Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Михайлівки-Рубежівки
Топ оголошень Михайлівки-Рубежівки

44 999 $
643 $/м²
Житомирська вул. (Ватутіна)
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
70 / 35 / 20 м²
2 поверхи
2 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
РОЗТЕРМІНУВАННЯ на рік з першим внеском 50 відсотків.
Михайлівка-Рубежівка , вулиця Слобідська
К-ть кімнат: 2 + кухня-студія
Поверхів: 2
Площа: 70 м²
Ділянка: 0,78 соток
Готові продати під державні програми

17 000 $
515 $/м²
Хутірська вул. (Жовтнева)
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
33 / 20 / 8 м²
2 поверхи
2 кімнати
2025 рік побудови
5 днів тому
Михайлівська Рубежівка
Пропонується сучасний комплекс невеликих таунхаусів у мальовничій локації Михайлівської Рубежівки — серед природи, тиші та чистого повітря.
Ідеальне місце для життя або вигідної інвестиції під оренду.
Комплекс компактних таунхаусів біля лісу та води
🌿 Локація, яка продає сама себе
• поруч ліс, річка та озера
• тиха, зелена зона без щільної забудови
• зручний виїзд у напрямку Ірпеня, Бучі та Києва
• популярний напрямок для заміського відпочинку та довгострокової оренди
🏠 Формат, що користується попитом
• таунхауси від 35 до 60 м²
• компактні, продумані планування
• можливість зонування під студію або 1–2 кімнати
• власна тераса / дворик (у залежності від сек...
370 000 $
1 345 $/м²
Ясна
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Гранд Віллас
275 / 87 / 78 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж двоповерхового будинку з ремонтом у престижному, закритому КМ 'Grand Villas'
з охороною та контрольованим, приватним доступом.
БЕЗ%
Михайлівка-Рубежівка.(Ворзель-Буча-Ирпінь)
вул. Ясна
Площа основного будинку: 275 м.кв.
Площа гостьового будинку: 45 м.кв.
Ділянка: 12 соток
Цегляний будинок з подвійним утепленням.
Ремонт: 2018 року.
Основні характеристики:
• Басейн в стилі 'лагуна' з гальковим дном та підігрівом.
• Велика тераса (палубна) з зоною відпочинку (шезлонги, стільці і т.д.)
• Три балкони (особисто для кожної спальні)
• Окремий, гостьовий будинок на территорії, з усім необхідним для проживання.
• Зона барбекю
• Доглянута зелена ділянка з освітленням, ландшафтним дизайн...
85 000 $
625 $/м²
Онтаріо
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
136 / 55 / 27 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу
Михайлівка-рубежівка
(Локація топ - між лісом, озером в 3-х хв. Від міської ради)
Загальна площа 136м2
Ділянка 5 сот. (Можна докупити ще 5 сот)
Септик з переливом
Скважина 56 м.
Електрика
(Газ можна завезти до будинку - є по вулиці)
Купівля ділянки введення в експлуатацію на першого власника
У вартість також входить: вхідні двері, огорожа
Ціна 85000$ можливе розтермінування на індивідуальних умовах
Без комісії для покупця

35 000 $
500 $/м²
Житомирська вул. (Ватутіна)
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
70 / 35 / 25 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
5 днів тому
Продаж таунхаусів у комплексі закритого типу, комплекс складається з 6 секцій таунхаусів. Зручний виїзд на Бучу, Ворзель, Ірпінь (піша доступність до району Синергії 5 хвилин), Варшавську, Житомирську траси.
Площа: 70 м2
Поверховість: 2
Кількість кімнат: 2(можна перепланувати на 3)
С/в: 2
У комплексі є велика парковка. У кожного таунхауса просторий задній дворик, на якому можна розміщувати дитячу зону, зону барбекю, терасу для відпочинку. Технологія будівництва:
Стіни: газоблок
Фундамент: лінійно-стрічковий
Перекриття: залізобетонні плити
Висота стелі: 3м
Дах: односхилий, мін.вата 200мм, бітумна черепиця.
Сходи: моноліт
Утеплення фасаду: пінопласт 100мм, облицювання
Наповнення: чорнова ст...

270 000 $
736 $/м²
Тиха
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
367 / 115 / 30 м²
2 поверхи
30 сот
5 кімнат
2010 рік побудови
5 днів тому
Продаж будинку 367 м² з ремонтом та меблями на ділянці 30 соток!
Тихе місце біля озера, 10 хв до Житомирської траси, 7 хв до школи/садка та супермаркету у Ворзелі.
5 кімнат, 5 с/в, кухня-столова 30 м², вітальня 38 м²
Цоколь (сховище, кімната під кінотеатр, кладові)
Гараж + навіс для авто
Другий будиночок (можна під сауну)
Камін, кондиціонери, вбудовані меблі, техніка
Газовий 2-контурний котел, тепла підлога
Свердловина 60 м, септик 20 м³, фільтри на воду
Електрика 100 кВт (власна підстанція), генератор
Інтернет – оптоволокно, сигналізація
На ділянці:
Ландшафтний дизайн, сад, газон, виноград
Металевий паркан, автоматичні ворота
Асфальтований під’їзд
Будинок готовий до проживання – заїждж...

70 000 $
700 $/м²
Бориса Лятошинського вул. (1 Травня)
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
100 / 43 / 35 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Продаж таунхаус у Ворзелі
БЕЗ комісії!
Два поверхи, які легко підлаштувати під свій стиль життя.
Загальна площа 100 м² — продумана для сімейного комфорту.
На території — 1,5 сотки землі, де можна облаштувати зону відпочинку, терасу або невеличкий сад.
Комунікації вже підключені:
• газ
• електрика
• вода зі свердловини
Парковка на 2 авто
Тут є все, щоб почати новий розділ із власним будинком неподалік Києва — всього 20 хвилин і ви в столиці.
Вартість 70000 у.о

155 000 $
2 214 $/м²
Мазепи Івана
70 / 35 / 15 м²
1 поверх
14 сот
2 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-поверхового будинку в Михайлівка-Рубежівка/вул. І. Богуна
Загальна площа будинку - 70 м².
Ділянка - 14 соток у приватній власності.
Чудовий будиночок поруч з Києвом та лісом. Ділянка 14 соток , Повністю благоустроєна ділянка, полив газону, полив дерев, газон, понад 200 дерев на ділянці.
Своя скважина, скептик на 2 куб,, 2 х контурний котел, також є електро, теплі поли в будинку.
Будинок повністю з ремонтом та укомплектований. 2 гаражі та великий майданчик.
Автоматичні ворота на пульті керування.
Спокійне тихе місце з гарною транспортною розв'язкою.
Агенство нерухомості "Квартали"
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.Підтримка на всіх етапах уг...

13 500 $
1 406 $/сот
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
9.6 сот
2 дні тому
Пропонується до продажу чудова земельна ділянка, площею – 9,6соток, яка розташована в затишному та перспективному місці, по вул. Ярослава Мудрого, в с. Михайлівка-Рубежівка. Ділянка ідеально підходить для будівництва приватного будинку – рівна, зі зручним під’їздом по ґрунтовій дорозі. Є можливість підключення електроенергії, що значно спрощує початок будівництва. Не втрачайте шанс придбати землю у хорошій локації за вигідною ціною!
Ціна 13,500 $
ID:25

84 000 $
933 $/м²
Європейська
90 / 40 / 26 м²
1 поверх
4 сот
3 кімнати
5 днів тому
Продаж будинків в передмісті Ірпеня - Михайлівка - Рубежівка.
Будинки знаходяться в новій частині селище, яка активно розбудовується.
Комплекс складається з 6 будинків площею 100м2 на земельних ділянках 4,5-5 соток.
Під час проектування даних будинків ми враховували всі деталі та додали бомбосховище для Вашої безпеки. Будинки невеликі за площею, але з усім необхідним для комфортного життя у ньому.