Топ оголошень Іванівки

11 000 $
917 $/сот
Островського
сільгосппризначення
12 сот
2 дні тому
Продається приватизована земельна ділянка 0.1174га в селі Іванівка неподалік від кафе Хуторок.
Ділянка рівна,суха,прямокутної форми. За детальною інформацією телефонуйте.
Відстань до міста до 5км.
26 000 $
2 000 $/сот
Шевченко
під забудову
13 сот
4 дні тому
Продам ділянку село Іванівка, на вулиці Шевченко, 13 соток, на ділянці є електролічильник, поряд газова труба проходить, поряд є сусіди, жила вулиця.
Облагородження та оброблена ділянка.
Ціна 26000$
Тел. [телефон приховано]
35 000 $
1 400 $/сот
під забудову
25 сот
1 тиж. тому
Продається земельна ділянка 25 + 5 сот. у с. Іванівка, 3 км від м. Житомир (вже підведено світло та газ).
Площа земельної ділянки — 25 соток під будівництво (приватизована) + додатково город. Фасад — 36 м. Ділянка рівна, доглянута та має великий потенціал для будівництва нового будинку, реконструкції існуючого або комерційного використання.
На території розташований будинок площею 73 м² під реконструкцію. До будинку підведені комунікації: газ та електроенергія.
Поруч автобусна зупинка, зручний доїзд до міста та швидкий виїзд у напрямку Житомира.
Гарний варіант для будівництва приватного будинку, ведення господарства або реалізації комерційного проєкту завдяки вигідному фасаду на трасу.
58 000 $
492 $/м²
провулок Лісовий
єОселя
єВідновлення
118 / 55 / 29 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
3 тиж. тому
Продається новий 2 х поверховий будинок
с. Іванівка, 5 км від Житомира!
перша ліня від лісу
Площа — 118 м²,
• кухня-вітальня теплі поли
• 3 окремі кімнати
• коридор
• санвузол
• власний колодязь
гараж. є місце під котельню
газ поруч.

90 000 $
818 $/м²
Островського
110 / 60 / 20 м²
1 поверх
13 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
3 тиж. тому
Продається новий будинок в с. Іванівка, 5 км від Житомира!
Будинок збудований у 2021 році з якісних матеріалів.
Площа — 110 м², розмір — 10×12 м.
Планування:
• кухня-вітальня
• 3 окремі кімнати
• коридор
• санвузол
• можливість облаштування 2 кімнат і вітальні на другому поверсі
• Підведено газ до будинку
Ділянка — 13 соток, огороджена.
До зупинки громадського транспорту — кілька метрів.
Ціна: 90 000 $
Пропозиція від агенції нерухомості “Оберіг”
Марина — [телефон приховано]
320 000 $
604 $/м²
Миру, 2
єВідновлення
530 / 400 / 60 м²
3 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
4 тиж. тому
Продаж багатофункціонального будинку 530 м² біля Житомира. Інвестиція. Бізнес. Клініка
Пропонується до продажу капітальний цегляний будинок загальною площею 530 м², розташований за 3 км від Житомира, фактично в межах міста. Будинок знаходиться навпроти лісу, з асфальтованим під’їздом та всіма центральними комунікаціями.
Об’єкт ідеально підходить під бізнес, інвестицію або комерційне використання.
⸻
Характеристики будинку:
• Загальна площа: 530 м²
• Кількість поверхів: 3
• Кількість кімнат: 14
• Кожен поверх автономний
• На кожному поверсі:
• кухня
• санвузол
• душова
• Усього: 3 кухні, 3 санвузли, 3 душові
• Автономне газове опалення
• Центральні комунікації
• Капітальна цегл...

10 000 $
556 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
18 сот
2 міс. тому
Продається земельна ділянка 18 сот ОСГ в центральній частині с. Іванівка по вул.Шевченка. Ділянка рівна в гарному місці , поруч побудовані будинки від яких можна підключити всі комунікації. Гарний асфальтований під'їзд до ділянки . Чудове місце для будівництва приватного будинку.

59 000 $
461 $/м²
Центральна
128 / 59 / 15 м²
2 поверхи
11 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
2 міс. тому
Будинок у с. Іванівка — затишок біля лісу та озера
Продається будинок у мальовничому та спокійному місці села Іванівка. Ідеальний варіант для тих, хто мріє про життя поруч із природою, але недалеко від міста.
Локація:
До найближчого міста — всього до 5 км
Поруч із ділянкою — вихід до лісу та озера
Житловий масив огороджений двометровим бетонним парканом
Характеристики будинку:
Тип: будинок
Стіни: газоблок