Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Коростеня
Топ оголошень Коростеня

17 500 $
313 $/м²
Грушевського вул., 108А
2 кімнати
56 / 26 / 12 м²
поверх 4 з 7
сьогодні
Новий цегляний будинок, якісні інженерні мережі та комунікації, світла, простора квартира з вільним функціональним плануванням, без оздоблення, готова до втілення будь-яких дизайнерських ідей та рішень, презентабельний під’їзд, благоустрій прибудинкової території, у дворі дитячий майданчик, гостьовий паркінг, розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет, відмінна транспортна розв'язка, до центру міста 15 хв. Перепоступка. Будинок введено в експлуатацію. Оперативний показ.

42 000 $
875 $/м²
Івана Котляревського вул. (Карла Лібкнехта), 12
2 кімнати
48 / 35 / 6 м²
поверх 5 з 5
1980 рік побудови
сьогодні
Продається двокімнатна квартира в районі Утосу
📎Поверх 5-й із 5-ти(дах після капремонту)
📎Загальна площа 48 м2/ кухня 6 м2
📎В квартирі зроблений якісний ремонт, ламінат в кімнатах, плитка в ванній, на кухні та в коридорі, натяжні стелі, вікна-металопластикові, балконний блок-дерево, вхідні та міжкімнатні двері-з натурального дерева (дубові).
📎Є лічильники на всі комунікації, гаряча вода-бойлер.
📎Є окремо невелика гардеробна та комора.
📎Квартира дуже тепла та сонячна!
‼️Продається разом з меблями та технікою
📎Гарне місцерозташування, поряд центр міста, школа, садок, стадіон, магазини.
💵Ціна 44.800$ + торг
⬇️Для перегляду телефонуйте за номером ⬇️
+ [телефон приховано]Тетяна
+ [телефон прих...

14 000 $
609 $/м²
Шатрищанський 1-й пров, 36
1 кімната
23 / 12 / 5 м²
поверх 5 з 5
вчора
Продам 1-но кімнатну квартиру в жилому стані без ремонту. В квартирі є лічильники на всі комунікації.

17 000 $
472 $/м²
Київська вул., 1
1 кімната
36 / 20 / 7 м²
поверх 5 з 5
1980 рік побудови
3 дні тому
Ціну знижено !Продається однокімнатна квартира р-н. Київська.
5/5 поверх.
Загальна площа 36м2, кухня 7м2.
Квартира під ремонт.
Лічильники на воду та світло, на газ немає .

240 000 $
282 $/м²
Київська, 9А
торгівельне приміщення
851 м²
2013 рік побудови
вчора
Продам або обміняю торгівлі приміщення. Всі приміщення з ремонтом та комунікаціями, на кожне приміщення є лічильники на електроенергію потужність 30 КВат,вода -свердловина 75 метрів,каналізація центральна.

6 500 $
58 $/м²
Данила Галицького, 5а
єОселя
Супермаркет "Малина"
112 / 87 / 10 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
вчора
Продам кирпічний будинок. Будинок потребує ремонту. Поряд з будинком знаходиться дитячий садок та школа.

11 500 $
195 $/м²
Чигирі село, 4
єОселя
Краєзнавчий музей
59 / 30 / 16 м²
1 поверх
10 сот
2 кімнати
вчора
Продам будинок в Чигирях. Будинок в жилому стані, газифікований. На подвір'ї є хоз.побудови, літня кухня, криниця, садок та город.

85 000 $
850 $/м²
Набережна, 70
100 / 65 / 7 м²
2 поверхи
15 сот
4 кімнати
вчора
Продам будинок р-н Пашини в дуже гарному, тихому місці біля річки,неймовірна краса природи словами не передати. Будинок кирпічний, утеплений 100 м.кв з євро ремонтом і всіма комунікаціями та виходом на тераси ,частково мебльований, має два види опалення (пічне та газове)є камін,підвений інтернет та ведеться відео спостереження.В будинку 4 кімнати, кухня, санвузол, коридор та гостьова кімнатна. На подвір'ї є хоз.побудови,туалет, гараж, два колодязя,молодий садок та 15 сот. приватизованної землі .Двір викладений плиткою. Ціна 85000 доларів США. ТОРГ доречний. Тел. [телефон приховано]

20 000 $
541 $/м²
Іскоростенська вул., 8
БЕЗ КОМІСІЇ
37 / 10 / 10 м²
1 поверх
2 сот
1 кімната
3 тиж. тому
Продається модульний будинок під замовлення .від виробника
Виробник використовує високоякісні матеріали ,фурнітуру, сантехнікку
Ціна : 670 у.о за 1 кВ.м.

15 500 $
277 $/м²
Пашинська
56 / 29 / 10 м²
1 поверх
10 сот
2 кімнати
2 міс. тому
Продається компактний будинок в мікрорайоні Пашини .В будинку є газове і пічне опалення .2 великі кімнати , велика кухня .,у дворі колодязь, господарські споруди , баня .
Ціна 17500у.о.
Реальному покупцю торг
[телефон приховано]
7 900 $
226 $/м²
Пашинська вул. (Островського)
35 / 16 / 8 м²
1 поверх
5 сот
1 кімната
сьогодні
Продам невеликий будинок на Пашинах (район школи). Матеріал будинку - шлак; загальна площа 35 м.кв. У будинку 1 жила кімната, кухня те веранда. Опалення пічне та газове (форсунка в грубі). Води немає. Землі 5,25 сот (кадастровий номер). Ціна 7900, торг доречний. Тел [телефон приховано]

30 000 $
291 $/м²
Базарна площа, 5Б
багатофункціональне приміщення
103 м²
вчора
Продам офіс-магазин на ринку з усіма комунікаціями, з незакінченим ремонтом.

20 000 $
200 $/м²
Шкільна, 34
100 / 65 / 15 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
вчора
Продам або обміняю будинок р-н 8 школи на одно або двух кімнатну квартиру. Будинок 100 м.кв в жилому стані в стадії ремонту. В будинку 4 кімнати, кухня, котельня і можна зробити санвузол. Опалення твердотопливний котел, криниця в дворі та приватизована земельна ділянка. На подвір'ї хоз.побудови, літня кухня .

400 грн/міс
1 грн/м²
Миколи Куліша пров. (2-й Карла Маркса), 5
багатофункціональне приміщення
300 м²
вчора
Здам приміщення під любий вид діяльності (супермаркет, магазин,аптеку і т.ін.)Приміщення 300 м.кв має три входи з усіма комунікаціями. Ціна 400
грн кв.м.Торг доречний. Приміщення знаходиться за адресою м.Коростень, вул. Миколи Куліша 5.

26 500 $
520 $/м²
Грушевського вул., 68
3 кімнати
51 / 36 / 6 м²
поверх 1 з 5
вчора
Продам 3-х кімнату квартиру біля водоканалу. Квартира в житловому стані без ремонту. В квартирі є лічильники на всі комунікації та газова колонка

45 000 $
549 $/м²
Богдана Хмельницького вул., 8
3 кімнати
82 / 45 / 12 м²
поверх 9 з 9
вчора
Продам 3-х кімнатну квартиру з ремонтом в хорошому житловому стані з меблями та побутовою технікою. В квартирі сан. вузол окремий, є лічильники на всі комунікації. В будинку ліфт працює.

8 500 $
193 $/м²
Шевченка вул. (Кірова), 8
2 кімнати
44 / 30 / 6 м²
поверх 1 з 9
вчора
Продам 2-х кімнатну квартиру без ремонту в селі Грозине. В квартирі є лічильники на газ, воду та світло, опалення на даний час немає, потрібно робити автономне.
400 000 $
1 176 $/м²
Південний Пост вул., 39
виробниче приміщення
340 м²
вчора
Продається пилорама з хлібопекарнею;20км від Овруча.На території пилорами знаходяться 3 стрічкові пилорами,кожна в окремому приміщенні,многопил,з чотирьох сторін верстат з аспірацією 150тий унімат,сушка 2 камери на 60 кубів.Є приміщення для проживання працівників на 4 кімнати.Своя скважина,відеоспостереження,майстерня для ремонту грузових авто.Також є двухповерхове приміщення на 340 м2.На першому поверсі пекарня,на другому поверсі офісні приміщення з сучасним опаленням(поли з підігрівом) та каналізацією.Підприємство діюче,все працює!Додатково є техніка для вивозки лісу,Зіл 131; та Камаз 43105 з гідрокраном в гарному технічному стані,та вилочний погрузчик GSB,також є два трактори для трелюв...

26 000 $
498 $/м²
Кривоноса вул., 1
2 кімнати
52.2 / 26.1 / 7.7 м²
поверх 1 з 2
1970 рік побудови
3 дні тому
Продається двокімнатна квартира в
районі Подолу.
1-й поверх/2-поверхівки
Загальна площа 52,2 м.кв./кухня 7,7 м.кв.
В квартирі хороший жилий стан, м/п вікна, в коридорі та кухні - тепла підлога. Є лічильники на всі комунікації,
гаряча вода-бойлер, опалення-автономне (газовий котел).
Також є великий металевий гараж з хорошим заїздом, сарай, окремий погреб (також додатковий погреб є і в самій квартирі ) та невеликий город.
Хороше місцерозташування, поряд школа, дитячий садок,
зупинка громадського транспорту.
💸Ціна 26000$

23 500 $
588 $/м²
Шевченка вул. (Кірова), 78а
2 кімнати
40 / 26 / 6 м²
поверх 5 з 5
1975 рік побудови
3 дні тому
Продається двокімнатна квартира
Район Ближній Ковельський