Фільтри
Продаж квартир – ЖК PARKLAND, Київ
27 оголошень
- найбільша площа
27 оголошень
- найбільша площа

120 000 $
2 553 $/м²
Юнацька вул., 1
1 кімната
47 / 25 / 17 м²
поверх 9 з 9
2017 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Продаж 1-кімнатної квартири ЖК ParkLand. Бонус для покупця комора у підвалі будинку.
Один власник від моменту здачі будинку в експлуатацію (з 2020 року).
Продається разом із меблями та технікою — формат “заїжджай і живи” без додаткових вкладень.
Ремонт виконаний за індивідуальним проєктом — не шаблонний, а створений під власний комфорт. Після отримання квартири багато базових рішень від забудовника було одразу перероблено, зокрема повністю замінено електропроводку.
З вікон відкривається приємний вид у бік центру міста через зелену зону — більше світла, простору та відчуття відкритості.
Переваги квартири:
індивідуальне газове опалення та гаряча вода
інвертор 4 кВт...

102 500 $
2 293 $/м²
Практична вул., 8
1 кімната
45 / 18 / 15 м²
поверх 7 з 10
2016 рік побудови
сьогодні
Пропонується у продаж однокімнатна квартира площею 44,7 кв.м., розташована на 7 поверсі 10 поверхового будинку в сучасному житловому комплексі ParkLand. За адресою вулиця Практична 8.
В квартирі виконаний високоякісний ремонт у стилі loft. Видова з великим балконом. Укомплектована повністю для комфортного проживання. Також ідеальна, як інвестиція під оренду.
В квартирі є вбудована техніка ведучих виробників. Сучасний двоконтурний газовий котел, індивідуальне опалення, (завжди є гаряча вода і тепло), індивідуальні лічильники, електрична тепла підлога, інверторний кондиціонер. Мебльована.
Закрита доглянута територія, яка оснащена відео спостереженням та охороняється 24 години на добу, безкош...
Придбати квартиру: ЖК PARKLAND, Київ

75 500 $
3 020 $/м²
Михайла Дерегуса вул. (Янтарна), 42
1 кімната
25 / 10 / 10 м²
поверх 4 з 4
2021 рік побудови
сьогодні
Стильна квартира в ЖК ParkLand — ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію 🌿
Затишна квартира площею 25 м² на 4 поверсі сучасного житлового комплексу. Виконаний дизайнерський ремонт у світлих, теплих тонах — простір продуманий до дрібниць для комфортного проживання. Квартира дуже світла та атмосферна, повністю укомплектована меблями та технікою: кондиціонер, душова кабіна, функціональна кухня та зручні зони зберігання.
ЖК ParkLand — закритий комплекс із охороною та доступом по картках: закрита територія, під’їзд та вхід лише для мешканців. На території є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, магазини, ресторани, кав’ярні, Нова Пошта, спортивні та дитячі майданчики,...

180 000 $
2 088 $/м²
Юнацька вул., (Будинок Smart 6)
3 кімнати
86 / 50 / 17 м²
поверх 5 з 9
2016 рік побудови
сьогодні
🔥 Продається ТОПова 3-кімнатна квартира в ЖК ParkLand — варіант, який закриває всі питання з першого перегляду!
Це саме той випадок, коли ти заходиш — і розумієш: «беру». Без компромісів, без зайвих витрат і без головного болю.
ВАУЧЕР!!
📍 5-й поверх із 9 — ідеальний рівень комфорту
📐 Продумане роздільне планування — максимум простору та приватності для всієї сім’ї
✨ Стан — реально відмінний: якісний, сучасний ремонт, все виглядає свіжо, доглянуто і стильно
🛋 Повна комплектація: всі меблі та техніка залишаються — ти економиш тисячі доларів і купу часу
🔥 Газова плита — критично важливий плюс у сучасних реаліях
І тепер найприємніше — жодних «але»:
✔ документи повністю готові до швидкої уго...

62 000 $
2 067 $/м²
Березова вул., 41
1 кімната
30 / 15 / 5 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Смарт-квартира в ЖК «ПаркЛенд» — готова для життя чи інвестицій!
📍 Адреса: м. Київ, вул. Березова, 41
🏢 Поверх: 3-й
📐 Площа: 30 м²
Пропонується сучасна смарт-квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів столиці — ParkLand.
Функціональне планування: простора кімната з кухонною зоною, передпокій та санвузол. Велике вікно забезпечує багато природного світла, створюючи атмосферу затишку.
Переваги квартири:
• Меблі високої якості, виготовлені на замовлення
• Шафа-купе, що створює зручну відокремлену зону передпокою
• Ліжко-трансформер — за потреби компактний диван або повноцінне двоспальне ліжко
• Журнальний столик, який легко перетворюється на кухонний стіл для 4 осіб
• Багато...

260 000 $
2 476 $/м²
Журавлина вул., 4
3 кімнати
105 / 65 / 25 м²
поверх 7 з 10
1 тиж. тому
Світла квартира в ЖК Parkland з авторським ремонтом та дуже вдалим плануванням, розташована в центральному будинку (КУБ). Закрита територія, що охороняється, дуже красиве озеленення, ігрові зони для дітей і багато іншого. Меблі виготовлені з масиву дерева твердих порід, підлога дубовий паркет, в обробці застосовувався камінь та інші натуральні матеріали. Опалення – автономний газовий котел (дуже економічний). У квартирі є вся необхідна побутова техніка.

59 000 $
2 107 $/м²
Березова вулиця, 46
1 кімната
28 / 16 / 9 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Продається сучасна смарт-квартира у житловому комплексі "ParkLand". Ідеальний варіант для студента, молодої пари або як інвестиція під оренду.
Переваги квартири:
якісний ремонт — заїжджай і живи;
повністю укомплектована меблями та технікою (шафа, кухня, варильна поверхня, холодильник тощо);
великі вікна забезпечують максимум світла;
низькі комунальні платежі завдяки невеликій площі
тепла підлога/кондиціонер;
новобудова з сучасними комунікаціями;
наявність ОСББ;
охайні під’їзди та швидкісні ліфти;
поруч супермаркети, кав’ярні, спортзали;
зручна транспортна розв’язка.
ID: 91607

53 000 $
1 472 $/м²
Михайла Дерегуса вул. (Янтарна), 42
1 кімната
36 / 19 / 5 м²
поверх 2 з 4
2021 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця
Пропонується смарт квартира в одному з найкращих комплексів Голосіївського району ЖК ParkLand
Адреса: м. Київ, вул. Дерегуса Михайла, 42
S=36 м2
поверх 2/4
Квартира знаходиться в новому комплексі закритого типу ЖК ParkLand - 15 хвилин ходьби від станції метро "Васильківська" або 10 хвилин на машині від центру.
У квартирі виконані такі роботи:
- високоякісна стяжка підлоги, готова під будь-яке покриття для підлоги;
- є лічильники: електро та водопостачання
- встановлені якісні протиударні вхідні двері, домофон
- вікна металопластикові з 5-п'ятикамерним профілем та 2-двокамерним склопакетом
ЖК ParkLand - це закритий житловий комплекс, що охороняється, з постами охоро...
Шукайте нерухомість: ЖК PARKLAND, Київ за фільтрами

37 000 $
1 542 $/м²
Михайла Дерегуса вул. (Янтарна), 42
1 кімната
24 / 15 / 5 м²
поверх 4 з 4
2021 рік побудови
сьогодні
Продається смарт-квартира загальною площею 24 м², розташована за адресою: вул. Михайла Дерегуса, 42, ЖК ParkLand.
Квартира знаходиться на 4-му поверсі чотириповерхового будинку. Встановлено індивідуальне електричне опалення. Система не центральна, тому за бажанням є можливість встановити електричний котел.
Житло ідеально підходить як для першого власного проживання, так і для інвестицій — здачі в оренду або іншого бізнесу.
Про житловий комплекс:
• закрита територія;
• пропускна система;
• відеоспостереження;
• зручне розташування — поруч метро Васильківська та швидкий доступ до центру міста.
Продаж терміновий. Квартира вже чекає на своїх нових власників.

115 000 $
2 195 $/м²
Промениста вул., 42
1 кімната
52 / 16 / 24 м²
поверх 3 з 4
2021 рік побудови
сьогодні
Продається сучасна та затишна квартира площею 52,4 м² у житловому комплексі Park Land, розташованому на межі Голосіївського та Солом’янського районів.
вул. Промениста, 42
Локація ідеальна: поруч — велика кількість провідних вишів, зручна транспортна інфраструктура, а станція метро Васильківська знаходиться у кількох хвилинах пішки.
Квартира розташована на 3-му поверсі та має продумане, функціональне планування:
• простора кухня з обідньою зоною, об’єднана з вітальнею — комфортний простір для відпочинку та зустрічей;
• окрема світла спальня;
• містка гардеробна;
• засклена лоджія;
• ванна кімната у сучасному виконанні.
Оснащення та переваги:
• квартира повністю укомплектована якісним...

170 000 $
1 889 $/м²
Практична вул., 6
3 кімнати
90 / 43 / 18 м²
поверх 9 з 9
2016 рік побудови
2 дні тому
ВЕЛИКА 3К у ЖК Parkland | 90 м² | ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ | 15 хв до метро
📍 вул. Юнацька, 6
🏢 ЖК Parkland
📐 90 м²
🔥 Один із найкращих сімейних варіантів у комплексі:
3 окремі кімнати
велика кухня
2 санвузли
панорамні вікна
👉 простір, комфорт і повна автономність
💎 Планування, яке реально зручне для життя:
три окремі спальні
простора кухня з вбудованою технікою
ванна + окрема душова
багато світла та простору
⚡ ГОЛОВНА перевага — ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ
✔ двоконтурний котел
✔ контроль температури та витрат
✔ незалежність і комфорт
👉 дуже цінна перевага сьогодні
🌿 Комфорт щодня:
тепла підлога у санвузлах
система “розумний дім”
висота стелі 2,7 м
панорамний вигляд з вікон
🏡 ЖК Parkland...
99 999 $
1 887 $/м²
Промениста вул., 42
2 кімнати
53 / 25 / 10 м²
поверх 4 з 4
1 тиж. тому
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Parkland | 53 м² |
Пропонується сучасна, абсолютно НОВА та повністю готова до проживання 2-кімнатна квартира у престижному житловому комплексі ЖК Parkland. НІХТО НЕ ПРОЖИВАВ, ВСЕ НОВЕ
📐 Характеристики квартири:
Площа: 53 м²
Функціональне планування: кухня,2 окремі спальні, гардеробна кімната, балкон
Сучасний дизайнерський ремонт, усе нове, ніхто не проживав
Вбудований холодильник
Підготовлені місця під душову шафу та мікрохвильову піч
📍 Локація – ЖК Parkland:...
53 000 $
2 120 $/м²
Юнацька вул., (Будинок Smart 4)
1 кімната
25 / 16 / 8 м²
поверх 3 з 4
2017 рік побудови
сьогодні
Від власника, 0%!
КРУТИЙ СМАРТ у ЖК Parkland, вул. Промениста 50.
Всі НОВІ меблі та техніка для КОМФОРТУ!
Є власний БАЛКОН зі столиком.
Адекватні платежі по комунальним послугам, дуже ЕКОНОМНА квартира!
ПАРКОВКА біля будинку.
КОНЦЕПЦІЯ місто в місті – є своя власна інфраструктура.
Комісійні оплачувати НЕ ПОТРІБНО!
Перегляди за домовленістю.

135 000 $
2 077 $/м²
Практична вул., 2
1 кімната
65 / 25 / 28 м²
поверх 7 з 7
2015 рік побудови
сьогодні
Простора дизайнерська квартира з автономним опаленням у ЖК ParkLand
Пропонується затишна сучасна 1-кімнатна квартира у популярному житловому комплексі ЖК ParkLand, поруч із ЖК Нова Англія та ЖК Ліко-Град — локація з високою ліквідністю та стабільним попитом.
Ідеальний варіант як для комфортного життя, так і для інвестиції.
Планування та характеристики
Загальна площа — 65 м²
Кухня-вітальня — 28 м²
Простора спальня — 25 м²
Поверх — 7/7
Панорамний відкритий вид на захід
Квартира спроектована максимально функціонально:
- окрема зона передпокою з шафою для взуття
- велика світла студія з панорамними вікнами
- спальня з виділеним кабінетом
- продумана гардеробна кімната
- двоспальне ліжко kin...
65 000 $
2 321 $/м²
Юнацька вул., (Будинок Smart 11)
1 кімната
28 / 10 / 5 м²
поверх 3 з 4
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири в ЖК Parkland
Простора та функціональна квартира в сучасному житловому комплексі!
Характеристики:
Площа — 28 м²
Поверх — 3 з 4
Велика шафа для зберігання
Балкон
Санвузол з ванною
Тепла підлога по всій квартирі (зонована: кімната та санвузол)
📌 Переваги:
Квартира повністю облаштована для комфортного проживання
Новий сучасний ЖК з розвиненою інфраструктурою
Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції
123 000 $
1 482 $/м²
Юнацька вул., (Будинок Smart 11)
3 кімнати
83 / 60 / 23 м²
поверх 1 з 5
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж квартир під дохідний бізнес, 1к, Жуляни, Теремки, Паркленд
Пропонуються дохідні квартири із орендарями у житловому комплексі
Parkland. Дохідність 9.8% річних.
• площа: 82 м²
• 3 квартири
• розташування в житловому будинку.
Підійде для:
• дохідного орендного бізнесу
• перепродажу після реконструкції.
Перспективний інвестиційний проект з потенціалом росту вартості.
Ціна: 123 000 $, без комісії.
105 000 $
1 780 $/м²
Березова вул., 46
1 кімната
59 / 20 / 18 м²
поверх 1 з 4
2016 рік побудови
сьогодні
Стан:
- автономне опалення (встановлений котел Protherm)
- Великий балкон
- водонагрівальний бак
- на підлозі ламінат
- стелі натяжні
- велика кухня-їдальня з зоною для відпочинку
- у вітальні розкладний диван
- велика шафа в передпокої та спальні
- двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом
- кухня з великою робочою зоною + вбудована техніка
- обідній стіл
- 2 кондиціонери
- 2 телевізори
ЖК ParkLand:
- закрита та охоронювана 24/7 територія зі своєю службою безпеки та відеоспостереженням
- дитячі майданчики (частина закритого типу і з доступом по чіп - ключу)
- футбольні та баскетбольні поля
- гірки, гойдалки, турніки
- відкритий тренажерний зал
- цілодобові продуктові магазини, Лоток, Коло
-...

56 000 $
2 074 $/м²
Михайла Дерегуса вул. (Янтарна), 42
1 кімната
27 / 18 / 5 м²
поверх 1 з 4
2021 рік побудови
сьогодні
🏡 Продається сучасна смарт-квартира у житловому комплексі «ParkLand»
Ідеальний варіант для студента, молодої пари або як готова інвестиція під орендний бізнес.
📍 вул. Промениста, 42
📐 Площа — 27 м²
🏢 Поверх — 1/4
Квартира повністю укомплектована та готова до проживання:
✔️ розкладний диван
✔️ робоча та обідня зона
✔️ кондиціонер та телевізор
✔️ кухня з усією необхідною технікою
✔️ пральна машина та бойлер
✔️ містка шафа у передпокої
💡 Квартира облаштовувалась для себе — якісно, функціонально та зі смаком. Не потребує жодних додаткових вкладень.
🏢 Переваги ЖК «ParkLand»:
• закрита територія з охороною та відеоспостереженням
• сучасні дизайнерські холи
• доглянута територія комплексу
• ма...
67 000 $
2 233 $/м²
Березова вул., 44
1 кімната
30 / 10 / 15 м²
поверх 2 з 4
2021 рік побудови
2 дні тому
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК "ПаркЛенд" (вулиці Березова, Промениста, 44).
Локація: метро Васильківська, 25 хвилин пішки.
Сучасний ремонт, затишна студія.
Закрита територія ЖК, охорона.
Розглядаємо держ. програми ( Постанова Nº280, Постанова Nº719; Держмолодьжитло, Сертифікат «Відновлення»)+ готівка.
Квартира добре підходить під оренду:
здавалася за 18000 і 190000 грн/міс.
ПРО КВАРТИРУ:
Формат: студія
Сучасний ремонт, світла та затишна атмосфера.
Ко...

98 000 $
2 450 $/м²
Практична вул., 4
1 кімната
40 / 19 / 12 м²
поверх 6 з 7
2016 рік побудови
5 днів тому
Без комісій.
Пропонується на купівлю роздільна 1к квартира в Житловому комплексі Park Land (ParkLand, ПаркЛенд). Поруч такі ЖК: Нова Англія, Лікоград, 4 сезони.