Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Луцька
Топ оголошень Луцька
58 000 $
806 $/м²
Волі вул., 32-Б
2 кімнати
72 / 57 / 10 м²
поверх 10 з 10
2020 рік побудови
сьогодні
Продам власну квартиру в мальовничому куточку м. Луцьк по вул. Волі 32
10 поверх з 11 (верхній поверх технічний), хороше планування, що дозволяє втілити в мрію будь-який дизайн. Видова квартира на річку та дерева. Документам більше 3-х років, чистий продаж.
В подарунок до квартири йде комора в коридорі!

68 000 $
684 $/м²
Шевченка вул., 13а
2 кімнати
99.4 / 31.1 / 30.2 м²
поверх 1 з 12
2 дні тому
Загальна площа —99,4м.кв
Кухня студія—30,2
Квартира знаходиться на першому поверсі, що дає можливість зробити окремий вхід .
Під ремонт
Хороший варіант для інвестицій та для власного проживання.
Центр міста

12 500 $
208 $/м²
Івана Газюка бульв. (Дружби Народів), 2
1 кімн. в 2 кімн.
60 / 14 / 12 м²
поверх 9 з 9
1 тиж. тому
Пропонуємо до продажу кімнату
- сонячна сторона
- площа 14 м.кВ.
- ванн та туалет ( спільні на дві кімнати)
- кухня спільна, є власна електрична плитка, мийка, мікрохвильова піч, кухонний гарнітур, посуд .
- лічильники
Власні три комірки
Хороший варіант, як під оренду так і для власного проживання.
Район ЛПЗ
39 500 $
1 162 $/м²
Кравчука вул., 16
БЕЗ КОМІСІЇ
33-й мікрорайон
1 кімната
34 / 24 / 7 м²
поверх 5 з 9
1990 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири вул.Кравчука.
5 поверх із 9 — оптимальний варіант (не низько і не високо)
Чому саме ця квартира варта уваги: — дуже зручне розташування
— автовокзал та залізничний вокзал — до 10 хв пішки
— парк практично біля будинку (≈10 м від під’їзду)
— школа — 3 хвилини
— поруч найбільший гіпермаркет «Там-Там»
— тихий, спальний район
Безпека та комфорт.
— облаштоване місце для вигулу собак (1 хв від будинку)
Хороший ТОРГ.!
Всі деталі в п.п.
ПІДІЙДЕ ПІД СЕРТИФІКАТ
пропозиція від
від А.Н

38 600 $
965 $/м²
Гетьмана Дорошенка вул., 2
1 кімната
40 / 20.67 / 9.56 м²
поверх 5 з 9
2026 рік побудови
5 днів тому
Продаж 1-кім квартир ЖК Сафрон по вул. Гетьмана Дорошенка!
1-кімнатна квартира
Площа — 40 м²
Поверх — на вибір з 5 по 9
Продаж на етапі будівництва — вигідна ціна та можливість розтермінування роблять цю пропозицію особливо привабливою як для проживання, так і для інвестування.
Комплектація квартири:
Індивідуальне опалення (двоконтурний котел та радіатори)
Внутрішня електропроводка
Лічильники електроенергії, води та газу
Високоякісна штукатурка стін
Якісна стяжка підлоги
Енергозберігаючі вікна (двокамерний склопакет, шестикамерний профіль)
Сертифіковані вхідні двері
Інтернет та мережа кабельного/супутникового телебачення
Раціональне планування, сучасні технології будівництва та...

37 570 $
963 $/м²
Гетьмана Дорошенка вул., 2
1 кімната
39 / 21 / 10 м²
поверх 4 з 9
2019 рік побудови
5 днів тому
Продаж 1-кім квартир ЖК Сафрон по вул. Гетьмана Дорошенка!
1-кімнатна квартира
Площа — 39 м²
Поверх — на вибір з 2 по 9
Комплектація квартири:
Індивідуальне опалення (двоконтурний котел та радіатори)
Внутрішня електропроводка
Лічильники електроенергії, води та газу
Високоякісна штукатурка стін
Якісна стяжка підлоги
Сертифіковані вхідні двері
Інтернет та мережа кабельного/супутникового телебачення

60 500 $
829 $/м²
Рівненська вул., 123
БЕЗ КОМІСІЇ
Теремне
1 кімната
73 / 34.7 / 10.9 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК Ферум по вул. Рівненська, 123
Код квартири- #22835797
Переваги квартири:
- загальна площа 73.0 м2
- можливість перепланування
- суміжний санвузол
- індивідуальне електричне опалення
- встановленні радіатори
- 5 поверх з 5
- монолітне-каркасне будівництво
- стіни утеплені з вулиці
- панорамні вікна
- розведено електрику
- чистий під"їзд, кодовий замок
- новобудова здана та заселена
- в дворі є парковка ти дитячий майданчик
- інфраструктура поруч: ТРЦ Імідж, ТЦ АТБ, магазини, школа, садочок, зупинка громадського транспорту
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Не зволікайте! Телефонуйте та записуйтеся на огляд

45 500 $
800 $/м²
Рівненська вул., 123
БЕЗ КОМІСІЇ
Теремне
2 кімнати
56.9 / 31.9 / 8.7 м²
поверх 10 з 10
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК Ферум по вул. Рівненська, 123
Код квартири- #22834081
Переваги квартири:
- загальна площа 56.9 м2
- можливість перепланування
- суміжний санвузол
- індивідуальне електричне опалення
- встановленні радіатори
- 10 поверх з 10
- монолітне-каркасне будівництво
- стіни утеплені з вулиці
- панорамні вікна
- розведено електрику
- чистий під"їзд, кодовий замок
- новобудова здана та заселена
- в дворі є парковка ти дитячий майданчик
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Не зволікайте! Телефонуйте та записуйтеся на огляд

43 000 $
1 100 $/м²
Перемоги просп., 10
БЕЗ КОМІСІЇ
Краєзнавчий музей
1 кімната
39.1 / 20.8 / 7.7 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продається 1 кім. квартира 39.1 м2 в центрі міста біля ТЦ Промінь.
Квартира розташована в цегляному, утепленому будинку.
Поруч з будинком є вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання: школа, садочок, університет, супермаркет, магазини, аптеки, заклади громадського харчування, зупинки громадського транспорту.
Квартира з балконом, коміркою та меблями в житловому стані. Замінена нова сантехніка. Є лічильники. Дах перекритий. Чистий охайний під’їзд, встановлено домофон.
Впорядкована прибудинкова територія, дитячий майданчик і парковка для авто мешканців.
Житло для особистого проживання або квартира під вигідну здачу в оренду.
Зацікавила пропозиція? Будь ласка, телефонуйте!

65 000 $
1 024 $/м²
Кравчука вул., 1
3 кімнати
63.5 / 38.8 / 8.8 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продається 3 кім. квартира за вул. Кравчука, б.1.
Квартира в цегляному під"їзді будинку, суха та тепла. В хорошому житловому стані з двома заскленими лоджіями.
Під'їзд облаштований пандусом, встановлено відеонагляд та домофон.
Затишний, не проїзний та безпечний двір з дитячим майданчиком, облаштованою зоною відпочинку, озеленений і доглянутий.
Є достатньо місця для паркування машин. Поруч магазини, відділення пошти, аптеки, амбулаторія, ТЦ Глобус, ринок, парк відпочинку, зупинки громадського транспорту, школи та дитячиі садочки.
За домовленістю залишаються меблі та побутова техніка. Встановлено бойлер.
Зацікавила пропозиція? Будь ласка, телефонуйте!

57 700 $
1 443 $/м²
Волі просп., 41
1 кімната
40 / 20 / 5 м²
поверх 7 з 9
сьогодні
Продаж квартири- студіі з новим ремонтом на пр. Волі.
Код квартири #28807357.
- Заг. площа 40 м2:
- 7 поверх з 9;
- Балкон;
- Ремонт;
- Цегла.
Продається квартира - студія 40 м2 з новим ремонтом на пр. Волі.
Квартира знаходиться на 7 поверсі 9 - поверхового цегляного будинку. Квартира тепла. світла, не кутова. Зроблений капітальний ремонт з заміною усіх комунікацій. Засклений балкон.
Будинок знаходиться в чудовій локації на центральній вулиці міста.
Можливий продаж по сертифікату.
За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, за контактним номером.

52 000 $
1 079 $/м²
Гулака-Артемовського вул., 15а
БЕЗ КОМІСІЇ
Обласна лікарня
2 кімнати
48.2 / 27.9 / 7.4 м²
поверх 6 з 9
1979 рік побудови
сьогодні
Продаж 2 кім. квартири за вул. Г. - Артемовського 15а.
Код квартири #29204537.
- 6 поверх з 9;
- Заг. площа 48,2 м2, кухня 7,4 м2;
- Лоджія;
- Цегла.
Продається 2 кім. квартира за вул. Г. - Артемовського, б. 15а. Квартира знаходиться на 6 поверсі 9 поверхового будинку "чеського" проєкту. Фасад будинку утеплений пінопластом. Є велика лоджія. Квартира світла, тепла, не кутова.
Зручна локація будинку. Поруч ТРЦ "Промінь", "Сільпо", лікарні, дитячий садок, магазини, зупинки громадського транспорту.
Цікавить пропозиція? Телефонуйте за контактним номером!

56 000 $
1 061 $/м²
Рівненська вул., (Будинок 11)
1 кімната
52.8 / 14.8 / 12 м²
поверх 9 з 12
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 1 кім. квартири 52 м2 в ЖК Атлант.
Код квартири #28996441.
Заг. площа 52 м2, кухня 12 м2;
- 9 поверх з 12;
- Лоджія;
- Балкон;
- Підвал.
Продається простора 1 кім. квартира 52 м2 у ЖК Атлант за вул. Рівненська, б.25.
У квартирі встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію, Є індивідуальне газове опалення та котел.
ЖК Атлант знаходиться у зручній центральній локації міста. На території комплексу є дитячий майданчик, магазини, кафе, салони краси. Є достатня кількість паркувальних місць.
Зацікавила пропозиція? Телефонуйте за контактним номером!.

75 000 $
1 705 $/м²
Олеся Гончара вул., 7
БЕЗ КОМІСІЇ
55-й мікрорайон
1 кімната
44 / 18 / 12 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
Продаж 1 кім. квартири 44 м2 район ТамТаму вул. О. Гончара.
Код квартири #29568069.
- Заг. площа 44 м2, кухня 12 м2;
- 1 поверх з 5;
- Індив. газове опалення;
- Тепла підлога;
- Комірка;
- Лоджія;
- Ремонт.
Продається 1 кім. квартира 44 м2 у найпопулярнішому 55 районі м. Луцька. Поруч ТРЦ "ПортСіті", ринок, автовокзал, магазини, аптеки, салони краси, відділення пошти, школа, дитячий садок та інше.
У квартирі зроблений авторський ремонт, функціональне планування, тепла підлога. Залишаються усі меблі та побутова техніка (холодильник, пральна машина, посудомийна машина, мікрохвильова піч).
Квартира тепла, не кутова з просторою лоджією та коміркою. Є обладнаний підвал. Територія будинку загоро...

63 000 $
1 307 $/м²
Київський майдан пл., 7
2 кімнати
48.2 / 27.4 / 7.1 м²
поверх 3 з 9
сьогодні
Продаж 2 кім. квартири 48.2 м2 в центрі міста на Київському майдані.
Код квартири #26847747.
-3 поверх з 9;
- Заг. площа 48,2 м2, кухня 7,1 м2;
- Цегла;
- Лоджія.
Продається 2 кім. квартира 48,2 м2 в цегляному будинку в центральному районі міста на Київському майдані.
Світла, тепла. не кутова квартира знаходиться на зручному 3 поверсі 9 поверхового будинку. Хороший житловий стан з усіма необхідними меблями та побутовою технікою (холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч). Окремі ванна та санвузол. засклена лоджія.
Чудова локація будинку. Поруч супермаркет, магазини., поліклініка, школа, дитячий садок, магазини, заклади громадського харчування, аптеки, салони краси та інше.
Цікавий варі...

44 500 $
1 450 $/м²
Потебні вул., 48
1 кімната
30.7 / 16.3 / 6.2 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Продаж 1 кім. квартири 30,7 м2 за вул. Потебні.
Код квартири 32203579.
- 3 поверх з 5;
- Заг. площа 30,7 м2, кухня 6.2 м2;
- Цегла;
- 2 комірки;
- Лоджія.
Продається 1 кім. квартира 30.7 м2 за вул. Потебні.
Квартира знаходиться на зручному 3 поверсі цегляного 5 поверхового будинку. Тепла. затишна, не кутова квартира з усіма необхідними меблями та побутовою технікою. Є засклена лоджія та 2 зручних комірки для зберігання речей. Для безпеки встановлена сигналізація. Є лічильники на світло, газ та воду. В будинку не вимикають світло. Працює ОСББ. Встановлений ІТП у будинку.
Зручна локація: поруч 2 школи, дитячий садок, магазини, салон краси, зупинки транспорту та інше.
Зацікавила пропозиція? Т...
60 000 $
943 $/м²
Глушець вул., 40
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Над рікою
2 кімнати
63.6 / 33.4 / 12.3 м²
поверх 8 з 10
2018 рік побудови
сьогодні
Двокімнатна світла та простора квартира на 8 поверсі цегляного будинку в ЖК "Над Рікою" у м.Луцьк по вул. Глушець, який зданий в експлуатацію у 2021, загальна площа квартири - 63,6 м.кв.
Розташування та розміри приміщень в квартирі - зображені на фото.
Огороджена прибудинкова територія на якій, по обидві сторони будинку, місця для паркування авто, наявні облаштовані ігровий та спортивний майданчики, місця для відпочинку. За територією з південної сторони - паркова зона та зона відпочинку біля р.Стир.
Квартира без ремонту та без меблів.
Внутрішні будівельні роботи без змін від забудовника: стяжка, "чорнові стіни", металопластикові вікна із підвіконнями, на кухні - панорамні вікна, вхідні двер...

18 000 $
2 821 $/сот
Львівська вул., 148
БЕЗ КОМІСІЇ
Технічний університет
сільгосппризначення, під забудову
6 сот
сьогодні
Пропонуємо до продажу земельну ділянку площею 6.38 соток
гарна локація в межах міста Луцька — садівниче товариство " Світанок " вулиця Львівська, 148
ділянка рівна, правильної форми — ідеально підходить для будівництва жилого будинку
є дозвіл на забудову
на ділянці заведені вода і світло (опломбований лічильник Обленерго),
газ проходить на сусідній вулиці поруч із ділянкою
+ на ділянці є бесідка фруктові дерева і кущі...
на території садівничого товариства багато вже забудованих жилих будинків
+ тиша та чисте повітря
Наша пропозиція -
цікавий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції....
Телефонуйте -- покажемо в зручний для Вас день і час

39 500 $
1 162 $/м²
Кравчука вул., 16
1 кімната
34 / 18 / 8 м²
поверх 5 з 9
сьогодні
🏡 Продам 1-кімнатну м. Луцьк
✨ 5поверх із 9
🔸 Площа 34 м², кухня 7.8 м²
🔸 В квартирі зроблений частковий ремон.
Санвузол роздільний
Опалення централізоване .
🚗 Зручна локація, поруч автовокзал та залізничний вокзал, парк біля будинку, школа, гіпермаркет
Ціна 41500$
📞 Дзвони — домовимось про перегляд!
[телефон приховано],[телефон приховано]Таня Ан "Craft Housе"
103 000 $
827 $/м²
Ковельська вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
124.6 м²
вчора
Продаж комерційного приміщення
вул. Ковельська 1, Луцьк
124,6 м кв + коридор загального користування
91 М КВ
6 просторих кабінетів (від 17 м кв), коридор, приміщення яке
використовувалось як кухня,
підсобне приміщення
3 поверх
Потребує ремонту.
Вікна замінені у всіх кабінетах, замінена електропроводка, є інтернет, сигналізація.
Опалення автономне ( власний електрокотел)
проводка по офісу змінена 1,5 кв на світло, 2 кв на розетки, матеріал мідь
Локація з великим пішохідним трафіком, поруч зупинка, вхід з двору, є місце для парковки
авто.
Центральна частина міста, підійде як офісне приміщення, кол центр,
центр надання медичних послуг,
стоматологія, салон, також цікавий варіант хостел ( поруч с...
Всі орієнтири