Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Глевахи
Топ оголошень Глевахи
215 000 $
1 039 $/м²
Садова 4
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
207 / 87 / 19 м²
3 поверхи
11 сот
4 кімнати
сьогодні
Глеваха, продаж затишного маєтка з двома будинками, сауною. Земельна ділянка 12 соток, має заїзд з двох вулиць. Основний будинок має площу 207.5 кв м, триповерховий. На 1 рівні: хол, кухня- столова, гардеробна, санвузол з душевою кабіною, технічне приміщення. Другий поверх: дві спальні кімнати, хол, кабінет, два санвузла з душовими кабінами, балкон. Мансарда: велика вітальня, санвузол з ванною, міні- кухня, французський балкон. Також є тераса (31 кв м), наклонна криша (висота 2.5 м), 6 опорних цеглянних опор, огорожа.
Другий: садовий цегляний будинок невеличкий, 58 кв м, має 2 кімнати по 10 кв м,мансарду 13 кв м, кухня 13 кв м, санвузол з душовою кабіною, подвальне приміщення. Є меблі, побу...
77 700 $
648 $/м²
19 вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 75 / 16 м²
2 поверхи
11 сот
4 кімнати
2010 рік побудови
вчора
БЕЗ Коміссіі!!! Введений в експлуатацію, в електронному реєстрі!! Продається дачний будинок в ст Глеваха -3, по 19 вулиці , лінія 48 площею 120 кв.м три спальні та кухня - вітальня, опалення електричні батареї, газовий балон, пічне опалення для двох поверхів як альтернатива, бойлер, скважина 70 метрів, фільтри для води! Є літня кухня, крита зона відпочинку, зона мангал, газон, фруктові дерева! Все для родини і для відпочинку! Асфальтована дорога по основних дорогах, до будинку ґрунтова дорога . Зроблено для себе не на продаж!! Для постійного проживання можливий !!

585 000 $
2 925 $/м²
Котляревського
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
200 / 100 / 30 м²
1 поверх
110 сот
4 кімнати
вчора
Без комісії.
Ексклюзивний продаж усадьби в селищі міського типу Глеваха.
Продається два комфортабельних сучасних будинка на території площею 1,1 га.
Природний заповідник.
Ідеальна локація, чисте повітря, затишок та спокій!
Перший будинок : 1-поверховий 3-кімнатний .
Деревʼяний, проєкт Дельта Хаус, загальна площа 170м2. Виконаний в американському стилі, комфорт і лаконічність відчувається одразу. У домі є все необхідне для комфортного проживання.
3 окремі житлові кімнати, в кожній з яких гардеробна кімната. Велика кухня-вітальня оснащена всією необхідною технікою та меблями сучасних виробників. Опалення електричне, камін, тепловий насос MYCOND все це дозволяє зробити платежі за опалення п...

19 900 грн/міс
3 садова
БЕЗ КОМІСІЇ
Можна з дітьми
62 / 17 / 15 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
вчора
Оренда будинку | м. Глеваха | Київська область
Пропонується в оренду затишний
2-кімнатний будинок у
м. Глеваха, Васильківський район,
Київська область.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Площа будинку — 62 м²
Планування: кухня-вітальня + спальня
Земельна ділянка — 6 соток
БУДИНОК:
Укомплектований усіма необхідними меблями та побутовою технікою
Є генератор
Комфортний варіант для постійного проживання
Готовий до заселення
ЛОКАЦІЯ ТА ІНФРАСТРУКТУРА:
До залізничної станції та зупинки маршрутки — 10 хвилин пішки
Поруч магазини, аптеки та вся необхідна інфраструктура
Тихе та комфортне місце для життя
🐾 Можливе проживання з тваринами (обговорюються окремі умови оренди).

120 000 $
736 $/м²
Вокзальна вул., 43
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
163 м²
2016 рік побудови
вчора
Продам просторий офіс у центрі смт Глеваха
Площа: 163 м²
Локація: центр, зручний заїзд та хороша видимість
Сучасний ремонт — можна заїжджати і працювати
Індивідуальне газове опалення
2 санвузли
Бойлер
Система фільтрації води
Виводи сантехніки під кухню
Достатня потужність електроенергії
Приміщення вже вільне — готове до швидкого запуску бізнесу
Ідеально підійде під:
офіс компанії
салон краси
медичний кабінет
студію
склад або шоурум
Універсальний варіант для будь-якої діяльності
Телефонуйте: [телефон приховано]

250 000 $
1 064 $/м²
пров Учительський, 22 а
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
235 / 104 / 47 м²
2 поверхи
18 сот
6 кімнат і більше
2010 рік побудови
вчора
Будинок, у який закохуються з першого кроку.
Простір, де комфорт = автономність + краса + якість.
Продається розкішний житловий будинок площею 235 м², створений не на продаж, а для життя з задоволенням.
Два поверхи продуманого простору, 6 спалень, 3 санвузли ідеальне рішення для великої родини або тих, хто цінує масштаб і свободу.
Будинок розташований на неймовірно доглянутій ділянці 18 соток це не просто земля, це ландшафтний проєкт.
Частина території встелена бруківка, інша ідеальний зелений газон з автополивом.
Туї, гортензії, бузок, декоративні дерева ділянка виглядає дорого, зріло і дуже затишно
На території:
Гараж на 2 авто
Господарські будівлі
Колодязь + скважина
Септик
Окремо стоя...

98 000 $
754 $/м²
Марка Шляхового вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
130 / 44 / 41 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
вчора
Сучасний стильний будинок у центрі Глевахи — всього 10 хвилин до Києва!
Мрієте про власний будинок поруч зі столицею, але подалі від міської метушні? Тоді ця пропозиція саме для вас.
Продається сучасний одноповерховий будинок площею 130 м² у мальовничому селищі Глеваха.
Будинок збудований із якісних матеріалів та добре утеплений, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року.
Основні переваги:
• площа будинку — 130 м²
• 5 соток рівної земельної ділянки
• одноповерховий сучасний формат — максимум зручності
• ділянка в центрі села
• висота стелі 3,200
• вікна трикамерні Glasso 85 Premium, товщина склопакета 48 мм.
• тиха та обжита вулиця
• лише 10 хвилин до Києва
• підключено 3 фази...

18 900 $
2 474 $/сот
Кирпоноса, 47
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
8 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка під житлову забудову в селищі Глеваха, вул.Кирпоноса (15 км до КПП Києва).
Ділянка площею 0,080га.Витяг з Державного реєстру речових прав
Державний акт на право власності 2024 року.
Земля родючий чорнозем, ділянка рівна, без кущів, дерев.
Поруч сусідські будинки. Під'їзд повністю асфальтований.
10 000 грн/міс
Ботанічна вул., 19
1 кімната
40 / 20 / 10 м²
поверх 4 з 5
2005 рік побудови
вчора
Оренда квартири смт Глеваха вул. Ботанічна 19 , чудова локація поруч з ринком та зупинкою електрички на Київ, , чисте повітря, піша доступність зупинок маршруток , 15 хв до метро Теремки , ТЦ Магелан, магазин Фора в будинку, все поруч. Будинок цегляний,сучасний, всі комунікації , лічильники на все , включаючи опалення, широка лоджія з кімнати , квартира двостороння , з вітальнею, тепла , все необхідне є , з усіх питань телефонуйте
35 000 $
1 029 $/м²
Вокзальна вул., 27
1 кімната
34 / 17 / 8 м²
поверх 5 з 5
1970 рік побудови
1 міс. тому
Продається однокімнатна квартира в селищі Глеваха. 5/5 пов.панельного будинку. 34/17/8 кв.м, санвузол сумісний з підігрівом підлоги, балкон засклений. У кімнаті встановлено кондиціонер. Гарний жилий стан. Поряд знаходиться вся інфраструктура, яка необхідна для комфортного мешкання. Ціна: 35000$

180 000 $
1 200 $/м²
Марка Шляхового вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
150 / 130 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
вчора
Продается дом в центре смт Глеваха — готовый к проживанию!
Предлагается просторный дом площадью 150 м² на участке 10 соток правильной формы, в тихом и уютном районе с развитой инфраструктурой.
Дом введён в эксплуатацию более 3 лет, построен для себя с использованием качественных материалов и технологий SIP-панелей, что делает его экономичным в отоплении и термостойчивым.
Технические характеристики и комфорт:
• Скважина 40 м, септик с переливом (2 кольца)
• Электрический тёплый пол по всему дому
• Кондиционеры с функцией обогрева
• Бензиновый генератор на случай отключения электроэнергии
• 15 кВт на 3 фазы
• Гараж с выходом из дома на 1 авто, место для ещё 2 автомобилей на территории
• Сар...

57 000 $
3 800 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
15 сот
1 тиж. тому
Продаж земельної ділянки 15 соток у сосновому лісі, Малютянка.
Пропонується унікальна земельна ділянка площею 15 соток, розташована у престижній частині Малютянки — серед природного соснового лісу, зі встановленим периметральним парканом та зручним під’їздом.
Також є можливість докупити ділянку поруч 28,7 соток.
Локація
• Малютянка, Фастівський район
• Тиха вулиця, повністю сформована котеджна забудова навколо
• До Києва — швидкий і комфортний заїзд
Характеристики ділянки
• Загальна площа: 15 соток
• Рельєф рівний, територія суха
• Ділянка частково оточена сосновим лісом — максимальна приватність
• Встановлений основний капітальний паркан по периметру
Кадастрові номери
• 3221455300:01:0...

680 000 $
1 619 $/м²
Нова вул., 7А
БЕЗ КОМІСІЇ
420 / 96 / 83 м²
3 поверхи
18 сот
4 кімнати
2012 рік побудови
вчора
Пропонується до продажу приватний будинок в чудовій локації серед лісу.📌
Адреса: Київська обл, Глеваха, вул. Нова, будинок 7А!
🏡 Будинок з гаражем на – 420 м2. Складається з трьох поверхів.
1 – поверх: просторий зал для відпочинку з великим диваном перед каміном. Кухня розділена на окрему зону приготування та проведення сімейної вечері за великим столом. Далі є гостьова кімнатна та великий санвузол.
2 – поверх: дві окремі спальні, кабінет, санвузол з ванною та душем, і досить простора гардеробна в яку помістяться всі ваші речі.
Цокольний – поверх: великий хол з якого зробили тренажерний зал, дві кладові, зона відпочинку з звичайною сауною та інфрачервоною, технічне приміщення з системо...

299 000 $
1 495 $/м²
Космонавтів вул., 32
200 / 70 / 20 м²
2 поверхи
18 сот
5 кімнат
вчора
Чудовий укомплектований будинок біля лісу та озера!
Продається будинок в містечку Глеваха, на вулиці Космонавтів, 32. Прекрасний 2-поверховий дім з і гаражем. На першому поверсі — кухня поєднана з вітальнею, одна спальня і гостьовий санвузол, котельня, вихід в гараж через будинок. На другому поверсі — три спальні, гардеробна, велика ванна кімната з душовою та джакузі.
Будинок облаштований абсолютно всім необхідним для життя, є меблі, техніка. Все, що на фото, залишається. Також присутній старлінк, проведений інтернет оптоволокно. Підключена охорона з датчиками руху. На ділянці дві скважини.
Дім зведений у два ряди цегли, утеплений, виконана фасадна штукатурка. У будинку газове опалення, о...
165 000 $
676 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
244 / 115 / 20 м²
4 поверхи
6 сот
6 кімнат і більше
2015 рік побудови
вчора
ДІМ, ПОБУДОВАНИЙ ДЛЯ СЕБЕ!
БЕЗ КОМІСІЇ пропонується Вашій увазі добротний, жилий котедж заг.пл. 244кв.м, розташований в смт.Глеваха всього в 15 хв. їзди від ст. метро Теремки.
Відмінний житловий стан - в будинку майже не жили!!
Будинок "заряжений" на творіння своєї реальності новими Господарями!
Будинок в стилі "замка".
Архітектурний фасад будинку оформлений клінкерною цеглою.
Якісне будівництво!
Будинок - термос: ПРОХОЛОДНИЙ ВЛІТКУ, ТЕПЛИЙ ВЗИМКУ!
Продумане планування дозволить комфортно розміститися великій родині:
- вітальня організована за принципом відкритого планування (open space);
- кухня обладнана сучасною барною стійкою, яка візуально зонує приміщення;
- столова - відокрем...
79 000 $
790 $/м²
Дачная, 17
100 / 55 / 5 м²
2 поверхи
6 сот
6 кімнат і більше
вчора
Глеваха-1. До продажу пропонується ансамбль з житлового комплексу - це 4 окремі будівлі, побудовані в єдиному стилі:
1) велика альтанка з бутового каменю S=25кв.м із зоною барбекю, а над нею житловий простір, що складається з вітальні+ігрова+передпокій (S=25кв.м).
2) Окремо гараж на 2 авто, а над ним АБСОЛЮТНО житлова зона: кімната + кухня + с/в з ванною + передпокій + балкон.
S=2х поверхової будівлі: 75кв.м.
3) Окремо стоїть госп.блок, в якому 1-й поверх: з/в з душ.кабіною; 2 поверх: житлова кімната. S = 15 кв.м
4) капітальний недобуд 8х8 з бетонних блоків (тільки підвальне приміщення), є будівельні матеріали для облицювання будинку.
Вирита яма під басейн. Є літній туалет.
По всьому п...
350 000 $
1 400 $/м²
Шевченка
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
250 / 130 / 25 м²
2 поверхи
14 сот
6 кімнат і більше
вчора
Глеваха, сімейний будинок з басейном біля мальовничого озера
Пропонується сучасний технологічно облаштований будинок в Глевасі. Будувався для себе. Всі матеріали та функціональність-якісне та продумане.
Два поверхи плюс цоколь з гаражем та технікою, що обслуговує будинок. Є газ, електрика, альтернативне опалення, скважина, септик.
Встановлений генератор, інвертор, колектор на нагрів води (півроку не потребує газу водонагрівання), теплонасос (який працює на опалення взимку та влітку для центрального кондиціонування).
Підігрів підлоги-весь перший поверх та санвузли з хамамом на другому.
Басейн великий вуличний з електричним підігрівом води.
Зручне планування: одна окрема кімната на першому по...
93 000 $
845 $/м²
Зелена, 31
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 83 / 17 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
вчора
Продається будинок у мальовничому місці в м.Глеваха– комфорт та природа поруч!
Просторий будинок 110 м²,два поверхи,4 кімнати,с\у суміжний
Локація:вул Зелена , район біля залізничної станції Малютінка
Ділянка: 7 соток
Ідеальне розташування:
До Києва:
— 25 хв на електричці
— 20 хв на маршрутці до метро Теремки
— 20 хв на авто
Транспортна доступність:
— 5 хв пішки до станції Малютінка
— 10 хв до маршрутки на Теремки
— 2 км до залізничного переїзду на Одеську трасу
Будинок побудований якісно
Матеріали:
— Газоблок,криша мєталочерепиця утеплена мінватою
— Вікна склопакети
— Опалення газове та твердопалеве
_ Теплий пол (кухня,с\у,та веранда)
Прибудинкова теріторія:
_ Гараж,котельня,сар...
73 000 $
1 177 $/м²
Учительська
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
62 / 31 / 10 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
вчора
Продам будинок с Глеваха, вул Учительська буд 20.будинок одноповерховий,2 кімнати ,кухня,хол,с\у.сарай,7 сок землі,сад,огород.Огорожа,два входа на участок.Розвинена інфраструктура: неподалік магазин, аптека та ринок,школа,садочок. 20 хвилин від Києва.Будинок на горі з гарним краєвидом. 73000уе Рієлтор Світлана [телефон приховано],[телефон приховано],без комісії для покупця
Всі вулиці