Топ оголошень Круглика

2 700 $/міс
озерна
360 / 150 / 40 м²
2 поверхи
20 сот
4 кімнати
сьогодні
Оренда двоповерхового будинку - 360 м² у Київській області, Обухівський район, с. Круглик, СТ «Озерне», вул. Озерна.
Ділянка 20 соток із прямим виходом до озера та пляжу.
Планування:
чотири окремі кімнати, простора кухня-вітальня, два санвузли (ванна кімната та душова кабіна), великі балкони.
Будинок будувався для власного проживання, не здавався в оренду. Є вся необхідна техніка та меблі для комфортного проживання.
Комунікації та опалення: газовий котел, твердопаливний котел, дизельний генератор, власна свердловина, септик із переливом, окрема котельня.
Ділянка: газон із системою крапельного поливу, плодові дерева та кущі, декоративні насадження (туї). На території альтанка та окрема б...

2 700 $/міс
Озерна
БЕЗ КОМІСІЇ
360 / 110 / 50 м²
2 поверхи
25 сот
5 кімнат
3 дні тому
Атмосферний будинок біля озера
Пропонується в оренду/продаж стильний
будинок площею 360 м', створений для
комфортного життя та повноцінного відпочинку на природі.
Інтерʼєр будинку виконаний у теплих натуральних відтінках з використанням дерева, що створює особливу атмосферу затишку та гармонії. Панорамні вікна наповнюють простір світлом, а мансардні стелі додають обʼєму та характеру.
Про будинок:
- простора спальня з мансардною стелею та видом на природу
- світлі кімнати з натуральними матеріалами
- окрема робоча зона / кабінет
- сучасні санвузли з якісною сантехнікою
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою, є великий гараж
Територія та відпочинок:
-доглянутий зелени...

69 900 $
813 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
86 / 50 / 7 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж 2-поверхового будинку, с. Круглик (Київ – 15 хв)
Пропонується до продажу комфортний 2-поверховий будинок загальною площею 86 м² у мальовничому селі Круглик, що зовсім поруч із Києвом.
Площа: 86/50/7 м²
2 просторі спальні
Кухня, санвузол, житлова кімната
Будинок мебльований, облаштований усім необхідним
Будівництво та оздоблення:
Перекриття – залізобетонне, Дах – металочерепиця, Зовнішнє утеплення, Фасад – декоративна штукатурка
Комунікації:
Центральний водопровід + свердловина, Газове опалення, Бойлер для підігріву води, Лічильники на газ та електрику
Рівнинна ділянка у дачному кооперативі
2-га лінія від водойми
Відкрита автостоянка
Металеві ворота, паркан
Переваги -Ін...

149 000 $
1 064 $/м²
Садова, 5
140 / 60 / 15 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продається стильний будинок у стилі Барн Хаус (Barn House) площею 140 м² на ділянці 5 соток, всього за 15 км від Києва по Одеській трасі.
- 4 кімнати
- Простора кухня-їдальня
- Технічна кімната
- Затишна тераса для відпочинку
Будинок утеплений ватою — тепло та комфорт цілий рік
Фасад та дах з клік-фальцу — надійне сучасне оздоблення
Ідеальний варіант для комфортного життя недалеко від міста.
Телефонуйте, щоб дізнатися подробиці та домовитися про перегляд!
A23301

15 000 грн/міс
садова, 24
150 / 65 / 14 м²
2 поверхи
11 сот
5 кімнат
вчора
Пропонується в оренду 2-х поверховий будинок з автономним газовим опаленням, є своя скважина.Будинок укомплектований необхідною побутовою технікою та меблями, є бойлер,духова шафа, 2 холодильника,мікрохвилівка,плазменний телевізор.Ванна та туалет роздільні. Велика доглянута територія, критий вуличний паркінг розрахований на 2 автомобіля. Швидкісний інтернет.В будинку є резервне живлення, водопостачання,інтернет забезпечені .В пішій доступності супермаркет,відділення нової пошти, школа,банк,аптека,ринок, зупинка громадського транспорту,до метро Теремки 15 хв. на авто. Перевага надається людям, що приїхали на тимчасову роботу / будівництво, ремонт і т.ін../.
34 500 $
1 278 $/м²
Садовая, 9
27 / 19 / 4 м²
1 поверх
2 кімнати
1990 рік побудови
сьогодні
с. Круглик, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., садове товариство «Зоря», від траси 1900 метрів, до ділянки дорога асфальтована, навколо ліс, чудова ділянка для будівництва заміського будинку, світло, вода, ділянка правильної форми 0,0627 га, на ділянці будиночок-дача, дві кімнати, дерев'яний, стан під ремонт, свердловина, світло, вулиця не бідна, побудовані гарні сучасні будинки, дуже перспективне місце, поруч ліс, є озера, в радіусі 500 метрів магазини, супермаркети, є чудова зона відпочинку при в'їзді в Круглик, відмінне та перспективне вкладення коштів.
145 000 $
1 036 $/м²
Центральная, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 80 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
вчора
Мрієте про заміський будинок, який виглядає стильно та сучасно?
Пропонується до продажу новий енергоефективний будинок у популярному стилі Barnhouse, розташований у мальовничій локації с. Круглик (СТ 'Луг'). Поєднання сучасної архітектури, функціонального планування та природи поруч.
⚡️ КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Загальна площа: 140 м² (корисна площа згідно проекту ~137 м² 1).
• Ділянка: 5 соток, правильної форми.
• Поверховість: 2 поверхи.
• Стиль: Сучасний Барнхаус (фальцева покрівля + комбінований фасад).
ПРОДУМАНЕ ПЛАНУВАННЯ (для комфорту великої родини):
У будинку передбачено 3 окремі санвузли — рідкість та велика перевага для такої площі!
• 1 поверх: Простора кухня-вітальня (близько 3...
55 800 $
372 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
150 / 85 / 21 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
вчора
Шукаєш КУПИТИ Будинок біля Києва?
Для можливого цілорічного проживання?
Пропоную: лісовий та озерний з пляжем та рибалкою - КРУГЛИК!
Садове товариство "Дубки".
Асфальтований під'їзд.
Чудова місцева Локація, Чисте Повітря, Тиша.
3 (три) зручні асфальтовані дороги:
- з Одеської траси після Чабанів,
- з Великої Окружної через Хотов,
- з Ново-Обухівської через Лісники/Ходосіївка.
ЕКО-будинок з Кримського Ракушняку.
Площа 150 кв.м. в 2-х поверхах.
Стан: після будівельників.
1-й поверх: передпокій, кабінет з еркером, столова-гостьова з каміном, кухня, котельна, санвузол, веранда.
2-й поверх: холл, 2 спальні, балкон, санвузол.
ДІЛЯНКА: широкий прямокутник площею 5,3 сотки, КУТОВА та СВІТЛА...

110 000 $
917 $/м²
Садова
120 / 60 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
3 дні тому
Сучасний двоповерховий будинок площею 120 кв.м. в мальовничому і чистому с. Круглик.
Під чистове оздоблення.
ДК Золота Осінь в свою чергу оточений лісом в 1000 Га та чистим озером.
Площа - 120 м2
Ділянка - 5 соток
Будинок вже частково готовий до заселення: він засклений, розведена електрика, водопостачання та сантехніка, виконана чорнова штукатурка, . По всьому периметру ділянки встановлений якісний паркан та електро ворота, що забезпечує приватність та безпеку.
Переваги:
- Електрика 15 кВт 3 фази, тариф день/ніч
- Вода (заведена в будинок) - своя сведловина
- Інтернет також вже заведений
- Біосептик, який взагалі не потребує відкачки + дренаж ділянки з повним відведенням всієї води, вклю...

140 000 $
946 $/м²
Озерна
БЕЗ КОМІСІЇ
148 / 53 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
3 дні тому
Оптимальний двоповерховий будинок для життя, в 5-ти хвилинах від озера, заведено всі комунікації,
5 соток землі
Світло 15 кВт, 3 фази, газ, котел, свердловина, септик, накриття для авто, господарча кімната для інвентаря, брущатка, газон.
5 хвилин до озера, поруч ліс, чудова локація!!!
Документи на будинок та комунікації оформлені!
65 000 $
670 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
97 / 45 / 22 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
4 дні тому
В наявності два суміжних дуплекса!
Продаж будинку-дуплекс у с.Круглик. Будинок збудований у 2022 році, зроблене фасадне оздоблення, утеплення, покрівля, монолітні сходи, тротуарна плитка, відкатні ворота, паркан, скважина, вигрібна яма, якісні матеріали, встановлені двокамерні склопакети, броньовані двері.
Загальна площа 97м2, 3 сотки «під садівництво».
Заведено 12кВт, передбачене електро опалення (можна підключити газ), скважина та вигрібна яма.
Гарне планування, будувалось для себе. На першому поверсі просторий передпокій, санвузол, котельня та велика кухня-вітальня з виходом на накриту терасу. Другий поверх - санвузол, три спальні або з однієї можна облаштувати гардеробну.
Поруч...

140 000 $
700 $/м²
центральна
200 / 175 / 15 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
код оголошення SH-202-707. Продам буинок с. Круглик. Будинок під чистове оздоблення. Будувався якісно для себе.
Будинок знаходиться в с.Круглик (садове товариство). Від метро"Теремки" до порогу - 10км.
Площа ділянки 5.42сотки ідеально рівна, ділянка впирається в річку "Сіверка",то фактично площа майже в два рази більша. Загальна площа будинку 200 м.кв. Фундамент- монолітна плита 250мм.з ребрами. Стіни - газобетон 375мм.+мінвата 100мм+фасад декоративна штукатурка на силіконовій основі і клінкерна плитка.Покрівля - фінська бітумна черепиця KATEPAL. На горищі утеплювач мінвата 200мм. Вікна - фірми Salamander.
Вихід на терасу - панорама висота 2,5м ширина 2.5м - розсувна система (теплий алюміній...

299 000 $
1 057 $/м²
озерна
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ LakeWood 2
283 / 90 / 81 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
2025 рік побудови
сьогодні
🎉 АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ!
🏡 Будинок «Лондон» в котеджному містечку LakeWood II за спеціальною ціною тільки ЦЬОГО СЕЗОНУ!
Просторий будинок площею 283 м² у закритому котеджному містечку бізнес-класу.
Стильна архітектура в англійському стилі, натуральні матеріали оздоблення, панорамні вікна та високі стелі створюють відчуття простору й світла.
📍 Локація: лише 4,5 км від Києва (с. Круглик), закрита територія з власним озером, сосновим лісом та благоустроєм.
✅ Планування:
• 4 спальні
• велика кухня-вітальня з виходом на терасу
• кабінет / гостьова кімната
• 3 санвузли
• топкова / господарські приміщення
• тераса з видом на власну ділянку (8–10 соток)
✅ Особливості:
• монолітний залізобетон + клінке...

299 000 $
1 057 $/м²
Озерна
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ LakeWood 2
283 / 90 / 81 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
2025 рік побудови
сьогодні
🎉 АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ!
✅ Планування:
• 4 спальні
• велика кухня-вітальня з виходом на терасу
• кабінет / гостьова кімната
• 3 санвузли
• топкова / господарські приміщення
• тераса з видом на власну ділянку (8–10 соток)
✅ Особливості:
• монолітний залізобетон + клінкер...
165 000 $
1 000 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
165 / 90 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
2024 рік побудови
сьогодні
Будинок із панорамним дахом-терасою біля озера | Круглик | 10 км Київ
Сучасний будинок 165 м² у природній локації біля води та лісу!
- ділянка 10 соток із природним рельєфом!
Архітектурна особливість — експлуатований дах-тераса з панорамним видом на озеро та ліс! Простір для лаунжу, ранкової йоги чи вечірок під відкритим небом!
✔️Сучасна покрівля:
- 200 мм екструзійного пінополістиролу
- Мембрана Fatrafol 1.5 мм — захист від вологи та довгий термін служби
✔️ Вже виконані базові інженерні роботи (~20–25% бюджету ремонту зекономлено):
- Повністю розведена електрика по будинку з урахуванням теплої підлоги (з контролерами), дизель-генератора, сонячних батарей
- Виведені траси під кондиціоне...

240 000 $
1 277 $/м²
19-та Лінія
БЕЗ КОМІСІЇ
188 / 88 / 19 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2015 рік побудови
сьогодні
Продам будинок з якісним ремонтом всього 15 км від столиці!
Будинок розташований неподалік с. Віта Поштова. До столиці 20 хвилин!
Загальна площа будинку 187.7 м2.
Цегляний, теплий будинок!
Фундамент- блок/бетон.
Перекриття- бетон / дерево (виконано повну заміну, покладено великий двутавр на якому встановлено дерев’яні балки – оброблені всіма необхідними матеріалами).
Земельна ділянка 5.68 сот.
На території будинку для вашого відпочинку є басейн, альтанка, місце під паркування 2х автомобілів з можливістю встановлення навісу.
ОХОРОНА - встановлена система Аякс, 4 камери з автозаписом та збереженням понад 3 місяці.
В кожній кімнаті датчик руху на вікнах та датчик відкриття!
Великий ГАРАЖ в цоко...

115 000 $
5 750 $/сот
сільгосппризначення, під забудову
20 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки 20 соток у котеджному містечку “Круглик Озерний”
Пропонується до продажу чудова земельна ділянка площею 20 соток, розташована в престижному та тихому котеджному містечку Круглик Озерний. Ділянка призначена під індивідуальне житлове будівництво, що робить її ідеальним варіантом для зведення власного будинку мрії.
Характеристики та переваги ділянки:
• Площа: 20 соток
• Цільове призначення: під індивідуальне будівництво
• Комунікації: проходять поруч — підведення без проблем
• Під’їзд: повністю асфальтований, зручний у будь-яку пору року
• Локація: ефектне розташування у котеджному містечку з охайною забудовою
• Природа: власний вихід до лісу, поруч озера — свіже пові...

86 000 $
7 167 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
сільгосппризначення
12 сот
вчора
Є повний відеоогляд
Без комісії для покупця %
Кадастровий номер 3222487200:04:004:0345
Податки та нотаріус включені у вартість.
Продається земельна ділянка в селі Круглик, Києво-Святошинський район.
- Призначення землі: садівництво
- Електроенергія 10 кВт є
- Газ можна провести теж
- 12 соток
Вартість - 86 000 $, можливий торг (6500 $ за сотку)
До метро «Теремки» 7 хвилин на машині.
До центру 15 хвилин на машині.
Елітний район і шикарна локація.
Відмінне місце розташування та розвинена інфраструктура.
Зацікавив об'єкт? Дзвоніть, пишіть - покажемо.
Звертайтеся, будемо раді допомогти.
#5710

240 000 $
1 279 $/м²
19-а лінія
БЕЗ КОМІСІЇ
187.7 / 88.5 / 19 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
5 днів тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
Круглик
вул. 19-а лінія
Продам двоповерховий будинок з ремонтом
Площа 187.7м2
Ділянка 5.68 сотки
4 кімнати
Індивідуальне газове опалення
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.
Всі райони