахель, 2 лоджії, мебльована, укомплектована всією необхідною побутовою технікою: бойлер, пральна машинка, холодильник. Відмінна інфраструктура, у пішій доступності все необхідне для комфортного проживання (магазини, школи, садки), у дворі, дитячий майданчик, бювет, ринок, ТРЦ "Караван", "Епіцентр", "Леруа Марлен", "Сільпо", ТЦ "Полярний", кафе, медичний діагностичний центр, стоянка, озера "Опечень". Чудове транспортне сполучення ст.м. "Мінська" - 15хв. транспортом
127 900 $
1 523 $/м²
Тираспольська вул., 52-А
3 кімнати
84 / 47 / 11 м²
поверх 16 з 16
2022 рік побудови
сьогодні
Тираспільська 52а. Документам більше 3х років, квартира в Реєстрі.
Продається 3-кімнатна 84/47/11,16/16. видова квартира в ЖК «Місто Квітів»
Відова квартира-дозволяє милуватися гарними та естетичними міськими пейзажами та парковою зоною.
Дуже тиха квартира, 95% відсутність суміжних стін з сусідами.
м.Сирець 15 хвилин пішки.
127900у.е
Комісія ріелтору-3%.
М. Сырец 15мин пішки.
Забудовник - МЖК "Оболонь"
Технологія будівництваства: монолітно-каркасна, газоблок, утеплення мін.вата 150мм.
Ремонт від будівельників: стяжка , штукатурка стін, заскленні лоджії, встановлені радіатори опаленя с терморєгуляторами.
Лічильники холодна і гаряча вода, тепло.
Двокамерні склопакети, встановлені кошики д...
155 000 $
1 867 $/м²
Івана Виговського вул. (Маршала Гречка), 10-Е
3 кімнати
83 / 37 / 25 м²
поверх 8 з 16
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж трикімнатної квартири в ЖК «Сирецькі Сади».
Тут одразу відчувається, що квартиру робили для себе, з увагою до деталей, якісними матеріалами та продуманими рішеннями.
Кухня повністю укомплектована технікою: встановлена мийка Franke, нова морозильна камера Siemens, холодильник Whirlpool, посудомийка та варильна поверхня. Більшість техніки ще на гарантії.
Встановлені великі фільтри, а також окрема система очищення з насосом і мінералізацією. Вода м’яка і приємна у використанні - це плюс і для техніки, і для щоденного комфорту.
По електриці: встановлений «Зубр», стабілізатор напруги, вся електрофурнітура - Schneider Electric. Квартира захищена від перепадів напруги.
На підлозі натуральна...

85 500 $
950 $/м²
Полярна вул., 8-Є
3 кімнати
90 / 46 / 11 м²
поверх 17 з 18
1900 рік побудови
сьогодні
Є-ВІДНОВЛЕННЯ
Продам 3-кімнатну квартиру на Мінському масиві (вул. Полярна, 8-Е, Оболонський район). Поверх - 17/19, метраж — 89,5/45,6/11, h=2,75. Квартира в чудовому житловому стані, три окремі кімнати,3 лоджії, роздільний санвузол, великий коридор. Централізоване опалення, лічильники, тамбур на 2 квартири.
Будинок побудовано по індивідуальному проекту із силікатної цегли у 2000 році, є 3 ліфта, пандус, консьєрж, місця для паркування авто.
Розвинена інфраструктура: ТРЦ, супермаркети, школа, дитсадок, Нова Пошта, салон краси, McDonald`s. В пішій доступності озера з виходом на пляж для відпочинку.
Метро Мінська 8-15 хвилин на транспорті, зупинка поруч з будинком. Чудовий варіант для...

115 000 $
2 091 $/м²
Печерський узвіз, 19
2 кімнати
55 / 31 / 8 м²
поверх 3 з 5
1960 рік побудови
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру в Центрі Києва поруч з метро Кловська(вул. Печерський Узвіз, 19, Печерський район). Сталінка — цегла. Поверх 3/5, метраж 55/31/8,3, H – 3,1. Квартира з роздільними кімнатами та санвузлом, потребує ремонту. Встановлено металопластикові вікна, нові радіатори, газова колонка та газова плита. Опалення централізоване. Встановлено лічильники, домофон. Вигляд на тихий зелений двір, є місця для паркування, шлагбаум.
Розвинена інфраструктура: супермаркети, школа, дитячий садочок.
Метро Кловська 10 хвилин пішки. Агентство. Комісія 3.5%. Телефонуйте! Чекаємо на перегляд!

75 000 $
1 332 $/м²
Новодарницька вул., 6
єВідновлення
Нова Дарниця
2 кімнати
56 / 31 / 9 м²
поверх 2 з 10
1996 рік побудови
сьогодні
135 000 $
1 534 $/м²
Микільсько-Слобідська вул., 15
2 кімнати
88 / 40 / 18 м²
поверх 25 з 26
2021 рік побудови
сьогодні
Терміновий продаж!
Аналогів за ціною на квартиру в першій лінії від Дніпра - не має!
Найнижча ціна в комплексі на видову 2-х кімнатну
квартиру.
є генератор!
Вид - на Дніпро і всі краси Правого Берега - Батьківщина
Мати, Києво-Печерська Лавра, величезна зона Гідропарку.
У квартирі - мало несучих стін і можна перепланувати під своє бачення квартири мрії!
Вулиця Нікольсько-Слободська 15.
Можливий продаж під є - оселю!
Комплекс - клас комфорт + плюс закритого типу.
Відмінність від інших комплексів - це вид, своя набережна, чисте повітря і тиша!
Якщо хочете отримувати задоволення від життя) і жити в цьому комплексі - зателефонуйте!
м. Левобережна - 15 хвилин пішки
Завжди на звʼязку. відповім на б...

120 000 $
2 817 $/м²
Всеволода Змієнка вул., 30
1 кімната
43 / 14 / 17 м²
поверх 15 з 25
2025 рік побудови
сьогодні
Стильний простір в автономному ЖК «Варшавський-3»!
Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира площею 42,6 м², розташована на видовому 15-му поверсі 25-поверхового будинку престижного житлового кварталу за адресою: вулиця Всеволода Змієнка, 30.
У квартирі виконано професійний високоякісний ремонт із суворим дотриманням усіх будівельних технологій та використанням преміальних матеріалів від провідних світових брендів. Грамотне та затишне планування включає простору кухню-вітальню 16,8 м², окрему спальню 13,7 м², облаштовану гардеробну кімнату та сучасний санвузол.
Увесь простір продуманий до дрібниць: створено зручні зони для зберігання речей та встановлено ефектне багаторівневе ос...

364 000 $
2 800 $/м²
Рея Бредбері вул., 2
4 кімнати
130 / 70 / 30 м²
поверх 25 з 26
2018 рік побудови
сьогодні
Продаж видової квартири над містом — простір, у якому хочеться жити
Формально — це дворівневий пентхаус площею 130 м²:
— 2 поверхи
— 3 окремі спальні
— простора вітальня, об’єднана зі столовою зоною
— 2 санвузли
— 2 гардеробні
— 2 балкони
— сучасний дизайнерський ремонт
Але насправді — це значно більше, ніж просто квартира.
Це атмосфера тиші, простору та життя над містом. Квартира, у вікнах якої — лише зелень Голосіївський парк. Безкрайній краєвид із висоти пташиного польоту, свіже повітря та відчуття абсолютного спокою посеред великого міста.
Тут хочеться починати ранок із кави на відкритому балконі, планувати нові цілі, проводити вечори в тиші та щоразу відчувати той самий стан — «я вд...

500 000 $
2 500 $/м²
Івана Козловського пров., 5
4 кімнати
200 / 74 / 16 м²
поверх 6 з 6
сьогодні
Продаж ексклюзивноївидової квартири
в одному з найкращіх будинків Печерська
Київ, Козловського Івана пров., 5
Загальна площа: 200,0 м²
Житлова площа: 73,7 м²
Кухня: 16,3 м²
- Поруч з будинком гараж, у власності Продавця.
- Унікальні видові характеристики. Панорама Києва 180 градусів.
Простора, двостороння квартира у сталінці з ліфтом, підготовлена до ремонту.
- За рахунок невеликої кількості несучих стін, можливе зонування
відповідно до особистих переваг.
- Виконано демонтаж стін
- гарний світлий під'їзд з ліфтом та охороною.
- паркувальні місця у дворі
- зручне розташування в елітному районі з розвиненою інфраструктурою
- затишний сквер навпроти будинку
- 7 хвилин пішки до Бесса...

350 000 $
2 023 $/м²
Академіка Лебедєва вул., 1
5 кімнат
173 / 84 / 37 м²
поверх 7 з 8
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж 5ти кімнатної квартири з терасою в клубному будинку
Київ, Лебедєва Ак., 1корп.11, Едельвейс Феофанїі
Загальна площа: 172,4
Житлова площа: 83,4
Кухня-ідальня: 36,3
Унікальна квартира з терасою поруч з парком Феофанією.
Закрита територія, висока якість будівництва, сучасна вхідна група, просторі, окремі кімнати, висота приміщень-3 метри, великі можливості для дизайна.
Є окремий гаражний бокс, розташований прямо в будинку.
Затишне, особливе місце для життя, чисте повітря, у 2 хвилин ходьби неперевершений ландшафтний парк та Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир.

280 000 $
1 491 $/м²
Княжий Затон вул., 11
5 кімнат
188 / 128 / 15 м²
поверх 12 з 13
2000 рік побудови
сьогодні
Продаж дворівневої, видової квартири з терасою поруч з метро .
Київ, Княжий Затон, 11
Загальна площа: 187,8
Житлова площа: 128,0
Площа кухні: 14,6
Цегляний будинку поруч з метро.
6 кімнат:
-кухня-вітальня
-гостьова кімната
- 4 окремих спальні
- 3 санвузли
- гардеробна кімната
- тераса
Виконано якісний ремонт, повна комплектація меблями та побутовою техникою .
Багато місця для зберігання, простору та світла. Квартира двостороння, кожна сторона виходить у тихий двір з бездоганною панорамою.
Ідеально розвинена інфраструктура. Поруч магагазини, ресторани, салони краси, торгівельний центр, дитячі та учбові заклади.
Метро осокорки- 5 хвилин пішки.
160 000 $
1 507 $/м²
Соборності просп. (Возз'єднання), 30
3 кімнати
106 / 57 / 19 м²
поверх 5 з 27
2014 рік побудови
сьогодні
ЖК Київська Венеція, проспект Соборності, 30, Дніпровський район, Русанівка.
Новий обжитий комплекс 2016 року
5-й комфортний поверх. Площа - 106кв.м.
3 кімнати: 22+19+16,4 кухня-19 кв.м., два санвузли,
В квартирі встановлені бойлер та кондиціонери + інвертор — комфорт у будь-яку пору року.
Вбудована кухня з технікою, меблі в двух кімнатах.
Переваги комплексу:
* генератор - безперебійне функціонування ліфтів, освітлення, водопостачання та опалення під час відключень електроенергії.
* консьєрж
* в’їзд через шлагбаум
* паркінг для мешканців
* доглянута територія
* сучасні під’їзди
* дитячі майданчики
* набережна над Русанівським каналом
* 4 високошвидкісних ліфти Kone.
Метро Лівобережна — 15 хв...

57 999 $
871 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), (Будинок)
2 кімнати
67 / 44 / 11 м²
поверх 16 з 25
сьогодні
Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру в ЖК Happy House комфорт класу, пр-т Берестейський 72.
До метро Берестейська - 5 хв ходьби, метро Нивки - 10 хв
Ціна нижче, ніж у забудовника!
Основні характеристики:
Загальна площа: 66,57 м²
Житлова площа: 43,94 м²
Площа кухні: 10.84 м²
Поверх: 16
Поверховість будинку: 25
Особливості квартири:
Просторі напівпанорамні вікна, що наповнюють квартиру природним світлом.
Власна простора тераса, ідеальна для відпочинку на свіжому повітрі.
Зручне планування, продумане для комфортного проживання.
Кухня-вітальня, спальня, 2 санвузли (1 санвузол можна переобладнати під гардероб)
Цегляний будинок, що гарантує надійність та теплоізоляцію
На фото зображена...
69 000 $
1 142 $/м²
Братиславська вул., 4
3 кімнати
60 / 52 / 6 м²
поверх 9 з 9
1968 рік побудови
сьогодні
Продаж 3-к квартири поруч з метро — вул. Братиславська, 4
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під орендний бізнес!
Пропонується до продажу простора трикімнатна квартира у зручній локації Дніпровського району. Головна перевага — функціональне планування та близькість до метро.
Адреса: вул. Братиславська, 4.
Площа: Загальна — 60.4 м².
Планування: 3 окремі кімнати (не прохідні), що забезпечує приватність кожному члену родини або орендарю.
Стан житловий, але квартира потребує ремонту. Це чудова можливість втілити власні дизайнерські рішення та не переплачувати за чужий «косметичний» ремонт
Локація — ТОП: Будинок розташований у пішій доступності від метро (Чернігівська/Дарниця),...

150 000 $
1 244 $/м²
Миколи Бажана просп., (Будинок 9)
3 кімнати
121 / 70 / 10 м²
поверх 3 з 22
2024 рік побудови
сьогодні
Пропонується на продаж унікальна простора трикімнатна квартира в новому житловому комплексі "Зарічний".
8 будинок - це перша лінія берега Дніпра.
Загальна площа 120.54м2, знаходиться на 3 поверсі.
Панорамні вікна відкривають неймовірний вид на затоку та Дніпро.
Будинок ЗДАНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ!
Продаж по переуступці
Планування квартири:
Кухня-вітальня;
3 окремі спальні;
3 санвузли;
Лоджія.
Також продаються окремо паркомісця по 12.5м2 в ЖК Зарічний під 7-9 будинками за окрему плату.
Основною архітектурною особливістю «Зарічного» стала прибережна зона, яка буде перетворена в набережну з пляжем, місцями для відпочинку та прогулянок уздовж Дніпра.
У концепцію розвитку комплексу «Зарічний»...

98 000 $
1 463 $/м²
Урлівська вул., 38
2 кімнати
67 / 36 / 12 м²
поверх 23 з 25
2011 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири, вул. Урлівська, 38 (Позняки)
67 м² світлого та продуманого простору на 23 поверсі 25-поверхового будинку з красивими видами та відчуттям висоти без шуму дороги.
Планування:
Дві окремі кімнати;
Кухня 12 м²;
Утеплений балкон, переобладнаний під повноцінний кабінет — ідеально для роботи з дому;
Роздільний санвузол.
Планування комфортне, без «зайвих» метрів. Зроблено свіжий косметичний ремонт, встановлені інвертори, квартира під сигналізацією — можна заїжджати без додаткових вкладень.
Нова кухня з фарбованого МДФ, преміальна фурнітура Blum, повний комплект техніки: Bosch, варочна поверхня Gorenje, духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина, система зв...
62 000 $
2 263 $/м²
Українська вул., 6
1 кімната
27 / 18 / 6 м²
поверх 1 з 25
2026 рік побудови
сьогодні
Без %. Будинок заселений. Продам свою 1-кімнатну квартиру в новобудові по вул Українська 6 в Шевченківському р-ні м. Києва. ЖК Шевченківський квартал. Без комісії для покупців. Переуступка. Прямий продаж по Договору купівлі - продажу Майнових прав. 62000 $. 27,4 кв.м. 1-й поверх. Засклена, утеплена лоджія 4.5 кв.м. Висота стелі 270 см. Отримано технічний паспорт.
Вигідна, прибуткова інвестиція у центри Києва. Можливість під бізнес, або проживання. Є ремонт. Зроблени всі комункації: електрика, сантехніка, оштукатурені стіни (машинна штукатурка),стеля пофарбована, заведений кабель під інтернет. Лоджія засклена 5-ти проф., утеплена. Нові вхідні двері, двері до санвузла . Встановлений бойлер...