Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Малютянки
Топ оголошень Малютянки

130 000 $
2 975 $/сот
Котляревського
ПРЕМІУМ
під забудову
44 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки 43,7 соток у сосновому лісі, Малютянка
Пропонується унікальна земельна ділянка площею 43,7 соток, розташована у престижній частині Малютянки — серед природного соснового лісу, зі встановленим периметральним парканом та зручним під’їздом.
Локація
• Малютянка, Києво-Святошинський район
• Тиха вулиця, повністю сформована котеджна забудова навколо
• До Києва — швидкий і комфортний заїзд
Характеристики ділянки
• Загальна площа: 43,7 соток
• Рельєф рівний, територія суха
• Ділянка частково оточена сосновим лісом — максимальна приватність
• Встановлений основний капітальний паркан по периметру
Кадастрові номери
• 3221455300:01:068:0002
• 3221455300:01:068:0001
Комуніка...

51 500 $
534 $/м²
СТ Оленівка, 132
97 / 52 / 6 м²
3 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Капітальний цегляний будинок серед садів — СТ «Оленівка»!
Пропонується до продажу добротний 3-поверховий будинок площею 96,5 м², розташований у садовому товаристві «Оленівка» ділянка 132, в селі Малютянка.
Будинок зведений «на віки» з якісної червоної цегли з панельним перекриттям, має три кімнати та капітальний бетонний підвал, який складає загальну площу з будинком 180 м², що є вагомою перевагою для безпеки та зберігання запасів.
Оселя наповнена атмосферою справжнього домашнього тепла завдяки класичному пічному опаленню, яке дарує незалежність та особливий затишок у зимові вечори. На території вже заведено електрику, облаштовано власну свердловину та продумано систему зливової каналіз...

80 000 $
276 $/м²
Героїв Танкістів, 9б
290 / 100 / 20 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
вчора
Будинок, розташований в Київській області, Фастівський р-н, за 30 км. (30-40 хв.) від Києва і 4 км від Боярки. До Малютянки можна добратися електричкою (станції електропоїздів Боярка і Малютянка), або наземним транспортом (авто, маршрутні таксі) - 20 хвилин до метро Теремки або 30 хвилин до метро Академмістечко.
Затишне село з чарівною природою і розвитою інфраструктурою, є загальноосвітня школа, музей художника Пимоненка, церква, магазини, аптеки. В сусідніх селах Глевасі і Боярці є банківські та медичні установи, розважальні заклади, торгові центри, кафе, ресторани, заклади побутового обслуговування.
Будинок без внутрішнього оздоблення, побудований в 2019 році для власного проживання із...

240 000 $
800 $/м²
Дачна
БЕЗ КОМІСІЇ
300 / 155 / 15 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ! Продам 2-поверховий будинок у Київській обл., по Одеській трасі, с.Малютянка. Відстань до м.Київ 25 км.
Код об'єкта SH-224-609
Затишний, просторий, комфортний будинок з бомбосховищем та гарною територією.
Загальна площа - 300 кв.м.
-1 поверх (підвал, бомбосховище) 100кв.м.: сауна, роздягальня, зона відпочинку, тренажерна зала, с/в.
1 поверх: комфортная вхідна група, гардеробна, окрема кухня, 2 окремі кімнати, камінна, ванна кімната, с/в.
2 поверх: зимовий сад із зоною відпочинку, 3 окремі кімнати, гардеробна.
Мансарда 27 кв.м., висота стелі 3,16м.
Сходи - модрина (вологостійкість, довговічність, висока міцність, вогнестійкість, естетика), підлога - паркет все у відмінному с...

50 000 $
625 $/м²
Лісова
єОселя
єВідновлення
80 / 45 / 25 м²
1 поверх
12 сот
3 кімнати
1969 рік побудови
сьогодні
Продається старенький, теплий будинок в житловому стані. Будинок побудований з екологичних матеріалів( глина, деревина, цегла), розташований в гарній локації, неподалік від Києва. Навколо гарні краєвиди та велика земельна ділянка. На ділянці купа господарських будівель, приміщень. Майбутньому власникові є де жити і будувати собі будинок власної мрії. В будинку є газ і вода, все що потрібно для проживання.

2 099 999 $
2 793 $/м²
Ботанічна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
752 / 130 / 22 м²
2 поверхи
65 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продаж елітного котеджу в мальовничому с. Малютянка, Фастівського району, неподалік м. Києва.
Маєток розташований на земельній ділянці площею 0,65 га., засадженій довголітніми соснами, березами, ялинами та іншими різними декоративними рослинами та кущами, що дає неповторний затишок, а з будинку відкривається чудовий краєвид. Ландшафт ділянки добре продуманий та має чудову прогулянкову зону та міні футбольне поле. На території розміщено будинок охорони, літня альтанка з зоною барбекю, дитячий майданчик та гараж на 2 авто.
Будинок площею 752 кв. м. є справжнім втіленням багатьох дизайнерських рішень. Завдяки високим стелям та панорамним вікнам, будинок світлий та просторий. Будинок складаєтьс...

57 000 $
3 800 $/сот
Котляревського
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
15 сот
вчора
Продаж земельної ділянки 15 соток у сосновому лісі, Малютянка.
Пропонується унікальна земельна ділянка площею 15 соток, розташована у престижній частині Малютянки — серед природного соснового лісу, зі встановленим периметральним парканом та зручним під’їздом.
Також є можливість докупити ділянку поруч 28,7 соток.
Локація
• Малютянка, Фастівський район
• До Києва — швидкий і комфортний заїзд
Характеристики ділянки
• Загальна площа: 15 соток
• Рельєф рівний, територія суха
• Встановлений основний капітальний паркан по периметру
Кадастрові номери
• 3221455300:01:0...

75 000 $
2 613 $/сот
Котляревського
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
29 сот
вчора
Продаж земельної ділянки 28,7 соток у сосновому лісі, Малютянка.
Пропонується унікальна земельна ділянка площею 28,7 соток, розташована у престижній частині Малютянки — серед природного соснового лісу, зі встановленим периметральним парканом та зручним під’їздом.
Також є можливість докупити ділянку поруч 15 соток під будівництво.
Локація
• Малютянка, Фастівський район
• До Києва — швидкий і комфортний заїзд
Характеристики ділянки